brat. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "brat"

Niegrzeczna siostra

Wychowałem się na wsi i jako, że byłem spokojnym chłopakiem, lubiłem spokojne, wiejskie życie. Nie było tam jednak dla mnie przyszłości, a że moim marzeniem było zostać prawnikiem, musiałem przeprowadzić się do hałaśliwego, dużego miasta, gdzie życie pędziło i nikt nie oglądał się za siebie. Znajdowała się tam wyższa uczelnia prawnicza, na którą się dostałem, więc pożegnałem się z ukochaną wioską, gdzie jedyną  (...)

Gówniara w rajstopach

Pewnego wczesnego, sobotniego popołudnia, dwudziestoparoletni onanista imieniem Sebastian, zabijał czas grając na komputerze. Niecierpliwie czekał na wieczór, ponieważ miał wtedy zamiar wypić sobie kilka piwek, masturbować się, a następnie obejrzeć jakiś film. Nie chciał jednak zaczynać swej jednoosobowej libacji już o tak wczesnej porze. W pewnym momencie rozebrzmiał sygnał telefonu, co ucieszyło chłopaka (...)

Między rodzeństwem - część 3

Sam dotyk mojej siostry, szczególnie gdy myła mi fallus, wystarczyłby, żeby mnie podniecić. Jeśli dodać do tego jej zjawiskową urodę (i chyba też zapach wspomnianego olejku), nie muszę chyba mówić, jak szybko byłem gotowy do powtórki naszych nocnych szaleństw. Zresztą ja też coraz lepiej radziłem sobie z ciałem Ani. Już myjąc jej piersi wywołałem u niej lekkie przyspieszenie oddechu i pulsu. Kiedy, namydliwszy śliczny płaski  (...)

Między rodzeństwem - część 2

O tym, co zdarzyło się piątkowej nocy, nie rozmawialiśmy przez całe kolejne dwa tygodnie. Właściwie przez ten czas w ogóle do siebie nie mówiliśmy – żadne z nas nie potrafiło wydobyć głosu w obecności drugiego. Fakt ten zaniepokoił naszego tatę, podejrzewającego między nami jakiś konflikt. Próbował nawet "poważnie rozmówić się z nami", lecz mama przypomniała mu, że gdy on pokłócił się z ciocią Martą, interwencja  (...)

Między rodzeństwem - część 1

Zaczytany w "Ziemi jałowej" Eliota (a może to była "Ziemia tragiczna" Caldwella?) nie zauważyłem nawet, kiedy moja siostra Ania weszła do pokoju. Siedziała teraz na kanapie, ubrana w szlafrok niedbale narzucony na nocną koszulę. Swoje piękne złote włosy miała, jak zwykle, odgarnięte za uszy. Na kolanach trzymała grubą książkę o dziejach starożytnego Egiptu. Z jakiegoś powodu ten temat bardzo ją wówczas  (...)

Siostrojebca

Gaba wyszła z łazienki, osłonięta jedynie niezbyt dużym ręcznikiem, zawiniętym wokół klatki piersiowej i zwisającym w dół. Wyglądała w nim tak, jakby miała na sobie bardzo kusą sukieneczkę. Ręcznik ów miał na celu chronienie jej młodziutkiego, ponętnego ciałka przed mym pożądliwym spojrzeniem, jednak słabo się z tego wywiązywał, gdyż nie zasłaniał nawet w jednej trzeciej szczupłych, aczkolwiek jędrnych ud mojej  (...)

Młody napaleniec i jego siostra

Pan Zdzisiu mieszkał na ubogiej, polskiej wsi. Miał po ojcu skrawek pola, którego uprawą się zajmował, by mieć za co żyć. Nie przynosiło to zbyt dużych zysków i pan Zdzisiu ledwo łączył koniec z końcem, ale pieniądze nie były dla niego najważniejsze. Ważne, że jakoś mógł wyżyć. Mimo biedy, był całkiem szczęśliwym człowiekiem – zwłaszcza, kiedy poznał miłość swojego życia. Zakochał się w pięknej kobiecie i niebawem ją  (...)

Z nastoletnią siostrą

Witam. Mam na imię Mateusz mam 17 lat i chciałbym opowiedzieć wam o tym, co mi się przytrafiło. Otóż był to drugi miesiąc wakacji, bodajże środa, jednakże nie ma to większego znaczenia w wakacje, bowiem czas leci niemiłosiernie szybko, ale niestety także nudno poprzez moją codzienną rutynę, czyli wstawanie, granie, spanie i czasami wychodziłem gdzieś z kolegami, ale to nie jest coś, co mógłbym nazwać wakacyjną  (...)

Numerek z bratem :)

Mam na imię Karolina, mój brat, Dawid. Jesteśmy kochającym się rodzeństwem, jedno za drugim wskoczyłoby w ogień.. Wszystko działo się 21 lipca, kiedy nasi rodzice pojechali do Gdańska. Mieli wrócic dopiero za 3 dni. Rodzice pojechali rano, Dawid był u kolegi. Wrocił około 21, kiedy ja umyta, ubrana w same majteczki i koszulkę robiłam nam kolację. Wszedł do domu i krzyknął "Niunia jestem!", jak to  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Mistrzostwo Ludwika

Po powrocie rodziców życie w domu rodzeństwa wróciło do normy. Nadal się przytulali i tańczyli, ale musieli wstrzymać się od seksu. Wakacje trwały w najlepsze i wciąż były bardzo upalne. 22 lipca Ludwik znalazł w internecie bardzo ciekawą informację. Otóż pewnien biznesmen z ich miasta i zapalony miłośnik kartingu postanowił zorganizować mistrzowski cykl o Puchar jego firmy. Nagrodą za mistrzostwo oprócz Pucharu były (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia