Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Dziewczyna z linii frontu

Sytuacja miała miejsce kilka lat temu w Iraku. Armia USA prowadziła tam działania wojenne, a wśród nich wysoki rangą wojskowy – David. Miał 32 lata i duże doświadczenie wojenne. Jego jednostka została niedawno zaatakowana przez mieszkańców pobliskiej wioski. Dostali właśnie rozkaz by wioskę najechać i zetrzeć z powierzchni ziemi, a wszystkich jej mieszkańców zabić. Tak jak na wielu frontach kobiety i dzieci się  (...)

Saunowanie

Mam na imię Patrycja z Kasią moją koleżanką chodzimy do VI klasy. Razem chodzimy też nieraz do aqwaparku w naszym mieście. W aqwaparku jest sauna, postanowiłyśmy z Kaśką wejść tam, ale okazało się, że obowiązuje tam strój EWY czyli mamy tam chodzić nago. Na to nie byłyśmy przygotowane i jak zobaczyłyśmy, że tam wszyscy chodzą bez ubrań to uciekłyśmy. Jednak widziałam tam pierwszy raz faceta a raczej jego  (...)

Z najlepszą przyjaciółką cz. 6

Stała teraz przede mną kompletnie naga - Monika, moja najlepsza przyjaciółka. Od zawsze mnie pociągała, jednak od dziś zaczynam patrzeć na nią zupełnie inaczej. Nie jest już nastolatką, a piękną kobietą. Jej długie, kręcone Rude włosy, idealne ciało, piersi, pośladki i futerko na cipce... Mogłem podziwiać ją w (...)

Karkonosze cz. 3

Próbowałem zasnąć, ale wspomnienie cudownej pizdeczki Oli, nie dawało mi spokoju. na samą myśl o niej mój kutas stawał na baczność i żądał pieszczot. Wstałem, ubrałem się i wyskoczyłem z namiotu. Było troszkę po południu. Odchyliłem wejście do namiotu dziewczynek. Spały smacznie. Oliwia na boczku a Ola na pleckach. Rozrzuciła szeroko nóżki a na spodenkach jej piżamki pojawiła się jasnoczerwona plamka. Nie  (...)

Z najlepszą przyjaciółką cz. 5

Zaczęliśmy się całować, dotyk jej ust był tym uczuciem, na które czekałem. Nie potrafię nawet opisać go słowami. Kiedyś, jeszcze jako nastolatek, na początku szkoły, miałem fantazje dotyczące Rudej, ale nigdy nie myślałem, że miedzy nami do czegoś dojdzie. Dziś jedna z tych moich cichych nadziei się spełniała. A Ruda? Leżała obok mnie, w samej koronkowej bieliźnie (...)

Z najlepszą przyjaciółką - cz. 4

Wszedłem do łazienki. Ciągle jednak myślałem o tym krótkim pocałunku. Przecież tak długo nie mieliśmy żadnego kontaktu - powiedziałem w myślach. Nie miałem jednak nic przeciwko temu, więc przestałem się doszukiwać jakiegoś drugiego dna w tym, co zaszło między mną, a Rudą. W końcu  (...)

Monika37 - watpliwości

Witam ! Długo mnie nie było i moze źle zrobiłam,ze w ogóle zaczelam pisac bo i po co kiedy jednym sie podoba innym nie . Wiele błędów sie wkradło i zbędnych słów .ja nikogo nie krytykuję bo nie wypada się wymądrzać .jeśli ktos ciekawy to w skrócie dokończę . Nie było mi łatwo sie pogodzic ,że tak wyszło bpo tych urodzinach w pracy i za duzo wypiłam to fakt ale nie sądziłam ,że kolega który u nas  (...)

Przybrana córa 2

W nocy spałem niespokojnie. Pewnie przez to co się wydarzyło. Nie spodziewałem się, że moja Marysia będzie się zabawiała ze mną w ten sposób. Cholera, podobało mi się. Jej sen był zaś mocny, spała zadowolona obok mnie. Przykrywałem co jakiś czas jej gołe ciało, które co jakiś czas i tak usilnie odkrywała. Nie założyła piżamy. Gdy ocknąłem się nad ranem, chciałem zrobić coś dla mojej księżniczki. Wyłączyłem budzik do  (...)

Karkonosze cz. 2

W Busiku do Szklarskiej obie dziewczyny spały. Po ich zachowaniu domyślałem się co im się śniło. Obie były oparte główkami i co jakiś czas uśmiechały się i układały usta jak do pocałunku. Rączka Oli wsuwała się pod spódniczkę i mocno pocierała swoją dziewczęcą pizdeczkę. Oliwia tez miała rozłożone szeroko nóżki (...)

Karkonosze cz. 1

Był początek lipca. Spakowałem plecak, do którego przytroczyłem mały namiot i materac dmuchany. Do środka trochę ciuchów i wałówkę na drogę. Wskoczyłem do "Żabki" po połówkę do pociągu. Nigdy nie wiadomo kogo się tam spotka. Pociągiem miałem jechać do Jeleniej Góry a dalej autobusem. Była bardzo ciepła noc początku lipca. Pojechałem tramwajem na Dworzec główny. Kupiłem bilet i poszedłem na peron (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia