gwałt. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "gwałt"

Konsternacje cz. II

Miałam wtedy szesnaście lat i byłam bogata. Nie, nie, to mój ojciec był bogaty. Mieszkaliśmy w trójkę (ja, ojciec i moja matka) w dużym domu pod prowincjonalnym miasteczkiem, który otaczał las. Mój „kochany tatuś” miał na imię Waldek, ale wszyscy mówili na niego Wladi. Policja także. Ojciec był drobnym ale ciągle rozwijającym się gangsterem. Nigdy przed nami tego nie ukrywał. Ale dla mnie nie miało to żadnego znaczenia, dla  (...)

W poszukiwaniu nastolatek do burdelu

Maciej był 27-letnim biznesmenem. Bynajmniej za takiego się uważał, prawda była troszkę inna, owszem prowadził kilka biznesów, ale bardziej poprawnym określeniem w jego przypadku byłby diler lub gangster. Maciek od kilku lat najwięcej dochodów czerpał z handlu narkotykami, począwszy od marihuany, poprzez amfetaminę na heroinie i kokainie kończąc, krótko mówiąc miał wszystko, co ludzie chcieli ćpać. Oprócz tego  (...)

Ciemną nocą...

Była chłodna, styczniowa noc. Weronika szła chodnikiem przy pustej ulicy. Stukot jej obcasów odbijał się echem i był to jedyny dźwięk w okolicy. W myślach przeklinała ten dzień. Studniówka. Miała być wspaniała, wyjątkowa, miała bawić się całą noc i tak by było, gdyby nie przyłapała swojego chłopaka na zdradzie. Obraz jego całującego jej, już teraz byłą przyjaciółkę prześladował ją w myślach. Była zła, subtelnie to ujmując. (...)

Kacper

Szedłem z imprezy...tylko to pamiętam. Zobaczyłem koło siebie kroplówkę już wiedziałem, że wylądowalem w szpitalu zobaczyłem na swoje ciało ręce miałem całe siwe w siniakach. Chciałem wstać ale jakiś chłopak przytrzymał mnie i powiedział, że nie moge wstać. -Doktorze! pacjent sie obudził.-zawołał (...)

Wujku a co te konie robią dokończenie cz. 1

Kinga weszła pod strumień ciepłej wody. Namydliła całe swoje ciałko i zaczęła je delikatnie masować. Czuła jak pod jej dłońmi twardnieją jej sutki i cała malutkie jeszcze cycuszki. Przeniosła dłoń do krocza i zaczęła namydlać swoją nietkniętą jeszcze pisię. Im mocniej ją masowała tym wyraźniej przed nią pojawiała się postać kuzyna Tomka. Odrzucała ją ale ona ciągle powracała. Była coraz bardziej podniecona i gotowa (...)

Jeńcy po bitwie

Było po bitwie.. Kurz opadł,policzono trupy,policzono jenców.. Trzy dziewczyny z sanitariatu i czworo młodych chłopaczków,wszyscy tak po około 16--17 lat.. Zabrano wszystkich do duzego namiotu,tak 10 na 10 metrów,cały wyszywany sztandarami i herbami,malowany płótnem w czerwone i białe,grube paski..Taki typowy,wojskowy namiot ze szpiczastym wierzchołkiem.. Wpędzono ich do środka.. Dziewczyny bały się,wiedziały czego  (...)

Sen

Wyciąga z mojej szafy kawałki linki które nie dawno sama tam chowałam. Brutalnie odwraca mnie i przygniata do ściany. Siłą krępuje jednym kawałkiem sznurka moje ręce z tyłu w nadgarstkach, a chwilę później drugim nad łokciami. Mocno je krępuje, chyba przeczuwa że będę chciała uciec, że się go boję. Kiedy zaciskam już dłoń o dłoń on szarpiąc mnie, rzuca mnie na łóżko. Bierze kolejny kawałek sznurka. Zgina moją lewą  (...)

Z chłopakiem

Cześć ;3 ! Jestem Aga - miła, ładna (166 cm., długie czarne włosy, niebieskie duże oczy) i inteligentna 17-latka. Chodzę do najlepszego liceum w Warszawie. Mam same dobre oceny, ale nie kuję codziennie po kilka godzin w książkach. Czasem do nich zerknę. Z moim chłopakiem chodzę od kilku miesięcy. Umówiłam się z nim dzisiaj o 20.00 u mnie w domu, bo moich rodziców nie ma. Do mojego charakteru dorzucam (...)

Czerwony Smok. Koniec.

Nie dzieje się nic przez dłuższą chwile i nagle zaczynam czuć ciepły oddech na moim karku. Z początku prawie niewyczuwalny, potem coraz bardziej intensywny. Po moim lewym ramieniu powoli przesuwa się ostra krawędź jej paznokcia, rysując niewidzialną, a wyczuwalna linie od barku do łokcia. Drugą linie rysuje po prawej stronie mojej głowy, zaczynając od skroni, poprzez bok mojej twarzy, potem szyi, gwałtownie  (...)

Seks drogą do kariery

Weronika była ładną, młodą blondynką o jasnych delikatnie falowanych włosach opadających jej lekko za ramiona, około metr siedemdziesiąt wzrostu z błękitnymi dużymi oczami patrzącymi z optymizmem na świat. Skończyła właśnie liceum lecz matura nie poszła jej najlepiej, przez co nie dostała się na studia. W domu jej się nie przelewało, więc rodzice postawili sprawę jasno - jest dorosła, nauki kontynuować nie będzie to  (...)

  1 2 »