Grupowe. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Grupowe"

moja fantazja

ale było już za późno. Podniecony mężczyzna, którego znała ledwie z widzenia, właśnie w nią wszedł. Mężczyźni dogadali się co do tempa i oboje zaczęli ją brać w równym , szybkim coraz szybszym i mocniejszym tempie. Czuła się cała wypełniona penisami. W jej ustach baraszkował frywolnie język, jakiś drugi język pieścił jej kark, czyjeś ręce, nie wie już czyje pieściły, ściskały jej piersi, pośladki, uda. Jej ciało wygięło się w łuk (...)

Gorące usta Marleny

Poznałem kiedyś małolatę, włosy czarne i te jej nabrzmiałe usta. Miała na imię Marlena, a ci co ją znali, mówili że swymi ustami operuje niezgorzej niż chirurg skalpelem. A wyglądała na małą niewinną ponętną dziewczynkę. Pracowała w lodziarni na rogu Siennej i Mickiewicza. Kupiłem tam dwie gałki, oczywiście patrząc jej głęboko w biust i prawie śliniąc się przy tym zaprosiłem ją na kolacje w Myśliwskiej. Powiedziała  (...)

Dwa na dwa Cz. 3

Dzień zarówno dla Iwony jak i dla Radka był niezwykle ekscytujący, choć jeszcze nie dobiegł końca... Oboje małżonków zachowywało się nico inaczej niż zwykle, jakoś unikając dłuższych rozmów i pytań w stylu „jak minął dzień.” Cóż ani jedno, ani drugie nie chciało wpaść wymyślając nudne historie o słonecznych kąpielach (...)

Dwa na dwa Cz. 2

Iwona czuła się mocno pobudzona, tym co się wydarzyło między nią a właścicielką dworku. Zarazem czuła jakby małe wyrzuty, nie wiedząc co ma myśleć o całej sytuacji. Mimo tego, nie mogła oprzeć się pokusie skorzystania z wieczornego zaproszenia kobiety... Było sprawą oczywistą już dla niej, że ich zamiary nie ograniczają się do samej konsumpcji kolacji, ale ciekawość brała górę (...)

Dwa na dwa

Dagmara i Jarek byli małżeństwem już od dobrych 15 lat, oboje byli blisko symbolicznej czterdziestki. Z pozoru ułożeni, przemili ludzie być może trochę się wyróżniający z otoczenia w którym żyli. Rzecz jasna wyróżniający się pozytywnie. Mieszkali w sumie w nadmorskiej miejscowości niedaleko Łeby, w wiekowym, dużym domu; odrestaurowanym na mały dworek (...)

Spóźniony wieczór panieński

Po dwóch latach wspólnych spotkań, doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie jak się pobierzemy i kiedyś połączymy nasze gospodarstwa. Kasia to drobna dziewczyna, niecałe sto sześćdziesiąt centymetrów przy niespełna pięćdziesięciu kilogramach wagi. Okrągły tyłeczek i dwa niewielkie jędrne cycuszki w połączeniu z długimi kręconymi blond włosami to jej atuty na które nie tylko ja zwracałem uwagę (...)

Państwo statystyczni - powitanie

Historia wydarzyła się przed kilku laty kiedy to jako samotny wówczas 23 latek wynajmowałem małe mieszkanko w dużym mieście na północy polski. Pracowałem w firmie transportowej jako kierowca. Sporo godzin, bardzo dobre zarobki więc mogłem sobie pozwolić na całkiem wygodne życie. Nie angażowałem się w żadne stałe związki bo wolałem sobie poskakać z kwiatka na kwiatek. Mieszkanko należało do małżeństwa, ona  (...)

Sandra Jacob

Sandra Jacob była przewodniczącą Koła Rodzicielskiego szkoły średniej w Jackson Valley. Miała 36 lat. Była bardzo sexy, miała 175 cm wzrostu. Miała cudowne, średniej wielkości piersi nieznacznie kołyszące się podczas chodzenia. Była po prostu doskonała. Lubiła do tego ubierać się tak, aby podkreślać swoją figurę. Jej syn Aaron był przez to zażenowany. W szkole zwracała uwagę wszystkich jego kolegów. Była częstym obiektem  (...)

Polskie... i wakacje!!!

Jak wtajemniczyć tą święto-jeb...liwą kobietkę, która miała w swoim życiu dwa kutasy w dupie, że celem naszych wakacji jest nie tylko wypoczynek a szczególnie zabawa... dobra seks zabawa w poszerzonym gronie. Obawialiśmy się, że jak się dowie co my tam wyczyniamy a szczególnie jej córka, to Viki już nas nie odwiedzi i też nigdzie z nami nie pojedzie (...)

wymiana

Witam opowiem wam historię o tym co czułem kiedy postanowiłem zabawić się w wymianę partnerów pewnie nie jedno opowiadanie o tym czytaliście proszę krytykujcie mnie za wszystko tylko nie za styl i błędy. Żona ma na imię Agnieszka ja Sebastian długo namawiałem żonę na spotkanie z inną parą aż w końcu mi uległa znalazłem parę w naszym wieku pierwsze spotkanie przy kawie lustrowaliśmy się wzajemnie moja  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia