Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Mój właściciel Kacper - część 1

Zdjął dżinsy i kazał mi zdjąć jego skarpety zębami. Z trudem je mu zdjąłem. Mój właściciel wstał z fotela. Natychmiast poczułem na swojej twarzy jego ślinę. Splunął mi w twarz, po czym rozsmarował to swoją lewą stopą. Jego ślina miała smak piwa. W poniżeniu ciągnąłem językiem po jego stopie, a potem drugiej, w czasie gdy on zdjął koszulkę. Teraz byliśmy w samych bokserkach. Do ryja wkładał mi swojego dłuższego palca, raz (...)

Mój przyjaciel

Pewnego dnia siedziałem na czacie, nawinał mi się nick z mojego miasta,koleś miał 40 lat,ja tylko28 drobnej postury 176 cm 66 kg.Dodam, że uwielbiam przebierać się w damskie ciuszki. Lubię seksowną bieliznę, stringi, ponczoszki,gorsety. Umówiliśmy się, że po niego podjadę, byłem bardzo podniesiony,pod ubraniem miałem całą bieliznę. Ja jestem ulegly i lubię dobre rzniecie. Ubralem czerwone stringi że śliskiego materiału (...)

Wuj władca cz. 2

- Lepiej bądź posłuszną kurwą i to zrób. Jeśli nie zdążysz, będzie kara. Jak przyjdę do domu, masz już mieć zrobioną lewatywę, być umyty i czekać na mnie klęcząc przy wejściu, z wygolonym całym ciałem oprócz głowy - mówił dominująco - oczywiście, masz całkowity zakaz masturbacji. Nie pozwalam ci ubierać żadnych ciuchów, a ta obroża ma być cały czas na tobie (...)

Mój Pan cz. 1

Nazywam sie Łukasz, mam 19 lat jestem wysokim dobrze zbudownym blondynem o trochę kręconych włosach. Zawsze małem powodzenie u dziewczyn i nie bałem sie tego wykorzystywac.Lecz nie tylko dziewczyny mnie interesowały. Jestem bi wiec od pewnego czasu zacząłem interesować sie równiez i facetami. Wypierałem z siebie to że może mi sie podobać również facet ale nie dałem rady z tym walczyć, więc (...)

Z kolegami na basenie.

Kiedy miałem 16 lat i byłem jeszcze w trzeciej klasie gimnazjum, moja szkoła co tydzień organizowała wyjazdy na basen. Lekcje pływania – ku nieszczęściu młodzieży – były obowiązkowe, ale pod sam koniec gimnazjum i tak nikomu nie chciało się nic robić, więc frekwencja wyjść na basen znacznie zmalała. Można wręcz powiedzieć, że z samej mojej klasy ponad połowa uczniów przestała uczęszczać na te lekcje, jednak były to  (...)

Wuj władca 2 - cz. 1

Z radością założyłem je na swoje nagie ciało. Poczułem się seksownie. Pan przyniósł jakąś torbę. Wyjął z niej kamerę i zrobił mi zdjęcie, po czym schował ją z powrotem. Wziął torbę i podszedł do drzwi wyjściowych, ciągnąc mnie za smycz (...)

Mój Pan

Wszedłem, a On nacelował na mnie kutasa i po prostu się odlał. Obeszczał mnie całego, żebym poczuł, że jestem zerem. Lał na głowę i twarz, wreszcie wpakował mi go do gęby i kazał resztę połknąć! To był rozkaz! A mój Władca nie toleruje sprzeciwów. Potem sam wszedł do wanny i zaczął się bawić plując na mnie i podając tę ślinę stopą do moich ust, żebym zlizał. Pluł potem wszędzie: na mnie, do ust i wprost na swoje stopy (...)

Prysznic po lekcjach

Kolejny spokojny piątek. Siedziałem w szkole i się nudziłem. Godziny mijały, a ja stawałem się coraz bardziej znurzony. Na szczęscie ostatnią lekcją był wf. Tego dnia mieliśmy go razem z 1b. Rozmawiałem sobie z kumplem, kiedy zadzwonił dzwonek, wf. Poszliśmy razem do szatni. Zaczęliśmy się rozbierać i przebierać w stroje sportowe, zazwyczaj koszulkę bez rękawów i szorty. Do szatni zaczęli wchodzić pierwszoklasiści. W (...)

Prysznic po wf-ie

Kolejny spokojny piątek. Siedziałem w szkole i się nudziłem. Godziny mijały, a ja stawałem się coraz bardziej znurzony. Na szczęscie ostatnią lekcją był wf. Tego dnia mieliśmy go razem z 1b. Rozmawiałem sobie z kumplem, kiedy zadzwonił dzwonek, wf. Poszliśmy razem do szatni. Zaczęliśmy się rozbierać i przebierać w stroje sportowe, zazwyczaj koszulkę bez rękawów i szorty. Do szatni zaczęli wchodzić pierwszoklasiści. W (...)

CHŁOPAKA Z CZATERII ZAKOŃCZENIE.

Do spotkania o którym pisałem w poprzedniej częsci nie doszło w tym terminie w którym miało być.Spotkaliśmy sie chyba jakos dwa tygodnie póżniej.Dawid podjechał do mnie jakos tak koło 15. Ostatnimi czasy spotykalismy sie juz zdecydowane rzadziej . Kiedy zamieszkała z nim jego dziewczyna i otworzył swoją firmę nie miał juz tyle czasu co kiedyś. Zreszta moze i moja maska już mu sie znudziła przez te 10 lat. Przed 15  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia