gwałt. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gwałt"

Kacper

Szedłem z imprezy...tylko to pamiętam. Zobaczyłem koło siebie kroplówkę już wiedziałem, że wylądowalem w szpitalu zobaczyłem na swoje ciało ręce miałem całe siwe w siniakach. Chciałem wstać ale jakiś chłopak przytrzymał mnie i powiedział, że nie moge wstać. -Doktorze! pacjent sie obudził.-zawołał (...)

Wujku a co te konie robią dokończenie cz. 1

Kinga weszła pod strumień ciepłej wody. Namydliła całe swoje ciałko i zaczęła je delikatnie masować. Czuła jak pod jej dłońmi twardnieją jej sutki i cała malutkie jeszcze cycuszki. Przeniosła dłoń do krocza i zaczęła namydlać swoją nietkniętą jeszcze pisię. Im mocniej ją masowała tym wyraźniej przed nią pojawiała się postać kuzyna Tomka. Odrzucała ją ale ona ciągle powracała. Była coraz bardziej podniecona i gotowa (...)

Jeńcy po bitwie

Było po bitwie.. Kurz opadł,policzono trupy,policzono jenców.. Trzy dziewczyny z sanitariatu i czworo młodych chłopaczków,wszyscy tak po około 16--17 lat.. Zabrano wszystkich do duzego namiotu,tak 10 na 10 metrów,cały wyszywany sztandarami i herbami,malowany płótnem w czerwone i białe,grube paski..Taki typowy,wojskowy namiot ze szpiczastym wierzchołkiem.. Wpędzono ich do środka.. Dziewczyny bały się,wiedziały czego  (...)

Sen

Wyciąga z mojej szafy kawałki linki które nie dawno sama tam chowałam. Brutalnie odwraca mnie i przygniata do ściany. Siłą krępuje jednym kawałkiem sznurka moje ręce z tyłu w nadgarstkach, a chwilę później drugim nad łokciami. Mocno je krępuje, chyba przeczuwa że będę chciała uciec, że się go boję. Kiedy zaciskam już dłoń o dłoń on szarpiąc mnie, rzuca mnie na łóżko. Bierze kolejny kawałek sznurka. Zgina moją lewą  (...)

Z chłopakiem

Cześć ;3 ! Jestem Aga - miła, ładna (166 cm., długie czarne włosy, niebieskie duże oczy) i inteligentna 17-latka. Chodzę do najlepszego liceum w Warszawie. Mam same dobre oceny, ale nie kuję codziennie po kilka godzin w książkach. Czasem do nich zerknę. Z moim chłopakiem chodzę od kilku miesięcy. Umówiłam się z nim dzisiaj o 20.00 u mnie w domu, bo moich rodziców nie ma. Do mojego charakteru dorzucam (...)

Czerwony Smok. Koniec.

Nie dzieje się nic przez dłuższą chwile i nagle zaczynam czuć ciepły oddech na moim karku. Z początku prawie niewyczuwalny, potem coraz bardziej intensywny. Po moim lewym ramieniu powoli przesuwa się ostra krawędź jej paznokcia, rysując niewidzialną, a wyczuwalna linie od barku do łokcia. Drugą linie rysuje po prawej stronie mojej głowy, zaczynając od skroni, poprzez bok mojej twarzy, potem szyi, gwałtownie  (...)

Seks drogą do kariery

Weronika była ładną, młodą blondynką o jasnych delikatnie falowanych włosach opadających jej lekko za ramiona, około metr siedemdziesiąt wzrostu z błękitnymi dużymi oczami patrzącymi z optymizmem na świat. Skończyła właśnie liceum lecz matura nie poszła jej najlepiej, przez co nie dostała się na studia. W domu jej się nie przelewało, więc rodzice postawili sprawę jasno - jest dorosła, nauki kontynuować nie będzie to  (...)

ostry seks z nauczycielką polskiego i nieletnią dziewczyną

Dziś kolejny nudny poniedziałek - trzeba iść do szkoły. mam 14 lat i chodzę do gimnazjum. Mam dzisiaj 7 lekcji z czego 3 to język polski. Cieszyłem się na te lekcje ponieważ mamy je z niesamowicie seksowną laską, która dopiero co skończyła studia i ma 24 lata. Jest szczupła, ma średniej wielkości biust. Ubiera się w podkoszulek i cienki czerwony sweter z niedużym dekoltem. Na dół zawsze ubiera miniówkę lub mini i  (...)

kolezanka z bratem

Mam na imię Marta, mam 16 lat. Mieszkam z moją mamą i starszym bratem. Nie mam z nim dobrego kontaktu, ja i on to jak woda i ogień. Ja jestem szczupłą brunetką o niebieskich oczach i nie narzekam na brak chłopaków. Gdy tylko wiedzą że jestem wolna zaraz pojawia się chętny do poznania mnie bliżej. Mój brat Michał, który ma już 18 lat nikt. Ma się czym pochwalić, nigdy nie miał dziewczyny. W sumie wcale się nie dziwię. Po prostu urodą nie grzeszy, jest strasznie gruby waży około 100kg, twarz  (...)

Straszne spotkanie...

Opowiadania Poznałam Radka na popularnej grze-czacie. Na początku Marta zaczęła do do niego zarywać, ale nie mieli dużo wspólnych tematów, więc go sobie odpuściła. Radek jest ode mnie o 13 lat starszy, ja mam 17 lat a On ma 30 lat. Dużo ze sobą pisaliśmy, On właśnie wtedy był w Libii, ale miał wrócić na wakacjach do Polski. Zostaliśmy parą w grze, ale o tym wiedziało parę osób, moja siostra Iza, mój brat Artur i mój przyjaciel Kamil (oczywiście wszyscy z gry), dużo pisaliśmy na gg i dwa  (...)

  1 2 »