Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Autostopowicz cz. 2

- Spoko, nie każdy musi pierdolić wszystko co się rusza już od gimnazjum, luz - odpowiedziałem, a Darek spojrzał na mnie swoimi wielkimi bursztynowymi oczami w których tym razem malował się strach, pobladł na chwilę, by niemal natychmiast opuścić wzrok na moją rękę wciąż masującą kutasa, po czym w mgnieniu oka jego młodzieńcza buźka znów przybrała kolor świeżych, majowych malin. Odwrócił głowę, a mi krótką  (...)

Autostopowicz cz. 1

Witam, mam na imię Kuba, jestem w miarę szczupłym i w miarę przystojnym średniego wzrostu 23 latkiem o wygolonych po bokach, trochę dłuższych na górze ciemnobrązowych włosach i przyjemnej dla oka aparycji. Jestem gejem odkąd pamiętam, nie mam jednak połamanych nadgarstków i nie budzę skojarzeń. Moja orientacja nie przeszkadza mi w byciu pełnowartościowym facetem. Zdarza się, że kobiety również  (...)

Przygoda w publicznej toalecie 3

Rano przebudziłem się dość wcześnie, leżąc jeszcze w łóżku rozmyślałem o wczorajszym spotkaniu w toalecie. Na samom myśl ciepłego moczu, który zaaplikował mi „mój pan” do odbytu maja pała zaczęła rosnąć. Zacząłem masować sobie jajka i zastanawiać się co też może mnie spotkać dzisiaj. (...)

Dawid cz. 7

Odpowiedzi nie było, totalna cisza. Dawid wyszedł, zostawił mi kartkę na stole, że wyjechał na kilka dni, żeby odpocząć i dać mi czas na wyciszenie, ogarnięcie się i takie tam. Fakt, ostatnimi czasy strzelałem fochy na prawo i lewo i to bez większych powodów, bo jak się nad tym zastanowić, to robiłem aferę i histerię jak księżniczka. A do księżniczki mi daleko. Napisałem do Dawida smsa (...)

Burza emocji cz.1

Krople deszczu wybijały w oknach wesoły rytm. Bruneta siedzącego przy biurku zaczynało to już denerwować. Uderzył pięścią w stos dokumentów w wyniku czego spadło kilka kartek. Ziritowany chłopak machnął ręką na opadające na podłoge papiery. Westchnął głeboko zakładając noge na noge. Nie było mu źle jako informator. Zarabiał dużo. Był kimś. Zawsze o tym marzył. Jednak brakowało mu jednej rzeczy. W tej chwili pomyślał o  (...)

gejowski trójkąt

Historia prawdziwa. Wydarzyła się w tym roku na "majówkę." Będę ja pamiętał ,ponieważ tamtego dnia po raz pierwszy uprawiałem seks z dwoma partnerami. Ale od poczatku. Umówiłem się ze znajomym, którego poznałem kilka tygodni wcześniej. Podobnie jak ja jest gejem a poznaliśmy się podczas imprezy w wąskim gronie naszego środowiska. Zmienię inicjały bohaterów mojej historii. Tak więc spotkaliśmy sie  (...)

Dawid cz. 6

Położyłem się spać, nie czekałem na Dawida, tylko od razu walnąłem się do łóżka, nawet bez prysznica. Byłem totalnie wykończony. Fakt, Dawid przyjechał po mnie, niemal od razu po moim rozpaczliwym telefonie, krzyczał na mnie, ale jednocześnie widziałem, że się cholernie martwił. Obudziłem się rano w jego objęciach. Nie powiem, było przyjemnie, aczkolwiek dalej miałem lekkiego focha (...)

Dawid cz. 5

Kłótnia... kolejna już, a przy naszym stażu robiło się to niepokojące. Nie wiem, może tylko mnie się wydaje, że partner, chłopak, jeśli mówi mu się, „słuchaj, źle się czuję, zabierz mnie do domu”, powinien pomóc i zabrać do domu? Z drugiej strony, mogę się mylić. Miałem do niego żal, ale też nie chciałem kłótni, sprzeczek czy czegokolwiek co psuje atmosferę, a co dziwne, chciałem wyjść i pójść do własnego mieszkania, pokoju (...)

Dawid cz. 4

Hotel, który wybrał Dawid okazał się piękniejszy niż na zdjęciach. Wyjęty niemal z baśni tysiąca i jednej nocy, znajdował się w centrum Hurghady. Pogoda oczywiście przepiękna, upał... zazwyczaj nie lubię takich temperatur, ale na wakacjach robię wyjątek. Nasz pokój, a właściwie apartament składał się z salonu z wygodną kanapą, sypialni z dużym łóżkiem i łazienki, która w krajach arabskich mimo standardu, zawsze (...)

Dawid cz. 3

Wyszedłem z domu, a właściwie wybiegłem trzaskając drzwiami. Łzy cisnęły się do oczu. Tak, zrobiłem histerię, szopkę, teatrzyk, czy jak kto woli, rodem z brazylijskiej telenoweli! I wiecie co? Miałem to wtedy w dupie. Zazwyczaj jestem opanowany i nie zachowuje się jak przegięta cioteczka, ale tym razem było inaczej. Szlajałem się po mieście z dobre trzy godziny, wstąpiłem po drodze do ulubionego klubu. Tego samego, z  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia