Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Kempingowy seks 2. Madzia

Mariuszowi a Majka twojemu bratu. Kobieta czy dziewczyna ostro wyruchana zawsze nadskakuje temu co to zrobił – skwitował ojciec wątpliwości Olki. Spojrzałem na dziewczyny i obydwie spiekły cudownego raka. Uznałem, że ojciec jest dobrym znawcą sztuki jebania i warto się od niego uczyć. Od tej upojnej nocy jebaliśmy nader często Majkę i Olę na zmianę chyba przez okrągły tydzień. Ich dziewczęce pizdeczki używane kilka razy na dzień i  (...)

Kempingowy seks 1. Majka i Ola

Wykorzystałem, że miała lekko uniesione nogi i szybko rozwarłem szeroko jej kolanka. Sam przetoczyłem się i teraz mój tors opierał się o jej niezwykle zgrabne uda a głowa, z ustami wiszącymi nad twardym wzgórkiem łonowym, opierała się policzkami o gładziutkie pachwinki. Delikatnie palcami rozchyliłem jej piśkę, która w odróżnieniu od kuciapek starszych kurewek oglądanych na filmikach, całkowicie pozbawiona była wystających fałdek warg  (...)

Kempingowy seks. Prolog.

Było to u schyłku XX wieku. Zdałem właśnie do III klasy liceum. Do tego czasu mieszkaliśmy w Warszawie ale ojciec, któremu znudziło się handlowanie na bazarze i postanowił wziąć w dzierżawę od PTTK-u Ośrodek Wczasowy nad jednym z mazurskich jezior, na który składało się: duży blaszak, w którym zorganizowany już był sklepik i nieźle wyposażona stołówka, ładne molo w kształcie dużego prostokąta, piaszczysta plaża u góry przechodząca w (...)

Kempingowy seks. Prolog.

Mam na imię Wojtek i sam nie wiem kto wymyślił mi takie imię. Właśnie skończyłem 16 lat. Było to u schyłku XX wieku. Zdałem właśnie do II klasy liceum. Do tego czasu mieszkaliśmy w Warszawie ale ojciec, któremu znudziło się handlowanie na bazarze i postanowił wziąć w dzierżawę od PTTK-u Ośrodek Wczasowy nad jednym z mazurskich jezior, na który składało się: duży blaszak, w którym (...)

Zabawy Agatki cz.1

Hej, nazywam się Agata, mam 19lat, 176cm wzrostu, włosy blond do ramion, oczy niebieskie. Mieszkam z rodzicami i młodszym bratem w małej wiosce na północy Polski - totalna dziura, ale musieliśmy tutaj żyć bo ojciec dostał ciekawą pracę z dobrymi zarobkami. Do liceum musiałam dojeżdżać autobusem 19km do większej miejscowości, u nas była podstawówka i gimnazjum (...)

Rift Cześć 1 (FANTASY)

Nazywam się Rift. Jestem 20 letnią awanturniczką. Opuściłam swoją rodziną wieś wczoraj, miałam jej serdecznie dość. Nie dość że królestwo zabierało nam większość zebranych plonów to ledwo co starczało nam na jedzenie. Dlatego bez wiedzy rodziców postanowiłam ruszyć w świat mając ze sobą tylko uzbierane 30 srebników w mieszku i mały krótki żelazny mieczyk, co dostałam od świętej pamięci swojego dziadka. Co do mojego wyglądu jestem 172 cm (...)

Kemping 1.1

Tak zapatrzyłem się na Wojtka i Olę i nagle poczułem jak mój kutas ląduje w buzi Janiny. Spojrzałem na dół i zobaczyłem, że Patryk rucha ją w dupę a ona chwyciła mojego chuja w palce wepchnęła go sobie całego do gardła. Zerwałem się i wtedy ratownik nie wychodząc z dupy Janiny usiadł na fotelu a ona opierając stopy o skraj siedziska unosiła się lekki i znowu opadała. Szybko podszedłem od przodu i bez zastanowienia wepchnąłem całego chuja w  (...)

Madzia u babci na wsi

Michał to jej starszy o pięć lat kuzyn, który po skończeniu technikum rolniczego mieszkał u babci i zajmował się niewielkim gospodarstwem. Nigdy nie grzeszył inteligencją i dlatego Madzia zawsze mogła nim manipulować jak chciała. Był to taki typowy wiejski osiłek, mający 170 cm wzrostu i około 100 kg samych mięśni. Niektórzy porównywali go do Pudziana, bo jak się zaparł to mógł utrzymać na łańcuchu ciągnik. Madzia już wcześniej poznała jeszcze (...)

Camping Prolog

Mam na imię Marek i pół roku temu skończyłem 33 lata. Nie mam żony i chyba nigdy się o to nie starałem. Najdłużej chyba byłem jeszcze w okresie liceum z Martą. Jednak i ona w pewnym momencie nie wytrzymała mojego ogromnego zapotrzebowania na seks. Pierwszy raz zabawiałem się swoim siusiolem gdy byłem jeszcze w trzeciej klasie podstawówki. Było to z rok młodszą sąsiadeczką Aldoną. (...)

BDSM pissing z Panią M

Po powrocie z działki M odwoziłem ją do domu umówiliśmy się na wspólny wypad lecz tym razem na cały weekend. Poniedziałek zaczął się ospale pogoda beznadziejna pochmurno i ponuro. Ze względu iż miałem urlop postanowiłem dłużej pospać. Obudziłem się koło 12 zszedłem na Dul do kuchni siostra chodziła od rana I sprzątała. Po południu wybrałem się na zakupy wróciłem załączyłem film otworzyłem cipsy i dzień zleciał. Kolejne dni  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia