gej. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gej"

Śliska Historia cz.1 - pierwszy zarobek

Była sobota, 10 rano. Na basenie nie było jeszcze zbyt wielu osób, ale nie przeszkadzało mi to, bo trochę wstydziłem się swojego ciała. W dużej mierze było ono przyczyną całej tej historii. Moja sylwetka jest bowiem bardziej kobieca, niż męska. Mam szerokie biodra, grube uda i co najważniejsze, wielkie pośladki, Zawsze byłem obiektem zainteresowania, ale nie zawsze pozytywnego, bo wierzcie mi lub nie, jeśli jest się  (...)

Śliska Historia #1 - pierwszy zarobek

Była sobota, 10 rano. Na basenie nie było jeszcze zbyt wielu osób, ale nie przeszkadzało mi to, bo trochę wstydziłem się swojego ciała. W dużej mierze było ono przyczyną całej tej historii. Moja sylwetka jest bowiem bardziej kobieca, niż męska. Mam szerokie biodra, grube uda i co najważniejsze, wielkie pośladki, Zawsze byłem obiektem zainteresowania, ale nie zawsze pozytywnego, bo wierzcie mi lub nie, jeśli jest się (...)

ROK 2064 - CZĘŚĆ PIERWSZA: ZONA NUMER TRZY ROZDZIAŁ III - ALBIN RURA DO ZAPCHANIA - dokończenie rozdziału

– Kurwa, czekaj, ból przechodzi. Jeszcze chwila i zobaczymy – czułem dyskomfort i ból, który już nie był tak ostry. Moja dziura zaciskała się i rozluźniała na chuju kochanka. Trwało to ze dwie minuty zanim moje ciało zaczęło tolerować to coś w środku – Dobra, jak już siedzę z twoim kutasem w środku, to zróbmy coś z tym. Wiesz, ale musimy trochę się opuścić niżej, bo ci karkiem i głową zrobię dziurę w autku – powoli razem (...)

ROK 2064 - CZĘŚĆ PIERWSZA: ZONA NUMER TRZY ROZDZIAŁ III - ALBIN RURA DO ZAPCHANIA

Dziś walcząc z chłodem i deszczem, nie mam ochoty na codzienny obchód po centrum miasta. Spieszę się do domu, by wygrzać się w gorącej kąpieli i odprężyć po kolejnym, nudnym szkolnym dniu. Pod szkołą zostawiłem swoje przyjaciółki Ankę, Katarzynę i Justynę, które też dojeżdżają z pobliskich wsi i miasteczek. Codziennie po lekcjach łazimy Długą, Krótką, Farną, Dworną zaglądając do sklepów i zajadamy się ulicznym  (...)

PRZEWROTNE LOSY ALBINA K. Rozdział I - Albin Kowalski i jego Edward Klucznik

Skończyłem szkołę podstawową i wybieram się do zawodówki, zostanę fryzjerem. Niestety, nie jestem tak pojętny jak moi bracia. Andrzej jest w czwartej klasie licealnej, a Piotr uczy się w technikum rolniczym w Marianowie i to on zostanie na gospodarce. Różnię się też od nich. Jestem bardzo szczupły, a urodę mam po matce. Ot, taki drobny blondyn, metr siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu. Dlatego nazywają mnie  (...)

Drąg jak armata

Po wczorajszym spotkaniu stwierdziłem, że trzeba je uwiecznić na piśmie. Niech inni też mają z tego jakiś pożytek. Zanim jednak przejdę to przedstawię swój wniosek. Kutasy są różne. Zazwyczaj wypytujemy o ich długość w krótko wymienianych wiadomościach. Nie pytamy się jednak o to jak gruby jest kutas. Mi zresztą centymetry w obwodzie kutasa mało mówią. Nie mniej jednak to właśnie grubość fiuta może dać niezłą (...)

Inicjacja

Ciężko jest powiedzieć, kiedy zacząłem czuć, że jestem cwelem. Tak samo jak ciężko jest określić moment, kiedy czuje się, że jest się przedstawicielem płci męskiej lub bycia gejem. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy, kiedy o tym wiemy. Oczywiście odpowiednia musztra jest potrzebna, aby zweryfikować jakość cwela. Czy jest się tylko cipeczką, marzącą o kutasach, czy rasowym kundlem, który nie tylko myśli o  (...)

Nocka u kumpla

Wieczorem spakowałem do plecaka bieliznę na zmianę i około 19 poszedłem do przystanek, z którego autobusem udałem się do Kuby. Mieszkał w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Było to niezłe zadupie. Wyszedłem z autobusu i skierowałem się w stronę mojego celu. Nie było to łatwe zadanie, bo śnieg sięgał mi do kolan, a latarnie były oddalone od siebie o 30 metrów. W końcu udało mi się dotrzeć do domu Kuby (...)

Moja historia

Jestem przeciętnym nastolatkiem z ciemnymi, średnio długimi i chaotycznie ułożonymi włosami i zielonymi oczami. Mam około 165 cm wzrostu i jestem dość chudy, jednak budowa mojego ciała jest bardziej kobieca niż męska. Mam mocno zarysowane, szerokie biodra i nieproporcjonalnie do reszty ciała grube i masywne uda, a także wąską talię i duże, pełne, intensywnie czerwone usta i długie rzęsy. Najbardziej w oczy rzucają się (...)

Wizyta u lekarza cz. I

Wepchnąl mi swoje ospermione boxerki w usta i wsadził strzykawkę głeboko w dupę. Chciałem krzyczeć lecz nie mogłem. Wydałem z siebie jedynie głóchy stęk. Wstrzyknął mi zawartość płynu w odbyt. Powiedział że to pomorze. Wziął swojego wielkiego kutsa w ręke i zaczął mi go wkładać. Miał wielkiego napleta. Jęczałem w niebogłosy. Czułem jak jego wielkie jądra zakrywają moję. Osiągnąłem pełnię wzwodu. Zaczął mnie (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 »  Ostatnia