Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Mój sąsiad

Był to początek wakacji pomiędzy liceum a gimnazjum. Nazywam się Piotrek, miałem wtedy 16 lat. Byłem wtedy dość szczupły i miałem lekko falowane włosy do ramion. Nie bardzo miałem wtedy co robić więc dużo jeździłem na rowerze. Ogólnie lubiłem to, tylko mój rower nie był w najlepszym stanie, hamulce prawie, że nie istniały. Zwykle udawało mi się w razie, czego zakręcić lub zwolnić przed zakrętami, lecz niestety nie  (...)

Przyłapany

Jestem młodym dwudziestoparo-letnim przedsiębiorcą. Prowadzę firmę projektującą i wykonującą ogrody i wnętrza. Zdarzenia opisane w niniejszym opowiadaniu działy się podczas kończenia jednego z moich zleceń. Zostało mi do posadzenia parę roślin tego dnia. Klienci mieli własny sklep odzieżowy w którym zostawiałem swoje narzędzia i przebierałem się po pracy. Tego dnia właściciele musieli wyjechać i zostawili mi  (...)

wakacje u cioci i wujka ciąg dalszy

Ciocia siedziała przy stole.Jest brunetka o okrąglejszych kształtach. Jej obfite piersi zakończone dużymi sutkami częściowo opierały się na stole. Jakby właśnie je podała do zjedzenia. Czułem się trochę skrepowany tym, ze mój penis utrzymywał się we wzwodzie. Na szczęście wujka członek był w takim samym stanie.Usiedlismy i zaczęliśmy jeść. Wieczór mijał bardzo szybko w cudownej atmosferze. Jedliśmy później owoce i piliśmy lekkie (...)

wakacje u wujka i cioci

Dom położony był w malowniczej okolicy. Daleko od miasta i innych zabudowań. Przyjechałem tam na wakacje. Dawno nie widziałem się z wujkiem i ciocia.Mieszkali tam od wielu lat i znani byli ze swojego upodobania do wszelako pojętej wolności. Większość czasu spędzali nago.Latem nie ubierali się prawie w ogóle. Nie mieli takiej potrzeby bo w takiej gluszy nikt ich nie widział. Po moim przyjeździe powitali mnie  (...)

Ja i Artur

Witam, mam na imię Łukasz, mam 18 lat. Jestem całkiem przystojnym młodym mężczyzną. Wysoki, blondyn, niebieskie oczy. Nie powiem, że nie podobam się dziewczynom. Nierzadko kątem oka widzę, jak jakaś mi się przygląda. Przyznam, że całkiem mnie to kręci – dobrze wiedzieć, że się komuś podoba. Ale nigdy nie patrzyłem na to jak na jakąś szansę. Od najwcześniejszych lat, kiedy interesował mnie seks, moja uwagę (...)

Ja i mój brat - pierwszy raz podczas gdy mieliśmy 10 lat? 1.CDN

stawał i ja czułem jakby to powiedzieć... że się super czuje. Nie wiem jak to określić. Pewnego razu w moim pokoju był remont, rodzice chcieli przerobić ten pokój na większą sypialnie, bo mieli małą. Musiałem się na troche przeprowadzić do brata. Spałem na materacu obok grzejnika, w zime mi było ciepło. To był plusik. Jednak, co z moją fantazją? Jak będę udawać (...)

Kolega z basenu (cz.2 kolega na basenie)

Po dojechaniu do szkoły, pobiegłem na lekcje, ponieważ musiałem jechać kolejnym autobusem, gdyż na właściwy się spóźniłem. Po dzwonku wyszedłem z klasy i zobaczyłem Patryka. Od razu coś we mnie się poruszyło. Puściłem mu oczko. Na kolejnej przerwie przechodząc koło niego szepnąłem mu aby za 5 minut był w szatni. Gdy wszedłem do niej on już tam był. Byliśmy sami. Pocałował mnie w policzek i przywitał się (...)

Artek i Adasiek = Całe słodkie opowiadanie pewnych Biseksualistów

Pewnego razu mi się strasznie nudziło. Po prostu taki okropny i nudny tydzień, że nie da się go opisać. No to postanowiłem do kogoś się wybrać. Rodzice mi zaproponowali pojechać do Adasia na tydzień, ponieważ wyjeżdżają z rodzicami Adasia na tydzień nad morze, ale to taki wyjazd niby "dla dorosłych". pff. No zgodziłem się, w sumie czemu nie, będzie fajnie. Nie myślałem o niczym więcej związanym z Adaśkiem (...)

Jolly Pissass debiut

za oknem już koniec marca jest ranek,kurcze całą noc nie spałam bo po imprezce jestem pożegnalnej u znajomych za dwa tygodnie wracam do Polski Ricca jest szalona i wysłała mi swoje wypracowanie na temat naszych upodobań i o żenada tego że wytestowałysmy jako nastolatki na sobie swoje zboczone geny.Ricca dużo nabazgrała a miało być o naszym filmiku więc może ja napisze nie wspomnienia tylko o filmie (...)

Kolega na basenie

Był czwartek. Mam młodszego o rok kolegę ze szkoły z którym dość dobrze się dogaduje. Jako że lubimy pływać, a ja powinienem dodatkowo chodzić z powodu rehabilitacji to wybraliśmy się na basen. Około godziny 17 podjechałem pod niego dom jako że miałem po drodze. Nic nie wskazywało na to że ma coś się wydarzyć. Podjechaliśmy, weszliśmy, zapłaciliśmy i poszliśmy do przebieralni. Jako że jestem bi seksualny i od  (...)

   Pierwsza   « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 »