Dojrzałe kobiety. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Dojrzałe kobiety"

Zakochany uczeń 25.

Matury minęły jak się potem okazało poszły mi bardzo dobrze, ale rzadko się widywaliśmy z Dorotą bo przed wyjazdem syna chciała więcej z nim czasu spędzić tym bardziej,że powiedzieli mu że się rozwodzą i trochę to na początku przeżywał. Na początku czerwca kiedy ojciec pomagał mi przy moim samochodzie który dostałem od rodziców za zdanie matury to nagle mnie zapytał; -Robert czy spotykasz się jeszcze z panią Dorotą.- myśląc że chodzi mu o korepetycje odpowiedziałem ; -Teraz mi nie (...)

Zakochany uczeń 24.

- O boże jak ja ciebie Robert kocham.- i widząc wychodzących kolejnych uczniów odeszła do nich przypominając mi żebym zadzwonił do rodziców. Zadzwoniłem najpierw do mamy a potem do ojca z przed szkoły mówiąc mu że wrócę za jakieś 3 godziny a potem idąc na autobus napisałem do Doroty _" nie każ na siebie długo czekać skarbie bo tęsknię" Dorota odpisała po jakiś 2 minutach " ja też za tobą tęsknię kotuś i za 15 minut wyjdę żeby dojechać do ciebie", a więc przyśpieszyłem kroku żeby (...)

Zakończenie roku szkolnego 6

Kilkanaście pornograficznych zdjęć przedstawiało młodą nauczycielkę historii na tyłach samochodu obmacywaną, rozbieraną, a wreszcie rżniętą przez uczniów. - Coś takiego, i to zaraz na początku roku?! - Joanna z początku zdziwiona wpatrywała się w fotografie, ale zaraz po chwili na jej pięknej twarzy zagościł delikatny uśmiech. - Ciekawe co powiedziałby jej tatuś, jakby to się wszystko wydało (...)

Zakochany uczeń 23.

W poniedziałek 6 maja w dniu pierwszego dnia matury już przed 4 się obudziłem a przecież położyłem się po północy spać. Chociaż byłem znakomicie przygotowany a do tego dzięki Dorocie która nie wiem skąd i jak zdobyła dla mnie tematy maturalne to i tak byłem zdenerwowany i spięty. Nie mogąc wyleżeć poszedłem pod prysznic a potem napisałem sms-a do Doroty o treści: " Kochanie na pewno jeszcze śpisz,a ja coś nie mogę i chyba mnie stres dopadł." O dziwo po 5 minutach zadzwoniła Dorota i  (...)

Zakochany uczeń 22.

W środę 1 maja wszedłem do domu Doroty po cichu zaraz po 9 wiedząc,że jest sama bo jej jeszcze mąż i syn Dominik o 8 mieli wyjechać na zbiórkę drużyny w której grał Doroty syn a potem mieli jechać na mecz gdzieś za Warszawę. Z wiatrołapu wszedłem po cichu do mieszkania i byłem zdziwiony zastając ciszę bo myślałem że zastanę krzątającą się Dorotę w kuchni czy gdzieś po pokojach. Byłem z nią umówiony co prawda na 10 ale myślałem że będzie cały czas w domu i dla tego  (...)

Zakochany uczeń 21.

Matura zbliżała się wielkimi krokami,a Dorota robiła wszystko żeby mnie jak najlepiej przygotować do niej nie tylko z matematyki ale również z polskiego bo z angielskiego i z historii a więc z przedmiotów z których miałem dodatkowo zdawać byłem prawie doskonale przygotowany.Dorota mimo wszystko i z tych przedmiotów robiła mi sprawdziany a potem dawała sprawdzać nauczycielom tych przedmiotów. Przed maturą za często się nie spotykaliśmy i jedynie raz w tygodniu przychodziłem (...)

Spelnione marzenia z dojrzala 40stka.... REALNE W 100 %

Poszlismy i ciotka poszla robic kawe do kuchni ale ja nie mialem zamiaru czekać i poszedlem do niej objalem od tylu calujac po szyjce a jedna z rak pezez spodnie mizialem jej cipke. Stal mi jyz jak opetany i ciotka zaskoczyłaMnie po chwili bo obrocila sie calujac w usta i kucnela, tozpiela spodnie i uwolnila kutaska z bokserkiw od razu robiac mi cudownego lodzika i to jeszcze jak. Dociskalem coraz mocniej glowe az sie susila ale widzialem ze jej sie to podoba. Szybko mniw doprowadzila  (...)

Zakochany uczeń 20.

Dorota z Hiszpanii wróciła 1 lutego wieczorem i o 23 zadzwoniła do mnie zadowolona. Ledwo odebrałem telefon to usłyszałem jej głos; -Witaj kochany,możesz rozmawiać? - ; -Jasne skarbie,jestem tylko z ojcem w domu ale on śpi już na dole.- przez moment nastała cisza a potem usłyszałem; -Kochanie tak się stęskniłam za tobą przyjdź jutro około 11 do mnie bo teraz nie mogę za bardzo rozmawiać bo Dominik jeszcze nie śpi.- i się rozłączyła a po chwili przesłała wiadomość,że jak będę  (...)

Dobra Nauczycielka cz.II Olimpiada

Pociąg odjechał z dworca, a uczniowie Elżbiety z zadowoleniem rozłożyli się w fotelach. Do wojewódzkiego etapu zakwalifikowała się trójka jej uczniów. Ania, drobna pierwszoklasitka o puszystych rudych włosach, dużych zielonych oczach i buzi obsypanej piegiami. David, szczupły blondyn, o błękitnych oczach i zadziornym uśmiechu, uczęszczający do drugiej klasy (...)

Zakończenie roku szkolnego 2

Dookoła siebie widziała tylko członki, czuła jak wchodzą w nią po kolei. Mocne i szybkie ruchy ograniczały się głównie do cipki, twarz nie była już tak często penetrowana jak na początku. Jedynie od czasu do czasu gimnazjaliści wpychali jej głęboko do ust swoje penisy. Licealistom z kolei wyraźnie spadł zapał i zaangażowanie z jakim rozpoczynali "świętowanie" zakończenia roku szkolnego. Siedzieli nadzy na ławkach i śmiali się, żywo rozprawiając o zaistniałej sytuacji (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 »  Ostatnia