Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Masaż

Ciąg dalszy "Egzotyczna przygoda" Po powrocie z wakacji dochodziłem kilka dni do siebie. Pablo nieźle dal mi w kość a raczej w tyłek, na co akurat wcale nie narzekałem. Jednak po tych kilku dniach postanowiłem,że juz dość tego marazmu i czas się zrelaksować. Poszperałem we właściwej dla gejów literaturze i znalazłem to czego bardzo pragnąłem a mianowicie klubu gejowskiego gdzie zrobią mi sex-masaż. (...)

Impreza na plaży cz. 17

Przepraszam, że nie potrafiłem powiedzieć ci prawdy, prosto w oczy. Kocham cię najbardziej na świecie. A jeśli to czytasz, to już wiesz, że nie ma mnie na tym świecie. Nie mogłem żyć, ze świadomością, że cię zdradziłem, do tego w taki sposób i z nim. Nie chciałem tego, wiesz o tym? Wykorzystał mnie, a po jego groźbach, że coś ci zrobi, nie mogłem ci powiedzieć. Bałem się. Tak czy inaczej, proszę cię tylko o jedno. Nie  (...)

Dyrektor

Byłem zbyt przejęty całym zajściem, żeby ocenić sprzęt naszego nauczyciela. Był to wyjątkowy okaz - Na oko 19 centymetrów, a do tego był to jeden z grubszych. Przez chwilę pomyślałem, że chciałbym go spróbować... Ale zaraz przypomniałem sobie, że to ON widział mnie z Wojtkiem jak obrabiam mu pałę! Co jeśli ktokolwiek się o tym dowie?! (...)

Impreza na plaży cz. 16

Zadzwonił mój telefon, nie wiedziałem jak się zachować, wyjąłem go i chciałem wyłączyć, ale zanim to zrobiłem, wytatuowany facet zareagował... Poczułem ostry ból głowy, upadłem na ziemię... Nie miałem siły się podnieść, do sklepu przyjechała policja, ale facet zdążył uciec. Każdy w sklepie został przesłuchany, a po trzydziestu minutach, wróciłem do domu, a raczej zatoczyłem (...)

To był wypadek cz.2

Obudziłem się w niedzielny poranek z dobrym humorem. W myślach dalej miałem to, co działo się w nocy. Jednak jego nie było koło mnie. Czyli był to sen? A może tak jak mi przeszło przez myśl wcześniej - wypadek i cała reszta akcji była szczegółowo zaplanowana tylko po to, żeby "pożyczyć" to co mam w domu. Co jest grane? Najlepiej było to sprawdzić. Wstałem i nago poszedłem do kuchni. Zobaczyłem tam Kubę. Stał przy  (...)

Impreza na plaży cz. 15

Po dwóch dniach, pobytu w szpitalu, kroplówkach i jednej chemii, wyszedłem do domu. Michał jak to Michał, nie odstępował mnie na krok. Znowu przeze mnie, zawalił pracę, a ja czułem się winny. Jak tak dalej pójdzie, będę musiał zrezygnować z pracy i gnić w łóżku, bo do tego nadaję się idealnie. Nie poddam się, ani chorobie, ani Adrianowi! Nigdy w życiu, jak tytuł książki, którą bardzo lubię. Doczłapałem się do sypialni i położyłem (...)

Gejowskie zabawy

Wiec wystawilem reke do jego kutaska i lekko go scisnolem. Na to wszystko Dawid zaczol sobie walic konia. Wtedy pierwszy raz zobaczylem jego kutasa był mneijszy ale grubszy niz moj. Postanowilem ze zaczne walic Łukazkowi(jeszcze mu nie stal). Walilem mu i druga reke wlozylem mu palec w dupe zeby szybciej mu stanol. Chyba pomoglo bo po chwili juz mu stal jak żołnierz na warcie ale palca z dupy nie wyjmowalem (...)

Impreza na plaży cz. 14

Nie chcę, abyś widział, jak będę łysy, chudy, osłabiony i będę co chwilę rzygać! - rozpłakałem się na dobre. -Kotek, kocham cię! Przejdziemy przez to razem. Nie ważne, czy będziesz łysy, czy będziesz wymiotować. Kocham cię w każdej chwili, tak samo mocno! Proszę, idź na terapię dla siebie, a jeśli nie chcesz dla siebie, to zrób to dla nas, dla naszej miłości. Nie chcę cię stracić. - ryczał jak głupi (...)

dalsze przygody z Krystianem

Mam nadzieję że pamiętacie moje opowiadanie o nietypowej prośbie mojego przyjaciela. Od tego momentu zabawiamy się zawrze gdy tylko jest okazja. Opisze wam jedną zciekawszych ponieważ wtedy zostaliśmy przyłapani w trakcie przyjemności przez osobę trzecia. Tego dnia wybraliśmy się do miasta by kupić jakieś nowe ciuchy. Zajechaliśmy do centrum handlowego normalnie się zachowując. Po naprawdę długim  (...)

Impreza na plaży cz. 13

Nie dość, że zemdlałem i Michał to widział, to jeszcze to! Nie rozumiem już niczego. Dlaczego ona? A może faktycznie, to tylko podobny głos, nowej dziewczyny Jacka? Miałem w głowie milion myśli. Położyliśmy się spać, chociaż to za dużo powiedziane, nie zmrużyłem oka nawet na chwilę. Michał spał, a ja nie mogąc już wytrzymać, około piątej, wstałem, zrobiłem sobie kawę, włączyłem laptopa i usiadłem na sofie. Przejrzałem (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia