Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Egzotyczna przygoda.

Witam. Chciałem opowiedzieć moją historię jaką przeżyłem podczas wyjazdu na wakacje. Miało to miejsce w ubiegłym roku. Właśnie zerwałem z moim chlopakiem i potrzebowałem czegoś co pozwoli mi się trochę pozbierać. Trafiła się wtedy super oferta wyjazdu na Kubę a że mialem środki na takie przyjemności nie zastanawiałem się zbyt długo i po upływie 3 dni siedziałem w samolocie na Kubę. Byłem zajarany jak male dziecko  (...)

Podchody cz.1- czyli przyłapany ciąg dalszy

Dochodziłem w wyznaczone miejsce gdy wybiła 16:20. Znalazłem ławkę i czekałem. Nagle ktoś do mnie podszedł wręczył mi kopertę i odszedł. Niestety nie widziałem twarzy. Otworzyłem kopertę i zacząłem czytać. Instrukcja nakazywała mi przejść przez cały park, po czym skręcić w prawo. Następnie miałem poszukać starego drewnianego domu z białymi okiennicami oraz zabudowaniami gospodarczymi( w nich miała  (...)

Ja i mój sąsiad emeryt.

Cześć mam na imię Mirek. Napiszę wam historię z życia. W wieku dziecięcym zawsze byłem inny od kolegów często się zamyślałem i byłem bardziej czuły na wiele rzeczy. Generalnie nie widziałem w tym problemu. Do momentu kiedy kilkakrotnie przebrałem się w ubrania mojej mamy. Wydawało mi się, że z ciekawości, ale niestety to nie do końca była ciekawość. Kiedy przebrałem się ostatni raz w wieku 16 lat, po kilku chwilach przeżyłem  (...)

OJCZYM

Zawsze byłem inny,w wieku trzynastu lat matka przyłapała mnie w ciuchach mojej starszej siostry.W wieku piętnastu,miałem dziewczynę,ale bardziej interesowały mnie jej ciuszki, niż ona sama.Gdzieś w tym samym czasie,poczułem pociąg do chłopaków,może miałem to już wcześniej,nie pamiętam.Podobał mi się taki jeden z klasy,ale tylko zawladnął moimi (...)

Mój sąsiad II

Ledwo przespałem noc po wydarzeniach dnia poprzedniego. Gdy myślałem o tym jak sąsiad rucha mnie w usta mocno się podniecałem a czasem masowałem swojego małego, lecz szybko przerywałem te pieszczoty, bo zarazem czułem się wykorzystany. Nad ranem usnąłem, lecz rozbudził mnie trzask zamykanych drzwi. Moi rodzice wyszli do pracy. Już nie mogłem zasnąć, więc poszedłem pod prysznic. Gdy wytarłem się i wysuszyłem (...)

Z tatusiem

Wieczorem do pokoju przyszedł tato, położył się koło mnie i zaczął wypytywać o przebieg badania. Przyszedł już z mocno sterczącym kutaskiem, a w trakcie mojego opowiadania głaskał na przemian swojego i mojego, zjeżdżając palcami do mojej dziurki. Widzę synku że faktycznie podobało ci się jak pani gmerała ci paluszkiem w pupce, a mnie pozwolisz (...)

Mój sąsiad

Był to początek wakacji pomiędzy liceum a gimnazjum. Nazywam się Piotrek, miałem wtedy 16 lat. Byłem wtedy dość szczupły i miałem lekko falowane włosy do ramion. Nie bardzo miałem wtedy co robić więc dużo jeździłem na rowerze. Ogólnie lubiłem to, tylko mój rower nie był w najlepszym stanie, hamulce prawie, że nie istniały. Zwykle udawało mi się w razie, czego zakręcić lub zwolnić przed zakrętami, lecz niestety nie  (...)

Przyłapany

Jestem młodym dwudziestoparo-letnim przedsiębiorcą. Prowadzę firmę projektującą i wykonującą ogrody i wnętrza. Zdarzenia opisane w niniejszym opowiadaniu działy się podczas kończenia jednego z moich zleceń. Zostało mi do posadzenia parę roślin tego dnia. Klienci mieli własny sklep odzieżowy w którym zostawiałem swoje narzędzia i przebierałem się po pracy. Tego dnia właściciele musieli wyjechać i zostawili mi  (...)

wakacje u cioci i wujka ciąg dalszy

Ciocia siedziała przy stole.Jest brunetka o okrąglejszych kształtach. Jej obfite piersi zakończone dużymi sutkami częściowo opierały się na stole. Jakby właśnie je podała do zjedzenia. Czułem się trochę skrepowany tym, ze mój penis utrzymywał się we wzwodzie. Na szczęście wujka członek był w takim samym stanie.Usiedlismy i zaczęliśmy jeść. Wieczór mijał bardzo szybko w cudownej atmosferze. Jedliśmy później owoce i piliśmy lekkie (...)

wakacje u wujka i cioci

Dom położony był w malowniczej okolicy. Daleko od miasta i innych zabudowań. Przyjechałem tam na wakacje. Dawno nie widziałem się z wujkiem i ciocia.Mieszkali tam od wielu lat i znani byli ze swojego upodobania do wszelako pojętej wolności. Większość czasu spędzali nago.Latem nie ubierali się prawie w ogóle. Nie mieli takiej potrzeby bo w takiej gluszy nikt ich nie widział. Po moim przyjeździe powitali mnie  (...)

  1 2 3 4 5 6 »

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki