Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Nauczyciel

Liceum,piątek,ostatnia lekcja-religia.Nasza religia z reguły wyglądała tak,że katecheta pan Marek coś tam mówił,ale jak to na religii nikt jego nie słuchał,to była z jedna z moich ostatnich lekcji w liceum(chodziłem wtedy do 3 klasy).Katecheta był chyba najbardziej lubianym nauczycielem w szkole.Jak dla mnie piękny mężczyzna,owłosiony,zawsze w jego spodniach było widać wybrzuszenie.Przez całą lekcję wpatrywałem się w krocze  (...)

Przełamanie lodów ;)

Były to czasy kiedy stronki z wiadomą tematyką nie były tak powszechnie znane i dostępne jak w tej chwili, więc trzeba sobie było jakoś radzić. Kolegi ojciec był posiadaczem paru egzemplarzy pewnego znanego i popularnego wtedy "kolorowego pisemka" oraz chyba ze dwóch kaset VHS z niemieckim kinem z oszczędnymi dialogami ;) A z racji tego, że kolega często miał wolną chatę, byłem częstym jego gościem (...)

Impreza na plaży

Było słoneczne i upalne czerwcowe popołudnie, konkretnie sobota, kiedy pomyślałem, że trzeba by się ruszyć z domu. Rzadko gdzieś wychodzę, poza pracą. Taka smutna rutyna, praca, dom, praca, dom… Gdy zacząłem szukać w internecie jakiś ciekawych imprez, zadzwonił telefon. To Marta, moja najlepsza kumpela (...)

Damskie ciuszki z kuzynem

Usiedliśmy na kanapie i przyglądaliśmy się robie. Nasze penisy zaczęły twardnieć. Zapytałem jak chce się dziś zabawić. Powiedział, że założy resztę ubrania przy mnie. I tak za chwilę naciągał białe rajstopy, założył kremowy biustonosz (pamiętacie z poprzedniego odcinka że zakładał sztuczne piersi), a potem... Miniówę i top odsłaniający pępek. Wyglądał bardzo apetycznie, ale nie mogłem być dłużny. Przyniosłem czerwoną  (...)

Instruktor na prawo jazdy

Jako że mam dopiero 15 lat i od najmłodszych lat uwielbiam jednoślady postanowiłem zrobić prawo jazdy kat. AM. Przez zaniedbanie spraw zostały mi jeszcze 2 godziny lekcji praktycznej przygotowującej mnie do egzaminu. A egzamin następnego dnia. Mój tata umówił mnie na lekcje. I wszystko byłoby dobrze gdyby nie pogoda. Strasznie padało. No ale tata przekonał instruktora żebym poćwiczył. Gdy tata odjechał poszedłem z (...)

Egzotyczna przygoda.

Witam. Chciałem opowiedzieć moją historię jaką przeżyłem podczas wyjazdu na wakacje. Miało to miejsce w ubiegłym roku. Właśnie zerwałem z moim chlopakiem i potrzebowałem czegoś co pozwoli mi się trochę pozbierać. Trafiła się wtedy super oferta wyjazdu na Kubę a że mialem środki na takie przyjemności nie zastanawiałem się zbyt długo i po upływie 3 dni siedziałem w samolocie na Kubę. Byłem zajarany jak male dziecko  (...)

Podchody cz.1- czyli przyłapany ciąg dalszy

Dochodziłem w wyznaczone miejsce gdy wybiła 16:20. Znalazłem ławkę i czekałem. Nagle ktoś do mnie podszedł wręczył mi kopertę i odszedł. Niestety nie widziałem twarzy. Otworzyłem kopertę i zacząłem czytać. Instrukcja nakazywała mi przejść przez cały park, po czym skręcić w prawo. Następnie miałem poszukać starego drewnianego domu z białymi okiennicami oraz zabudowaniami gospodarczymi( w nich miała  (...)

Ja i mój sąsiad emeryt.

Cześć mam na imię Mirek. Napiszę wam historię z życia. W wieku dziecięcym zawsze byłem inny od kolegów często się zamyślałem i byłem bardziej czuły na wiele rzeczy. Generalnie nie widziałem w tym problemu. Do momentu kiedy kilkakrotnie przebrałem się w ubrania mojej mamy. Wydawało mi się, że z ciekawości, ale niestety to nie do końca była ciekawość. Kiedy przebrałem się ostatni raz w wieku 16 lat, po kilku chwilach przeżyłem  (...)

OJCZYM

Zawsze byłem inny,w wieku trzynastu lat matka przyłapała mnie w ciuchach mojej starszej siostry.W wieku piętnastu,miałem dziewczynę,ale bardziej interesowały mnie jej ciuszki, niż ona sama.Gdzieś w tym samym czasie,poczułem pociąg do chłopaków,może miałem to już wcześniej,nie pamiętam.Podobał mi się taki jeden z klasy,ale tylko zawladnął moimi (...)

Mój sąsiad II

Ledwo przespałem noc po wydarzeniach dnia poprzedniego. Gdy myślałem o tym jak sąsiad rucha mnie w usta mocno się podniecałem a czasem masowałem swojego małego, lecz szybko przerywałem te pieszczoty, bo zarazem czułem się wykorzystany. Nad ranem usnąłem, lecz rozbudził mnie trzask zamykanych drzwi. Moi rodzice wyszli do pracy. Już nie mogłem zasnąć, więc poszedłem pod prysznic. Gdy wytarłem się i wysuszyłem (...)

   Pierwsza   « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »