Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Do trzech a może czterech razy sztuka

Miałam naście lat i chodziłam do drugiej klasy gimnazjum, uczyłam się dobrze, no może czasami z matmą miewałam przejściowe problemy. I wtedy właśnie zbliżyłam się do chyba najlepszej uczennicy w naszej klasie – do Madzi. Ona z chęcią pomagała mi w rozwiązywaniu zadań i zrozumieniu szczególnie trygonometrii. Zostałyśmy najlepszymi koleżankami, a może nawet przyjaciółkami - często razem odrabiałyśmy lekcje w  (...)

Wykorzystany 19-letnią dominatorkę.

Przeglądając kiedyś internet, wyszukując stron o tematyce kobiecej dominacji natknąłem się na ogłoszenie 19-letniej dziewczynę z moich okolic, która w sposób jasny dała do zrozumienia, że jest rozpieszczoną do granic „córeczką tatusia” i nie zainteresowałaby się moją osobą, tylko pieniądzmi jakie posiadam i to co może z nimi zrobić a przy okazji, dla większej frajdy, pobawić się mną. W zamian za to oferuje możliwość  (...)

Mój (nie) pierwszy raz

Ostatnio rozmawiałam z moją starą koleżanką. Ona przypomniała mi ci kiedyś razem robiłyśmy. Otóż.... to co opiszę stało się, gdy ja miałam 9 lat, a ona 10. Byłyśmy dobrymi koleżankami, może nawet przyjaciółkami. Często u niej nocowałam , dobrze znałam jej rodzinę(miała 15 letnią siostrę). Julia, koleżanka, była bardzo żywiołowa, miała dużo pomysłów. Pewnego razu, gdy u niej nocowałam,  (...)

Jak zostałam modelką - cz. 1

Hej, mam na imię Karina. Mam 20 lat i studiuję budownictwo na Politechnice pewnego dużego miasta. Opowiem wam dzisiaj, jak dostałam się do branży modelek. Ogólnie jestem dość wysoką 165cm szatynką z włosami do biustu, hojnie obdarzoną przez naturę biustem 85E, dość szerokimi biodrami, średnim dość krąglutkim tyłeczkiem i długimi smukłymi nogami (...)

Pod opieką...

To był maj. Zjawili się u nas co prawda zapowiedziani ale i tak każda ich wizyta wywracała nasz dom do góry nogami jak po przejściu tornada. To nasi znajomi znad morza, jestem ojcem chrzestnym ich już 16-to letniej córki. Z jej matką poznaliśmy się w wakacje w na początku lat 90-tych. Miałem wtedy 17 lat ona 20. Każde wakacje spędzałem w Łebie. Najpierw z rodzicami, później sam. Było za darmo bo u rodzinki więc żal (...)

Przyjaciółka

Historia wydarzyła się jakiś czas temu. Chodziłem wtedy do klasy maturalnej, ale może od początku. Z racji tego, że pochodzę z małej miejscowości, nie będę podawał swojego imienia. Jestem dobrze zbudowanym brunetem, mam 183 cm wzrostu. Moje hobby to głównie sport, któremu poświęcam bardzo dużo czasu, siłownia,treningi piłki nożnej i siatkówki. Swoja przyszłość wiąże z architekturą. Wychowałem się na wsi (...)

Sąsiadka

To zdarzyło się latem, był weekend, a dokładniej sobota. Wstałem rano, ponieważ byłem umówiony na poranny jogging z moją sąsiadką Kasią, dziewiętnastoletnią wysoką brunetką z wielkimi brązowymi oczami, długimi nogami i apetycznym, kształtnym tyłeczkiem, na który już od kiedy ją poznałem miałem ochotę. Umówieni byliśmy na dziewiątą, ale kilka minut wcześniej usłyszałem dzwonek do drzwi więc poszedłem otworzyć (...)

Wyjazd na Mazury

Jako, że rozpoczęły się ferie zdecydowaliśmy razem z moją dziewczyną Alą wyjechać na Mazury. Korzystając z okazji, że moja ciocia i wujek wyjechali za granicę, chcieliśmy zatrzymać się u nich. W trakcie podróży rozmawialiśmy i uśmiechaliśmy się do siebie, a ja trzymałem ją za kolano, co jakiś czas kierując dłoń bliżej majteczek. Pokazując, że chce więcej rozchyliła nogi masując w tym samym momencie moje krocze. Mieliśmy ten  (...)

Kolonie (część 1)

Już pierwszego dnia pobytu w ośrodku, moją uwagę przykuła Kamila. Obfity biust, szerokie biodra, krągłe pośladki... Kobieca figura siedemnastolatki robiła takie wrażenie, że gdy tylko ją widziałem, mój penis chciał jak najszybciej wyjść z coraz ciaśniejszych bokserek. Wieczorem wcześniej poszedłem wziąć prysznic by fantazjując o niej, oddać się w spokoju chwili zapomnienia (...)

Internetowy orgazm

Wczoraj w nocy nie mogłam spać. Około drugiej postanowiłam włączyć jakieś dobre filmiki i trochę się pobawić. Znalazłam ich kilka, ale to nie było to. Miałam ochotę na coś innego-seks przez internet. Rozebrałam się i przykryłam swoje ciało kołdrą. Włączyłam stronę, na której łączy z nieznajomymi-zawsze było tam wiele osób, które chciały się podniecić. Zwykle były pokazane tylko kutasy, czekające na dziewczynę, która się  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia