Grupowe. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Grupowe"

Zakończenie roku szkolnego 5

Dotarła na salę akurat wtedy gdy dyrektor skończył swoją mowę powitalną. Jako, iż panował duży gwar, udało jej się przyjść niezauważenie. Stanęła z boku pomieszczenia i próbując dojść do siebie po szaleńczym biegu poprawiała swoją sukienkę, kiedy nagle zamarła. W oczy rzucili się jej chłopcy, którzy dwa miesiące wcześniej sprawili jej pożegnanie roku szkolnego (...)

Zakończenie roku szkolnego 4

- O, długo pani spała - rzekła staruszka do wybudzonej nauczycielki geografii, która próbowała zorientować się jak jeszcze daleko do celu podróży - Już dojeżdżamy. Joanna przyłożyła głowę do szyby i rozmyślała nad wydarzeniami ostatniej nocy. Przyjemność, adrenalina i podniecenie - to kołatało jej się cały czas w głowie. "Nikt jeszcze mnie w ten sposób nie uwiódł..." - myślała. Nie próbowała siebie o nic obwiniać, zresztą i tak teraz miała odpocząć od tego wszystkiego (...)

Zakończenie roku szkolnego 3

Od pamiętnej orgii na poddaszu w szkole zachowywała się dziwnie. Czuła się jak aktywny wulkan, który w każdej chwili może eksplodować. Rzeczywiście, była bardzo pobudzona. Ostatnie wydarzenia sprawiły, iż w jej fantazjach erotycznych zaczęli gościć młodzi chłopcy. Poza tym była wolna. Rozbudziła w sobie od dawna skrywane pragnienia i żądze seksu, zwłaszcza ze sporo młodszymi od siebie nastolatkami. W jej głowie trwały ciągłe walki między moralnością i sumieniem a marzeniom o ostrym (...)

Zakończenie roku szkolnego

- Tak! Poczekamy do końca, aż zostaną rozdane świadectwa i wszyscy wyjdą. Jeden z nas zamknie salę, dwóch wręczy kwiaty... i przystąpimy do działania. - Ale jak? Jak ty to widzisz, człowieku?! Zacznie krzyczeć, narobi hałasu i dopiero będzie skandal! - sceptycznie odpierali ten pomysł Tomek i Marek. - No, no właśnie skandal. Mamy przecież klasę na samej górze, na poddaszu gdzie kończą się schody. Salka jest mała, obita parkietem, wyciszona niemalże, nikt  (...)

Kąpiel Joanny

Paweł był dorastającym chłopcem. Miał 15 lat i jak każdy chłopiec w tym wieku interesował się płcią przeciwną. Czytał oczywiście różne czasopisma, oglądał filmy na video i surfował po internecie w poszukiwaniu atrakcyjnych roznegliżowanych kobiet. Nie miał jednak jeszcze żadnych doświadczeń w rzeczywistych kontaktach z dziewczynami. W rzeczywistości nie widział nawet nagiego kobiecego biustu. Można więc powiedzieć, że jego życie przebiegało jak wielu jego rówieśników. Aż do  (...)

Joanna nad morzem

Tego lata trzydziestosiedmioletnia Joanna wraz z mężem Henrykiem i piętnastoletnim synem Pawłem postanowili spędzić wakacje nad morzem. Wynajęli na tydzień domek campingowy. Z pogodą trafili w dziesiątkę. Cały czas było upalne słońce. Całe dnie spędzali na plaży, kąpiąc się w ciepłym morzu. Wieczory natomiast spędzali w ładnie urządzonym pubie, w którym można było spokojnie posiedzieć przy piwie i przy jakichś zakąskach. Zespół muzyczny, który grał tam codziennie stanowił  (...)

Dług

Robert, mój mąż, uwielbia grać w karty. Było to nieszkodliwe hobby dopóki nie zaczął grać na pieniądze. Bo to granie w karty to mu niespecjalnie wychodzi. Nie jesteśmy bogaci i nie stać nas na takie fanaberie. Dlatego zezłościłam się gdy przyprowadził jakiegoś faceta na „partyjkę”. Ale cóż było robić? Usiadłam w kuchni i czytałam książkę, a oni grali. Późnym wieczorem Robert poprosił mnie do salonu. - Krysiu, posłuchaj, sprawa jest delikatna - zaczął Robert - Krótko mówiąc przegrałem (...)

Łup

Mój brat, Jacek, wpadł w złe towarzystwo. Kręcił się z jakimiś podejrzanymi typami i miał sporo pieniędzy. Pieniędzy mu zazdrościłam, ale towarzystwa to już niespecjalnie. Z uczelni wróciłam wcześniej niż zwykle. Rodzice byli jeszcze w pracy, ale w mieszkaniu już ktoś był. Z salonu dobiegały odgłosy rozmowy. Zajrzałam tam. Na kanapie siedział Jacek i jego dwaj koledzy, Rafał i Piotrek. Przed nimi, na stoliku, leżało kilka złotych pierścionków. Domyśliłam się, że trafiłam właśnie na podział  (...)

Impotencja

Jesteśmy małżeństwem już od trzech lat. Powodzi się nam całkiem nieźle. Tomek, mój mąż zarabia wystarczająco abym nie musiała pracować. Wszystko więc powinno być w jak najlepszym porządku. Ale nie jest. Już od roku brakuje mi jednej rzeczy. Brakuje mi seksu, bowiem Tomek stał się impotentem. Nie wiem z jakiej przyczyny ale faktem jest, że już od roku Tomkowi nie stanął. Próbowałam różnych rzeczy, seksowna bielizna, filmy porno, no i oczywiście masaże dłonią i ustami. Ale jego kutas  (...)

Hydraulik

Kupiliśmy nasze pierwsze mieszkanie. Nieduże, do remontu, w starym budownictwie, ale wreszcie mogliśmy się wyprowadzić od teściów. Skromne dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Gorącą wodę w domu zapewniał nieduży bojler zamontowany w łazience. Pewnego dnia, zanim wyszedłem do pracy bojler się zepsuł. Znów wydatek, a z kasą krucho, bo żona nie pracował, a większość kasy szła i tak w remont. Ale jak wróciłem wieczorem do domu ciepła woda znów była. Tyle tylko że na ścianie wisiał  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia