Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Z najlepszą przyjaciółką - cz. 1

Mieliśmy się spotkać o 18:30, ja jednak już pół godziny szybciej stałem pod jej blokiem. Cieszyłem się na samą myśl o tym spotkaniu, bo dawno nie rozmawialiśmy. Gdy skończyliśmy szkołę nasze drogi trochę się rozeszły. Wygląda na to, że znowu się zejdą... - pomyślałem. (...)

Z najlepszą przyjaciółką - Wstęp

Pewnego wieczoru napisała do mnie Monika - znajoma, z którą znamy się od gimnazjum. Bardzo dobrze się dogadujemy, nie mamy przed sobą tajemnic. Okazało się, że będziemy studiować w jednym mieście. Ucieszyło mnie to, bo był to znak, że będziemy mogli spędzać więcej czasu razem, a powiem szczerze - w głębi duszy strasznie mi się podobała (...)

Przyjacielskie zabawy... cz.1

To dziś... Zachwile jedziemy na dwa tygodnie nad morze, pani od w-f prosi mnie i klaudie żebyśmy przynieśli paletki, piłki itp. zgadzamy się idziemy na 4 piętro naszej szkoły zabieramy 2 worki i schodzimy po schodach. Klaudia ma chłopaka wysokiego rudzielca od słabo rozwiniętej muskulaturze jednakże dobrze się z nim dogaduje. Nagle na pół piętrze pomiędzy trzecim a 2 piętrem Klaudia chwyta mnie za ramie (...)

Przybrana córa

Nie wyszło mi w małżeństwie. Moja żona uświadomiła sobie, że nie jestem odpowiednim kandydatem na jej męża dość późno, bo po prawie 6 latach. Dla mnie był to spory cios. Najpierw musiałem się długo przekonywać czy warto się pchać w związek z kobietą która ma córkę. Okazało się jednak, że tak. Z Marysią szybko złapaliśmy wspólny język, spędzaliśmy czas we troje i co ważniejsze stałem się dla niej przybranym ojcem (...)

Do trzech a może czterech razy sztuka

Miałam naście lat i chodziłam do drugiej klasy gimnazjum, uczyłam się dobrze, no może czasami z matmą miewałam przejściowe problemy. I wtedy właśnie zbliżyłam się do chyba najlepszej uczennicy w naszej klasie – do Madzi. Ona z chęcią pomagała mi w rozwiązywaniu zadań i zrozumieniu szczególnie trygonometrii. Zostałyśmy najlepszymi koleżankami, a może nawet przyjaciółkami - często razem odrabiałyśmy lekcje w  (...)

Wykorzystany 19-letnią dominatorkę.

Przeglądając kiedyś internet, wyszukując stron o tematyce kobiecej dominacji natknąłem się na ogłoszenie 19-letniej dziewczynę z moich okolic, która w sposób jasny dała do zrozumienia, że jest rozpieszczoną do granic „córeczką tatusia” i nie zainteresowałaby się moją osobą, tylko pieniądzmi jakie posiadam i to co może z nimi zrobić a przy okazji, dla większej frajdy, pobawić się mną. W zamian za to oferuje możliwość  (...)

Mój (nie) pierwszy raz

Ostatnio rozmawiałam z moją starą koleżanką. Ona przypomniała mi ci kiedyś razem robiłyśmy. Otóż.... to co opiszę stało się, gdy ja miałam 9 lat, a ona 10. Byłyśmy dobrymi koleżankami, może nawet przyjaciółkami. Często u niej nocowałam , dobrze znałam jej rodzinę(miała 15 letnią siostrę). Julia, koleżanka, była bardzo żywiołowa, miała dużo pomysłów. Pewnego razu, gdy u niej nocowałam,  (...)

Jak zostałam modelką - cz. 1

Hej, mam na imię Karina. Mam 20 lat i studiuję budownictwo na Politechnice pewnego dużego miasta. Opowiem wam dzisiaj, jak dostałam się do branży modelek. Ogólnie jestem dość wysoką 165cm szatynką z włosami do biustu, hojnie obdarzoną przez naturę biustem 85E, dość szerokimi biodrami, średnim dość krąglutkim tyłeczkiem i długimi smukłymi nogami (...)

Pod opieką...

To był maj. Zjawili się u nas co prawda zapowiedziani ale i tak każda ich wizyta wywracała nasz dom do góry nogami jak po przejściu tornada. To nasi znajomi znad morza, jestem ojcem chrzestnym ich już 16-to letniej córki. Z jej matką poznaliśmy się w wakacje w na początku lat 90-tych. Miałem wtedy 17 lat ona 20. Każde wakacje spędzałem w Łebie. Najpierw z rodzicami, później sam. Było za darmo bo u rodzinki więc żal (...)

Przyjaciółka

Historia wydarzyła się jakiś czas temu. Chodziłem wtedy do klasy maturalnej, ale może od początku. Z racji tego, że pochodzę z małej miejscowości, nie będę podawał swojego imienia. Jestem dobrze zbudowanym brunetem, mam 183 cm wzrostu. Moje hobby to głównie sport, któremu poświęcam bardzo dużo czasu, siłownia,treningi piłki nożnej i siatkówki. Swoja przyszłość wiąże z architekturą. Wychowałem się na wsi (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia