Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Szatnia w gimnazjum

Trzecia klasa gimnazjum to czas w którym hormony bardzo intensywnie buzują w chłopiecych jądrach, a do głowy przychodzą przeróżne pomysły. W szatni podczas nielubianej lekcji wychowania fizycznego siedziało czterech chłopaków. Dawid śliczny i szczupły, w typie klasowego lidera. Michał wyróżniający się wyjątkowo sniadą cerą, umięśniony i chudy podobnie jak pozostali koledzy. Kuba znany z tego, że podobno udało mu się (...)

Zaskakujący kuzyn

Jak co sobotę byłem w odwiedzinach u mojego szesnastoletniego kuzyna Mateusza. Jest ode mnie o rok starszy i bardzo często o nim myślę gdy walę sobie konia. Nie mogę zapomnieć, jak kiedyś byłem z nim na basenie i to co zobaczyłem było po prostu idealne. Widok jego szczupłej i wysokiej sylwetki, krótkich bląd włosów, delikatnie zarysowanych mięśni i wyraźnie widoczny kształt w kąpielówkach na trwałe zapadł mi w  (...)

Komisja Wojskowa

Była wiosna i koledzy z klasy w technikum dostawali wezwania na Komisje Wojskową. Wszyscy osiemnastolatkowie muszą przez to przejść. Niby nic wielkiego ale jak każdy młody człowiek miałem pewnego rodzaju opór przed tego typu działaniami narzuconymi przez system. W końcu ja też dostałem wezwanie. Czwartek rano miałem się stawić we wskazanym miejscu. W naszym miasteczku był to budynek Urzędu  (...)

Marzenie o nagim koledze

Witam. Mam 18 lat. Mieszkam sam, od rodziców wyprowadziłem się miesiąc po mojej osiemnastce. Od dawna marzyłem o własnym mieszkaniu. Jestem dosyć umięśnionym blondynem. Chodzę na siłownię. Nieraz od dziewczyn słyszałem że jestem przystojny. Jestem bi. O mojej orientacji dowiedziałem się w gimnazjum. Nigdy nie lubiłem w-fu, lecz bardzo lubiłem przebierać się na w-f z chłopakami z klasy. Zawsze podczas  (...)

Niemyty kutas

Było gorące piątkowe popołudnie. Wracałem z Cieńkim, bo tak nazywali mojego 28 letniego sąsiada, z pracy. Dwa lata temu, jak przeprowadziłem się na południe polski, właśnie on pomógł mi się ogarnąć. Cieńkiego poznałem przez przypadek. Zimą, nie odpalał mi samochód, więc pożyczył mi kable i podpiął do swojego Forda Transita. Tak zaczeła się nasza znajomość. Mieszkaliśmy klatkę obok, ale  (...)

Trenowanie w darkoroomie

Jest to następne cwelenie z masterem, który mnie kiedyś trenował w plenerze. Przez pewien czas nie mieliśmy czasu. Albo ja byłem zapracowany, albo on nie miał możliwości. W końcu jednak spisaliśmy się smsami na spotkanie. Miał wolną chatę, a więc mogliśmy zabawić się w lepszych warunkach. Umówiliśmy się wcześnie rano w poniedziałek. Mieszkaliśmy od siebie koło czterdziestu minut drogi. Miałem więc ubrać się  (...)

Spotkanie w altanie

Zawsze chciałem przeżyć seks z drugim mężczyzną, a najlepiej z kilkoma facetami. Z natury jestem heteroseksualny, mam bardzo atrakcyjną żonę, generalnie kręcą mnie kobiety, ale gdzieś wewnątrz od dawna czaiła się we mnie ciekawość: jak to jest? W swoich erotycznych fantazjach często wyobrażałem sobie siebie w towarzystwie trzech innych mężczyzn, z których jeden robił mi loda, drugiemu ja robiłem to samo, a trzeci  (...)

Damian i przygody w internacie dzień 4

Gdy już byłem rozpakowany rozebrałem się do majtek bo zbliżała się godzina 18 czas kąpieli. Więc żeby było nam raźniej Mati powiedział że pójdzie ze mną , stał nagi tyłem do mnie podszedłem do niego i złapałem go za penisa Mati aż drygnął. Ruszałem jego skórka wysuwając główkę penisa na zewnątrz z której kąpało ejakulatem . Ukląkłem przed Mateuszem i teraz jego penis był na wysokości moich ust którego natychmiast  (...)

Pierwszy raz w darkroomie

Pojechałem na imprezę do HAHu w Poznaniu. Razem ze znajomymi planowaliśmy poszaleć. Przed wejściem do klubu trochę wypiliśmy i już szumiało w głowie. Na początku w swoim towarzystwie bawiliśmy się, doprawialiśmy się drinkami i łowiliśmy jakiś fajnych gości na parkiecie. Na górze pełno ludzi. Nawet dobrze nie można było potańczyć, ale z drugiej strony dużo fajnie zbudowany ziomków, o których można było wyrwać lub się  (...)

Damian i jego przygoda w internacie Dzień 3

Wiec założyłem spodenki bez majtek i koszulkę polo . Byliśmy już w autobusie siedzieliśmy na ostatnich siedzeniach po mojej lewej siedział Mateusz a po prawej Kamil który w pewnym momencie zaczął gładzić moje krocze swoja ręka ugniatał je tak mocno że po chwili miałem wzwód . Przy wysiadaniu musiałem zakrywać się torbą w środku przydzielono nas do szatni i kazano pożądnie się wymyć gdy już byliśmy w szatni  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia