Grupowe. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Grupowe"

Wyprawa na grzybki

Wypiła już co nieco i być może to sprawiło, że zaczęła się droczyć z kolegą. Podciągnęła trochę sukienkę i odsłaniając kolanka, spytała go- no jak Jareczku, podobają ci się. O tak odparł- przełykając ślinę. A jak podobają ci się moje udka, spytała podnosząc ją jeszcze dalej, o tak, o tak bardzo, odparł Jareczek. A jak pytała dalej i podciągając ją tak że zobaczyłam brzeg jej majteczek, podoba ci się moja i tu opuściła spódniczkę mówiąc- o tego to ci nie pokażę (...)

Oslo cz.2

-Dzięki Ani-roześmiał się- mieszkałem w jednym pokoju z Andrzejem w akademiku.Kiedyś zaprosiliśmy ją i Gośke,jej koleżankę na imprezę.Cel wiadomy. Ale nie przewidziałem jednego,że to ja pierwszy padnę.Dziewczyny z Andrzejem dalej grały w rozbieranego,a kiedy już był nagi,zażyczyły sobi zrobienia mi loda w zamian za ciuchy.I tak to obudziłem się z kutasem w jego ustach.Byłem totalnie wściekły i kiedy laski poszły..zażądałem żeby skończył to co zaczął.A żeby poczuł jak to  (...)

Magda

Magda była typową blond seksbombą. Razem ze swoim chłopakiem Maćkiem kochali seks i wszystko co z nim związane. Chociaż w łóżku nie nudzili się zapragnęli czegoś więcej. Postanowili skosztować zabawy w większym gronie. Magda znała wiele ładnych, zgrabnych i chętnych dziewczyn. Uznała że najlepsza będzie Anna jej wieloletnia znajoma. Anna brunetka o pięknych piersiach zgrabnej pupie i ciasnej cipce po mino że przeleciało ją już tysiące facetów. Anna miała okazję puszczaś się gdzie popadnie (...)

Marzena

Marzena była szczupłą, piękna kobietą obchodzącą niedawno 40 urodziny. Była wiecznie niewyżyta. Pomimo setek partnerów seksualnych w swoim życiu, potrafiła zaskoczyć w łóżku swoją ciasną cipką. Nigdy nie nosiła bielizny zwłaszcza w okresie letnim. Jej skóra była smagła a krótkie kasztanowe włosy pasowały jej jak żadne inne. Na seks umawiała się głównie przez internet . Pomimo, że była ciasna wybierała zawsze chłopaków młodszych od siebie, którzy w dodatku byli hojnie obdarzeni . Coraz (...)

Zakończenie roku szkolnego 5

Dotarła na salę akurat wtedy gdy dyrektor skończył swoją mowę powitalną. Jako, iż panował duży gwar, udało jej się przyjść niezauważenie. Stanęła z boku pomieszczenia i próbując dojść do siebie po szaleńczym biegu poprawiała swoją sukienkę, kiedy nagle zamarła. W oczy rzucili się jej chłopcy, którzy dwa miesiące wcześniej sprawili jej pożegnanie roku szkolnego (...)

Zakończenie roku szkolnego 4

- O, długo pani spała - rzekła staruszka do wybudzonej nauczycielki geografii, która próbowała zorientować się jak jeszcze daleko do celu podróży - Już dojeżdżamy. Joanna przyłożyła głowę do szyby i rozmyślała nad wydarzeniami ostatniej nocy. Przyjemność, adrenalina i podniecenie - to kołatało jej się cały czas w głowie. "Nikt jeszcze mnie w ten sposób nie uwiódł..." - myślała. Nie próbowała siebie o nic obwiniać, zresztą i tak teraz miała odpocząć od tego wszystkiego (...)

Zakończenie roku szkolnego 3

Od pamiętnej orgii na poddaszu w szkole zachowywała się dziwnie. Czuła się jak aktywny wulkan, który w każdej chwili może eksplodować. Rzeczywiście, była bardzo pobudzona. Ostatnie wydarzenia sprawiły, iż w jej fantazjach erotycznych zaczęli gościć młodzi chłopcy. Poza tym była wolna. Rozbudziła w sobie od dawna skrywane pragnienia i żądze seksu, zwłaszcza ze sporo młodszymi od siebie nastolatkami. W jej głowie trwały ciągłe walki między moralnością i sumieniem a marzeniom o ostrym (...)

Zakończenie roku szkolnego

- Tak! Poczekamy do końca, aż zostaną rozdane świadectwa i wszyscy wyjdą. Jeden z nas zamknie salę, dwóch wręczy kwiaty... i przystąpimy do działania. - Ale jak? Jak ty to widzisz, człowieku?! Zacznie krzyczeć, narobi hałasu i dopiero będzie skandal! - sceptycznie odpierali ten pomysł Tomek i Marek. - No, no właśnie skandal. Mamy przecież klasę na samej górze, na poddaszu gdzie kończą się schody. Salka jest mała, obita parkietem, wyciszona niemalże, nikt  (...)

Kąpiel Joanny

Paweł był dorastającym chłopcem. Miał 15 lat i jak każdy chłopiec w tym wieku interesował się płcią przeciwną. Czytał oczywiście różne czasopisma, oglądał filmy na video i surfował po internecie w poszukiwaniu atrakcyjnych roznegliżowanych kobiet. Nie miał jednak jeszcze żadnych doświadczeń w rzeczywistych kontaktach z dziewczynami. W rzeczywistości nie widział nawet nagiego kobiecego biustu. Można więc powiedzieć, że jego życie przebiegało jak wielu jego rówieśników. Aż do  (...)

Joanna nad morzem

Tego lata trzydziestosiedmioletnia Joanna wraz z mężem Henrykiem i piętnastoletnim synem Pawłem postanowili spędzić wakacje nad morzem. Wynajęli na tydzień domek campingowy. Z pogodą trafili w dziesiątkę. Cały czas było upalne słońce. Całe dnie spędzali na plaży, kąpiąc się w ciepłym morzu. Wieczory natomiast spędzali w ładnie urządzonym pubie, w którym można było spokojnie posiedzieć przy piwie i przy jakichś zakąskach. Zespół muzyczny, który grał tam codziennie stanowił  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia