Dojrzałe kobiety. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Dojrzałe kobiety"

Zakochany uczeń 8.

Rozwiązując zadania nie myślałem za bardzo o nich tylko żeby móc wejść z powrotem pod biurko i zanurzyć się pod sukienkę Doroty i całować ją po gołych nogach gdzie nie sięgały pończochy i przez te cudowne,seksowne czerwone majteczki lizać jej cipkę. Wiadomo,że skoro moje myśli były skierowane gdzie indziej to ciężko mi szło z zadaniami i nie zdążyłem nawet 1 rozwiązać a kiedy usłyszałem dzwonek kończący lekcje wpadłem w (...)

Seks z byłą wychowawczynią!

Stojąc u niej w mieszkaniu, tylko Ja i Ona uznałem że taka szansa może się już nie powtórzyć. Nie chciałem od razu w prost jej mówić że chcę ją wyruchać, nie chciałem też żeby mnie wygoniła z mieszkania, widząc jednak jak jest zmęczona zaproponowałem jej masaż - zgodziła się. Poszła do salonu a Ja za nią. Kiedy weszliśmy pani Maria stojąc do mnie tyłem zaczęła ściągać koszulkę którą na sobie miała - wmurowało mnie - co  (...)

Zakochany uczeń 7

Bardzo mi brakowało Doroty w szkole oraz,że nie mogłem do niej iść i po prostu tęskniłem jak cholera. Zastanawiałem się czy nie pojechać razem z moją matką w piątek do nich kiedy jechała skontrolować stan zdrowia Dominika tak jak obiecała Dorocie. Wiłem się myślami aż w końcu postanowiłem zadzwonić na dużej przerwie do niej i bardzo się ucieszyłem kiedy usłyszałem jej zadowolony głos; - Jak miło,że dzwonisz (...)

Zakochany uczeń 6.

Niestety jak się okazało poniedziałkowy seks był jedyny w danym tygodniu bo co prawda we wtorek przyszedłem do niej tak jak było umówione ale ledwo otworzywszy mi drzwi szeptem mi powiedziała żebym był grzeczny bo syn jest w domu. Dominik wrócił wcześniej ze szkoły bo się rozchorował i kiedy wszedłem do pokoju to Dorota kazała mi rozwiązać 2 zadania które wskazała a sama poszła do syna a kiedy wróciła do mnie (...)

Niesamowite milfy – 2

Z Panią Gosią ruchaliśmy się jak zwierzęta. Była lekko pijana, napalona i niewyżyta, coś cudownego, ale odkąd matka przymierzała się do zrobienia mi loda,( choć nieudolnie i Gośka ją musiała wyręczyć) to ciągle myślałem czy w końcu pozwoliłaby mi spenetrować swój skarb. O zerżnięciu jej dupska nawet nie śmiałem myśleć, za dużo szczęścia naraz. Mama obserwowała jak posuwam jej koleżankę, ale czy sama by się (...)

Zakochany uczeń 5.

Chciałem ją znowu objąć ale zwinnie się wywinęła i powiedziała; - Idź na górę i przygotuj kanapę a ja zaraz przyjdę do ciebie tylko zadzwonię do starego i co nieco przygotuję żeby potem obiad na jutro zrobić.- Poleciałem na górę szybko i raz dwa rozłożyłem kanapę i rozłożyłem pościel,a że Doroty jeszcze nie było to już pomału się rozebrałem do naga i leżąc czekałem na nią. Nie wiem ile czekałem,ale gdzieś po około 5 minutach  (...)

Zakochany uczeń 4.

W poniedziałek miałem z Dorotą dopiero 4 lekcję i tylko raz udało mi się ją widzieć na przerwie przed lekcją z moją klasą. Poczułem wielką zazdrość jak ją zobaczyłem seksownie ubraną i chłopaków jak się za nią oglądali i wyczuwałem jak ją pożądają. Dorota miała na sobie jasną obcisłą spódnicę przez którą było widać zarys jej majteczek oraz białą bluzkę co wspaniale uwypuklały jej duże cycki,ale na szczęście bez dekoltu (...)

Zakochany uczeń 3.

Zrobiłem jak chciała i mocno ją przytuliłem do siebie i mówiąc jaka ona piękna i jak ją kocham.Bredziłem, że szaleję za nią i spać po nocach nie mogę bo myślę tylko o niej. Tylko dla niej staram się w szkole, żebym miał dobre oceny i dużo nie brakowało żebym dzisiaj umarł jak mówiła, że nic pomiędzy nami nie będzie i mnie wyrzucała z domu. Ona wtedy całując mnie po twarzy mówiła - Przepraszam ciebie kochany, ale myślałam, że  (...)

Zakochany uczeń 2.

Nie mogłem doczekać się niedzieli i już przed 11 byłem na ulicy gdzie mieszkała Dorota. Żeby nie kręcić się przed ich domem to kupiłem w Żabce litrową colę i popijając stanąłem za przystankiem i obserwowałem ich stary piętrowy dom oraz bramę czy nie wyjeżdża Doroty mąż z synem. Na szczęście nie musiałem czekać zbyt długo bo już 5 minut przed 11:30 zobaczyłem Dominika syna Doroty jak otwiera bramę a potem ich  (...)

Zakochany uczeń 1.

Na wstępie napiszę, że to są moje fantazje z przed 17lat i kiedyś już próbowałem pisać,ale za bardzo mi to nie szło a teraz po przeczytaniu serii opowiadań " Od szantażu do miłości" oraz spotkaniu mojej nauczycielki wspomnienia wróciły a więc chociaż z polskiego nie byłem nigdy mocny postanowiłem opisać swoje fantazje. Oprócz moich fantazji seksualnych z tą nauczycielką niektóre wydarzenia są prawdziwe.To zaczynam te  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia