Lesbijki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Lesbijki"

Wspomnienie upojnej nocy

Pewnego letniego dnia, przed dwoma laty jadąc samochodem wracałam wieczorem do domu ze zjazdu starej paczki szóstki przyjaciół, która chowała się razem od podwórka w Ostrowie Wielkopolskim. Lata jednak lecą, większość z nas pozakładała rodziny, robi karierę, zmieniło miejsce zamieszkania i taki wspólny wyjazd raz na jakiś czas jest dla nas miłą odskocznią od codziennego życia. Wybraliśmy się w Karkonosze, w których spędziliśmy pięć dni na wędrówkach po górach i wspólnie  (...)

Mama mojego chlopaka

Hej. Jestem Asia i mam 23 lata. Jestem w zwiazku od ponad 5 lat z moim chlopakiem u ktorego od ponad roku juz mieszkam. Jest to dom moich tesciow ktorzy oddali nam cale pietro do uzytkowania. Relacje z nimi mam dobre a po ostatnich zajsciach z tesciowa wrecz wyamienite. Kilka dni temu zostalysmy same w domu na caly dzien bo moj chlopak wraz z tesciem jechali gdzies daleko cos zalatwic. Tego dnia pospalam troche dluzej niz zwykle i schodzac na dol na jakies sniadanko uslyszalam  (...)

Lustrzane odbicie (całość)

Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Lustrzane odbicie

Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Rocznica ślubu rodziców: Bratowa

Położyłam dłonie na jej włosach i pocałowałam. Całowałyśmy się namiętnym tańcu naszych języków i bez większego pośpiechu pieszcząc się wzajemnie. Nasze ciała były wystarczająco mokre i nawilżone, czułam jak przeze mnie przechodzi kolejny gorąc podniecenia i wylewający się ze mnie, Emilia odsunęła się ode mnie krzyżując ze mną nogi. Czułam wilgoć jej myszki między swoimi nogami, zaczęła się ocierać o mnie, jej seksowne ciało poruszało się niesamowicie giętko co jeszcze bardziej mnie  (...)

Eliza cz.3

Poszłam do toalety nabrać wody do czajnika, przez chwilę rozmawiałam na korytarzu z jakimś nowym o dodatku rodzinnym, a kiedy wróciłam do pokoju Eliza już była i sypała kawę do kubków. Zamurowało ją na mój widok, mnie na jej również. Po chwili zamknęłam za sobą drzwi, podeszłam do Elizy i króciutko ją pocałowałam (...)

Eliza cz.2

Usiadłyśmy na kanapie i Eliza podała mi mój kieliszek. Trzęsącą się ciągle ręką postawiłam go na kolanach i czekałam, aż podniesie swój. Jednym haustem wypiłyśmy do dna. Wstałam i poszłam do kuchni, ale to był raczej aneks kuchenny. Miałam kawalerkę ze sporym trzydziestopięciometrowym pokojem, a dziewięciometrową kuchnię od pokoju odgradzał jedynie blat kuchenny trzymetrowej długości. Z kuchni wchodziło się (...)

Eliza cz.1

Jej głowa od razu wylądowała między moimi nogami, przez chwilę czułam jej język na jednej, a za chwilę na drugiej pachwinie. Rozgrzewała mnie szybko i sama się zdziwiłam, że po tylu orgazmach łechtaczka zaczyna rosnąć. Po chwili poczułam język Elizy na łechtaczce, lizała powoli i spokojnie, jakby chciała mnie wkurzyć, a ja chciałam jak najszybciej eksplodować. Eliza na chwilę przerwała lizanie i za dwie sekundy poczułam jej mokry palec w pochwie – językiem wróciła do powolnego lizania (...)

Zabawy nastolatek w tirze.

Najpierw je delikatnie lizała, następnie przygryzała sutki masując rękoma całe piersi. Cicho pojękiwałam. Mój oddech był coraz głębszy. Nie myślałam wtedy o niczym innym tylko o tym jak bardzo jej pragnę. Zsunęła się językiem na brzuch, aż w końcu dotarła do majtek. Zsunęła materiał i zobaczyła moją delikatnie owłosioną cipkę. Nigdy nie miałam jakiegoś dużego owłosenia w miejsach intymych w porównaniu do niej. U Zuzi nie było prawie widać cipki. Była cała porośnięta włoskami, które  (...)

Romans z nastoletnią sąsiadką 2

Od czasu „podwózki” mojej nastoletniej sąsiadki minęło trochę czasu i nadal się ze sobą widujemy choć z reguły na przygodny seks, toteż zdarzają się spotkania o charakterze stricte towarzyskim. Obie pragnęłyśmy się nawzajem i za każdym razem mocniej, głównie w kwestii seksualnej i póki co nie miałyśmy siebie dosyć. Chociaż nie deklarowałyśmy sobie niczego i traktowałyśmy naszą znajomość jako najlepszą zabawę i spełnianie swoich pragnień to z czasem zaczynałam odczuwać coś więcej (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia