ciuszki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "ciuszki"

Zabawy chłopaków - część 3

Dzisiejsze opowiadanie będzie trochę inne. Od tamtych wydarzeń minęło trochę czasu. Zabawialiśmy się często w pokoju, ale ja chciałem podniety w innych miejscach. Na zajęcia często ubierałem damską bieliznę. Miałem jej już kilkanaście sztuk. Nie tylko wycięte, koronkowe i seksowne. Często ubierałem zwykłe, ale dopasowane. Chciałem jednak spróbować seksu na świeżym powietrzu. Mimo, że park był niedaleko nie było to łatwe - w około  (...)

Pierwsze kroki

W III-ciej klasie szkoły średniej mieliśmy nowego kolegę - Marka. Przyjechał z innego miasta. Przywitaliśmy go serdecznie, ale jak to każdy w nowym środowisku, nie zdobył za wielu znajomych, tym bardziej, że był raczej spokojnych chłopakiem. Był listopadowy dzień, na dworze mróz. Tego dnia mieliśmy angielski, siedziałem akurat (otwarta sala przed zajęciami) na tej lekcji z Markiem, coś tam przed dzwonkiem gadaliśmy, wychylił się po za ławkę aby wyciągnąć zeszyty. Naciągnęła mu się bluza i  (...)

ciuszki żony

Witam, mam 32 lata.Jestem żonaty od 10 lat, od niedawna odkryłem swoje drugie "Ja", o tym chcę wam opowiedzieć. Od pewnego czasu żona przestała mnie pociągać. W seksie z nią miałem tyle na ile mogłem liczyć, czyli klasyka raz na jakiś czas anal. Myśle że wiekszość facetow ma ten sam problem : ) Moja żona nie lubi obciągać, ani nic z rodzaju hardcore.Znudzony zaczołem szukać czegoś nowego (...)