Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Córeczka cz. 3

Od tego dnia a właściwie tej nocy Wiktoria specjalnie pozostawiała swoje majteczki mocno nasączone soczkami na samym wierzchu kosza z rzeczami do prania. Z rozkoszą zabierałem je do wanny, wąchałem, lizałem i ostro zarzucałem spermą. Teraz też nie zapierałem ich a zostawiałem takie w koszu. Po pewnym czasie stwierdziłem, że moja córeczka zabierała je jeszcze przed wypraniem i coś z nimi robiła. Musiałem też kupić dużą ilość prezerwatyw, bo mała przychodziła do mnie  (...)

Pierwsza na zawsze

Wiedziałem od jej koleżanek z klasy, że jest chora i nie przyjmuje gości gdyż to choroba zakaźna. Nie powstrzymało mnie to jednak przed wizytą u niej. Niestety w drzwiach do klatki zderzyłem się z jej mamą, która jasno i wyraźnie zakazała mi jakichkolwiek wizyt. Oczywiście wykazałem pełne zrozumienie dla tłumaczeń jej mamy i kłaniając się elegancko szybkim krokiem ruszyłem w głąb osiedla (...)

Fantasy

Po wielu opcjach daty i miejscu spotkania w końcu dogadaliśmy sie co do miejsca i czasu spotkania. Był to oczywiście wspólny domek nad niewielkim jeziorkiem. Odległościowo Sebastian i Natalia mieli najbliżej i nawet dobre połączenie pkp, a mi było akurat po drodze więc stwierdziłem że pojadę po Domi i wspólnie dotrzemy na miejsce spotkania. Nadszedł ten magiczny dzień 14 lipca, bardzo wcześnie rano wyjazd, pogoda zapowiadał sie całkiem niezła, do przejechania niecałe 500km, do  (...)

Podwójny pierwszy raz

Często z nią rozmawiam w szkole albo pisze na fb, bardzo mi się podobała i często jej to wyznawałem ale ona sobie z tego nic nie robiła, nie wiedziałem o co chodzi zapraszała mnie tez często do swojego domu ale zawsze byli jej rodzice więc nie mogłem za bardzo nic ryzykownego robic i jakoś tak 2 miesiące temu jej rodzice pojechali gdzieś gdzie to Klaudia mi nie mówiła wtedy mnie zaprosiła znów do swojego domu wtedy czułem się pewniej i próbowałem chociaż doprowadzić do pocałunku pierwsze (...)

Sylwestrowa noc

Na imię mam Filip, miałem wtedy 17 lat i mierzyłem ponad dwa metry, byłem dobrze zbudowanym chłopakiem Zbliżał się Sylwester, zostałem więc zaproszenie do koleżanki do domu. Oprócz mnie było jeszcze trzech chłopaków w moim wieku i cztery dziewczyny dwa lata młodsze, więc było do pary. Od samego początku imprezy spodobała mi się Weronika(gospodyni), 15 latka z jędrnymi cycuszkami wręcz idealnymi do pomieszczenia, pupcia też niczego sobie. Miała ok. 167 wzrostu i była szczupłą szatynką. Gdy jedzenie zostało przyniesione na stół zająłem miejsce obok niej. Tak mi się podobała że  (...)

Żonaty sąsiad

- jakie to ma znaczenie? Po prostu chcemy ich poznać... ubierz się ładnie i idź zaproś ich do nas na 19 - lekko skinęłam głową i poszłam do swojego pokoju. Po prysznicu założyłam turkusową sukienkę, bieliznę i brązowe rzymianki. Całość wyglądała... cóż, na prawdę dobrze. Ciepły wietrzyk rozwiewał moje włosy kiedy przechodziłam przez ulicę. Moja dłoń zapukała do drzwi, cierpliwie czekałam, aż ktoś otworzy, wykorzystując okazję do rozejrzenia się. Gdy usłyszałam szczęk zamka i spojrzałam w  (...)

Brunetka, ruda i biała gruda – historia sprzed lat !!!

Historia ta wydarzyła się naprawdę w 2003 roku pod Siedlcami w małej leśniczówce. Jeździłem wtedy na trasie Pampeluna - Amsterdam - Gdańsk dla pewnego nazwijmy "biznesmena". Z Hiszpanii przywoziłem koks, z Holandii zielsko a do nich woziłem nasz eksportowy wyrób - amfetaminę i czasami piguły. W fabryczce mój znajomy chemik wymieszał używki (amfę z pigułami) i zadowolony z efektu podarował mi grudę ok. 0,5 kg. Akurat zjeżdżałem do swojej leśnej chaty po stresującej  (...)

Dorywcza praca Pauliny

Kiedy skończyła szkołę postanowiła wyjechać do stanów i tam spróbować szczęścia. Jednak nic z tego nie wyszło. Szybko skończyła się sielanka i trzeba było szukać pracy. O dziwo udało jej się zahaczyć jako striptizerka w nocnym klubie. Wysoka i nieco puszysta dziewczyna była nawet przez jakiś czas furorą w klubie Night Shift. 189 cm i 98 kg robiło swoje, miała dość duże piersi i równie pokaźny tyłek, który przyciągał napalonych facetów. Blond włosy dopełniały jedynie całości. To wszystko (...)

Córeczka cz. 1

Żona wyprowadziła się na całego dwa lata temu. Poznała jakiegoś fagasa z ogromnym kutasem i wybrała jego. W tym czasie nasza córka Wiktoria chodziła jeszcze do podstawówki. Już wtedy napalałem się ostro na jej widok ale właściwie była mocno za młoda i przecież to moje dziecko. Ona też mocno przeżyła odejście mamy i nawet opuściła się znacznie w nauce. Widziałem jak bardzo się męczy i boksuje z tym problemem emocjonalnie (...)

Kasia w rajtuzkach

Kasia to zgrabna i atrakcyjna laseczka,miała ciemne raz dłuższe innym razem krótsze włosy, często się spotykaliśmy jako nastolatkowie,Kasia często chodziła w spódniczkach lub sukienkach a co za tym idzie miała na swoich zgrabnych nóżkach rajstopki, pamiętam spotkanie z Kasią kiedy była ubrana w granatową sukienkę przed kolanka i do tego szare prążkowane rajtuzki,wyglądała prześlicznie, jak siedziała i lekko nieświadomie rozchylała nóżki widać było pod rajstopkami majteczki, lubiłem tam  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 »  Ostatnia