Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Nadęte panienki

Zacznę od wyjaśnienia kilku spraw – skąd ten tytuł – otóż nie chodzi o zarozumiałe i przemądrzałe małolaty z bogatych domów, którym się wydaje, że cały świat istnieje tylko po to by im służyć, choć wśród nich i takie się zdarzają, ani o to iż cierpią one na dolegliwości powodujące wzdęcia, a o te nastolatki, którym wydęło brzuszki, bo zbytnio sobie pofolgowały w zaspokajaniu swych budzących się potrzeb erotycznych, a  (...)

Kolonie dzień trzeci cz.2

W sumie to bardzo lubiłem seks z małolatkami. Są one w tym co robią takie szczere. Doskonałym przykładem była Olivia z ostatniego dnia, która chciała tak jak Bożena, poskromić mojego stwora i w pełni się jej to udało. Wieczorem znowu butelka poszła w ruch i zatrzymała się na Piotrze, około 30 letnim nauczycielu wf-u. Był to facet bardzo mocno umięśniony, może niezbyt wysoki ale za to taki za którym oglądały się kobiety na  (...)

piękne uczucie

Wstałam rano. Jak zwykle poszłam się wykąpać, umyć ząbki itd. Pojechałam do chłopaka. Zwykły wieczór. Romantyczny, przy dobrym filmie. Leżeliśmy na łóżku i oglądaliśmy. Po jakimś czasie zaczęłam miziać go po brzuchu, po czym dodałam namiętny pocałunek.. Schodziłam coraz niżej. Ściągnęłam mu spodenki razem z bokserkami i zaczęłam powoli lizać i ssać jego przyjaciela. Dobra rozgrzewka (...)

kuzynek Michał

Cześć to ja – usłyszałam w słuchawce – no nie poznajesz?, Twój kuzyn, co jeszcze nie kojarzysz? – Michał. – A cześć - co u Ciebie? Spytałam nie bardzo wiedząc o co mu chodzi. Michał jest moim o rok starszym kuzynem i mieszka w Gdyni, a ja w Krakowie. Właśnie wybiera się z rodziną na wakacje do Chorwacji i ma prośbę, czy mogli by się zatrzymać u nas na noc. Rozważali trasę przez Niemcy, ale chcą po drodze zaliczyć Wiedeń i  (...)

mój pierwszy raz

Tak więc mam naimie Jagódka i w owym czasie miałam prawie 17 lat. Wyglad jak wiekszość nastolatek: mam 169 cm, jestem szczupła, biuść b 75 oczywiscie cipeczkę golę już od 15 roku życia czasem tylko zostawiam paseczek. Pewnie chcecie wiedziec co mnie rózni od innych? A wiec: Jestem totalną wariatką która za wszelką cene chce dopąć swego pod kazdym względem (...)

sex koleżanka cz2.

Objąłem ją i całując ją w szyję zapytałem jesteś tego pewna? Ona jęknęła przeciągle i wyszeptała dotknij mnie tam jestem już mokra nie mogę się doczekać. Wierze ci na słowo odpowiedziałem. Wziąłem ją na ręce i zaniosłem do sypialni. Tam delikatnie położyłem ją na łóżko zdjąłem jej buty i skarpetki i delikatnie przesuwając dłonie masowałem jej łydki i wewnętrzną stronę ud. Ona się poderwała i rzuciła mnie mnie obejmując  (...)

Kwiat miłości - Kamila i Ja cz.1

był to piątek 13 lutego. Dzień w szkole dłużył się niemiłosiernie. Po 4 lekcji czyli na długiej przerwie pod szkolnym clubem spotkałem Kamilę. Jest ona stosunkowo niską blondynką o zielonych oczach, nieziemskiej twarzy, krąglej pupie i bardzo ponętnych jak na 16 lat piersiach. -hej słonko - zawołałem z uśmiechem (...)

Miłość od pierwszego wejrzenia

Spojrzałem na zegarek. Dochodziła godzina 9. Stałem na korytarzu oparty o ścianę, czekając na rozpoczęcie tesu. Ubrany byłem w szare spodnie, białą koszulę z podwiniętymi rękawami i niebieski krawat. Nie znałem nikogo. Drzwi otworzyły się szkrzypiąc przy tym. Z sali wyszedł mężczyzna ubrany w garnitur i oznajmił, żebyśmy zajęli miejsca przy ławkach z naszy numerem i poczekali na rozpozęcie testu. Ławki były  (...)

cudowne zaręczyny

Witam. Mam na imię Szymon i mam 19lat. Od 6 lat jestem z Kamilą - moim największym skarbem. Znam ją od 1kl podstawówki, w 6 zaś rozpoczął się nasz związek i trwa do teraz. W wakacje 2014 wraz z moimi rodzicami, Kamilą oraz jej rodzicami wybrałem się na "rodzinne" wakacje. Bardzo kochałem Kamilę i wiedziałem że to ona jest ta jedyną. Tuż przed wyjazdem dotarła do mnie smutna wiadomość. Mój najbliższy przyjaciel  (...)

Od szkoły do miłości i namiętności [2]

Miałem ochotę ją podotykać, w tedy wyobraziłem sobie jak jesteśmy nadzy i kochamy się na jej łóżku. Poczułem że robi mi się ciasno w boxerkach, szybko siadłem po turecku na dwu osobowym łóżku Gabi i położyłem poduszkę na mojego sterczącego fiuta by nie było go widać. W tym samym momencie przyszła Gabi z krzesłem i powiedziała (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki