Festiwal

Może od początku więc mam na imię Przemek 18 lat , normalnej budowy nastolatek . Hmm o tym że lubię chłopców dowiedziałem się mniej więcej w wieku 12 lat kiedy pierwszy raz obejrzałem gejowskie porno i mi się spodobało . No ale przejdźmy do rzeczy , jak co roku nie daleko mojej miejscowości odbywał się Festiwal Rockowy , jednak większość osób które tam jechały nie interesowała raczej muzyka tylko to żeby się "napić" . Przyjeżdżali tam ludzie z całej polski oczywiście był to festiwal rockowy także różnego typu grupy społeczne , poprzebierani w różnego typu kostiumy np. druidów , szczerze powiedziwaszy śmieszyło mnie . Zawsze chciałem wziąć udział w nim , jednak mam bardzo regorystycznych rodziców którzy mi nie pozwalali na pójście chociaż na chwile , moim marzeniem było spędzenie tam całego weekendu pod polem namiotowym tak jak robiło to większość osób .
Teraz kiedy byłem już pełnoletni , miałem zaoszczedzone trochę pieniędzy wykupiłem sobie miejsce namiotowe i bilet , jednak był jeden problem , nie miałem z kim tam iść , jednak pomyslałem że na pewno kogoś uda mi się tam zapoznać . Hmm powiem szczerze że liczyłem na przeżycie tam fajnych sex przygód .

Nadszedł pierwszy dzień koncertów poszedłem na pole namiotowe , aby rozłożyć swój namiot tylko problem był w tym że nie za bardzo potrafiłem ,
kiedy się tak męczyłem zorientowałem się że jestem obiektem drwin 5 chłopaków którzy mieli miejsce obok mnie .
Hubert , Jacek , Kamil , Aleks i Łukasz bo tak mieli na imię . Wszyscy mieli po 22 lata .
-Chodźcie chłopaki , pomożemy młodemu . - Skończyli w okolo 15 minut po czym uciąłem sobie krótką rozmowę z Łukaszem
- Ty tutaj tak sam - zapytał
- No wstyd się przyznać , ale tak . - odparłem
- Jeśli chcesz to możesz przyłączyć się do nas , myślę że reszta nie będzie miała nic przeciwko - usłyszałem coś co mnie bardzo ucieszyło
Po chwili juz siedzieliśmy wszyscy obok namiotu chłopaków . Po wypiciu sporej ilości alkoholu , rozmowa coraz bardziej się kleiła , kiedy zapytałem dlaczego nie ma z nimi
zadnej dziewczyny , usłyszałem cos co dało mi duzo do myślenia mianowicie że wolą swoje towarzystwo nić kobiet , co oczywiście nie musiało nic oznaczać , ale podniecenie rosło szczególnie w moich spodniach .
Po chiwli Hubert , Jacek , Kamil i Aleks oznajmili że idą do sklepu po alkohol , a ja i Łukasz mielismy zająć sie przygotowaniem jedzenia .
- Chyba młody powinieneś iść sobie spuścić ciśnienie z gaci - Łukasz śmiejąć się skomentował namiot w moich spodniach
Będąc już troche podpitym odpwiedziałem że nie przyszedłem tu po to , aby nadwyrężać rękę .
- To może się przejdziemy do namiotu i coś pomyslimy - usłyszałem
Po chwili bylismy już w namiocie , zaczeliśmy się całować , wpuchaliśmy sobie nawzajem język do ust , po chwili nie wytrzymałem i zerwałem z Łukasz jego spodnie i bokserki moim oczom ukazał się wygolony około 17 cm penis w stanie erekcji.
Ssałem przez chwile po czym wyciągnąłem gumkę z kieszeni i nałożyłem na pałkę Łukasza 1przed wejściem we mnie chciał sie pobawić moją dziurka , ale mu na to nie pozowliłem chciałem czuć że mnie bzyka , może to dziwne ale chciałem żeby mnie bolało ..
Bez chwili zastanowienia usiadłem swoim tyłkiem na kutasa i zajęczałem z bólu aż Łukasz zatkał mi buzię ujeżdżałem go przez chwile po czym zmienilismy pozycję na tzw. po bożemu .
Łukasz bzykał mnie coraz szybciej , czułem że za chwile dojdzie .
- Zaraz dojde , gdzie mam kończyć ? - zapytał zdyszany
- Chce w buzi - odprałem
Łukasz szybko zdjął gumkę i przesuną się do mojej głowy , po chwili już czułem salwy ciepłej spermy w mojej buzi , połknąłem wszystko po czym sam wytrysnąłem na swój brzuch .
- No młody , jajka opróżnione wracamy do gotowania - powiedział
- Reszta chłopaków to też geje czy tylko ty ? - zapytałem
- Ani ja ani oni , to że lubimy się pobzykac miedzy soba to nie oznacze od razu gej .. W końcu trzy razy w dupe to nie gej , poźniej sie kasuje - odparł smiejąc się
Kiedy wyszlismy z namiotu reszta chłopaków siedziała przy namiocie , kiedy nas zobaczyli tylko się podsmiechiwali ...
Nie rozumiałem za bardzo tego , ale seks z Łukaszem był niesamowity . Po zjedzeniu , wszyscy poszlismy na koncert jakiejś grupy
CDN... Chyba że nie chcecie ?

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

Martyna123dnia 2018-05-09 11:06:30.

Masakra

Ostrodnia 2018-05-09 11:09:31.

Jak to czytałem to musiałem iść do toalety, zwymiotować.
Mogę się założyć, że masz jakieś 12 lat i masz " buntowniczą" fantazję.
Nie pisz dalej

Nie wiemdnia 2018-05-11 11:24:36.

Moim zdaniem nie jest az tak zle , po co ten hejt ?

haomidnia 2018-05-11 15:03:48.

Napisz jeszcze coś

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Festiwal"

(pole wymagane)

Dodał/a: Przemek w dniu 6-05-2018 - czytano 3957 razy.
Słowa kluczowe:
Festiwal Namiot Sex