Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Z kuzynem Bartkiem cz.2

Już miałem otworzyć drzwi ale usłyszałem z dołu dziwne od głosy tak...to była mama i Michał myślałem ze sie zrzygam z rana fu teraz powinienem zejść na dół i krzyknąć czy nie przesadzają, ale zignorowałem to i otworzyłem drzwi i mocno przyczasnąłem aby słyszeli, i poskutkowało przestali. Po uszykowaniu umyciu sie itp. Mysłałem co będe dziś robić, może ja też powinienem spotkać się z przyjacielemnie  (...)

Sąsiad

Jestem Wojtek, mam 17 lat,długie włosy do ramion,166 cm wzrostu i dość kobiecą budowę ciała,moja twarz również nie wygląda zbyt męsko,moje wymiary powodują że pasuje na mnie większość ubrań mojej mamy,która zresztą razem z tatą pojechała na miesięczne wakacje po Azji więc mam luz w domu i mogę robić co chcę i możliwość tą wykorzystuję maksymalnie przebierając się w ubrania mojej mamy a jest co  (...)

Impreza na plaży cz. 12

Słowa Marty wstrząsnęły mną. Jej facet i Adrian, fakt już się po nim można wszystkiego spodziewać, ale miał niszczyć życie moje i Michała, a czego on chce od Marty?! Po jej wyjściu, miałem ochotę zadzwonić do pana Mendy, ale jak wyobraziłem sobie, jego złośliwy głos, natychmiast porzuciłem tę myśl. (...)

Przygoda pod szkolnymi prysznicami.

Witam. Nazywam się Arek, mam 16 lat i opowiem wam historię, która zdarzyła się pod koniec zeszłego roku szkolnego. Pod koniec czerwca jak wiadomo mało kto przychodzi do szkoły nie inaczej było i tym razem. Na w-f było tylko 4 chłopaków: ja, Kuba, Jerzy i Przemek. W-f minął jak zwykle, Ja z Kubą i Jurkiem zostaliśmy jeszcze trochę na sali pokopać piłkę, a Przemo zmył się pod prysznice, ponieważ nie przepadał zbytnio  (...)

z kuzynem Bartkiem

Z kuzynem zawsze miałem dobry kontakt. Prawie codziennie do Niego przyjeżdżałem a czasem On do mnie. Wygłupialiśmy się chodziliśmy na spacery przy czym miło spędziliśmy czas. Byliśmy jak bracia. Jestem Dominik i opowiem o historii z kuzynem Bartkiem Obudziłem się zszedłem na dół mama przywitała mnie naleśnikami z czekoladą które kocham (...)

Impreza na plaży cz. 11

Przywitałem się z mamą Michała, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie, jako osoba ciepła i sympatyczna. W środku czekał tata, starsza siostra i młodszy brat. Wszyscy przyjęli mnie jak członka rodziny, jedynie Ola, siostra Michała, była w stosunku do mnie, ostrożna. Widać było, że próbuje mnie prześwietlić wzrokiem i wyczytać niewiadomo co. Michał stwierdził, że mam na nią nie zwracać uwagi, bo jest, jak to określił (...)

Impreza na plaży cz. 10

Oczywiście w pracy, nie mogłem ponieść się emocjom. Obsłużyłem ich, jak gdyby, nigdy nic. Tu kawka, tu herbatka… Serwis zakończony, a lot do Sztokholmu, na moje szczęście, trwał niewiele ponad godzinę. Po przygotowaniu kabiny i lądowaniu na lotnisku Skavsta, towarzystwo opuściło pokład, a ja nie bardzo wiedziałem, co, o tym wszystkim myśleć. Nie miałem na to, nawet czasu, ponieważ przerwa w Sztokholmie, czy jak kto  (...)

Impreza na plaży cz. 9

Poczułem, jakby spadł na mnie, grom z jasnego nieba. Co teraz? Nie chciałem, o tym myśleć. Z kompletnym dołem, poszedłem spać. Nie miałem ochoty nikogo widzieć, potrzebowałem chwili samotności. Następnego dnia, dostałem wypis ze szpitala i zwolnienie z pracy na, trzydzieści dni, to się Kasia ucieszy, jak nic (...)

Wakacje z kuzynem

Pewnego dnia wstałem rano, wziąłem gorącą kąpiel. Wyszedłem z łazienki w samych bokserkach i udałem się w stronę pokoju. Idąc korytarzem zauważyłem niedomknięte drzwi od pokoju kuzyna. Przystanąłem na chwilę i zobaczyłem Kubę, który bawił się swoim penisem. Patrzyłem przez uchylone drzwi na niego i poczułem, jak robi mi się gorąco (...)

Impreza na plaży cz. 8

Tak oto, wieczorem wybraliśmy się do zupełnie innego klubu. Klub przypominał typową dyskotekę dla nastolatków. Sala z karaoke – zupełnie nie dla mnie, bo śpiewam, jakby mi słoń na ucho nadepnął, następne pomieszczenie z barem i spokojniejszą muzyką, jeszcze inne z większym barem, dużym parkietem i przejściem do strefy mroku… darkroomów. Na piętrze, jeszcze jeden bar i parkiet z muzyką typu umpa, umpa… Klub mi  (...)

   Pierwsza   « 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 »  Ostatnia