brat. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "brat"

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Romantyczny rejs

W ostatni dzień wolności Ludwik i Zuzanna postanowili zrobić coś szczególnego. Zamierzali wypłynąć w rejs po rzece, która przepływała w ich mieście. W tym celu udali się do portu rzecznego, w którym był statek wycieczkowy. Jego załoga urządzała wycieczki po rzece. To miała być ich kolejna randka. Zuzanna ponownie ubrała się olśniewająco pięknie. Żółta koszulka na ramiączkach, biała zwiewna mini i do tego pomarańczowa  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Randka na torze

Cały nastepny tydzień rodzeństwo spędzało według tego samego schematu. Dzień spędzali na oddawaniu się swoim pasjom razem lub osobno, na wieczór urządzali sobie potańcówki i przytulanki, a potem przed samym snem uprawiali namiętny seks i spali razem w pokoju (codziennie zmieniali się pokojami – jedna noc u Ludwika, druga u Zuzanny). Nastał 15 lipca. Na ten dzień brat i siostra umówili się na randkę na torze  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Burza

Następny dzień zaczął się jak poprzednie. Ludwik i Zuzanna wstali, umyli się i zjedli śniadanie. Potem postanowili mieć dla siebie trochę prywatności. Zuzanna w swoim pokoju przeglądała swoje gazetki o modzie, a Ludwik u siebie postanowił pograć na komputerze. Zlecieli tak do 12.00, wreszcie upał osiągnął już 28 stopni, więc postanowili posiedzieć na dworze. Ludwik postanowił trochę porzucać do kosza, bo jakiś czas  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Kąpiel

Następnego dnia Ludwik i Zuzanna postanowili wybrać się rano na tor kartingowy, a popołudnie zamierzali spędzić nad jeziorem, bo zapowiadali znowu upał i chcieli się ochłodzić w wodzie. Wstali, zjedli śniadanie i poszli na tor. Zuzanna oczywiście znów ubrała się bardzo ładnie. Ubrała swoją fioletową, zwiewną, krótką spódniczkę, zieloną koszulkę oraz czarne baleriny. Zrobiła to, ponieważ wiedziała, że jej ładny wygląd to  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Randka

Przez całą noc Ludwik nie mógł zasnąć, bo pomyślał, że powinien jakoś uszczęśliwić siostrę. Skoro ona pamiętała o nim i o zabezpieczeniach, dzięki którym mogli uprawiać seks, co czyniło go szczęśliwym to postanowił odwdzięczyć się siostrzyczce za pamiętliwość i dać jej coś w zamian. Postanowił urządzić jej randkę, by pokazać jak bardzo ją kocha, sam też zresztą chciał spędzić z nią romantyczne chwile. Jednak nie mógł jej  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Zwierzenia

-W porządku, ja i Zuzanna poradzimy sobie. – odparł Ludwik z pozornym opanowaniem, bo w głębi serca po prostu zwariował ze szczęścia. 2 tygodnie z ukochaną siostrzyczką. Tylko oni sami. Po prostu idealne perspektywy. Poszedł do pokoju, by wyrzucić z siebie emocje. Nie mógł się doczekać aż powie tą nowinę Zuzannie, która poszła w odwiedziny do koleżanki. Gdy w końcu wróciła, on od razu poszedł do jej pokoju (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wesele kuzynki

Zaczęły się w końcu wakacje, na które rodzeństwo czekało z utęsknieniem, bo to oznaczało, że teraz niemal cały czas będą mieć dla siebie, a co za tym idzie, będą mogli szaleć ze sobą bez ograniczeń. W ostatni weekend czerwca miało się odbyć wesele ich 25-letniej kuzynki Iwony i jej narzeconego rówieśnika Michała. Ludwik i Zuzanna wraz z rodzicami również byli zaproszeni. Iwona była córką ich wujostwa: Alfreda i Brygidy (...)

Szaleństwa brata i siostry: Pierwszy raz

W pierwszy czerwcowy weekend rodzice Ludwika i Zuzanny wyjechali na 3 dni w delegację, zostawiając dzieci same w domu. Oczywiście oni cieszyli się z tego powodu, bo wolna chata oznaczała dla nich 3 dni dobrej zabawy wyłącznie we własnym gronie. W sobotę pojechali na tor gokartowy, gdzie Ludwik odbył kolejny trening, a Zuzanna z podziwem go obserwowała. Jego jazdę skomentowała tak (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wstęp

Ludwik i Zuzanna byli niezwykle zgodnym i mocno kochającym się rodzeństwem. Już od najmłodszych lat byli inni od typowych rodzeństw. Oni nie potrafili się kłócić, zawsze byli ze sobą niezwykle zżyci, a jeden za drugim był gotowy skoczyć w ogień. Gdy weszli w etap dojrzewania ich więzi tylko się wzmocniły. Zwierzali się sobie wzajemnie ze wszystkich problemów i zawsze mogli liczyć na wzajemne wsparcie. Pochodzili z  (...)

Kobiety mojego życia - Rozdział 3

Krzysiek właśnie kładł się spać. Cały zdenerwowany kolejną kłótnią z Moniką na temat ich życia seksualnego. Znowu próbowała zaciągnąć go do łóżka, a on znowu ją zbył tłumacząc się oczywiście tym samym co zawsze....zmęczeniem i brakiem nastroju. Chociaż o to drugie Monika zadbała przywdziewając seksowną piżamkę z prześwitującego koronkowego materiału spod której doskonale widać było sterczące, brązowe sutki oraz  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 »