gej. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gej"

Badanie lekarskie

Mając siedemnaście lat byłem wciąż prawiczkiem. Odkrywałem dopiero swoje ciało i nie miałem pojęcia o własnej seksualności. Lubiłem przyglądać się ludziom, patrzeć na nich i czasami zastanawiałem się co kryje się pod ich ubraniami. Oczywiście jak każdy nastolatek onanizowałem się. Można powiedzieć często, nieustannie, nawet po kilka razy dziennie. Zabawiając się swoim ptaszkiem odkrywałem, że przyjemność zwiększa się gdy dotykam różnych części ciała, np. krocza, podbrzusza, sutek. Dużym (...)

Mój właściciel Kacper - część 1

Zdjął dżinsy i kazał mi zdjąć jego skarpety zębami. Z trudem je mu zdjąłem. Mój właściciel wstał z fotela. Natychmiast poczułem na swojej twarzy jego ślinę. Splunął mi w twarz, po czym rozsmarował to swoją lewą stopą. Jego ślina miała smak piwa. W poniżeniu ciągnąłem językiem po jego stopie, a potem drugiej, w czasie gdy on zdjął koszulkę. Teraz byliśmy w samych bokserkach. Do ryja wkładał mi swojego dłuższego palca, raz (...)

Mój przyjaciel

Pewnego dnia siedziałem na czacie, nawinał mi się nick z mojego miasta,koleś miał 40 lat,ja tylko28 drobnej postury 176 cm 66 kg.Dodam, że uwielbiam przebierać się w damskie ciuszki. Lubię seksowną bieliznę, stringi, ponczoszki,gorsety. Umówiliśmy się, że po niego podjadę, byłem bardzo podniesiony,pod ubraniem miałem całą bieliznę. Ja jestem ulegly i lubię dobre rzniecie. Ubralem czerwone stringi że śliskiego materiału (...)

Wuj władca cz. 2

- Lepiej bądź posłuszną kurwą i to zrób. Jeśli nie zdążysz, będzie kara. Jak przyjdę do domu, masz już mieć zrobioną lewatywę, być umyty i czekać na mnie klęcząc przy wejściu, z wygolonym całym ciałem oprócz głowy - mówił dominująco - oczywiście, masz całkowity zakaz masturbacji. Nie pozwalam ci ubierać żadnych ciuchów, a ta obroża ma być cały czas na tobie (...)

Damian w internacie cz 5

Była sobota rano godzina 9 mieliśmy jechać do domu na weekend więc wstałem z łóżka i zacząłem się pakować spojrzałem jeszcze na Matiego który słodko spał jego pałka aż prosiła abym się na nią nadział więc tak zrobiłem, wyjąłem z szafki żel nawilżający którym posmarowałem swój otworek i kutasa Matiego . Okraczyłem Mateusza który był niczego nieświadomy ponieważ spał czubek jego kutasa już dotykał mojego oczka  (...)

Zakazany owoc.

Tej nocy nie mogłem zasnąć , kiedy poszedłem do łazienki za potrzebą , zaciekawiony zetknęłam do kosza z bielizną odnalazłem moje bokserki była na nich nowa bardzo duża plama białego nasienia taty , szybko wzocilem je do pralki i udałem się do pokoju. Nie mogłem zasnąć ,moje myśli klebily się wokół dzisiejszego wieczoru, na niczym nie mogłem się skupić, po godzinnym leżeniu , usłyszalem jęki. Mamy , a więc znowu czuję  (...)

Mój najlepszy wujek cz1

Mam na imię Marcin Mam 165 cm i jestem trochę grubawy. Dzisiaj miałem jechać do wujka Daniela na urodziny więc całą rodziną od rana zbieraliśmy się. Gdy byliśmy na miejscu przywitalem się z wujkiem i złożyłem życzenia wujek jest wysokim brunetem ma 43 lata, jest lekko misiowaty, jest bardzo owłosiony często o nim myślę gdy sobie wale jest moim idealem. Ludzie zaczęli się schodzić. Dochodzila już 23 połowa ludzi już poszla, jak  (...)

Z Marcelem na basenie

Co wtorek jeździmy na 6 i 7 lekcji na basen w ramach lekcji. Zwykle jeździ 6 chłopaków lecz dzisiaj było inaczej gdyż nie każdy wrócił z listopadowej przerwy, inni pochorowali, a inni uciekli. Zostałem ja z moim kolegą Marcelem. Marcel ma tak jak ja 15 lat i chodzi ze mną do drugiej klasy gimnazjum. Wygląda trochę pedałkowato, ma dosyć popularną fryzurę czyli boki ścięte i zostawiona grzywka, nie jest zbytnio umięśniony (...)

Pierwszy Raz

W gimnazjum zacząłem interesować się chłopakami o wiele bardziej, niż dziewczynami. Po prostu czułem pociąg do tych umięśnionych ciał i wielkich kutasów. Sam byłem średniego wzrostu, smukły, ale za to kształtny. Moje pośladki były bardzo duże jak na chłopaka i często nawet płeć żeńska była zdziwiona ich gabarytami. Chciałem w końcu zrobić z nich pożytek i spróbować faceta, bo ogórki i parówki przestały mnie zadowalać (...)

Niemyty kutas

Było gorące piątkowe popołudnie. Wracałem z Cieńkim, bo tak nazywali mojego 28 letniego sąsiada, z pracy. Dwa lata temu, jak przeprowadziłem się na południe polski, właśnie on pomógł mi się ogarnąć. Cieńkiego poznałem przez przypadek. Zimą, nie odpalał mi samochód, więc pożyczył mi kable i podpiął do swojego Forda Transita. Tak zaczeła się nasza znajomość. Mieszkaliśmy klatkę obok, ale  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 »  Ostatnia