Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Wuj władca 2 - cz. 1

Z radością założyłem je na swoje nagie ciało. Poczułem się seksownie. Pan przyniósł jakąś torbę. Wyjął z niej kamerę i zrobił mi zdjęcie, po czym schował ją z powrotem. Wziął torbę i podszedł do drzwi wyjściowych, ciągnąc mnie za smycz (...)

Mój Pan

Wszedłem, a On nacelował na mnie kutasa i po prostu się odlał. Obeszczał mnie całego, żebym poczuł, że jestem zerem. Lał na głowę i twarz, wreszcie wpakował mi go do gęby i kazał resztę połknąć! To był rozkaz! A mój Władca nie toleruje sprzeciwów. Potem sam wszedł do wanny i zaczął się bawić plując na mnie i podając tę ślinę stopą do moich ust, żebym zlizał. Pluł potem wszędzie: na mnie, do ust i wprost na swoje stopy (...)

Prysznic po lekcjach

Kolejny spokojny piątek. Siedziałem w szkole i się nudziłem. Godziny mijały, a ja stawałem się coraz bardziej znurzony. Na szczęscie ostatnią lekcją był wf. Tego dnia mieliśmy go razem z 1b. Rozmawiałem sobie z kumplem, kiedy zadzwonił dzwonek, wf. Poszliśmy razem do szatni. Zaczęliśmy się rozbierać i przebierać w stroje sportowe, zazwyczaj koszulkę bez rękawów i szorty. Do szatni zaczęli wchodzić pierwszoklasiści. W (...)

Prysznic po wf-ie

Kolejny spokojny piątek. Siedziałem w szkole i się nudziłem. Godziny mijały, a ja stawałem się coraz bardziej znurzony. Na szczęscie ostatnią lekcją był wf. Tego dnia mieliśmy go razem z 1b. Rozmawiałem sobie z kumplem, kiedy zadzwonił dzwonek, wf. Poszliśmy razem do szatni. Zaczęliśmy się rozbierać i przebierać w stroje sportowe, zazwyczaj koszulkę bez rękawów i szorty. Do szatni zaczęli wchodzić pierwszoklasiści. W (...)

CHŁOPAKA Z CZATERII ZAKOŃCZENIE.

Do spotkania o którym pisałem w poprzedniej częsci nie doszło w tym terminie w którym miało być.Spotkaliśmy sie chyba jakos dwa tygodnie póżniej.Dawid podjechał do mnie jakos tak koło 15. Ostatnimi czasy spotykalismy sie juz zdecydowane rzadziej . Kiedy zamieszkała z nim jego dziewczyna i otworzył swoją firmę nie miał juz tyle czasu co kiedyś. Zreszta moze i moja maska już mu sie znudziła przez te 10 lat. Przed 15  (...)

Wuj władca

I się stało: Mój właściciel zrobił to. Wyspermił się we mnie. I to pod okiem kamery. Poczułem głęboko w sobie jego pulsującego drąga i nasienie. To uznałem za ostateczny symbol tego, że ma nade mną władzę i kontrolę. Wyjął ze mnie go, co poskutkowało tym, że cała sperma ze mnie wyleciała. Oczywiście, zlizałem to. Pan zaprowadził mnie do klatki, gdzie wypucowałem jego symbol dominacji nade mną. Znowu się na mnie  (...)

Damian w internacie cz 5

Była sobota rano godzina 9 mieliśmy jechać do domu na weekend więc wstałem z łóżka i zacząłem się pakować spojrzałem jeszcze na Matiego który słodko spał jego pałka aż prosiła abym się na nią nadział więc tak zrobiłem, wyjąłem z szafki żel nawilżający którym posmarowałem swój otworek i kutasa Matiego . Okraczyłem Mateusza który był niczego nieświadomy ponieważ spał czubek jego kutasa już dotykał mojego oczka  (...)

Sylwester z Ojcem

Opowiem wam historię, która zdarzyła mi się tego sylwestra. Nie było by tej historii, gdyby nie moje osiemnaste urodziny, które były pod koniec listopada. Impreza skończyła się tym, że do lokalu w którym się bawiliśmy musiała interweniować policja. Oczywiście odstawili mnie na komisariat. Mój ojciec jest zawodowym trepem, więc był ekstra wkurwiony na moje pijackie ekscesy (...)

Ugoda z komornikiem

Mam 16 lat i mieszkam sam z matka bo ojciec zostawil nas 3 lata temu, on dla mnie juz nie istnieje.... Mama ma powazne problemy z placeniem za rozne oplaty i mamy wielkie zaleglosci. Kilka dni temu, krotko przed swietami ja juz mialem wolne od szkoly a mama byla na rannej zmiane w pracy. Rano, gdzies kolo 10 godziny zadzwonil dzwonek do drzwi. Otworzylem i ujrzalem faceta cos kolo 40stki. Wylegitymowal sie i przedstawil i (...)

Dobry znajomek

Bez problemu to zrobiłem. Wpakował mi swoją pałę tak głęboko, że się dławiłem. Śliniłem i patrzyłem jak jego wielkie jajca obijają mi się o oczy. Rany, ruchał mnie jak niewyżyty. W końcu zalał mi usta swoją spermą. Ile jej było. Nie wszystko zostało mi w ustach, część ściekała mi po twarzy. Wyjął mi go z ust i siadł z powrotem na kanapie. Zbliżyłem się do niego na kolanach i pokazałem że połknąłem wszystko. Znów zacząłem (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  Ostatnia