Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Karkonosze cz. 2

W Busiku do Szklarskiej obie dziewczyny spały. Po ich zachowaniu domyślałem się co im się śniło. Obie były oparte główkami i co jakiś czas uśmiechały się i układały usta jak do pocałunku. Rączka Oli wsuwała się pod spódniczkę i mocno pocierała swoją dziewczęcą pizdeczkę. Oliwia tez miała rozłożone szeroko nóżki (...)

Karkonosze cz. 1

Był początek lipca. Spakowałem plecak, do którego przytroczyłem mały namiot i materac dmuchany. Do środka trochę ciuchów i wałówkę na drogę. Wskoczyłem do "Żabki" po połówkę do pociągu. Nigdy nie wiadomo kogo się tam spotka. Pociągiem miałem jechać do Jeleniej Góry a dalej autobusem. Była bardzo ciepła noc początku lipca. Pojechałem tramwajem na Dworzec główny. Kupiłem bilet i poszedłem na peron (...)

Pierwszy anal Klary cz. 1

Hej, mam na imię Klara, mam 21 lat i jestem studentką. Mam 165cm wzrostu i jestem dość szczupłą atrakcyjną blondynką z długimi włosami, smukłymi nóżkami, dużym i krągłym tyłkiem ale za to mniejszym biuścikiem ale dość kształtnym. Mam też siostrę Asie (19l.) która jest troszkę niższą kopią mnie, lecz ma ombre na włosach i w przeciwieństwie do mnie bujny biust ale płaskie pośladki. Pewnego dnia nasi rodzice (...)

Z najlepszą przyjaciółką - cz. 3

- Ja Cię przepraszam, nie powinnam w ogóle tego robić. - Nic nie szkodzi, masz słodkie usta - odpowiedziałem, znów ją przytulając. - I nic to między nami nie zmieni? - zapytała wyraźnie zmieszana. - Głuptasie, przestań! - podałem jej chusteczkę (...)

Z najlepszą przyjaciółką - cz. 2

- Tak, znów jestem szczęśliwą singielką - odpowiedziała i spuściła głowę. - Szczęśliwą? - zadałem pytanie patrząc na Rudą. - Głupku, nie zadawaj takich pytań! - Monika podniosła głowę i zaczęła się uśmiechać. Uwolniłam się od niego, ale brakuje mi bliskości, tego żeby ktoś mnie przytulił, powiedział, że jestem dla niego ważna (...)

Z najlepszą przyjaciółką - cz. 1

Mieliśmy się spotkać o 18:30, ja jednak już pół godziny szybciej stałem pod jej blokiem. Cieszyłem się na samą myśl o tym spotkaniu, bo dawno nie rozmawialiśmy. Gdy skończyliśmy szkołę nasze drogi trochę się rozeszły. Wygląda na to, że znowu się zejdą... - pomyślałem. (...)

Z najlepszą przyjaciółką - Wstęp

Pewnego wieczoru napisała do mnie Monika - znajoma, z którą znamy się od gimnazjum. Bardzo dobrze się dogadujemy, nie mamy przed sobą tajemnic. Okazało się, że będziemy studiować w jednym mieście. Ucieszyło mnie to, bo był to znak, że będziemy mogli spędzać więcej czasu razem, a powiem szczerze - w głębi duszy strasznie mi się podobała (...)

Przyjacielskie zabawy... cz.1

To dziś... Zachwile jedziemy na dwa tygodnie nad morze, pani od w-f prosi mnie i klaudie żebyśmy przynieśli paletki, piłki itp. zgadzamy się idziemy na 4 piętro naszej szkoły zabieramy 2 worki i schodzimy po schodach. Klaudia ma chłopaka wysokiego rudzielca od słabo rozwiniętej muskulaturze jednakże dobrze się z nim dogaduje. Nagle na pół piętrze pomiędzy trzecim a 2 piętrem Klaudia chwyta mnie za ramie (...)

Przybrana córa

Nie wyszło mi w małżeństwie. Moja żona uświadomiła sobie, że nie jestem odpowiednim kandydatem na jej męża dość późno, bo po prawie 6 latach. Dla mnie był to spory cios. Najpierw musiałem się długo przekonywać czy warto się pchać w związek z kobietą która ma córkę. Okazało się jednak, że tak. Z Marysią szybko złapaliśmy wspólny język, spędzaliśmy czas we troje i co ważniejsze stałem się dla niej przybranym ojcem (...)

Do trzech a może czterech razy sztuka

Miałam naście lat i chodziłam do drugiej klasy gimnazjum, uczyłam się dobrze, no może czasami z matmą miewałam przejściowe problemy. I wtedy właśnie zbliżyłam się do chyba najlepszej uczennicy w naszej klasie – do Madzi. Ona z chęcią pomagała mi w rozwiązywaniu zadań i zrozumieniu szczególnie trygonometrii. Zostałyśmy najlepszymi koleżankami, a może nawet przyjaciółkami - często razem odrabiałyśmy lekcje w  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia