Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Białowieża

Na szkolenie wyznaczyli nam piękny Ośrodek w Białowieży. Ucieszyłem się nawet mocno , bo to przecież śliczna okolica, chociaż straszliwie daleko. Postanowiłem pojechać swoim autem i w czwartek rano byłem gotowy do drogi. Był maj i wszystko dookoła rozkwitało cudowną zielenią a mnie coraz bardziej chciało się ruchać. Właściwie wiosna to taka pora roku, że mógłbym to robić bez ustanku, kilkanaście razy na dobę i to przynajmniej po pół godziny (...)

Weekend z Kaśką

Umówiliśmy się na spotkanie w weekend. Pogoda sprawdzona, upał, ponad 30 stopni. Ustaliliśmy że jedziemy nad wodę lecz ona wybiera gdzie. Przyjechałem przed południem w umówione miejsce, dałem znać że jestem i odpaliłem papierosa. Kończąc palić pojawiła się ona, zniewalająco piękna i ponętna Kasia z którą poznaliśmy sie na ostatnim koncercie naszego wspólnego ulubionego artysty. Ubrana w krótki top w którym dało sie zauważyć że nie ma stanika gdyż jej sutki prześwitały przez  (...)

Urodziny Kingi

Ola najbardziej ze wszystkich pragnęła już żeby zrobić to pierwszy raz z facetem. Wiedziała już tez dużo o tym, ze trzeba się zabezpieczać i kiedy dziewczyna ma dni niepłodne. Podzieliła się oczywiście tymi wiadomościami z koleżankami. Aha. Jeszcze jedno. Zauważyły też, że od kiedy regularnie się masturbowały, zmniejszył się trądzik a i miesiączki stały się mniej bolesne. Od kiedy dostały pierwszy okres zaczęły też szybko rosnąć i teraz najmłodsza Wiktoria była z nich najniższa i  (...)

Wiejskie wesele cz.1

Pati jeszcze nigdy tak z bliska nie widziała męskiego kutasa. owszem na filmikach w internecie ale to zawsze było bezpieczne. objęła swoimi nastoletnimi usteczkami dużą głowicę w oczach twardniejącego i rosnącego kutasa i zaczęła wędrować po niej swoim języczkiem. Myślała, że może to wystarczy temu dryblasowi. Bała się straszliwie ale już nie miała siły z nim walczyć. Objęła usteczkami trzon tego chuja dalej i wtedy zaczął ją jebać w usta i to tak głęboko, ze niemal się nie porzygała. (...)

Córeczka cz.4

Po minucie z pokoju dziewczęcego wyłoniły się obydwie bliźniaczki. Z miejsca mój kutas dał znać, jak bardzo mi się spodobały. Obydwie czarnulki z zaplecionymi z boku warkoczykami, które dodawały jaszcze uroku ich ślicznym twarzyczkom. Ubrane były w kretonowe, króciutkie sukieneczki koloru różowego z szerokimi spódniczkami i dosyć głębokimi dekoltami, które lekko wypychały kształtujące się dopiero cycuszki. Był to koniec czerwca a ich ramionka i cudownie zgrabne nóżki pokryte były ciemno  (...)

Córeczka cz. 3

Od tego dnia a właściwie tej nocy Wiktoria specjalnie pozostawiała swoje majteczki mocno nasączone soczkami na samym wierzchu kosza z rzeczami do prania. Z rozkoszą zabierałem je do wanny, wąchałem, lizałem i ostro zarzucałem spermą. Teraz też nie zapierałem ich a zostawiałem takie w koszu. Po pewnym czasie stwierdziłem, że moja córeczka zabierała je jeszcze przed wypraniem i coś z nimi robiła. Musiałem też kupić dużą ilość prezerwatyw, bo mała przychodziła do mnie  (...)

Pierwsza na zawsze

Wiedziałem od jej koleżanek z klasy, że jest chora i nie przyjmuje gości gdyż to choroba zakaźna. Nie powstrzymało mnie to jednak przed wizytą u niej. Niestety w drzwiach do klatki zderzyłem się z jej mamą, która jasno i wyraźnie zakazała mi jakichkolwiek wizyt. Oczywiście wykazałem pełne zrozumienie dla tłumaczeń jej mamy i kłaniając się elegancko szybkim krokiem ruszyłem w głąb osiedla (...)

Fantasy

Po wielu opcjach daty i miejscu spotkania w końcu dogadaliśmy sie co do miejsca i czasu spotkania. Był to oczywiście wspólny domek nad niewielkim jeziorkiem. Odległościowo Sebastian i Natalia mieli najbliżej i nawet dobre połączenie pkp, a mi było akurat po drodze więc stwierdziłem że pojadę po Domi i wspólnie dotrzemy na miejsce spotkania. Nadszedł ten magiczny dzień 14 lipca, bardzo wcześnie rano wyjazd, pogoda zapowiadał sie całkiem niezła, do przejechania niecałe 500km, do  (...)

Podwójny pierwszy raz

Często z nią rozmawiam w szkole albo pisze na fb, bardzo mi się podobała i często jej to wyznawałem ale ona sobie z tego nic nie robiła, nie wiedziałem o co chodzi zapraszała mnie tez często do swojego domu ale zawsze byli jej rodzice więc nie mogłem za bardzo nic ryzykownego robic i jakoś tak 2 miesiące temu jej rodzice pojechali gdzieś gdzie to Klaudia mi nie mówiła wtedy mnie zaprosiła znów do swojego domu wtedy czułem się pewniej i próbowałem chociaż doprowadzić do pocałunku pierwsze (...)

Sylwestrowa noc

Na imię mam Filip, miałem wtedy 17 lat i mierzyłem ponad dwa metry, byłem dobrze zbudowanym chłopakiem Zbliżał się Sylwester, zostałem więc zaproszenie do koleżanki do domu. Oprócz mnie było jeszcze trzech chłopaków w moim wieku i cztery dziewczyny dwa lata młodsze, więc było do pary. Od samego początku imprezy spodobała mi się Weronika(gospodyni), 15 latka z jędrnymi cycuszkami wręcz idealnymi do pomieszczenia, pupcia też niczego sobie. Miała ok. 167 wzrostu i była szczupłą szatynką. Gdy jedzenie zostało przyniesione na stół zająłem miejsce obok niej. Tak mi się podobała że  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 »  Ostatnia