Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Impreza na plaży cz. 7

Wziąłem kartę do pokoju Adriana i wróciłem do siebie. Sprawdziłem pocztę , a także swoją oś czasu, tak jak się spodziewałem, widniał na niej kolejny wpis Adriana, ze zdjęciem, na którym byłem ja i Tom. Podpis brzmiał: „nowe ciasteczko do gorącego trójkąta”, oczywiście Michał skomentował ten wpis jako jedyny: „gratuluję!”. Zrobiło mi się przykro, ale dodało mi też więcej sił na realizację planu (...)

Impreza na plaży cz. 6

-Nie pamiętam niczego z tej nocy. Wiem, że się schlałem do granic możliwości i wiem też, że rano obudziłem się nagi, a w kuchni zastałem równie nagiego jak ja, Adriana. Chciałbym sobie przypomnieć co się wydarzyło, ale nie jestem w stanie. Nic mnie z nim nie łączy. -Rozumiem. Ale nie zmienia to faktu, że straciłem do ciebie zaufanie. Uczucia nie. Nadal czuję do ciebie, to co wcześniej, ale przez tą cholerną  (...)

Impreza na plaży cz. 5

Po chwili płaczu, no dobra, dłuższej chwili (skąd w człowieku tyle łez się bierze, to do teraz nie wiem), chciałem zadzwonić do Michała, ale się powstrzymałem. Zrobiłem sobie jak co dzień kawę, usiadłem na sofie i zacząłem rozmyślać co dalej robić. Czy nie walczyć o Michała i iść dalej, pokonanym po raz kolejny przez Adriana… Nie, muszę walczyć o Michała, o mojego Michała, zakochałem się i nic tego nie powstrzyma, wyjaśnimy (...)

Odbyt

Zawsze lubiłem kobiety,lecz w pewnym momencie mojego życia zaczęli mnie również pociągać faceci,jakoś od tamtego momentu zapragnąłem poczuć w sobie dużego penisa na początku poznać kogoś kto pomógłby mi spełnić to marzenie więc kupiłem w internecie zestaw do lewatywy ,3 dilda różnych rozmiarów ,korek analny i lubrykant,gdy kurier przyniósł przesyłkę od razu się rozebrałem i poszedłem,umyłem się, wyczyściłem  (...)

Podchody cz.3

Brzmiało to bardzo formalnie, więc zacząłem tworzyć koncepcję wnętrz. W ferworze pracy nie zorientowałem się jak minął cały dzień. W piątek wszystko skompletowałem, spakowałem i wszystko było gotowe na jutro... Napisałem tylko wiadomość o której mam się jutro zjawić, i pozostało mi tylko czekać... W końcu umówiliśmy się na 11:30, abym wyrobił się do 15 gdyż miałem zaplanowane inne rzeczy. Zjadłem kolację, wziąłem  (...)

Męska Prostytutka

Nazywam Się Rafał, mam 24 lata 1,95m wzrostu,jestem dość dobrze zbudowany,dbam o siebie,jestem biseksualny mam 23 cm penisa.Od 18 roku życia mieszkam sam a to z powodu "zawodu" który wykonuję otóż jestem męską prostytutką,escortem jak kto woli, z moich usług korzystają obie płcie,opowiadanie będzie o moim ostatnim kliencie.Pewnego dnia zadzwonił do mnie pewien facet trzydziestopięcioletni, zapytał czy mam czas,ile  (...)

Impreza na plaży cz. 4

Po śniadaniu i mocnej kawie zbieraliśmy się właśnie do wyjścia, kiedy niespodziewanie ktoś zapukał do drzwi. Michał akurat, był w tym czasie w łazience. Byłem zdziwiony, nikogo się nie spodziewałem, otworzyłem i moim oczom ukazał się Adrian. Chciałem natychmiast zatrzasnąć mu drzwi przed nosem, ale on jednak okazał się silniejszy, odepchnął je i wparował do mieszkania. I niemal natychmiast oznajmij (...)

Impreza na plaży Cz. 3

Obudziłem się przed południem, Michał jeszcze spał i postanowiłem go nie budzić. Włożyłem bokserki i t-shirt, poszedłem do kuchni, gdzie wczoraj, przy naszych dzikich poczynaniach wypadł mi telefon i sprawdziłem, czy może ktoś dzwonił. Okazało się, że mam dwanaście nieodebranych połączeń od Marty i parę smsów, jeden zachęcał mnie do udziału w loterii, więc od razu go skasowałem, reszta od najlepszej  (...)

Impreza na plaży Cz. 2

Po krótkiej chwili dotarliśmy do hotelowego pokoju. Po przekroczeniu progu, Michał natychmiast mnie pocałował i rzucił na łóżko. Zaczęliśmy nasz taniec, taniec erotyczny, namiętny, lekko agresywny, a chwilę później zmysłowy i delikatny. Poddaliśmy się wszelkiego rodzaju miłosnym uniesieniom w każdej możliwej do wykonania pozycji (...)

Podchody cz.2

Otworzyłem kopertę... Zaskoczyła mnie jej zawartość, były tam klucze i mapa. Na mapie zaznaczony były punkty, miejsce w którym się właśnie znajdowałem oraz miejsce do którego mam się dostać. Miał to być ostatni przystanek mojej erotycznej przygody, przynajmniej tak pisało w liście dołączonym do mapy... A więc nie marnując czasu ruszyłem w drogę, szybko ją pokonałem, stanąłem jak wryty gdy zobaczyłem gdzie się  (...)

   Pierwsza   « 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 »  Ostatnia