Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

majowy akt

O to i ona o piękna, dumna, kroczy przez szkolny korytarz - Linda, młoda i delikatna drugoklasistka. Niebieskie oczy Olafa podążaly za nią i migotaly zaciekawione. Chlopak sięgnął po zeszyt i ołówek i wtem zobaczył pusty korytarz. Linda zdążyła juz zbiec schodami w asyście falujacych włosów i rozwiązanych burgundowych sznurówek. Zapach mydlin przywiodl Olafa do pracowni chemicznej, szedł do niej chowając w (...)

Ostra chemia

Poszla na dodatkowe zajecia. Nauczyciel chcial od dawna ja ostro wyruchac bo mocno go podniecala. Zawsze nosila krotkie spodniczki. Uczennica byla u tablicy. On stanal za nia .. Przycisnal ja do tablicy i chwycil za tylek. Zdjal jej spodniczke. Polozyl ja na biorko.. Zdjal majtki i mocno rozchylil nogi. Od razu zaczal lizac jej cipe. Ona oddychala mocno i szybko. Trzynala go za glowe i przyciskala do swojej cipki. On lizal mocno i ssal  (...)

sex koleżanka cz.3

Spaliśmy wtuleni w swoje nagie zmęczone ciała. Nad ranem obudziłem się. Pamela była wtulona we mnie, jej głowa spokojnie leżała na mojej klacie, a swoim boku czułem dotyka jej wspaniałych cycuszków. Postanowiłem nie budzić mojej księżniczki, leżałem spokojnie rozkoszując się jej bliskością odgłosem spokojnego oddechu oraz zapachem jej rudych włosków. Pamela zaczęła się przebudzać. Gdy całkowicie odeszła z krainy (...)

Kolonia z Mateuszem.

I tak zaczęła się moja historia... Nadszedł dzień zbiórki przed autobusem. Byłam bardzo podekscytowana. Po wyczytaniu obecności, weszłam do autokaru na swoje miejsce. Okazało się, że Mateusz siedzi obok mnie. Cała droga miała trwać ok. 6 godzin, więc jechaliśmy. Po dojechaniu do naszego ośrodka i wejścia do naszego pokoju, zaczęliśmy się rozpakowywać. Dziwne było to, że nie odzywaliśmy się do siebie.. Ani mru mru (...)

Mój wymarzony debiut

To było pół roku temu. Moja koleżanka z klasy Magda urządzała 18 i zaprosiła mnie i kilka osób z budy. Początkowo nie miałam ochoty iść bo nie bardzo miałam z kim – trzy tyg. wcześniej zerwał ze mną mój chłopak, a poza tym była bym najmłodsza – za miesiąc kończyłam dopiero 16 lat. Magda chorowała jako dziecko i powtarzała klasę a ja poszłam do szkoły jako 6-cio latka. Rodzice widząc mój smutek po rozstaniu z  (...)

Nadęte panienki

Zacznę od wyjaśnienia kilku spraw – skąd ten tytuł – otóż nie chodzi o zarozumiałe i przemądrzałe małolaty z bogatych domów, którym się wydaje, że cały świat istnieje tylko po to by im służyć, choć wśród nich i takie się zdarzają, ani o to iż cierpią one na dolegliwości powodujące wzdęcia, a o te nastolatki, którym wydęło brzuszki, bo zbytnio sobie pofolgowały w zaspokajaniu swych budzących się potrzeb erotycznych, a  (...)

Kolonie dzień trzeci cz.2

W sumie to bardzo lubiłem seks z małolatkami. Są one w tym co robią takie szczere. Doskonałym przykładem była Olivia z ostatniego dnia, która chciała tak jak Bożena, poskromić mojego stwora i w pełni się jej to udało. Wieczorem znowu butelka poszła w ruch i zatrzymała się na Piotrze, około 30 letnim nauczycielu wf-u. Był to facet bardzo mocno umięśniony, może niezbyt wysoki ale za to taki za którym oglądały się kobiety na  (...)

piękne uczucie

Wstałam rano. Jak zwykle poszłam się wykąpać, umyć ząbki itd. Pojechałam do chłopaka. Zwykły wieczór. Romantyczny, przy dobrym filmie. Leżeliśmy na łóżku i oglądaliśmy. Po jakimś czasie zaczęłam miziać go po brzuchu, po czym dodałam namiętny pocałunek.. Schodziłam coraz niżej. Ściągnęłam mu spodenki razem z bokserkami i zaczęłam powoli lizać i ssać jego przyjaciela. Dobra rozgrzewka (...)

kuzynek Michał

Cześć to ja – usłyszałam w słuchawce – no nie poznajesz?, Twój kuzyn, co jeszcze nie kojarzysz? – Michał. – A cześć - co u Ciebie? Spytałam nie bardzo wiedząc o co mu chodzi. Michał jest moim o rok starszym kuzynem i mieszka w Gdyni, a ja w Krakowie. Właśnie wybiera się z rodziną na wakacje do Chorwacji i ma prośbę, czy mogli by się zatrzymać u nas na noc. Rozważali trasę przez Niemcy, ale chcą po drodze zaliczyć Wiedeń i  (...)

mój pierwszy raz

Tak więc mam naimie Jagódka i w owym czasie miałam prawie 17 lat. Wyglad jak wiekszość nastolatek: mam 169 cm, jestem szczupła, biuść b 75 oczywiscie cipeczkę golę już od 15 roku życia czasem tylko zostawiam paseczek. Pewnie chcecie wiedziec co mnie rózni od innych? A wiec: Jestem totalną wariatką która za wszelką cene chce dopąć swego pod kazdym względem (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki