Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Niespodziewany zwrot akcji!

Moja pierwsza przygoda z cweleniem miała miejsce w liceum, kiedy miałem 18 lat. Jeden z moich dobrych kolegów zaprosił mnie na swoje urodziny. Jako, że miałem daleko do domu od razu zaproponował, żebym spał u niego i nie wracał pijany. Bartek był mega przystojny i dobrze zbudowany. Od zawsze miałem na niego oko, podglądałem w szatni na wfie. Pięknie wyrzeźbione ciało, kutas odznaczający się w bokserkach (...)

Trenowanie (cwela) w plenerze

Lubię prowadzić zdrowy tryb życia. Nie jestem typem pakera, ani nawet rasowym dresem. Zwykłym młodym chłopakiem o przeciętnej posturze. Lubię jednak uprawiać sport. Od czasu do czasu pływam. Codziennie macham brzuszki i pompki w domu. I staram się dużo biegać. Oczywiście preferuję bieganie w tych samych soxach przez tydzień-dwa, aż jebią niemiłosiernie. Nie ćwiczę dla sylwetki, ani z powodów fetyszowskich. Po (...)

Jaki ojciec taki syn (część I)

Miałem wtedy 37 lat, mieszkałem w małej miejscowości wraz z moim 15 letnim synem. Sami, jego matka zgineła w wypadku 5 lat wcześniej. Miałem swoją firmę, więc nie musieliśmy martwić się o pieniądze, mieszkaliśmy w dużym domku. Dawid- mój syn, jak to dzieciak chodził do szkoły, po szkole trenował w piłkarskim klubie, co szło mu bardzo dobrze. (...)

Drąg jak armata

Po wczorajszym spotkaniu stwierdziłem, że trzeba je uwiecznić na piśmie. Niech inni też mają z tego jakiś pożytek. Zanim jednak przejdę to przedstawię swój wniosek. Kutasy są różne. Zazwyczaj wypytujemy o ich długość w krótko wymienianych wiadomościach. Nie pytamy się jednak o to jak gruby jest kutas. Mi zresztą centymetry w obwodzie kutasa mało mówią. Nie mniej jednak to właśnie grubość fiuta może dać niezłą (...)

Młodzieńcza przygoda z Rafałem cz.2

Od czasu wydarzeń opisanych w pierwszym opowiadaniu minęło już trochę czasu. Zarówno ja, jak i Rafał trochę dojrzeliśmy, zmieniliśmy się fizycznie i psychicznie, jedno jednak pozostało niezmienne, nasze spotkania. Kiedy tylko była okazja z wielką chęcią umawiałem się z moim seks przyjacielem na kolejne spotkania. Był piątkowy wieczór, dzień upalny jakich tego lata nie brakowało, pogoda sprawiała, że nie miało się ochoty  (...)

Inicjacja

Ciężko jest powiedzieć, kiedy zacząłem czuć, że jestem cwelem. Tak samo jak ciężko jest określić moment, kiedy czuje się, że jest się przedstawicielem płci męskiej lub bycia gejem. Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy, kiedy o tym wiemy. Oczywiście odpowiednia musztra jest potrzebna, aby zweryfikować jakość cwela. Czy jest się tylko cipeczką, marzącą o kutasach, czy rasowym kundlem, który nie tylko myśli o  (...)

Nocka u kumpla

Wieczorem spakowałem do plecaka bieliznę na zmianę i około 19 poszedłem do przystanek, z którego autobusem udałem się do Kuby. Mieszkał w domu jednorodzinnym na obrzeżach miasta. Było to niezłe zadupie. Wyszedłem z autobusu i skierowałem się w stronę mojego celu. Nie było to łatwe zadanie, bo śnieg sięgał mi do kolan, a latarnie były oddalone od siebie o 30 metrów. W końcu udało mi się dotrzeć do domu Kuby (...)

ROK 2064 - CZĘŚĆ PIERWSZA: ZONA NUMER TRZY ROZDZIAŁ II - ALBIN KOWALSKI I JEGO EDWARD KLUCZNIK

Skończyłem szkołę podstawową i wybieram się do zawodówki, zostanę fryzjerem. Niestety, nie jestem tak pojętny jak moi bracia. Andrzej jest w czwartej klasie licealnej, a Piotr uczy się w technikum rolniczym w Marianowie i to on zostanie na gospodarce. Różnię się też od nich. Jestem bardzo szczupły, a urodę mam po matce. Ot, taki drobny blondyn, metr siedemdziesiąt pięć centymetrów wzrostu. Dlatego nazywają mnie (...)

Ja, tata i ogórek

Mam na imię Damian chodze do 3gim ucze się nawet dobrze jestem wysokim brunetem, dobrze zbudowanym. Mieszkam razem z tatą ponieważ, rodzice się rozwiedli i mama wyjechała na drugi koniec Polski. Mój tata ma kilka swoich warsztatów samochodowych. Jestem gejem od kilku miesięcy i nikt o tym nie wie. Mam różne fantazje erotyczne w których występują moi koledzy a ostatnio nawet mój ojciec. Opowiem wam  (...)

Moja historia

Jestem przeciętnym nastolatkiem z ciemnymi, średnio długimi i chaotycznie ułożonymi włosami i zielonymi oczami. Mam około 165 cm wzrostu i jestem dość chudy, jednak budowa mojego ciała jest bardziej kobieca niż męska. Mam mocno zarysowane, szerokie biodra i nieproporcjonalnie do reszty ciała grube i masywne uda, a także wąską talię i duże, pełne, intensywnie czerwone usta i długie rzęsy. Najbardziej w oczy rzucają się (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia