gwałt. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gwałt"

Nocny autobus

Była ciepła, wiosenna noc. Zegarek w telefonie Elizy informował, że było wpół do trzeciej, co oznaczało, że autobus nocny przyjedzie dopiero za pół godziny. Eliza usiadła na ławce. W głowie brzęczała jej wciąż klubowa muzyka, a świat, jakby w rytm do niej lekko wirował. Dziewczyna śledziła mętnym wzrokiem przejeżdżające od czasu do czasu samochody, które były o tej porze jedyną atrakcją w okolicy. Nigdzie  (...)

Napalona i chętna Justynka

Gdy miała prawie 15 lat straciła dziewictwo. Nie odbyło się to przez gwałt, ani poprzez wykorzystanie seksualne. W zasadzie, to była głupia zabawa z bratem stryjecznym, który był kilka miesięcy od niej starszy. Mieli niewielkie pojęcie o seksie i zabawach erotycznych, ale lubili dotykać się wzajemnie. Obejrzeli kiedyś film pornograficzny i od tego się zaczęło. Z zabaw w ubraniach zaczęli się rozbierać, dotykać swoich nagich ciał (...)

Wakacje na wsi

Martyna była szczupłą nastolatką z dużym, w porównaniu do rówieśniczek, biustem. Lubiła ubierać się w spódniczki mini eksponujące jej długie i szczupłe nogi, a także w topy na ramiączkach. Wiedziała, że podoba się rówieśnikom, a także starszym chłopakom i dorosłym, czy nawet starym mężczyznom. Z tego powodu często do miniówek zakładała pończochy, których koronkowe wykończenie musiało wystawać spod spódniczek (...)

Konsternacje cz. II

Miałam wtedy szesnaście lat i byłam bogata. Nie, nie, to mój ojciec był bogaty. Mieszkaliśmy w trójkę (ja, ojciec i moja matka) w dużym domu pod prowincjonalnym miasteczkiem, który otaczał las. Mój „kochany tatuś” miał na imię Waldek, ale wszyscy mówili na niego Wladi. Policja także. Ojciec był drobnym ale ciągle rozwijającym się gangsterem. Nigdy przed nami tego nie ukrywał. Ale dla mnie nie miało to żadnego znaczenia, dla  (...)

W poszukiwaniu nastolatek do burdelu

Maciej był 27-letnim biznesmenem. Bynajmniej za takiego się uważał, prawda była troszkę inna, owszem prowadził kilka biznesów, ale bardziej poprawnym określeniem w jego przypadku byłby diler lub gangster. Maciek od kilku lat najwięcej dochodów czerpał z handlu narkotykami, począwszy od marihuany, poprzez amfetaminę na heroinie i kokainie kończąc, krótko mówiąc miał wszystko, co ludzie chcieli ćpać. Oprócz tego  (...)

Ciemną nocą...

Była chłodna, styczniowa noc. Weronika szła chodnikiem przy pustej ulicy. Stukot jej obcasów odbijał się echem i był to jedyny dźwięk w okolicy. W myślach przeklinała ten dzień. Studniówka. Miała być wspaniała, wyjątkowa, miała bawić się całą noc i tak by było, gdyby nie przyłapała swojego chłopaka na zdradzie. Obraz jego całującego jej, już teraz byłą przyjaciółkę prześladował ją w myślach. Była zła, subtelnie to ujmując. (...)

Kacper

Szedłem z imprezy...tylko to pamiętam. Zobaczyłem koło siebie kroplówkę już wiedziałem, że wylądowalem w szpitalu zobaczyłem na swoje ciało ręce miałem całe siwe w siniakach. Chciałem wstać ale jakiś chłopak przytrzymał mnie i powiedział, że nie moge wstać. -Doktorze! pacjent sie obudził.-zawołał (...)

Wujku a co te konie robią dokończenie cz. 1

Kinga weszła pod strumień ciepłej wody. Namydliła całe swoje ciałko i zaczęła je delikatnie masować. Czuła jak pod jej dłońmi twardnieją jej sutki i cała malutkie jeszcze cycuszki. Przeniosła dłoń do krocza i zaczęła namydlać swoją nietkniętą jeszcze pisię. Im mocniej ją masowała tym wyraźniej przed nią pojawiała się postać kuzyna Tomka. Odrzucała ją ale ona ciągle powracała. Była coraz bardziej podniecona i gotowa (...)

Jeńcy po bitwie

Było po bitwie.. Kurz opadł,policzono trupy,policzono jenców.. Trzy dziewczyny z sanitariatu i czworo młodych chłopaczków,wszyscy tak po około 16--17 lat.. Zabrano wszystkich do duzego namiotu,tak 10 na 10 metrów,cały wyszywany sztandarami i herbami,malowany płótnem w czerwone i białe,grube paski..Taki typowy,wojskowy namiot ze szpiczastym wierzchołkiem.. Wpędzono ich do środka.. Dziewczyny bały się,wiedziały czego  (...)

Sen

Wyciąga z mojej szafy kawałki linki które nie dawno sama tam chowałam. Brutalnie odwraca mnie i przygniata do ściany. Siłą krępuje jednym kawałkiem sznurka moje ręce z tyłu w nadgarstkach, a chwilę później drugim nad łokciami. Mocno je krępuje, chyba przeczuwa że będę chciała uciec, że się go boję. Kiedy zaciskam już dłoń o dłoń on szarpiąc mnie, rzuca mnie na łóżko. Bierze kolejny kawałek sznurka. Zgina moją lewą  (...)

  1 2 »