brat. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "brat"

Młody napaleniec i jego siostra

Pan Zdzisiu mieszkał na ubogiej, polskiej wsi. Miał po ojcu skrawek pola, którego uprawą się zajmował, by mieć za co żyć. Nie przynosiło to zbyt dużych zysków i pan Zdzisiu ledwo łączył koniec z końcem, ale pieniądze nie były dla niego najważniejsze. Ważne, że jakoś mógł wyżyć. Mimo biedy, był całkiem szczęśliwym człowiekiem – zwłaszcza, kiedy poznał miłość swojego życia. Zakochał się w pięknej kobiecie i niebawem ją  (...)

Z nastoletnią siostrą

Witam. Mam na imię Mateusz mam 17 lat i chciałbym opowiedzieć wam o tym, co mi się przytrafiło. Otóż był to drugi miesiąc wakacji, bodajże środa, jednakże nie ma to większego znaczenia w wakacje, bowiem czas leci niemiłosiernie szybko, ale niestety także nudno poprzez moją codzienną rutynę, czyli wstawanie, granie, spanie i czasami wychodziłem gdzieś z kolegami, ale to nie jest coś, co mógłbym nazwać wakacyjną  (...)

Numerek z bratem :)

Mam na imię Karolina, mój brat, Dawid. Jesteśmy kochającym się rodzeństwem, jedno za drugim wskoczyłoby w ogień.. Wszystko działo się 21 lipca, kiedy nasi rodzice pojechali do Gdańska. Mieli wrócic dopiero za 3 dni. Rodzice pojechali rano, Dawid był u kolegi. Wrocił około 21, kiedy ja umyta, ubrana w same majteczki i koszulkę robiłam nam kolację. Wszedł do domu i krzyknął "Niunia jestem!", jak to  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Mistrzostwo Ludwika

Po powrocie rodziców życie w domu rodzeństwa wróciło do normy. Nadal się przytulali i tańczyli, ale musieli wstrzymać się od seksu. Wakacje trwały w najlepsze i wciąż były bardzo upalne. 22 lipca Ludwik znalazł w internecie bardzo ciekawą informację. Otóż pewnien biznesmen z ich miasta i zapalony miłośnik kartingu postanowił zorganizować mistrzowski cykl o Puchar jego firmy. Nagrodą za mistrzostwo oprócz Pucharu były (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Romantyczny rejs

W ostatni dzień wolności Ludwik i Zuzanna postanowili zrobić coś szczególnego. Zamierzali wypłynąć w rejs po rzece, która przepływała w ich mieście. W tym celu udali się do portu rzecznego, w którym był statek wycieczkowy. Jego załoga urządzała wycieczki po rzece. To miała być ich kolejna randka. Zuzanna ponownie ubrała się olśniewająco pięknie. Żółta koszulka na ramiączkach, biała zwiewna mini i do tego pomarańczowa  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Randka na torze

Cały nastepny tydzień rodzeństwo spędzało według tego samego schematu. Dzień spędzali na oddawaniu się swoim pasjom razem lub osobno, na wieczór urządzali sobie potańcówki i przytulanki, a potem przed samym snem uprawiali namiętny seks i spali razem w pokoju (codziennie zmieniali się pokojami – jedna noc u Ludwika, druga u Zuzanny). Nastał 15 lipca. Na ten dzień brat i siostra umówili się na randkę na torze  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Burza

Następny dzień zaczął się jak poprzednie. Ludwik i Zuzanna wstali, umyli się i zjedli śniadanie. Potem postanowili mieć dla siebie trochę prywatności. Zuzanna w swoim pokoju przeglądała swoje gazetki o modzie, a Ludwik u siebie postanowił pograć na komputerze. Zlecieli tak do 12.00, wreszcie upał osiągnął już 28 stopni, więc postanowili posiedzieć na dworze. Ludwik postanowił trochę porzucać do kosza, bo jakiś czas  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Kąpiel

Następnego dnia Ludwik i Zuzanna postanowili wybrać się rano na tor kartingowy, a popołudnie zamierzali spędzić nad jeziorem, bo zapowiadali znowu upał i chcieli się ochłodzić w wodzie. Wstali, zjedli śniadanie i poszli na tor. Zuzanna oczywiście znów ubrała się bardzo ładnie. Ubrała swoją fioletową, zwiewną, krótką spódniczkę, zieloną koszulkę oraz czarne baleriny. Zrobiła to, ponieważ wiedziała, że jej ładny wygląd to  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Randka

Przez całą noc Ludwik nie mógł zasnąć, bo pomyślał, że powinien jakoś uszczęśliwić siostrę. Skoro ona pamiętała o nim i o zabezpieczeniach, dzięki którym mogli uprawiać seks, co czyniło go szczęśliwym to postanowił odwdzięczyć się siostrzyczce za pamiętliwość i dać jej coś w zamian. Postanowił urządzić jej randkę, by pokazać jak bardzo ją kocha, sam też zresztą chciał spędzić z nią romantyczne chwile. Jednak nie mógł jej  (...)

Szaleństwa brata i siostry: Wspólne wakacje - Zwierzenia

-W porządku, ja i Zuzanna poradzimy sobie. – odparł Ludwik z pozornym opanowaniem, bo w głębi serca po prostu zwariował ze szczęścia. 2 tygodnie z ukochaną siostrzyczką. Tylko oni sami. Po prostu idealne perspektywy. Poszedł do pokoju, by wyrzucić z siebie emocje. Nie mógł się doczekać aż powie tą nowinę Zuzannie, która poszła w odwiedziny do koleżanki. Gdy w końcu wróciła, on od razu poszedł do jej pokoju (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 »