Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

ROK 2064 - CZĘŚĆ PIERWSZA: ZONA NUMER TRZY ROZDZIAŁ II - ALBIN KOWALSKI I JEGO EDWARD KLUCZNIK

Skończyłem szkołę podstawową i wybieram się do zawodówki, zostanę fryzjerem. Niestety, nie jestem tak pojętny jak moi bracia. Andrzej jest w czwartej klasie licealnej, a Piotr uczy się w technikum rolniczym w Marianowie i to on zostanie na gospodarce. Różnię się też od nich. Jestem bardzo szczupły, a urodę mam po matce. Ot, taki drobny blondyn, metr siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu. Dlatego nazywają mnie (...)

Ja, tata i ogórek

Mam na imię Damian chodze do 3gim ucze się nawet dobrze jestem wysokim brunetem, dobrze zbudowanym. Mieszkam razem z tatą ponieważ, rodzice się rozwiedli i mama wyjechała na drugi koniec Polski. Mój tata ma kilka swoich warsztatów samochodowych. Jestem gejem od kilku miesięcy i nikt o tym nie wie. Mam różne fantazje erotyczne w których występują moi koledzy a ostatnio nawet mój ojciec. Opowiem wam  (...)

Moja historia

Jestem przeciętnym nastolatkiem z ciemnymi, średnio długimi i chaotycznie ułożonymi włosami i zielonymi oczami. Mam około 165 cm wzrostu i jestem dość chudy, jednak budowa mojego ciała jest bardziej kobieca niż męska. Mam mocno zarysowane, szerokie biodra i nieproporcjonalnie do reszty ciała grube i masywne uda, a także wąską talię i duże, pełne, intensywnie czerwone usta i długie rzęsy. Najbardziej w oczy rzucają się (...)

ROK 2064 - CZĘŚĆ PIERWSZA: ZONA NUMER TRZY ROZDZIAŁ I - NETTIVER MOJA MIŁOŚĆ

Moi drodzy, dziś chcę przetestować moje, nowe opowiadanie. W zamierzeniu ma to być humoreska S-F. Zdradzić jedynie mogę, że bohaterem będzie starzec, gej, który dzięki pewnemu zrządzeniu losu, przechodzi transformację i wędruje przez dziwny, okaleczony świat w poszukiwaniu erotycznych wyzwań, które zaprowadzą go, do odkrycia swojej innej strony (...)

Wizyta u lekarza cz. I

Wepchnąl mi swoje ospermione boxerki w usta i wsadził strzykawkę głeboko w dupę. Chciałem krzyczeć lecz nie mogłem. Wydałem z siebie jedynie głóchy stęk. Wstrzyknął mi zawartość płynu w odbyt. Powiedział że to pomorze. Wziął swojego wielkiego kutsa w ręke i zaczął mi go wkładać. Miał wielkiego napleta. Jęczałem w niebogłosy. Czułem jak jego wielkie jądra zakrywają moję. Osiągnąłem pełnię wzwodu. Zaczął mnie (...)

Siedziałem okrakiem na drabinie. Część III Kosmos do góry nogami

Czas nie kutas, nie stoi w miejscu” to jest prawda. Kolejne dni mijały bez większych sensacji. Na wyścigi z deszczem odnawiałem bramę przy budynku koszar, gdy lało miałem tysiąc i jeden innych robótek: tabliczki personalne na drzwi w sztabie, jakieś propagandowe plansze. Snułem się między koszarami, a swoją pracownią w ciągłym stresie, oczekując konsekwencji „gorącej” nocy. Z Rafałem widywałem się czasem (...)

Siedziałem okrakiem na drabinie. Część II Krakowska podsuszana

Siedząc bez ruchu, okrakiem na drabinie, zacząłem wpadać w panikę. Film świeżej pamięci zastępował film z kategorii science-fiction. Widziałem te wszystkie twarze otaczające mnie, wykrzywione w kpiącym uśmiechu. Wrzeszczące: „pedał”, „ciota”, „kurwa”, „chuj”, „zboczeniec”, „jebany cwel” i tak dalej . Osaczała mnie moja wyobraźnia, wizjami towarzyskiego piekła, które niebawem tu nastąpi, gdy już wszystkie ściany tego  (...)

Siedziałem okrakiem na drabinie. Część I Mój kosmos

Siedziałem okrakiem na drabinie, trzymając w ręku mały pędzelek. W tym momencie patrzyłem w stronę lasu, nie było to ciekawskie spojrzenie, raczej zapatrzenie się w jakiś punkt. Moje myśli szybowały daleko stąd. Od miejsca, które było moją klęską, pokutą i karą. Od kilku miesięcy moje życie było zamknięte w małej przestrzeni, obwarowane dziesiątkami regulaminów, odziane w określone uniformy. Co ja tu robię ubrany w  (...)

Ja i Bartek

Chciałbym opowiedzieć wam historię która wydarzyła się w styczniu a więc... Razem z Bartkiem i innymi kolegami pojechaliśmy na wycieczkę w góry. Pokoje były 2-osobowrównież to zauważył miałem go z Bartkiem. Codziennie chodzilismy na spacery imprezy itd. Jednego wieczoru zauważyłem że Bartek oglonda gejowskie porno. Nie wiedziałem czy zapytać czy on nom jest ale w końcu się odważyłem i zapytałem (...)

Marzenie o hetero - część 3 (Korepetycje)

Obudziłem się w łóżku – przytulony do nagiej piersi Dominika i w samych majtkach. Zobaczyłem, że na mnie patrzy. Chciałem coś powiedzieć, ale on mnie pocałował i powiedział: „Myślałem, że jestem hetero, ale gdy na ciebie patrzę, jestem pewny mojej biseksualności.” Odkrył kołdrę, wstał i stanął naprzeciwko łóżka. Promienie słońca padły mu na klatę, a on z uśmiechem włożył rękę do szarych slipek i podrapał się po przyrodzeniu. (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia