BDSM. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "BDSM"

Jestem suką

Pomieszczenie było całkiem ciemne nie licząc palącej się świeczki, która strasznie kopciła dając w zamian niewiele światła. Niewielki przeciąg wprawiał płomyczek w drgania i rzucał na brudnie ściany słabą, migoczącą jasność. Szpary pomiędzy cegłami były na przemian oświetlane, po czym ocieniane - wszystko odbywało się w mgnieniu oka tworząc na ścianach upiorny spektakl. Upiorny tym bardziej, że nie wiedziałam gdzie jestem ani jak się tu znalazłam. Ocknęłam się jakieś pięć minut temu  (...)

Mocny trójkąt.

Jestem w domu partnera, jest już późno. Zmęczona, po długiej zabawie, zapadam w głęboki sen. Budzę się z dziwnym uczuciem, że coś jest nie tak. Próbując się poruszyć uświadamiam sobie, że ręce i nogi mam przywiązane do łóżka. Oczy zasłania mi jakiś kawałek materiału, przy tym jestem jeszcze zakneblowana. Nie mam pojęcia, która może być godzina, jak długo już leżę w takiej pozycji, czy jestem sama... Próbuję uciec, ale więzy są zbyt silne, ograniczają zakres ruchów do minimum. (...)

Kara dla niegrzecznej Asi

Pojechałem w odwiedziny do szwagra. Tak się złożyło, że byliśmy w domu sami z jego żoną Asią. Poprosiła mnie o sprawdzenie komputera. Po usunięciu problemu zacząłem przeglądać Internet. Z ciekawości zajrzałem do stron historii w przeglądarce i ku memu zdziwieniu znalazłem doskonale sobie znane strony o tematyce bosm. Gdy otworzyłem jedną z nich w okienku logowania pojawił się wpisany nick. A to ciekawe?!  (...)

Lanie od męża

Trzęsłam się. Całą drogę do pałacu Grandich się wzdrygałam i to nie tylko w chwilach, gdy błyskawice przecinały niebo albo pioruny uderzały o ziemię. Wydarzenia, które miały miejsce przed chwilą były we mnie ciągle i trwały tam dokładnie tak, jakby były żywe, a nie martwe. Widziałam siebie, Artura, naszą kłótnie, zastrzelonego konia (...)