Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Monika37 - watpliwości

Witam ! Długo mnie nie było i moze źle zrobiłam,ze w ogóle zaczelam pisac bo i po co kiedy jednym sie podoba innym nie . Wiele błędów sie wkradło i zbędnych słów .ja nikogo nie krytykuję bo nie wypada się wymądrzać .jeśli ktos ciekawy to w skrócie dokończę . Nie było mi łatwo sie pogodzic ,że tak wyszło bpo tych urodzinach w pracy i za duzo wypiłam to fakt ale nie sądziłam ,że kolega który u nas  (...)

Przybrana córa 2

W nocy spałem niespokojnie. Pewnie przez to co się wydarzyło. Nie spodziewałem się, że moja Marysia będzie się zabawiała ze mną w ten sposób. Cholera, podobało mi się. Jej sen był zaś mocny, spała zadowolona obok mnie. Przykrywałem co jakiś czas jej gołe ciało, które co jakiś czas i tak usilnie odkrywała. Nie założyła piżamy. Gdy ocknąłem się nad ranem, chciałem zrobić coś dla mojej księżniczki. Wyłączyłem budzik do  (...)

Karkonosze cz. 2

W Busiku do Szklarskiej obie dziewczyny spały. Po ich zachowaniu domyślałem się co im się śniło. Obie były oparte główkami i co jakiś czas uśmiechały się i układały usta jak do pocałunku. Rączka Oli wsuwała się pod spódniczkę i mocno pocierała swoją dziewczęcą pizdeczkę. Oliwia tez miała rozłożone szeroko nóżki (...)

Karkonosze cz. 1

Był początek lipca. Spakowałem plecak, do którego przytroczyłem mały namiot i materac dmuchany. Do środka trochę ciuchów i wałówkę na drogę. Wskoczyłem do "Żabki" po połówkę do pociągu. Nigdy nie wiadomo kogo się tam spotka. Pociągiem miałem jechać do Jeleniej Góry a dalej autobusem. Była bardzo ciepła noc początku lipca. Pojechałem tramwajem na Dworzec główny. Kupiłem bilet i poszedłem na peron (...)

Pierwszy anal Klary cz. 1

Hej, mam na imię Klara, mam 21 lat i jestem studentką. Mam 165cm wzrostu i jestem dość szczupłą atrakcyjną blondynką z długimi włosami, smukłymi nóżkami, dużym i krągłym tyłkiem ale za to mniejszym biuścikiem ale dość kształtnym. Mam też siostrę Asie (19l.) która jest troszkę niższą kopią mnie, lecz ma ombre na włosach i w przeciwieństwie do mnie bujny biust ale płaskie pośladki. Pewnego dnia nasi rodzice (...)

Z najlepszą przyjaciółką - cz. 3

- Ja Cię przepraszam, nie powinnam w ogóle tego robić. - Nic nie szkodzi, masz słodkie usta - odpowiedziałem, znów ją przytulając. - I nic to między nami nie zmieni? - zapytała wyraźnie zmieszana. - Głuptasie, przestań! - podałem jej chusteczkę (...)

Z najlepszą przyjaciółką - cz. 2

- Tak, znów jestem szczęśliwą singielką - odpowiedziała i spuściła głowę. - Szczęśliwą? - zadałem pytanie patrząc na Rudą. - Głupku, nie zadawaj takich pytań! - Monika podniosła głowę i zaczęła się uśmiechać. Uwolniłam się od niego, ale brakuje mi bliskości, tego żeby ktoś mnie przytulił, powiedział, że jestem dla niego ważna (...)

Z najlepszą przyjaciółką - cz. 1

Mieliśmy się spotkać o 18:30, ja jednak już pół godziny szybciej stałem pod jej blokiem. Cieszyłem się na samą myśl o tym spotkaniu, bo dawno nie rozmawialiśmy. Gdy skończyliśmy szkołę nasze drogi trochę się rozeszły. Wygląda na to, że znowu się zejdą... - pomyślałem. (...)

Z najlepszą przyjaciółką - Wstęp

Pewnego wieczoru napisała do mnie Monika - znajoma, z którą znamy się od gimnazjum. Bardzo dobrze się dogadujemy, nie mamy przed sobą tajemnic. Okazało się, że będziemy studiować w jednym mieście. Ucieszyło mnie to, bo był to znak, że będziemy mogli spędzać więcej czasu razem, a powiem szczerze - w głębi duszy strasznie mi się podobała (...)

Przyjacielskie zabawy... cz.1

To dziś... Zachwile jedziemy na dwa tygodnie nad morze, pani od w-f prosi mnie i klaudie żebyśmy przynieśli paletki, piłki itp. zgadzamy się idziemy na 4 piętro naszej szkoły zabieramy 2 worki i schodzimy po schodach. Klaudia ma chłopaka wysokiego rudzielca od słabo rozwiniętej muskulaturze jednakże dobrze się z nim dogaduje. Nagle na pół piętrze pomiędzy trzecim a 2 piętrem Klaudia chwyta mnie za ramie (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia