Gejowskie. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Gejowskie"

PO MĘSKU - WOJSKOWI

Kazał mi obrócić się twarzą do krawędzi łóżka. Otworzyłem usta, a on wsadził mi końcówkę swojego drąga do ust. Zasapał, a ja poczułem jego duży spust. Poprosił, żebym wszystko połknął, a gdy to zrobiłem, powiedział, że zasługuję na małą nagrodę: położył się na mnie i zrobił mi szybkiego loda, w czasie gdy ja wylizywałem go do czysta. Byłem bardzo podniecony, więc dojście zajęło mi zaledwie kilka sekund, ale i tak to było niesamowite uczucie (...)

Missia cz. V

Długo mnie tu nie było, ale to nie znaczy, że nic się nie działo. Dziś jedna z wakacyjnych nocy. W te wakacje dużo wyjeżdżam. Nadarzyła się okazja abym wyjechał z kolegą nad morze. Jego wujek ma małe mieszkanie w Kołobrzegu które wynajmuje turystom. Zwykle jest cały czas zajęte, ale zwolniło się na kilka dni i zaproponował, że jeśli chce to może tam wpaść, a po drodze ich odwiedzić. Bez namysłu brał ofertę, a wiadomo - samemu się gorzej  (...)

Kolega kuzyna

Pogadaliśmy jeszcze trochę i za niecałą godzinę stałem już przed budynkiem banku, w miejscu w którym się umówiliśmy. Kolesiowi bardzo zależało na dyskrecji. Nie wiedziałem jak wygląda, bo nie wymieniliśmy się fotkami. Przedstawił się jako Krzysztof, ale chuj wie, czy to było jego prawdziwe imię. Było chłodno, wciągnąłem kaptur na głowę i odpaliłem szluga. Nawet nie zauważyłem, kiedy podszedł do mnie z lewej strony (...)

Zabawy chłopaków - część 3

Dzisiejsze opowiadanie będzie trochę inne. Od tamtych wydarzeń minęło trochę czasu. Zabawialiśmy się często w pokoju, ale ja chciałem podniety w innych miejscach. Na zajęcia często ubierałem damską bieliznę. Miałem jej już kilkanaście sztuk. Nie tylko wycięte, koronkowe i seksowne. Często ubierałem zwykłe, ale dopasowane. Chciałem jednak spróbować seksu na świeżym powietrzu. Mimo, że park był niedaleko nie było to łatwe - w około  (...)

Nastoletni syn mojego kumpla

Od razu zaczął mnie ostro rżnąć bez opamiętania. Jak u niego u mnie również wywołało to głębsze westchnienia i pojękiwania. Młody piepszył mnie jak zawodowiec ani na chwilę nie zwalniając. Na chwilę zwolnił by zapytać czy może mnie wziąść na pieska a ja od razu bez słowa ułożyłem się w tej pozycji na podłodze a młody od razu za mną padł na kolana by tym razem mocno wejść od razu cały we mnie i znowu bzykał mnie jak opętany aż w końcu  (...)

Nietypowa prośba kumpla - przyłapani podczas zabawy

Siema. Jestem Emil i mam 25 lat. Jestem biseksualny i często bzykam się z chętnymi na to ziomkami. Jakiś czas temu przyszedł do mnie kumpel by pograć na konsoli. Ziomek jest rok młodszy ode mnie. On jedyny wiedział, że jestem bi. W pewnym momencie podczas gry zapytał prosto z mostu czy pozwolę mu dotknąć mojego kutasa bo od jakiegoś czasu dość często rozmyśla jak to jest z facetem. Oczywiście zgodziłem się choć byłem w szoku (...)

Zabawy chłopaków - dzień 2

Tym razem kolejne opowiadanie. Następnego dnia po zabawie mieliśmy zajęcia. Każdy poszedł na swoje zajęcia. Ja skończyłem wcześniej, więc od razu wskoczyłem do łazienki, wziąłem do ręki żel do golenia i "żyletkę". Tym razem dokładnie ogoliłem włosy łonowe, jądra i odbyt. Bardzo mnie to podnieciło. Postanowiłem zrobić koledze niespodziankę. Miałem jeszcze 2 godziny, więc dużo czasu. Wyskoczyłem na przystanek i podjechałem do  (...)

u doktora

Wznowili obciąganie robiąc to tak intensywnie i cudnie, że po paru minutach doszedłem w jego ustach mówiąc chwilę prędzej, że mam w nich skończyć. Oboje całkiem się rozebraliśmy i usiadł na fotelu ja klękając przed nim w rewanżu równie dokładnie najlepiej jak potrafię obciągałem mu dość długo i przerwałem bo zapytał czy mam może ochotę go dosiąść na co z ochotą przystałem. Z szuflady wyciągnął kilka gumek i naciągnął na kutasa po czym  (...)

Ksiądz i ja

Za moich młodych lat gdy chodziłem do szkoły religii uczył bardzo przystojny ksiądz. Na imię miał Leszek i miał 52 lata. Odkąd pamiętam zawsze mi się podobał, zawsze podczas masturbacji wyobrażałem sobie jak robię mu loda albo coś innego. Aż pewnego dnia kiedy nikogo nie było w klasie oprócz mnie i niego wszystko się zaczęło. Zaczął ze mną rozmawiać o nagości o masturbacji i pornoskach(wtedy były mało dostępne) aż w końcu padły słowa "wiesz  (...)

Wymiana fotek

Od dawna kreca mnie fiuty. Mam spora kolekcje fotek ladnych kutasow. Same fiuty. Nie kreca mnie faceci tylko fiuty. Bardzo kreca mnie shemale. Lubie tez zabawy analne. Zona regularnie rucha mnie straponem. Mamy taki dwustronny. Ona sobie wklada w cipe a druga strona rucha mnie. Ma fantastyczne orgazmy przy tym. Ja jak leze na plecach z nogami  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia