Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Spotkanie w altanie

Zawsze chciałem przeżyć seks z drugim mężczyzną, a najlepiej z kilkoma facetami. Z natury jestem heteroseksualny, mam bardzo atrakcyjną żonę, generalnie kręcą mnie kobiety, ale gdzieś wewnątrz od dawna czaiła się we mnie ciekawość: jak to jest? W swoich erotycznych fantazjach często wyobrażałem sobie siebie w towarzystwie trzech innych mężczyzn, z których jeden robił mi loda, drugiemu ja robiłem to samo, a trzeci  (...)

Damian i przygody w internacie dzień 4

Gdy już byłem rozpakowany rozebrałem się do majtek bo zbliżała się godzina 18 czas kąpieli. Więc żeby było nam raźniej Mati powiedział że pójdzie ze mną , stał nagi tyłem do mnie podszedłem do niego i złapałem go za penisa Mati aż drygnął. Ruszałem jego skórka wysuwając główkę penisa na zewnątrz z której kąpało ejakulatem . Ukląkłem przed Mateuszem i teraz jego penis był na wysokości moich ust którego natychmiast  (...)

Pierwszy raz w darkroomie

Pojechałem na imprezę do HAHu w Poznaniu. Razem ze znajomymi planowaliśmy poszaleć. Przed wejściem do klubu trochę wypiliśmy i już szumiało w głowie. Na początku w swoim towarzystwie bawiliśmy się, doprawialiśmy się drinkami i łowiliśmy jakiś fajnych gości na parkiecie. Na górze pełno ludzi. Nawet dobrze nie można było potańczyć, ale z drugiej strony dużo fajnie zbudowany ziomków, o których można było wyrwać lub się  (...)

Damian i jego przygoda w internacie Dzień 3

Wiec założyłem spodenki bez majtek i koszulkę polo . Byliśmy już w autobusie siedzieliśmy na ostatnich siedzeniach po mojej lewej siedział Mateusz a po prawej Kamil który w pewnym momencie zaczął gładzić moje krocze swoja ręka ugniatał je tak mocno że po chwili miałem wzwód . Przy wysiadaniu musiałem zakrywać się torbą w środku przydzielono nas do szatni i kazano pożądnie się wymyć gdy już byliśmy w szatni  (...)

Damian i przygoda w internacie dzień 2

Rozmyślałem nad tym co stało się wczoraj wieczorem było fantastycznie pierwszy raz miałem czyjegoś penisa w ustach . Cały byłem lepki od spermy swojej i Mateusza do szkoły mialem dopiero na 10:30 Mateusz tak samo więc postanowiłem wziąć prysznic. Gdy już wychodziłem z łazienki świeży i pachnący zobaczyłem Mateusza który juz nie spał (...)

Damian i Przygoda w internacie - Dzień 1

Obudziłem się rano było po 8 rozejrzałem się po pokoju i byłem sam . Mateusz pewnie wyszedł na zajęcia a na jego łóżku leżały spodenki w których spał, pomyślałem sobie szkoda że. Się nie przebudziłem wczesniej znów bym obejrzał jego apetyczny tyłeczek i ponętnego penisa ale nic pewnie nie raz będę miał okazje jeszcze raz go zobaczyć wstałem z łóżka poszedłem do łazienki obmyłem twarz ubrałem się i wyszedłem do  (...)

Śliska Historia cz.1 - pierwszy zarobek

Była sobota, 10 rano. Na basenie nie było jeszcze zbyt wielu osób, ale nie przeszkadzało mi to, bo trochę wstydziłem się swojego ciała. W dużej mierze było ono przyczyną całej tej historii. Moja sylwetka jest bowiem bardziej kobieca, niż męska. Mam szerokie biodra, grube uda i co najważniejsze, wielkie pośladki, Zawsze byłem obiektem zainteresowania, ale nie zawsze pozytywnego, bo wierzcie mi lub nie, jeśli jest się  (...)

Damian i przygoda w internacie - Prolog

Hej mam na imię Damian 16 lat jestem nie śmiały i bardzo wstydliwy do nagości moja orientacją jest bi ale nigdy nie uprawiałem seksu z chlopakiem jak i dziewczyna . Mieszkam na wsi oddalonej o 50 km od miasta . Zaczął się rok szkolny więc jestem zmuszony zamieszkać w bursie. Pojechałem do szkoły z rodzicami i rodzeństwem wszystko było ok weszliśmy. Do internatu pożegnałem się z rodzinną i kierownik internatu  (...)

Śliska Historia #1 - pierwszy zarobek

Była sobota, 10 rano. Na basenie nie było jeszcze zbyt wielu osób, ale nie przeszkadzało mi to, bo trochę wstydziłem się swojego ciała. W dużej mierze było ono przyczyną całej tej historii. Moja sylwetka jest bowiem bardziej kobieca, niż męska. Mam szerokie biodra, grube uda i co najważniejsze, wielkie pośladki, Zawsze byłem obiektem zainteresowania, ale nie zawsze pozytywnego, bo wierzcie mi lub nie, jeśli jest się (...)

Pomyłka

Bez zbędnych wstępów. Miałem ochotę na dobre ostre spotkanie. Włączyłem ginder i szukałem. Między mało konkretnymi kolesiami, starymi dziadami i grubasami ciężko było kogokolwiek znaleźć. W końcu napisał do mnie koleś bez zdjęcia profilowego, który zaczął mnie o coś wypytywać. Spytał się czy mi się nie podobało ostatnie cwelenie, bo nie napisałem znów. I nazwał mnie Jankiem. Na początku trochę  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia