Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Niedzielny czat

Taki jeden: a Twoja maczuga podskakuje mi w ustach coraz mocniej, więc ją ściskam mocniej… wpuszczasz w siebie mój paluszek, mój kochany zboczony Łukaszku 21Chłopak: o tak Taki jeden: jesteś taki mokry i śliski w środku (...)

Badanie lekarskie

Mając siedemnaście lat byłem wciąż prawiczkiem. Odkrywałem dopiero swoje ciało i nie miałem pojęcia o własnej seksualności. Lubiłem przyglądać się ludziom, patrzeć na nich i czasami zastanawiałem się co kryje się pod ich ubraniami. Oczywiście jak każdy nastolatek onanizowałem się. Można powiedzieć często, nieustannie, nawet po kilka razy dziennie. Zabawiając się swoim ptaszkiem odkrywałem, że przyjemność zwiększa się gdy dotykam różnych części ciała, np. krocza, podbrzusza, sutek. Dużym (...)

Karol cz1

Cześć. Jestem Kacper mam 17 lat.Jestem bi ,uświadomiłem to sobie dość dawno bodajże w 5 klasie.Historia ,którą opowiem wydarzyła się około 4/5 lat temu. Z moim powodzeniem u dziewczyn było średnio,niby nie byłem brzydki ,ale zawsze jakos tak wychodziło.W męskiej szatni na w-f zawsze przyglądałem się Karolowi .Miał niezły sześciopak ,szerokie ramiona i umięsniony tyłek.Podniecało mnie to. Miałem nadzieje ,że moze (...)

Mój właściciel Kacper - część 1

Zdjął dżinsy i kazał mi zdjąć jego skarpety zębami. Z trudem je mu zdjąłem. Mój właściciel wstał z fotela. Natychmiast poczułem na swojej twarzy jego ślinę. Splunął mi w twarz, po czym rozsmarował to swoją lewą stopą. Jego ślina miała smak piwa. W poniżeniu ciągnąłem językiem po jego stopie, a potem drugiej, w czasie gdy on zdjął koszulkę. Teraz byliśmy w samych bokserkach. Do ryja wkładał mi swojego dłuższego palca, raz (...)

Mój przyjaciel

Pewnego dnia siedziałem na czacie, nawinał mi się nick z mojego miasta,koleś miał 40 lat,ja tylko28 drobnej postury 176 cm 66 kg.Dodam, że uwielbiam przebierać się w damskie ciuszki. Lubię seksowną bieliznę, stringi, ponczoszki,gorsety. Umówiliśmy się, że po niego podjadę, byłem bardzo podniesiony,pod ubraniem miałem całą bieliznę. Ja jestem ulegly i lubię dobre rzniecie. Ubralem czerwone stringi że śliskiego materiału (...)

Wuj władca cz. 2

- Lepiej bądź posłuszną kurwą i to zrób. Jeśli nie zdążysz, będzie kara. Jak przyjdę do domu, masz już mieć zrobioną lewatywę, być umyty i czekać na mnie klęcząc przy wejściu, z wygolonym całym ciałem oprócz głowy - mówił dominująco - oczywiście, masz całkowity zakaz masturbacji. Nie pozwalam ci ubierać żadnych ciuchów, a ta obroża ma być cały czas na tobie (...)

Mój Pan cz. 1

Nazywam sie Łukasz, mam 19 lat jestem wysokim dobrze zbudownym blondynem o trochę kręconych włosach. Zawsze małem powodzenie u dziewczyn i nie bałem sie tego wykorzystywac.Lecz nie tylko dziewczyny mnie interesowały. Jestem bi wiec od pewnego czasu zacząłem interesować sie równiez i facetami. Wypierałem z siebie to że może mi sie podobać również facet ale nie dałem rady z tym walczyć, więc (...)

Z kolegami na basenie.

Kiedy miałem 16 lat i byłem jeszcze w trzeciej klasie gimnazjum, moja szkoła co tydzień organizowała wyjazdy na basen. Lekcje pływania – ku nieszczęściu młodzieży – były obowiązkowe, ale pod sam koniec gimnazjum i tak nikomu nie chciało się nic robić, więc frekwencja wyjść na basen znacznie zmalała. Można wręcz powiedzieć, że z samej mojej klasy ponad połowa uczniów przestała uczęszczać na te lekcje, jednak były to  (...)

Wuj władca 2 - cz. 1

Z radością założyłem je na swoje nagie ciało. Poczułem się seksownie. Pan przyniósł jakąś torbę. Wyjął z niej kamerę i zrobił mi zdjęcie, po czym schował ją z powrotem. Wziął torbę i podszedł do drzwi wyjściowych, ciągnąc mnie za smycz (...)

Mój Pan

Wszedłem, a On nacelował na mnie kutasa i po prostu się odlał. Obeszczał mnie całego, żebym poczuł, że jestem zerem. Lał na głowę i twarz, wreszcie wpakował mi go do gęby i kazał resztę połknąć! To był rozkaz! A mój Władca nie toleruje sprzeciwów. Potem sam wszedł do wanny i zaczął się bawić plując na mnie i podając tę ślinę stopą do moich ust, żebym zlizał. Pluł potem wszędzie: na mnie, do ust i wprost na swoje stopy (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 »  Ostatnia