gwałt. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gwałt"

Z chłopakiem

Cześć ;3 ! Jestem Aga - miła, ładna (166 cm., długie czarne włosy, niebieskie duże oczy) i inteligentna 17-latka. Chodzę do najlepszego liceum w Warszawie. Mam same dobre oceny, ale nie kuję codziennie po kilka godzin w książkach. Czasem do nich zerknę. Z moim chłopakiem chodzę od kilku miesięcy. Umówiłam się z nim dzisiaj o 20.00 u mnie w domu, bo moich rodziców nie ma. Do mojego charakteru dorzucam (...)

Czerwony Smok. Koniec.

Nie dzieje się nic przez dłuższą chwile i nagle zaczynam czuć ciepły oddech na moim karku. Z początku prawie niewyczuwalny, potem coraz bardziej intensywny. Po moim lewym ramieniu powoli przesuwa się ostra krawędź jej paznokcia, rysując niewidzialną, a wyczuwalna linie od barku do łokcia. Drugą linie rysuje po prawej stronie mojej głowy, zaczynając od skroni, poprzez bok mojej twarzy, potem szyi, gwałtownie  (...)

Seks drogą do kariery

Weronika była ładną, młodą blondynką o jasnych delikatnie falowanych włosach opadających jej lekko za ramiona, około metr siedemdziesiąt wzrostu z błękitnymi dużymi oczami patrzącymi z optymizmem na świat. Skończyła właśnie liceum lecz matura nie poszła jej najlepiej, przez co nie dostała się na studia. W domu jej się nie przelewało, więc rodzice postawili sprawę jasno - jest dorosła, nauki kontynuować nie będzie to  (...)

ostry seks z nauczycielką polskiego i nieletnią dziewczyną

Dziś kolejny nudny poniedziałek - trzeba iść do szkoły. mam 14 lat i chodzę do gimnazjum. Mam dzisiaj 7 lekcji z czego 3 to język polski. Cieszyłem się na te lekcje ponieważ mamy je z niesamowicie seksowną laską, która dopiero co skończyła studia i ma 24 lata. Jest szczupła, ma średniej wielkości biust. Ubiera się w podkoszulek i cienki czerwony sweter z niedużym dekoltem. Na dół zawsze ubiera miniówkę lub mini i  (...)

kolezanka z bratem

Mam na imię Marta, mam 16 lat. Mieszkam z moją mamą i starszym bratem. Nie mam z nim dobrego kontaktu, ja i on to jak woda i ogień. Ja jestem szczupłą brunetką o niebieskich oczach i nie narzekam na brak chłopaków. Gdy tylko wiedzą że jestem wolna zaraz pojawia się chętny do poznania mnie bliżej. Mój brat Michał, który ma już 18 lat nikt. Ma się czym pochwalić, nigdy nie miał dziewczyny. W sumie wcale się nie dziwię. Po prostu urodą nie grzeszy, jest strasznie gruby waży około 100kg, twarz  (...)

Straszne spotkanie...

Opowiadania Poznałam Radka na popularnej grze-czacie. Na początku Marta zaczęła do do niego zarywać, ale nie mieli dużo wspólnych tematów, więc go sobie odpuściła. Radek jest ode mnie o 13 lat starszy, ja mam 17 lat a On ma 30 lat. Dużo ze sobą pisaliśmy, On właśnie wtedy był w Libii, ale miał wrócić na wakacjach do Polski. Zostaliśmy parą w grze, ale o tym wiedziało parę osób, moja siostra Iza, mój brat Artur i mój przyjaciel Kamil (oczywiście wszyscy z gry), dużo pisaliśmy na gg i dwa  (...)

Z nauczycielem matematyki i kolegą

Weszłam do matematycznej klasy i usiadłam w pierwszej ławce, czekałam, aż nauczyciel i kolega z klasy tu wejdą. Michał, przystojny chłopak z postawionymi do góry włosami i przenikliwymi zielonymi oczami wszedł do klasy, a zaraz za nim nauczyciel. Jego czarne włosy stały, a brązowe oczy wpatrywały się we mnie ze skupieniem, gdy zamykał drzwi na klucz. Michał przełknął ślinę i popatrzył na mnie ze strachem. Nie wiedziałam o co mu chodzi (...)

Pewnego razu w Szczecinie

Ewa, wciąż nie mogąc się podnieść, leżała tak przez kolejne dwie doby. W tym czasie rozmawiała sama ze sobą, czym odstraszała przypadkowych przechodniów. Wszyscy bowiem ludzie, którzy akurat przechodzili koło niej w tamtym czasie, widząc całe siedlisko otaczających Ewę zanieczyszczeń oddawali w tamtym miejscu mocz, a niektórzy nawet na nią defekowali. Po prostu nie zauważali wystającej spod całego tego szamba twarzy dziewczyny i nie wiedzieli, że pod stertą wymiocin i  (...)

Brutalny gwałt na dziewicy

Podszedł do mnie i zaczął energicznie masować mi piersi, moje sutki zaczęły twardnieć. i wtedy poczułam ogromny ból. spojrzałam na moje piersi i zobaczyłam że to klamerki przyczepione do sutków. Zaczęłam się wyrywać i płakać ale go to podniecało jeszcze bardziej. Ciągał za klamerki z całej siły a ja wiłam się w agoni. Wtedy zabrał się na moją szparke, najpierw dokładnie ją ogolił i wymasował potem zaczął ją lizać. Ból powoli ustępował podnieceniu. I wtedy poczułam w sobie jego wielkiego członka. Był ogromny i rozerwał mnie całą. Poleciała krew, zaczęłam krzyczeć z bólu jednak on pchał się we mnie coraz mocniej, czułam jak każda komórka  (...)

Zboczony gwałciciel

Siostra leżała jeszcze długo na półpiętrze. Arnold nie wiedział, że kiedy zniknął w swojej sypialni, dziewczyna włożyła rękę do majteczek i delikatnie roztarła po swym kroczu jego spermę. Długo tak jeszcze pocierała cipkę, aż w pewnym momencie zacisnęła powieki, rozchyliła lekko wargi i zajęczała cichutko. Jej ciało przeszył orgazm, w którym cała aż się wygięła. Potem wstała, ubrała się i odeszła do swojego pokoju, by zamknąć się w nim na klucz (...)

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki