Grupowe. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Grupowe"

Sandra Jacob

Sandra Jacob była przewodniczącą Koła Rodzicielskiego szkoły średniej w Jackson Valley. Miała 36 lat. Była bardzo sexy, miała 175 cm wzrostu. Miała cudowne, średniej wielkości piersi nieznacznie kołyszące się podczas chodzenia. Była po prostu doskonała. Lubiła do tego ubierać się tak, aby podkreślać swoją figurę. Jej syn Aaron był przez to zażenowany. W szkole zwracała uwagę wszystkich jego kolegów. Była częstym obiektem  (...)

Polskie... i wakacje!!!

Jak wtajemniczyć tą święto-jeb...liwą kobietkę, która miała w swoim życiu dwa kutasy w dupie, że celem naszych wakacji jest nie tylko wypoczynek a szczególnie zabawa... dobra seks zabawa w poszerzonym gronie. Obawialiśmy się, że jak się dowie co my tam wyczyniamy a szczególnie jej córka, to Viki już nas nie odwiedzi i też nigdzie z nami nie pojedzie (...)

wymiana

Witam opowiem wam historię o tym co czułem kiedy postanowiłem zabawić się w wymianę partnerów pewnie nie jedno opowiadanie o tym czytaliście proszę krytykujcie mnie za wszystko tylko nie za styl i błędy. Żona ma na imię Agnieszka ja Sebastian długo namawiałem żonę na spotkanie z inną parą aż w końcu mi uległa znalazłem parę w naszym wieku pierwsze spotkanie przy kawie lustrowaliśmy się wzajemnie moja  (...)

Czeskie ...i wakacje!!!

Molestowali się wzajemnie w jej pokoju, ale wszystko kończyło się na pieszczotach. Chłopak wychodził od nas z mocno nabrzmiałym rozporkiem. Po kilku tygodniach tortur, godził się na warunki i sposób odbycia stosunku z moją córką (...)

Bułgarskie ...i wakacje!!!

Po kilku liźnięciach piczka Oli była już jego, tak wibrował kręcił językiem ssał łechtaczkę lizał wargi, że szybko z niej pociekły soki i była gotowa do przyjęcia w siebie kutasa...jeszcze nie wiedziała jaki rozmiar jej się dostanie... Była już tak napalona, że chciała go już tam poczuć...poczuła kutasa ale w ustach (...)

Urodziny Henryka

Joanna wraz z mężem Henrykiem i kilkunastoletnim synem - Pawłem mieszkała w domku jednorodzinnym na przedmieściach jednego z polskich miast. Paweł pojechał na cały tydzień na szkolną wycieczkę, a w sobotę Henryk miał urodziny. Postanowili więc urządzić małe przyjęcie dla znajomych. Okazało się jednak, że połowa z ich znajomych i przyjaciół nie może przyjść. Mieli już coś zaplanowane. Ostatecznie zaprosili więc (...)

W rdzeniu Normandii

Po stuleciach wędrowania przez galaktykę, quarianie w końcu mieli odpowiedni sprzęt aby spróbować odbić swoją ojczystą planetę, Rannoch, z rąk gethów. Rozpoczęli swój atak przy pomocy nowego zakłócacza, następnie przeprowadzili zmasowany atak przeciwko syntetykom. Niestety ich działania pchnęły gethy w rozpaczliwym zrywie wprost w ręce Żniwiarzy. Wzmocnione przez kod gethy stały się inteligentniejsze. Komandor  (...)

Karkonosze cz. 6

Brat Natalii i Jagody przytachał litrową flaszkę samogonu. Po tej drugiej grupowej sesji zaczęliśmy pić bardzo ostro. Nawet nie wiem kiedy urwał mi się film. Kiedy się obudziłem, było już całkiem widno a słońce wpadało do salonu przez niewielkie okno w całej swojej mocy. Spojrzałem na zegar. Była 10. Wtedy dopiero poczułem, że coś mnie gniecie od góry. Pomacałem ręką i poczułem pod nią drobniutkie ciałko nastoletniej Lili.  (...)

Przepustka Jack

Odeszła dalej i szybko natrafiła na bardzo podupadłą okolicę, nawet jak na standardy panujące na Omedzę. Kroczyła przed siebie, zauważając, że od dłuższego czasu nie widziała nigdzie zbirów Arii. Nie speszyło jej to, przecież miała spluwę i była niesamowitą biotyczką. Po długim spacerze, mijaniu zapadłych dziur oraz całej masy mętów, zauważyła budynek przypominający klub. Przy wejściu stał batariański wykidajło, pewny siebie osobnik. Zbliżyła się aby dowiedzieć się jak (...)

Karkonosze cz. 5

Podczas nieobecności Natalii rozejrzałem się po salonie. Dwaj starsi jegomości przesiedli się teraz do przepięknej młodszej czarnulki. Dopiero teraz spokojnie mogłem przyjrzeć się ich przyrodzeniom, które teraz obejmowały palce rączek Jagody. Obydwa miały prawie dwadzieścia centymetrów i były bardzo grube. Patrzyłem jak szczupłe paluszki młodej czarnulki zręcznie poruszają się wzdłuż grubych trzonów odkrywając co  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  Ostatnia