Lesbijki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Lesbijki"

Przeprosiny.

Od kilku tygodni jestem bardzo zajęta pracą. Poświęcam na nią każdy dzień od świtu do nocy, zapominając o mojej ukochanej. Ostatnio ciągle się kłócimy z tego powodu, z czego jestem bardzo smutna... Dotąd układało nam się idealnie. Kiedyś musiały nadejść te czasy, ale mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Już nie wytrzymuję tego napięcia.. Nie poszłam dziś do pracy, by spróbować naprawić dawne, silne uczucie między mną a Zośką (...)

NASZ KOLEŻEŃSKI SEKS PO SZKOLE

Serdecznie witam wszystkich.Nazywam się Dominika.Jestem bardzo śliczną szesnastolatką posiadającą brązowe oczy jak również włosy oraz obfity biust. Dzisiejszego poranka podczas śniadania ojciec powiadomił, że muszą bardzo pilnie wyjechać za miasto zostawiając cały dom tylko pod moją opieką. Nieobecność rodziców akurat wręcz idealnie odpowiadała moim planom. Zaledwie rodzice wyszli natychmiast zmieniłam cały swój szkolny  (...)

Ostre ruchanko

Hej jestem Nikola i opowiem wam co stało się tydzień temu. Mianowicie było bardzo gorąco dlatego z moją przyjaciółką Mają pojechałyśmy nad jezioro. Maja to zmysłowa dziewczyna o dużych piersiach i ładnej pupie. Gdy byłyśmy już ba miejscu szybko postanowiłyśmy wejść do wody. -ohh jak cudownie, taka ciepła woda - powiedziała do mnie Maja (...)

Be Mine

Giulia, bo tak ma na imię moja ukochana, jest niewiele wyższą ode mnie Włoszką. Ciemne włosy, ciemna cera, brązowe oczka. Pracujemy razem, jako kelnerki w jednym z tutejszych hoteli. Tam tez się poznałyśmy. Heh.. Pamiętam to jak dzisiaj.. Pewnego dnia w pracy zadzwonił mi telefon. Dzwonkiem była piosenka charakterystyczna dla społeczeństwa LGBT. Giulia uśmiechnęła się do  (...)

Za drzwiami

Nazywał się Laura, mam 27 lat. Byłam wtedy sama w domu, co było moim największym problemem. Mogłam zrobić wszystko żeby wreszcie się z kimś spotkać. Postanowiłam odwiedzić moją przyjaciółkę Alicję. Oczywiście nie dzwoniłam do niej, żeby zrobić jej niespodziankę. Alicja jest naprawdę piękną kobietą. Jest ona w wieku takim samym jak ja. Ma piersi w rozmiarze chyba D, i jest bardzo szczupła. Jest ona brunetką (...)

Zabawa z Anną - Część 2

- Choć, możesz obejrzeć mój dom. A przy okazji może znajdzie się jakiś gadżet. - Rzuciła w moją stronę, tym bardziej chętniej. Znowu przyznaję, że czym bardziej oglądam dom Anny, tym bardziej mam ochotę tu zostać. Przyjaciółka pokazała mi parę pokoi i zaprowadziła do swojej sypialni. Otworzyła wtedy szafkę i powiedziała (...)

Zabawa z Anną - Część 1

Zawsze oglądałam się za kobietami, jednak nie przeszkadzali mi mężczyźni. Jednak źle się czułam nudząc się w domu. Postanowiłam dyskretnie, założyć konto na portalu randkowym. Odpowiedziałam na wszystkie pytania, i zabrałam się do szukania partnerki. Jednak mało mnie łączyło z innymi osobami. Ewentualnie szukałam w najpopularniejszych. Znalazłam tam wiele wspaniałych kobiet, jednak wybrałam jedną. Ustaliłyśmy swoje  (...)

Namiętność

Idę do lazienki,wchodzę pod prysznic,woda delikatnie rozgrzewa moje zmarzniete ciało. Jest maj a za oknem zimno, pada cały czas ta angielska pogoda dobija mnie...myślę sobie ze...nagle, czuje Twoje usta na mojej szyi odwracam się stoisz naga przedemna,patrze na Ciebie,Twoje sutki stercza,krople wody spływają po Twoim ciele. Patrze Ci głęboko w oczy,chce coś powiedzieć ale Ty calujesz mnie delikatnie w usta. Wkładam Ci  (...)

One

150cm wzrostu,34D-26-34 w wymiarach, długie prawie po kolana,proste,kruczoczarne włosy, tak wyglądała Monika 17 latka która właśnie wyszła z łazienki po prysznicu i skierowała się do swojego pokoju,zaraz po niej do łazienki udała się Agnieszka matka Moniki, wysoka na 175cm,35 latka o długich do łopatek rudych farbowanych włosach, jej wymiary były dosyć podobne do wymiarów córki za wyjątkiem wzrostu.Po kąpieli Aga wyszła z  (...)

U mojej dziewczyny w domu

Ania zaprosiła mnie do siebie. Idąc do mojej dziewczyny wiedziałam juz co mnie czeka. Wiedziałam ze bedzie cudownie. Odrazu na wejściu przywitała mnie namiętnym buziakiem w usta. Poszlysmy do jej pokoju, polozylysmy sie na łóżku i zaczęłam smyrac ją po brzuszku. Lezalysmy, calowalysmy sie i Ania bawiła sie moimi cyckami. Zaczęła mnie rozbierać. Najpierw koszulka i stanik, zaczęła bawić sie skutkami. Smyrala je i lizala (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia