Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

Mój najlepszy wujek cz1

Mam na imię Marcin Mam 165 cm i jestem trochę grubawy. Dzisiaj miałem jechać do wujka Daniela na urodziny więc całą rodziną od rana zbieraliśmy się. Gdy byliśmy na miejscu przywitalem się z wujkiem i złożyłem życzenia wujek jest wysokim brunetem ma 43 lata, jest lekko misiowaty, jest bardzo owłosiony często o nim myślę gdy sobie wale jest moim idealem. Ludzie zaczęli się schodzić. Dochodzila już 23 połowa ludzi już poszla, jak  (...)

Z Marcelem na basenie

Co wtorek jeździmy na 6 i 7 lekcji na basen w ramach lekcji. Zwykle jeździ 6 chłopaków lecz dzisiaj było inaczej gdyż nie każdy wrócił z listopadowej przerwy, inni pochorowali, a inni uciekli. Zostałem ja z moim kolegą Marcelem. Marcel ma tak jak ja 15 lat i chodzi ze mną do drugiej klasy gimnazjum. Wygląda trochę pedałkowato, ma dosyć popularną fryzurę czyli boki ścięte i zostawiona grzywka, nie jest zbytnio umięśniony (...)

Analny orgazm

Są doświadczenia, których doświadcza się bardzo rzadko, albo nigdy w życiu. Jedną z takich spraw jest właśnie orgazm analny. Nie dotykasz sterczącego kutasa, a nawet nie ocierasz się o nic, a on strzela lepką spermą. Wszystko za sprawą dużego kształtnego kutasa oraz umiejętności ruchacza. W mojej historii jeszcze pewnie zrobiło swoje podniecenie z nietypowym miejscem seksu (...)

Bójka na 18 urodziny

Miałem w zwyczaju po szkole chodzić z kumplem na działkę żeby zapalić, raz się dla beki zaczeliśmy przezywać jednak trafiłem w jego czuły punkt (chodziło o rodzine) i dostałem po ryju, oddałem. Zaczęliśmy się troszkę rzucać na tyle, że był moment gdzie prawie zadusił mnie. Odepchnąłem go ale szybko się podniósł znów mnie położył. usiadł na klatkę nogi tak ułożył, że nie było mowy, żeby się uwolnić. Zapytał się czy chce więcej. Ja go (...)

W szatni

Jacek powoli ściągnął koszulkę. Każdy jego ruch był pełen zmysłowości, jakby dobrze zdawał sobie sprawę, że doprowadza mnie do obłędu. Spod opuszczonych rzęs, starając się zachować dyskrecję, spojrzałem na jego klatkę piersiową. Po wyraźnie zarysowanej muskulaturze spływały kropelki potu po ciężkim treningu. Wziąłem głęboki oddech, patrząc na jego nieskazitelne ciało. Idealnie uwypuklone mięśnie klatki (...)

Pierwszy Raz

W gimnazjum zacząłem interesować się chłopakami o wiele bardziej, niż dziewczynami. Po prostu czułem pociąg do tych umięśnionych ciał i wielkich kutasów. Sam byłem średniego wzrostu, smukły, ale za to kształtny. Moje pośladki były bardzo duże jak na chłopaka i często nawet płeć żeńska była zdziwiona ich gabarytami. Chciałem w końcu zrobić z nich pożytek i spróbować faceta, bo ogórki i parówki przestały mnie zadowalać (...)

Gimnazjalna przygoda cz. 1

I wtedy ze spodni wyjoł prezerwatywę u wszedł we mnie z całym impetem. Krzykłem i poczułem ból ale po chwili poczułem ogrom przyjemności i podniecenia. Paweł jęczał i mnie rżną w dupę. Jęczałem i krzczałem bo niesamowicie mnie pieprzył. Macał moją klate i jajka. Po chwili całował mnie w usta to było nieb (...)

Schadzka młodych

Mam na imię Wojtek, w tym roku skończyłem 17 lat. Jestem średniego wzrostu blondynem, a dzięki regularnym wizytom w siłowni, można powiedzieć, że jestem atletycznej budowy ciała. Pewnego lipcowego dnia za pośrednictwem portalu dla gejów otrzymałem wiadomość od 19-letniego Michała. Po jakimś czasie i wymianie zdjęć, Michał zaproponował spotkanie z nim i jego dwoma kolegami na seks. Miałem na to  (...)

Ja, czyli kundel nr 2

Lubię być grzecznym i posłusznym psem, który zadowoli swojego Pana. Jestem z tych wychowanych, choć trochę nieporadnych, ale bardzo starających się zwierzaków. Z chęcią przyjmuję karę Pana, jeżeli on uważa, że na nią zasłużyłem. Ogólnie jednak staram się wykonywać powierzone zadanie na maxa. Pewnego razu spisałem się z facetem, który właśnie miał ochotę na takiego cwela jak ja. Umówiliśmy się u niego (...)

Yeti

Włochaci faceci są męscy. Lubię jak mężczyzna ma dorodne włosy na nogach, klacie, ale mega mnie jara również nieogolony kutas i jaja. Zanurzanie ryja w przepoconych i ospermionych łonowcach jest mega podniecające. Stąd bardzo dobrze wspominam jedno spotkanie z masterem. Żaden z nas nie miał lokum więc padło na plener w wieczornych godzinach. Była zima. Na dworze był śnieg i mega zimno, ale chcica  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia