Grupowe. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Grupowe"

Pawie pióra hrabiny de la Piaf

Sypialnia Hrabiny de La Piaf urządzona była gustownie i z przepychem. Centralne miejsce zajmowało olbrzymie łoże z baldachimem w kolorze szafiru z pozłacanymi frędzlami na krańcach. Rzeźbione, pokaźnej wielkości filary, przedstawiały botaniczne motywy. Przy łożu postawiono dużą pufę, pasującą kolorem do baldachimu. Pomieszczenie było sporych rozmiarów. Ściany zdobiła orientalna tapeta z pozłacanymi elementami.  (...)

Nieugięty

Mam 21 lat i właśnie zakończyłem 4 letni związek z moją dziewczyną Kamilą. Ale może zacznę wszystko od początku. Odkąd tylko sięgam pamięcią, cieszyłem się sporym zainteresowaniem dziewczyn, wiecie typ sportowca, dość przystojny i zabawny. Jako nastolatek miałem sporo "koleżanek", chodziłem na imprezy gdzie z kumplami prześcigaliśmy się w podrywaniu dziewczyn itp. To wszystko odbijało się na nauce  (...)

trójkąt z żoną i jej koleżanką- sypialnia

Gdy weszliśmy do sypialni, dziewczyny włączyły muzykę w TV na kanale 4Fan Dance i zaczęły tańczyć, mnie wskazały abym usiadł na taczanie i patrzył, obie zmysłowo poruszały tyłkami w rytm muzyki, całując się przy tym oraz pieścić. Obmacywały się po piersiach, dupciach, cipkach jak dla mnie odstawiały istny szow! ale mnie się podobało, widać było w ich oczach te kurwiki żona wiła się przed nagim ciałkiem Kaski, a ta nie  (...)

trójkąt z żoną i jej koleżanką

Wraz z żoną mamy własne mieszkanie, pewnego dnia oznajmiła mi że odwiedza ją koleżanka Kasia z dawnych lat szkolnych. Pamiętam jak kiedyś opowiadała mi o niej, że spędziły razem nie jedną nockę po imprezie i że się zabawiały razem, że to własnie Kaska namówiła moją żonę żeby zaczęła golić sobie cipkę. Gdy nadchodził dzień przyjazdu Kasi widziałem że żona chodzi coraz bardziej rozkojarzona więc zapytałem się jej  (...)

Dobre do trzepania gruchy

Pewnego dnia, na jednym z ulubionych przedmiotów Sebastiana, pani profesor zadała grupie do zrobienia duży projekt. Sebastian oczywiście dobrze wiedział co i jak trzeba zrobić i uporał się z zadaniem w jeden dzień, chociaż profesorka dała im na to cały tydzień. Jednak nie wszyscy w grupie tak dobrze sobie z tym radzili i musieli na to poświęcić więcej czasu, a niektórzy w ogóle nie umieli sami się za to zabrać i musieli prosić  (...)

Paulina cz. 1

Jesteśmy ze sobą od ponad roku. Poznaliśmy się na imprezie, po której za raz wylądowaliśmy w łóżku. Paulina to drobna i niska brunetka z włosami do ramion, o przepięknym biuście. Ma 159 cm wzrostu i aktualnie nie całe 50 kg wagi, no chyba że waga oszukuje ale to inna sprawa. Nasz związek to nie jest miłość, opiera się tylko i wyłącznie na seksie. Paulina nie kryła tego że jest nimfomanką. Ja mam 25 lat a ona 20, pół  (...)

Przygoda w jakuzzi

Po naszej poprzedniej wizycie w saunie i miłej przygodzie która nas tam spotkała, nasze życie erotyczne jakby się odświeżyło. Kochaliśmy się częściej i były to bardziej szalone zabawy niż dotychczas. Zaopatrzyliśmy się w kilka zabawek w sklepie wysyłkowym i używaliśmy ich ku obopólnej przyjemności. (...)

Wizyta w saunie

Jesteśmy małżeństwem już dojrzałym, żona ma 44 lata, 158 cm wzrostu, piękne piersi ze stojącymi sutkami. Ja 48 letni facet, 168 cm z brzuszkiem. Pewnego dnia postanowiliśmy wybrać się do jednej z saun w przygranicznej miejscowości po niemieckiej stronie. Mieściła się ona w sporym kompleksie wypoczynkowym z basenami, solariami i podobnymi atrakcjami. Byliśmy tam pierwszy raz, ale spodobała nam się panująca  (...)

Pokemon hentai

Po piętnastu minutach nasi bohaterowie dotarli do rzeki. Przy brzegu znaleźli zaciszne, otoczone krzewami miejsce, i postanowili rozbić tam obóz. Ash zaczął rozkładać materace, Brock zbierał suche gałęzie, by rozpalić ognisko, a Misty oznajmiła, że idzie się wykąpać. Wieczór był ciepły i bezwietrzny, kąpiel w rzece byłaby zatem czystą przyjemnością. Dziewczyna rzuciła więc swój plecak i ruszyła w kierunku wody (...)

Warto być abstynentem!

W sobotni wieczór wparowałem na imprezę dopiero po godzinie 20. Towarzystwo już się bawiło. Razem 8 osób płci obojga, z roku od kolegi a także innych jego i moich znajomych. Duży, nawet bardzo duży pokój, przyćmione światła, logiczna wolna muzyka, nie jakieś ump ump, z boku stół zastawiony pysznymi sałatkami, no a dziewczyny w kreacjach bardziej letnich. Przyłączyłem się do zabawy i zauważyłem, że zaproszenie  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia