Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Zimowy wypad

W wakacje wraz z dwójką znajomych (Michałem i Jackiem) zaplanowaliśmy wspólny wypad w góry. Wszystko było przemyślane i dopięte na ostatni guzik. Nie chcieliśmy wygodnego hotelu więc wynajęliśmy nieduży drewniany domek. Wszystko miało być tak jak sobie wymarzyliśmy jednak w dzień wyjazdu Jacek miał wypadek i połamał sobie nogę. Wraz z Michałem chcieliśmy przełożyć wyjazd do czasu aż Jacek nie  (...)

Ja plus trzech.

Hej. Przeczytajcie moją historię, miała miejsce jakiś czas temu. Kwietniowego popołudnia udałem się do mojego kumpla, który zaprosił mnie do siebie na noc. Mieszkam w małej miejscowości i nadal ukrywam mój homoseksualizm. Zapewne kiedyś wyjdzie na jaw,że jestem gejem ale mam nadzieję,że będę juz mieszkał w innym miejscu. Ale do rzeczy. Aby dostać się do mojego partnera musiałem przejechać autobusem ok.30 km i  (...)

Dotknąłem jego penisa cz.1

Plany się pozmieniały, jak to zwykle bywa się nie dogadaliśmy i koło 1, może drugiej w nocy wróciłem do domu. Mój ojciec spał na kanapie w dużym pokoju.. usnął przed telewizorem z piwem w ręku... albo raczej na podłodze.. Przykryty był kocem tak do pasa. Nie budziłem go, zabrałem się za wycieranie piwa z paneli, nie robiłem tego specjalnie cicho, bo liczyłem że sam się obudzi i pójdzie do  (...)

Ja i penis mojego najlepszego przyjaciela

Mam na imię Maks, mam 16 lat, 175 cm wzrostu, 64 kg wagi i jak sam stwierdziłem seksowną pupę, interesują mnie kobiety ale czasami lubie włożyć coś sobie w tyłek, zawsze chciałem spróbować jak to jest gdy ktoś wsadziłby mi pałkę, ale do rzeczy, gdy rodzicę już wyjechali miał do mnie zaglądać wujek(raz na jakiś czas) ma 28 lat, średnio zbudowany i bez partnerki. Pewnego razu korzystając z tego, że mam wolną chatę  (...)

U kolegi

Pewnego dnia wybrałem się do kolegi na siłownię. Gdy za pukałem do drzwi otworzył mi on , był w koszulce przez którą było widać jego stercząca sutki i miał na sobie spodenki w których lubiłem go widzieć. Wpuścił mnie do środka (oczywiście jego rodziców nie było) poszedł po coś do picia i zaraz do mnie wrócił. Powiedział że będziemy podnosić sztangę. Pierwszy jak położyłem się i miałem do podniesienia 40 kg na klatę. Gdy się  (...)

Po treningu

Zostaliśmy z kolegą chwile dłużej na sali, zbieraliśmy sprzęt sportowy i jak przyszliśmy do szatni, ostatnie osoby ubierały już kurtki i wychodziły. Nadarzyła się okazja, więc trzeba z niej skorzystać pomyślałem. Koledze najwidoczniej też chodziły te myśli po głowie co i mi, bo widać było jak jego spodenki zrobiły się większe. Tylko się uśmiechnęliśmy do siebie i udaliśmy się pod prysznic. Rozebraliśmy się i powoli zacząłem namydlać  (...)

Letnia miłość. Cz. 1

Czwartek. Okropnie gorący dzień w lipcu. Właśnie siedziałem w ślicznym drewnianym domku w górach. Tak naprawdę podchodziłem z Gdyni. W góry przyjechałem tylko na wakacje. Tych wakacji nie chciałem spędzić w Gdyni, może dlatego, że miałem już dosyć tego miasta. A tak na marginesie to jestem Eryk. Mam 25 lat. Od zawsze byłem homo. Nigdy nie ciągnęło mnie do dziewczyn (chodzi mi o sprawy sercowe). Chociaż  (...)

Spełnione fantazje

Chcę Wam opisać moją przygodę jaką miałem kilka dni temu. Jestem gejem i mam 25 lat. Od dwóch lat jestem w związku ze starszym od siebie mężczyzną. Mój partner ma 42 lata i jest biznesmenem prowadzącym własny interes. Wcześniej miałem przygodnych partnerów ale od czasu,kiedy poznałem Andrzeja ustabilizowałem się. W naszym związku to ja jestem pasywny i zajmuję miejsce "kobiety". Mój facet lubi gdy  (...)

Przygoda w lesie cz.2 (przygotowanie)

Następnego dnia po godzinie 6 zadzwonił telefon gdy odebrałem ktoś powiedział że mam się rozebrać do naga i czekać pod dzwiami do domy.Zrobiłem jak mi kazano.Czekałem jak pies przy dzwiach może 3 min gdy nagle 10 facetówweszło do mojego domu, każdy miał ze sobą czarny plecak.Gdy 9 brało część moich rzeczy jeden zajoł się mną.Założył sobie rękawiczki a póżniej zdjoł pas cnoty i wyjoł plug,Gdy to zronił czułem że  (...)

Przygoda w lesie cz.1

Gdy wracałem około 19 od kolegi w środku lasu przebiłem koło i musiałem iść 3 km na nogach .Postanowiłem że skrócę sobie drogę idąc na skos dróżką której prawie nikt nie znał . Gdy byłem już w głębi lasu usłyszałem jęki zza krzaków postanowiłem zajrzeć gdy je odsłoniłem zobaczyłem sześciu gołych napakowanych facetów zabawiających się w lesie ze szczupłym chłopakiem w moim wieku.Gdy mnie zobaczyli wymieniliśmy  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia