gej. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gej"

Siedziałem okrakiem na drabinie. Część III Kosmos do góry nogami

Czas nie kutas, nie stoi w miejscu” to jest prawda. Kolejne dni mijały bez większych sensacji. Na wyścigi z deszczem odnawiałem bramę przy budynku koszar, gdy lało miałem tysiąc i jeden innych robótek: tabliczki personalne na drzwi w sztabie, jakieś propagandowe plansze. Snułem się między koszarami, a swoją pracownią w ciągłym stresie, oczekując konsekwencji „gorącej” nocy. Z Rafałem widywałem się czasem (...)

Siedziałem okrakiem na drabinie. Część II Krakowska podsuszana

Siedząc bez ruchu, okrakiem na drabinie, zacząłem wpadać w panikę. Film świeżej pamięci zastępował film z kategorii science-fiction. Widziałem te wszystkie twarze otaczające mnie, wykrzywione w kpiącym uśmiechu. Wrzeszczące: „pedał”, „ciota”, „kurwa”, „chuj”, „zboczeniec”, „jebany cwel” i tak dalej . Osaczała mnie moja wyobraźnia, wizjami towarzyskiego piekła, które niebawem tu nastąpi, gdy już wszystkie ściany tego  (...)

Siedziałem okrakiem na drabinie. Część I Mój kosmos

Siedziałem okrakiem na drabinie, trzymając w ręku mały pędzelek. W tym momencie patrzyłem w stronę lasu, nie było to ciekawskie spojrzenie, raczej zapatrzenie się w jakiś punkt. Moje myśli szybowały daleko stąd. Od miejsca, które było moją klęską, pokutą i karą. Od kilku miesięcy moje życie było zamknięte w małej przestrzeni, obwarowane dziesiątkami regulaminów, odziane w określone uniformy. Co ja tu robię ubrany w  (...)

Marzenie o hetero - część 3 (Korepetycje)

Obudziłem się w łóżku – przytulony do nagiej piersi Dominika i w samych majtkach. Zobaczyłem, że na mnie patrzy. Chciałem coś powiedzieć, ale on mnie pocałował i powiedział: „Myślałem, że jestem hetero, ale gdy na ciebie patrzę, jestem pewny mojej biseksualności.” Odkrył kołdrę, wstał i stanął naprzeciwko łóżka. Promienie słońca padły mu na klatę, a on z uśmiechem włożył rękę do szarych slipek i podrapał się po przyrodzeniu. (...)

Nauczyciel oswajania nagości męskiej

Polegało to na tym że uczniowie uczyli się o rodzinie o budowie swojego ciało i innych, tak jak bywało wcześniej ale do każdej z szkoły podstawówki i gimnazjum przyjezdzajli nauczyciele którzy byli uczeni do tego by oswoić uczniów ze swoją nagością. 32 letni Łukasz należał do grupy która jeździła po całym kraju nauczając uczniów 6 klas podstawówki i 3 klasistow z gimnazjum. Oczywiście uczniowie byli dzieleni na  (...)

Dominik i jego gejowskie historie

Przycisnął moje ciało do ściany. Zaczął całować mnie po twarzy. Czoło, nos, oczy, policzki , usta. Zszedł niżej – do szyi. Potem czułem język w swoich uszach, lekko przygryzając je. Jego silny i zwinny język badał każdy centymetr mego ciała tak, jakby chciał zapamiętać najmniejszy szczegół, kawałek po kawałku. Poczułem silny dreszcz przechodzący przez moje ciało. Drgnąłem. Olek wyczuł, że jestem w amoku i kontynuował  (...)

Przygoda 16-letniego autostopowicza

Tomek wypytywał mnie o to, co robiłem w mieście, gdzie dokładnie mieszkam, do jakiej szkoły uczęszczam i nawet nie zorientowałem się, kiedy rozmowa przeszła na tematy dużo bardziej osobiste. Dowiedziałem się, że biznesmen ma żonę, którą co prawda kocha, ale nie daje mu ona stuprocentowego spełnienia w sferze seksualnej. Zauważyłem, że Tomasz coraz częściej patrzy w moją stronę z dziwnym zainteresowaniem (...)

Młodzieńcza przygoda z Rafałem cz.1

Mam na imię Kamil, jestem przeciętnym 20 latkiem nie wyróżniającym się niczym od swoich rówieśników. Opowieść, której dotyczy opowiadanie działa się jednak znacznie wcześniej. Wszystko miało swój początek kiedy byłem jeszcze dzieckiem. Mieszkam na wsi i wychowywałem się w czasach kiedy dzieci swój wolny czas spędzały na podwórkach, a nie przed komputerem – tak też było ze mną. Miałem wielu kolegów, z którymi  (...)

Spotkanie 16-latka z doświadczonym facetem cz.2

Większość kierowców przejeżdżając obok samochodu mojego partnera patrzyła ze zdziwieniem ledwie dostrzegając co dzieje się wewnątrz auta. Nie miałem jednak czasu o tym myśleć. Wielki przyjaciel Jurka stał na baczność i czekał, aż go obsłużę. Postanowiłem przejąć inicjatywę. Wcześniej to Jurek sam poruszał moją głową, trzymając mnie za włosy, jakby miał przed sobą lalkę, a nie prawdziwego człowieka. Pomimo tego (...)

Mój przyjaciel

Był ubrany w białą koszulkę, niebieskie jeansy i białe skarpetki. Wyglądał naprawdę nieźle i trochę seksownie. W pewnym momencie, kumpel nieśmiało zapytał, czy brałem udział we wspólnej masturbacji ? To pytanie mnie mocno zaskoczyło, bo nigdy się po nim nie spodziewałem czegoś takiego. Odpowiedziałem, że nie. On stwierdził, że chciałby to teraz zrobić, bo ma takie ciśnienie. Zgodziłem się i włączyliśmy jakiegoś pornola (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  Ostatnia