Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Impreza na plaży cz. 10

Oczywiście w pracy, nie mogłem ponieść się emocjom. Obsłużyłem ich, jak gdyby, nigdy nic. Tu kawka, tu herbatka… Serwis zakończony, a lot do Sztokholmu, na moje szczęście, trwał niewiele ponad godzinę. Po przygotowaniu kabiny i lądowaniu na lotnisku Skavsta, towarzystwo opuściło pokład, a ja nie bardzo wiedziałem, co, o tym wszystkim myśleć. Nie miałem na to, nawet czasu, ponieważ przerwa w Sztokholmie, czy jak kto  (...)

Impreza na plaży cz. 9

Poczułem, jakby spadł na mnie, grom z jasnego nieba. Co teraz? Nie chciałem, o tym myśleć. Z kompletnym dołem, poszedłem spać. Nie miałem ochoty nikogo widzieć, potrzebowałem chwili samotności. Następnego dnia, dostałem wypis ze szpitala i zwolnienie z pracy na, trzydzieści dni, to się Kasia ucieszy, jak nic (...)

Wakacje z kuzynem

Pewnego dnia wstałem rano, wziąłem gorącą kąpiel. Wyszedłem z łazienki w samych bokserkach i udałem się w stronę pokoju. Idąc korytarzem zauważyłem niedomknięte drzwi od pokoju kuzyna. Przystanąłem na chwilę i zobaczyłem Kubę, który bawił się swoim penisem. Patrzyłem przez uchylone drzwi na niego i poczułem, jak robi mi się gorąco (...)

Impreza na plaży cz. 8

Tak oto, wieczorem wybraliśmy się do zupełnie innego klubu. Klub przypominał typową dyskotekę dla nastolatków. Sala z karaoke – zupełnie nie dla mnie, bo śpiewam, jakby mi słoń na ucho nadepnął, następne pomieszczenie z barem i spokojniejszą muzyką, jeszcze inne z większym barem, dużym parkietem i przejściem do strefy mroku… darkroomów. Na piętrze, jeszcze jeden bar i parkiet z muzyką typu umpa, umpa… Klub mi  (...)

Impreza na plaży cz. 7

Wziąłem kartę do pokoju Adriana i wróciłem do siebie. Sprawdziłem pocztę , a także swoją oś czasu, tak jak się spodziewałem, widniał na niej kolejny wpis Adriana, ze zdjęciem, na którym byłem ja i Tom. Podpis brzmiał: „nowe ciasteczko do gorącego trójkąta”, oczywiście Michał skomentował ten wpis jako jedyny: „gratuluję!”. Zrobiło mi się przykro, ale dodało mi też więcej sił na realizację planu (...)

Impreza na plaży cz. 6

-Nie pamiętam niczego z tej nocy. Wiem, że się schlałem do granic możliwości i wiem też, że rano obudziłem się nagi, a w kuchni zastałem równie nagiego jak ja, Adriana. Chciałbym sobie przypomnieć co się wydarzyło, ale nie jestem w stanie. Nic mnie z nim nie łączy. -Rozumiem. Ale nie zmienia to faktu, że straciłem do ciebie zaufanie. Uczucia nie. Nadal czuję do ciebie, to co wcześniej, ale przez tą cholerną  (...)

Impreza na plaży cz. 5

Po chwili płaczu, no dobra, dłuższej chwili (skąd w człowieku tyle łez się bierze, to do teraz nie wiem), chciałem zadzwonić do Michała, ale się powstrzymałem. Zrobiłem sobie jak co dzień kawę, usiadłem na sofie i zacząłem rozmyślać co dalej robić. Czy nie walczyć o Michała i iść dalej, pokonanym po raz kolejny przez Adriana… Nie, muszę walczyć o Michała, o mojego Michała, zakochałem się i nic tego nie powstrzyma, wyjaśnimy (...)

Odbyt

Zawsze lubiłem kobiety,lecz w pewnym momencie mojego życia zaczęli mnie również pociągać faceci,jakoś od tamtego momentu zapragnąłem poczuć w sobie dużego penisa na początku poznać kogoś kto pomógłby mi spełnić to marzenie więc kupiłem w internecie zestaw do lewatywy ,3 dilda różnych rozmiarów ,korek analny i lubrykant,gdy kurier przyniósł przesyłkę od razu się rozebrałem i poszedłem,umyłem się, wyczyściłem  (...)

Podchody cz.3

Brzmiało to bardzo formalnie, więc zacząłem tworzyć koncepcję wnętrz. W ferworze pracy nie zorientowałem się jak minął cały dzień. W piątek wszystko skompletowałem, spakowałem i wszystko było gotowe na jutro... Napisałem tylko wiadomość o której mam się jutro zjawić, i pozostało mi tylko czekać... W końcu umówiliśmy się na 11:30, abym wyrobił się do 14 gdyż miałem zaplanowane inne rzeczy. Zjadłem kolację, wziąłem  (...)

Męska Prostytutka

Nazywam Się Rafał, mam 24 lata 1,95m wzrostu,jestem dość dobrze zbudowany,dbam o siebie,jestem biseksualny mam 23 cm penisa.Od 18 roku życia mieszkam sam a to z powodu "zawodu" który wykonuję otóż jestem męską prostytutką,escortem jak kto woli, z moich usług korzystają obie płcie,opowiadanie będzie o moim ostatnim kliencie.Pewnego dnia zadzwonił do mnie pewien facet trzydziestopięcioletni, zapytał czy mam czas,ile  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki