gej. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gej"

Moja historia rozdziewiczenia

Na wstępie informuję, że historia opisana poniżej przytrafiła się naprawdę i miała miejsce 3 lata temu. Obecnie jestem 35 latkiem 186 cm, 80 kg w spodniach 16cm. Z natury jestem bi, często mam kontakty z kobietami, raz na jakiś czas nachodzi mnie ochota na faceta. Przed opisaną historią moje doświadczenie z facetami ograniczało się do 2-krotnego obustronnego oralu, ale od 18 roku życia lubiłem bawić się moją dziurką, a (...)

Spotkanie 16-latka z doświadczonym facetem cz. 1

Jestem Maciek i mam 16 lat. Gdy w pewnym momencie rzuciła mnie dziewczyna, z nudów i dużej ilości wolnego czasu zacząłem przeglądać gejowskie ogłoszenia. Kiedyś już - jak zaczynałem wchodzić w okres dojrzewania - oglądałem z ciekawości gejowskie porno, ale faceci nigdy nie podobali mi się tak jak dziewczyny. Wracając - przeglądałem ogłoszenia gejów, zarejestrowałem się nawet na jednym z portali. Wrzuciłem kilka  (...)

park

Niewiedzialem o co im chodzi. Podeszli pojedynczo zaczęli mnie popychacz w stronę ciemniejszych stron parku gdzieś na ławkę niewiedzialem co robic. Kazali mi ukleknoc i wtedy jeden podszedł za mnie i mnie trzymał od tyłu a pozostała 3 podeszła bliżej mnie zaczęli mnie głaskać , mówili cos między sobą. Do wiedziałem sie z ich rozmowy tylko tylle jak maja na imię i to było chyba tak Łukasz Marek Janek i Jozek. Nagle poczulem  (...)

za szybka jazda

Poszedłem wiec za nim i wsiadlem do radiowozu, wtedy widziałem że był tam jeszcze jeden. Ruszył i jechał cały czas. Podczas jazdy do wiedziałem się ze ma na imię Damian a ten drugi Marcin. Ten pierwszy Damian byl mlody kolo 30 lat wysoki blondyn, a ten drugi Marcin trochę starszy ciemno włosy. Jechaliśmy juz trochę długo nagle Damian powiedział do Marcina (...)

Marzenie o hetero - część 2 (Bliżej z Dominikiem)

Od wspólnego prysznica z Przemkiem minęły trzy tygodnie. Wszystko było normalnie, nasza przyjaźń jeszcze bardziej się umocniła. Automatycznie, moje kontakty z Dominikiem także się polepszyły, ponieważ często siedzieliśmy wspólnie na przerwach, powtarzając na klasówkę lub po prostu siedząc na insta. Nasza szkoła jest dość innowacyjną placówką i ma ambicje dorównać "siostrzyczkom" z Warszawy (...)

Sąsiad Robert cz. 8

Wczorajszy dzień był dziwny, a historia opowiedziana tutaj wcale też nie będzie inna. Nie raz już zaznaczałem w swych opowiadaniach że mam chyba jakieś szczęście do takich pokręconych przygód. No ale od początku. Byłem umówiony z Robertem na wieczór, a dokładnie na 17-tą, z tym że nie u niego w mieszkaniu tylko na parkingu oddalonym kawałek od naszego bloku, ugadaliśmy się już wcześniej że tego dnia pojedziemy do  (...)

Marzenie o hetero - część 1 (Przemek i prysznic)

Cześć! Mam na imię Maciek i mam 16 lat. Chodzę do pierwszej liceum. O tym, że jestem bi wiem od dawna, ale los sprawił, że moje serce i penis skierowały się w stronę dwójki heteryków. Oboje są rok starsi, chodzą na mat-geo, ja zaś jestem humanistą. Pierwszy ma na imię Dominik, jest wysoki i chudy. Jego blond włosy i styl bycia mówią, że jest dosyć grzecznym chłopakiem i prawiczkiem. Przemek jest niższy i tęższy, za to bardziej  (...)

Zwłoka za czynsz

Od paru dni starałem się unikać Marka bo wisiałem mu już pare stówek, starzy nie mieli za bardzo żeby mnie podratować a ja też miałem lekką susze jeśli chodzi o dorobienie gdzieś, więc zalegałem trochę z opłatami, w sumie norma. Właściciel mieszkania już miał konkretną wściekliznę na mnie, zaraz by mnie straszył że mnie wyjebie z chałupy i takie tam, też norma. Dlatego też omijałem go szerokim łukiem, do chaty wracałem  (...)

Poznany w internecie

Chłodny, grudniowy wieczór. Jak to większość ludzi w moim wieku leżą już w pod kołdrą i przeglądają różne strony internetowe lub siedzą na telefonach. Jednak ja wracałem z treningu. Byłem strasznie zmęczony i jedyne o czym myślałem, to położyć się do łóżka i jak najszybciej zasnąć. Wszedłem do domu ok 20:15, rzuciłem torbę do szafy, telefon podłączyłem do ładowarki i pokierowałem się do łazienki. Nawet nie wiem kiedy  (...)

Chłopak do towarzystwa - rozdział 5

Przez pierwsze kilka tygodni nie kontaktowałem się z matką, czy mam z tego powodu wyrzuty sumienia? Nie. Ojczym ciągnął ją na dno, na dno zarówno finansowe jak i społeczne. Kwestią czasu było, aby zyskali przydomek patologii. Wychodzi na to, że pochodzę z patologicznej rodziny, ale nie czuję się tak. Uciekłem w samą porę, a gdybym tam został, pewnym byłoby, że nie zrobiłbym matury, nie poszedł na studia i  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »