Lesbijki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Lesbijki"

Niesamowity orgazm

Spotkałam ją przed domkiem. Leżała na leżaku w zmysłowej pozie i opalała się. Była na oko moją rówieśniczką – miała około 17 lat. Była tak seksowna, że aż musiałam przełknąć ślinę na jej widok. Miała długie, czarne włosy z grzywką i czerwone nabrzmiałe usta. Wyraźnie pod jaskrawym stanikiem rysowały się jej kształtne, wzdęte piersi o sterczących sutkach. Nogi miała rozchylone, więc spomiędzy skąpych majteczek wystawały gdzieniegdzie włosy łonowe. Okularami przeciwsłonecznymi gładziła sobie wewnętrzną stronę wilgotnych od olejku, jędrnych ud (...)

Nowy początek

Mam na imię Kasia mam 16 lat 165 cm długie rude włosy średniego rozmiaru piersi. Moja przygoda z kobietami zaczęła się pół roku temu . Były to urodziny mojej przyjaciółki . Była tam jej kuzynka również Kaśka ma ona 25 lat krótkie kręcone włosy i duże piersi. Od początku imprezy wymieniałyśmy naelektryzowane spojenia. Pod koniec imprezy kiedy obydwie byłyśmy konkretnie wstawione zaczęłyśmy tańczyć spokojny taniec przytulone do siebie. Już wtedy zrozumiałam że ta noc nie będzie zwyczajna. Kiedy układaliśmy się do snu położyłam się obok niej. Kaśka zaczęła mnie delikatnie głaskać po plecach okrężnymi ruchami poszerzając swoje terytorium  (...)

Pamiętny wieczór

3 sobota miesiąca była naszym dniem - dniem 2 zboczonych przyjaciółek. Ja - Karolina - dość niska, lecz wspaniale obdarzona blondynka o niebieskich oczach. Długie nogi, pupa jędrna troszeczke ponad przeciętna przy moim wzroście oraz 2 spore jędrne sterczące piersi. Moja przyjaciółka - Paulina - wysoka brązowooka brunetka z mniejszym ode mnie biustem lecz nieco większym jędrnym tyłeczkiem oraz długimi nogami. Spotykałyśmy się w sobotnie wieczory jako przyjaciółki, nie lesbijki. Razem oglądałyśmy filmy z wątkami erotycznymi i pornosy. To co  (...)

Koleżanka

Hej. Nazywam się Ania i mam 19 lat. Zawsze pociągały mnie dziewczyny, a nie chłopcy. Dlatego miałam problem na basenie bo jak widziałam goła koleżankę to stawał mi penis( długość 20cm, szerokość 10cm).Ta historia się zaczęła u mojej koleżanki Olki( jej rodziców nie było w domu) jak u niej nocowałam zaczęłyśmy grać w twistera, grałyśmy tak 2 godziny zamówiłyśmy pizzę i zaczęłyśmy oglądać film. Podczas filmu aktorzy zaczęli się całować( a byli nadzy), a jak za uwarzyłam gołą (...)

Lesbijska przygoda

Było chłodne październikowe popołudnie. Nad niewielkim, niespełna 40- tysięcznym miastem położonym na południu Polski - w którym niniejsza historia się wydarzyła - zbierały się deszczowe chmury. Krystynę dopadł tego dnia paskudny nastrój. Od swojego szefa dowiedziała się, że najprawdopodobniej od stycznia nie będzie już pracownicą jego firmy, a w dodatku po powrocie do mieszkania znalazła list pożegnalny swojego faceta. Bogusław, z którym przeżyła prawie dwadzieścia (...)

Koleżanki

Podczas śniadania, mama oznajmiła, że wyjeżdża razem z tatą po pracy na dwa dni do rodziny i zostanę przez ten czas sama w domu. Gdy rodzice wyszli do pracy, postanowiłam po szkole się dobrze zabawić. Na dobry początek zdecydowałam się zmienić strój w którym pójdę do szkoły. Otworzyłam szafę i zaczęłam szukać jakiejś spódniczki. Ostatecznie zdecydowałam się na plisowaną kremową spódniczkę sięgającą kilka centymetrów przed kolano, założyłam też białą koszulkę z małym (...)

Zabawy koleżanek

To miała być świetna noc. Już tydzień wcześniej umówiliśmy się wszyscy, czyli ja, Kasia, Patrycja, Krzysiek, mój chłopak Mateusz i Piotrek, że wspólnie będziemy spać w namiotach na mojej działce. Oczywiście w osobnych;- ). Kiedy w końcu nadszedł ten dzień, zebraliśmy się u mnie o godzinie 18:20. Pogadaliśmy chwilę, poszliśmy do parku, tam wypiliśmy po parę piw (...)

Prawdziwa orgia lesbijek

Nie tak dawno wprowadzona reforma służby zdrowia dała nam nieźle popalić. Miało być lepiej a w efekcie kto mógł zaczął unikać skorumpowanych lekarzy i zdając się na swój gruby portfel, koneksje, tudzież sposoby babuni, leczył się jak mógł. Starałem się więc omijać gabinety lekarskie z daleka, prowadzić zdrowy styl życia i nie chorować. W końcu nie miałem zamiaru zostać kolejną ofiarą chwiejnego systemu zdrowia i jednym z wielu sfrustrowanych pacjentów (...)

Z przyjacióką

Może zaczne od poczatku nazywam się Ola jestem wysoką brunetką o zgrabnej figuze długich nogach i niebieskich oczach i chciała bym opowiedzieć wam moją historie. Pewnego jesiennego dnia miałam straszną chandrę nic mi sie nie chciało robić ale tego dznia byłam zaproszona na impreze urodzinową mojej najleprzej przyjaciułki , wiec wybrałam sie na zakupy w końcu trzeba jakoś wyglądać. Jak zwykle nie mogłam sie na nic zdecydować ale w konću (...)

Ogień pożądania

Na samym początku mojej znajomości z Muriel nic nie wróżyło tego, że zostaniemy najlepszymi kumpelkami, a co więcej kochankami. Była kierownikiem działu, kiedy przyszłam do pracy. Miała duże mniemanie o sobie, choć czasem zdarzało się, że wiedziałam więcej. Boże uchowaj, żeby ktokolwiek zwrócił jej uwagę, a już szczególnie młoda asystentka, którą byłam. Nie pozwalała, aby ktokolwiek wchodził w jej kompetencje. Była wiecznie na wszystko (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 »

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki