Lesbijki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Lesbijki"

Igraszki pod namiotem

Witam. Nazywam się Paulina mam 16 lat. W wakacje byłam z moją najlepszą przyjaciółką Olą pod namiotem. Pewnego dnia leżałam sobie na swojej karimacie w namiocie i czytałam książkę. Nagle weszła Ola i powiedziała: ,,Wstań!'' Trochę się wystraszyłam, ale wstałam. Ola podeszła do mnie pogłaskała mnie po policzku i pocałowała. Nie protestowałam. Była niezwykle czuła. Całowaliśmy się około 2 minuty. Następnie poczułam dłoń Oli na  (...)

Sąsiadka

Mieszkałam razem z mamą i bratem wbloku w dwóch pokoikach my z bratem razem tylko koc nas oddzielał.Gdy to się zdarzyło miałam 15 lat naprzeciwko wprowadziło się małżeństwo ona czarne włosy aż lśniły wysoka szczupła biust miała duży ale miała dzidziusia i karmiła piersią.Jej facet przyjeżdżał raz na trzy miesiące pracował za granicą.Szybko obie zaprzyja?niły się z mamą.Pracowała w domu miała firme ale co dzień od 11.00do (...)

Coś niezapomnianego..;)

Chłodna noc sylwestrowa,w głowie szumi od wypitego alkoholu..Jaka szkoda,że ja byłam absolutnie trzeźwa,chociaż wypiłam sporo.Mniejsza o to jestem Olka,wysoka mulatka o brązowych oczach i włosach.Gdy impreza w domku nad jeziorem zaczęła przygasać poszłam się przejść.Wyszłam przed domek nie biorąc ze sobą kurtki kończąc w cienkiej koszuli.Usiadłam na wiklinowej ławeczce z nogami wspartymi o jakieś zdezelowane krzesło. Patrząc (...)

Wspulna nauka

- nie musisz nigdy nie spałam nago chętnie sprawdzę jak to jest – odkryła kołdrę pokazując swoje ciało i zapraszając mnie do siebie. Zdjęłam ręcznik, położyłam się na tapczanie ona w tedy przykryła nas kołdrom odwróciłyśmy się twarzami do siebie po czym zaczęłyśmy rozmawiać o wszystkim i niczym nawet nie wiem kiedy usnęłam. Rano obudziłam się czułam coś na swojej cipce podniosłam delikatnie pościel i zobaczyłam rękę mojej koleżanki spoczywała na moim łonie. Delikatnie ją złapałam odsuwając na bok wtedy Kasia otwarła oczy mówiąc (...)

Niesamowity orgazm

Spotkałam ją przed domkiem. Leżała na leżaku w zmysłowej pozie i opalała się. Była na oko moją rówieśniczką – miała około 17 lat. Była tak seksowna, że aż musiałam przełknąć ślinę na jej widok. Miała długie, czarne włosy z grzywką i czerwone nabrzmiałe usta. Wyraźnie pod jaskrawym stanikiem rysowały się jej kształtne, wzdęte piersi o sterczących sutkach. Nogi miała rozchylone, więc spomiędzy skąpych majteczek wystawały gdzieniegdzie włosy łonowe. Okularami przeciwsłonecznymi gładziła sobie wewnętrzną stronę wilgotnych od olejku, jędrnych ud (...)

Nowy początek

Mam na imię Kasia mam 16 lat 165 cm długie rude włosy średniego rozmiaru piersi. Moja przygoda z kobietami zaczęła się pół roku temu . Były to urodziny mojej przyjaciółki . Była tam jej kuzynka również Kaśka ma ona 25 lat krótkie kręcone włosy i duże piersi. Od początku imprezy wymieniałyśmy naelektryzowane spojenia. Pod koniec imprezy kiedy obydwie byłyśmy konkretnie wstawione zaczęłyśmy tańczyć spokojny taniec przytulone do siebie. Już wtedy zrozumiałam że ta noc nie będzie zwyczajna. Kiedy układaliśmy się do snu położyłam się obok niej. Kaśka zaczęła mnie delikatnie głaskać po plecach okrężnymi ruchami poszerzając swoje terytorium  (...)

Pamiętny wieczór

3 sobota miesiąca była naszym dniem - dniem 2 zboczonych przyjaciółek. Ja - Karolina - dość niska, lecz wspaniale obdarzona blondynka o niebieskich oczach. Długie nogi, pupa jędrna troszeczke ponad przeciętna przy moim wzroście oraz 2 spore jędrne sterczące piersi. Moja przyjaciółka - Paulina - wysoka brązowooka brunetka z mniejszym ode mnie biustem lecz nieco większym jędrnym tyłeczkiem oraz długimi nogami. Spotykałyśmy się w sobotnie wieczory jako przyjaciółki, nie lesbijki. Razem oglądałyśmy filmy z wątkami erotycznymi i pornosy. To co  (...)

Koleżanka

Hej. Nazywam się Ania i mam 19 lat. Zawsze pociągały mnie dziewczyny, a nie chłopcy. Dlatego miałam problem na basenie bo jak widziałam goła koleżankę to stawał mi penis( długość 20cm, szerokość 10cm).Ta historia się zaczęła u mojej koleżanki Olki( jej rodziców nie było w domu) jak u niej nocowałam zaczęłyśmy grać w twistera, grałyśmy tak 2 godziny zamówiłyśmy pizzę i zaczęłyśmy oglądać film. Podczas filmu aktorzy zaczęli się całować( a byli nadzy), a jak za uwarzyłam gołą (...)

Lesbijska przygoda

Było chłodne październikowe popołudnie. Nad niewielkim, niespełna 40- tysięcznym miastem położonym na południu Polski - w którym niniejsza historia się wydarzyła - zbierały się deszczowe chmury. Krystynę dopadł tego dnia paskudny nastrój. Od swojego szefa dowiedziała się, że najprawdopodobniej od stycznia nie będzie już pracownicą jego firmy, a w dodatku po powrocie do mieszkania znalazła list pożegnalny swojego faceta. Bogusław, z którym przeżyła prawie dwadzieścia (...)

Koleżanki

Podczas śniadania, mama oznajmiła, że wyjeżdża razem z tatą po pracy na dwa dni do rodziny i zostanę przez ten czas sama w domu. Gdy rodzice wyszli do pracy, postanowiłam po szkole się dobrze zabawić. Na dobry początek zdecydowałam się zmienić strój w którym pójdę do szkoły. Otworzyłam szafę i zaczęłam szukać jakiejś spódniczki. Ostatecznie zdecydowałam się na plisowaną kremową spódniczkę sięgającą kilka centymetrów przed kolano, założyłam też białą koszulkę z małym (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 »

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki