gwałt. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gwałt"

Pewnego razu w Szczecinie

Ewa, wciąż nie mogąc się podnieść, leżała tak przez kolejne dwie doby. W tym czasie rozmawiała sama ze sobą, czym odstraszała przypadkowych przechodniów. Wszyscy bowiem ludzie, którzy akurat przechodzili koło niej w tamtym czasie, widząc całe siedlisko otaczających Ewę zanieczyszczeń oddawali w tamtym miejscu mocz, a niektórzy nawet na nią defekowali. Po prostu nie zauważali wystającej spod całego tego szamba twarzy dziewczyny i nie wiedzieli, że pod stertą wymiocin i  (...)

Brutalny gwałt na dziewicy

Podszedł do mnie i zaczął energicznie masować mi piersi, moje sutki zaczęły twardnieć. i wtedy poczułam ogromny ból. spojrzałam na moje piersi i zobaczyłam że to klamerki przyczepione do sutków. Zaczęłam się wyrywać i płakać ale go to podniecało jeszcze bardziej. Ciągał za klamerki z całej siły a ja wiłam się w agoni. Wtedy zabrał się na moją szparke, najpierw dokładnie ją ogolił i wymasował potem zaczął ją lizać. Ból powoli ustępował podnieceniu. I wtedy poczułam w sobie jego wielkiego członka. Był ogromny i rozerwał mnie całą. Poleciała krew, zaczęłam krzyczeć z bólu jednak on pchał się we mnie coraz mocniej, czułam jak każda komórka  (...)

Zboczony gwałciciel

Siostra leżała jeszcze długo na półpiętrze. Arnold nie wiedział, że kiedy zniknął w swojej sypialni, dziewczyna włożyła rękę do majteczek i delikatnie roztarła po swym kroczu jego spermę. Długo tak jeszcze pocierała cipkę, aż w pewnym momencie zacisnęła powieki, rozchyliła lekko wargi i zajęczała cichutko. Jej ciało przeszył orgazm, w którym cała aż się wygięła. Potem wstała, ubrała się i odeszła do swojego pokoju, by zamknąć się w nim na klucz (...)