Lesbijki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Lesbijki"

Przygodny sex 2

Po Oli pozostało wspomnienie i tęsknota. Wtedy na drodze odkryłam w sobie nową"ja".Próbowałam do niej dzwonić ale nie udalo się nawiązać dłuższej znajomości. Musiałam zapomnieć o niej ale nie mogłam zapomnieć jaki cudowny sex przeżyłam z nią wtedy w jej samochodzie. Sprawy zawodowe załatwiłam na plus i pora była wracać na południe do domu. Po powrocie wzięłam gorący prysznic i wieczorem usiadłam z kieliszkiem  (...)

Pijane, na łące.

Cześć! Mam na imię Ewelina, mam 16 lat , jestem lesbijką. Niewiele wiem o życiu. Jestem skrytą i smutną nastolatką. Ostatnio byłam na ognisku klasowym. Nie lubię zbiorowych spotkań, ale poszłam tam tylko dlatego, że moja koleżanka z ławki, Patrycja też się pojawiła. Tylko do niej miałam więcej zaufania. Wiedziała, że interesują mnie lesbijskie rzeczy, ale chyba nie brała tego na poważnie. Raz nawet zapytała, czy jestem  (...)

Przygodny sex

Mam na imię Dagmara. Mam 28 lat. Mieszkam na południu Polski. Pracuję w firmie na stanowisku kierowniczym. Jestem atrakcyjna,co mogę wywnioskować z czasami lubieżnych spojrzeń facetów,którzy myślą tylko o jednym. Pewnego lipcowego dnia miałam spotkanie biznesowe na które musiałam udać się do Szczecina a więc miałam trochę do przejechania kilometrów. W podróż założyłam luźne ciuchy, które i tak podkreślały  (...)

Przyłapałam je na gorącym uczynku

Jestem Ania i za parę dni kończę 16 lat. Mieszkam tylko z mama i siostra bo ojciec nas porzucił ładnych parę lat temu. Siostra ma 19 lat a mama 38 ale wygląda ma wiele mniej. Jest to naprawdę piękna kobieta a ja z Klaudia odziedziczyłam po niej urodę i figurę. Parę dni temu miałam spać u mojej przyjaciółki i mama z siostra miały być same w domu lecz już późnym wieczorem Kasia dostała tak silnego zatrucia że musiała jechać do (...)

pod namiotami cz2

Jestem Wiki mam 15lat i jak wspominałam w poprzednim opowiadaniu pojechałam z bratem i jego znajomymi pod namioty... Wystraszyliśmy się z Tomkiem, jak usłyszeliśmy śmiech naszych towarzyszy, ubraliśmy się i wyszliśmy z namiotu, jakby nic się nie wydarzyło. Nie mogłam uwierzyć, że poprzedniej nocy straciłam dziewictwo z 17letnim kolegą mojego brata. Czułam się z tym dziwnie, ale było również bardzo  (...)

ukojenie

w tym momencie próbowała odepchnąć mnie , ale nie zamierzałam jej zostawić przytrzymałam ją i namiętnie pocałowałam czekając aż się uspokoji. Gdy tak się stało puściłam ją . Anka spojrzała na mnie szklistymi od płaczu oczami i odwzajemniła pocałunek . zaczęłyśmy się całować moje ręce znajdowały sie pod jej bluzką a jej obejmowały mnie , po chwili rozebrałyśmy się do bielizny. Rozpięłam ani stanik całowałam jej kark (...)

Przeprosiny.

Od kilku tygodni jestem bardzo zajęta pracą. Poświęcam na nią każdy dzień od świtu do nocy, zapominając o mojej ukochanej. Ostatnio ciągle się kłócimy z tego powodu, z czego jestem bardzo smutna... Dotąd układało nam się idealnie. Kiedyś musiały nadejść te czasy, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Już nie wytrzymuję tego napięcia.. Nie poszłam dziś do pracy, by spróbować naprawić dawne, silne uczucie między mną a Zośką (...)

NASZ KOLEŻEŃSKI SEKS PO SZKOLE

Serdecznie witam wszystkich.Nazywam się Dominika.Jestem bardzo śliczną szesnastolatką posiadającą brązowe oczy jak również włosy oraz obfity biust. Dzisiejszego poranka podczas śniadania ojciec powiadomił, że muszą bardzo pilnie wyjechać za miasto zostawiając cały dom tylko pod moją opieką. Nieobecność rodziców akurat wręcz idealnie odpowiadała moim planom. Zaledwie rodzice wyszli natychmiast zmieniłam cały swój szkolny  (...)

Ostre ruchanko

Hej jestem Nikola i opowiem wam co stało się tydzień temu. Mianowicie było bardzo gorąco dlatego z moją przyjaciółką Mają pojechałyśmy nad jezioro. Maja to zmysłowa dziewczyna o dużych piersiach i ładnej pupie. Gdy byłyśmy już ba miejscu szybko postanowiłyśmy wejść do wody. -ohh jak cudownie, taka ciepła woda - powiedziała do mnie Maja (...)

Be Mine

Giulia, bo tak ma na imię moja ukochana, jest niewiele wyższą ode mnie Włoszką. Ciemne włosy, ciemna cera, brązowe oczka. Pracujemy razem, jako kelnerki w jednym z tutejszych hoteli. Tam tez się poznałyśmy. Heh.. Pamiętam to jak dzisiaj.. Pewnego dnia w pracy zadzwonił mi telefon. Dzwonkiem była piosenka charakterystyczna dla społeczeństwa LGBT. Giulia uśmiechnęła się do  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia