Grupowe. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Grupowe"

Seksualne zabawy nastalotków

Pogoda w maju zrobiła się wyśmienita. Nic tylko opalać się i odpoczywać, a tu trzeba było chodzić do szkoły i uczyć się – żeby jakoś przejść do następnej klasy. Tego dnia wcześniej skończyliśmy lekcje i już w szkole stwierdziłyśmy razem z Agnieszką, że idziemy się opalać nad jezioro. O 13.00 byłyśmy już nad jeziorem na „naszej” plaży. Była ona położona głęboko w lesie, gdzie nikomu nie chciało się chodzić. Wszyscy korzystali z plaży położonej o wiele bliżej drogi, a to znaczyło, że nikt (...)

Egzotycznie

Zawsze marzyłem o egzotycznych krajach. Tyle, że nie było mnie na nie stać. Dopiero od niedawna zacząłem zarabiać jakieś sensowne pieniądze, ale przy tym miałem dużo potrzeb. Minęło jakieś dobre trzy lata zanim wreszcie udało mi się zebrać potrzebną sumkę. No więc zacząłem się rozglądać i znalazłem odpowiednią ofertę, która mnie bardzo rąjcowała. Nie w tym sensie, o którym myślicie. Wprawdzie lubię seks, czasem nawet za bardzo, tak, że miewałem (...)

Najseksowniejsze dziewczyny

Zaprosiły mnie do swojego pokoju sam nie wiem dlaczego. Znaliśmy się przecież kilka dni, spędzając urlop w tym samym kurorcie, a ja nie różniłem się niczym specjalnym od pozostałych wczasowiczów. Tym bardziej byłem zaskoczony, kiedy przywitały mnie ubrane jedynie w seksowną bieliznę. - Agata i Wiolka, dwie najseksowniejsze dziewczyny z ośrodka, czymże zasłużyłem na takie fory? - zastanawiałem się przez chwilę. - Chyba nie przeszkadza Ci nasz ubiór? - zapytały, odczytując jakby (...)

Gang bang seks

Dużo zawsze rozmawialiśmy z moim mężem Czarkiem o seksie GANG - BANG. Sam pomysł obsługiwania swoim ciałem kilku, a może nawet kilkunastu facetów naraz był niesamowity i bardzo mnie podniecał i zawsze dochodziliśmy do wspólnego wniosku, że żadne z nas nie ma nic przeciwko temu - w sumie już parę razy w swoim życiu robiłam to na jego oczach z różnymi facetami, na razie tylko ze znajomymi, ale nigdy z kilkoma jednocześnie - ba nawet nie z kilkoma po kolei , bo po prostu zawsze (...)

Sex party

Oboje mieliśmy kilka wolnych dni. Postanowiliśmy udać się na weekend do pewnego miasteczka, gdzie właśnie było organizowane spotkanie wielu par oraz singli. To było takie dzikie sexparty. Kilka par umówiło się przez Internet oraz zorganizowały sobie małą imprezę. Na miejsce zajechaliśmy w sobotę około 16. Okazało się, że cała zabawa będzie miała miejsce w jednej z willi stojącej na uboczu. Kiedy weszliśmy do środka, zauważyliśmy już kilka par. Było tam również kilka (...)

Sylwestrow noc

To był piękny, sylwestrowy wieczór przyszliśmy do Marka na imprezę. Oczywiście nie zabrakło dziewczyn z którymi mogliśmy się zabawić. Tak więc po wypiciu sporej ilości alkoholu zabraliśmy się do nakręcania panien. Niektórym z nas udało się to dość szybko i po pewnej chwili w całym mieszkaniu słychać było odgłosy mlaskania i ssania naszych kobiet. Ja po krótkim wstępie zaproponowałem swojej panience przeniesienie się w bardziej ustronne miejsce, mianowicie do pokoju właściciela. Gd (...)

Koleżanki siostry

Chcę Wam opowiedzieć cos co przeżyłem kilka dni temu. Kolejny dzień zaczynał się całkiem zwyczajnie. Obudziłem się po południu. Nikogo nie było w domu. "Pięknie... kolejny beznadziejny dzień." - pomyślałem. Po krótkim namyśle stwierdziłem, że nie mam nic lepszego do roboty jak włączyć sobie TV. Zdążyłem przejrzeć programy, gdy ktoś zapukał do drzwi. Trochę zdziwiony wstałem zobaczyć kto przyszedł. Po otwarciu drzwi moim oczom ukazały się dwie wysokie dziewczyny. Jedna była brunetka, druga blondynka. Obie miały około 19 lat. Przynajmniej tak mi się wydawało. - Cześć, jest może Kaśka? (...)

Napalone laski

Była to ostatnia lekcja dzisiejszego dnia, Malwina siedziała na krześle coraz bardziej niecierpliwie, jej szparka była wilgotna. Jej piersi były nabrzmiałe i coraz trudniej mieściły się w staniku a sutki sterczały. Trwało to już chwilę i Malwina miała tego dosyć, postanowiła wyjść do łazienki. Wstała i na chwiejnych z podniecenia nogach poszła do miejsca gdzie miała zaspokoić swą młodą cipkę. Gdy tylko poczuła się pewna za zamkniętymi drzwiami rozpoczęła zabawę ze sobą. Szybko zsunęła spodnie (...)

Puszysta laseczka

Było nas trzech. Trzech kolegów z podstawówki, kumpli od pierwszej klasy. Wszystko zawsze robiliśmy razem : uczyli się do lekcji, ściągali na klasówkach. Także wspólnie próbowaliśmy petów i oglądali sprośne pisemka, podkradane rodzicom. Razem też zaliczyliśmy naszą pierwszą dziewczynę i o tym będzie ta historia. Tego dnia wracaliśmy ze szkoły w podłym humorze. Wstrętna gruba Anka zakablowała nas do wychowawcy, że w kącie za boiskiem palimy papierosy. Skończyło się co prawda na strachu (...)

Poznać jej fantazjię

Gdzie znowu jest mój walkman? Wściekły przetrząsnąłem cały pokój. Ostatnia szansa to poszukać go w pokoju Małej. Mała, czyli moja siedemnastoletnia siostrzyczka, czasami bez uprzedzenia pożycza sobie moje rzeczy. Wszedłem do pokoju. Rozejrzałem się po półkach. I nic. Zaglądnąłem do szuflady, znalazłem, wyjąłem i wtedy właśnie mój wzrok przykuł gruby brulion. Nawet nie myślałem o tym, że nie powinienem grzebać Małej w szufladzie i mimochodem otworzyłem zeszyt. Najprawdopodobniej nie zwróciłbym uwagi na pamiętnik małej, gdyby nie to, że w oczy rzuciło mi się słowo 'cycuszki'. Wróciłem do początku tego (...)

   Pierwsza   « 11 12 13 14 15 16