Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Diabeł i piekło - Dobromiła i Jarosław.

Działo się to na początku XI wieku na ziemiach tuż przy znanej dziś rzece Warcie a obecnym większym mieście Koninie. Na skraju ogromnego boru porastającego całe połacie krainy usytuowała się niewielka wioska Polan. Chociaż był to niemal środek Państwa Polan, które kilkanaście lat temu przyjęło Chrzest, to jednak w wiosce nadal czczono Światowida i inne bożki. Przypadkowi wędrowcy opowiadali wiele o nowej religii ale ich  (...)

córeczka sąsiadów

Nim opisze tę przygodę, parę słów o sobie. Jestem 52-letnim mechanikiem samochodowym. Rozwiodłem się 6 lat temu, mam dwóch synów, którzy podobnie jak ja skończyli politechnikę – starszy prowadzi po mnie warsztat, a młodszy jest konstruktorem sam. na uczelni – czyli robi to, o czym ja zawsze marzyłem. Zaraz po studiach założyłem warsztat, bo to dawało niezależność i niezłe pieniądze. Teraz to ja pracuję u syna, a w  (...)

Pierwszy raz.

Mam na imię Julia, jestem uczennicą 2 klasy gimnazjum i opowiem wam jak doszło do tego, że nie jestem już dziewicą. Od zawsze miałam wielu kolegów, raczej mało koleżanek - powodem tego było to, że zawsze zadawałam się z kolegami mojego starszego rodzeństwa, po za tym od dziecka ćwiczyłam sztuki walki, więc ze starszymi chłopakami spędziłam większość swojego życia (...)

do przerwy 2:0

Wracałam tramwajem od kumpeli z jej 16-stki, gdy nagle na przystanku dosłownie wparował dziki tłum kiboli i rozwrzeszczany śpiewał i skandował na cześć Kolejorza i jakiegoś Murasia, który w ostatniej sekundzie zdobył decydującego o awansie gola. Byłam wściekła, bo wszyscy głośno skandowali i podskakiwali, a ja byłam ściśnięta i nie mogłam się ruszyć. Co gorsza na udach poczułam czyjeś dłonie, które jakimś cudem  (...)

Jeńcy po bitwie

Było po bitwie.. Kurz opadł,policzono trupy,policzono jenców.. Trzy dziewczyny z sanitariatu i czworo młodych chłopaczków,wszyscy tak po około 16--17 lat.. Zabrano wszystkich do duzego namiotu,tak 10 na 10 metrów,cały wyszywany sztandarami i herbami,malowany płótnem w czerwone i białe,grube paski..Taki typowy,wojskowy namiot ze szpiczastym wierzchołkiem.. Wpędzono ich do środka.. Dziewczyny bały się,wiedziały czego  (...)

Prawdziwe uczucie cz.1 - JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO

Nazywam się Szymon i mam 18 lat. Mieszkam na Mazowszu niemalże od urodzenia i czuję się tutaj rewelacyjnie. Moje opowiadania będą przedstawiać moje przygody z obecną już dziewczyną, wcześniej zaś najlepszą przyjaciółką Moniką. To właśnie dzięki niej Mazowsze jest dla mnie istnym rajem. Monikę znam od początku pobytu w nowym miejscu zamieszkania. Nasi rodzice pracują razem więc poznanie się było tylko (...)

Seks za anulowanie długu ojca

Z moim przyjacielem znamy się od wielu lat.Czasami spotykamy się na piwie.Zawsze się świetnie rozumieliśmy jak trzeba było to sobie pomagaliśmy.Roman mój dobry kolega mieszkał razem z 18 letnią córką wiedli spokojne,skromne życie.Z racji tego,że jestem lepiej sytuowany finansowo czasami pożyczałem Romanowi ,,na życie nieduże sumy pieniędzy.Kiedy odwiedzałem jego dom jego nastoletnia córka świetnie się  (...)

Seks z córką mojego przyjaciela

Razem z przyjacielem go rodziną i je miałem dojechać do Zakopanego.Oboje mamy prawie po 40 lat znamy się jeszcze ze szkoły średniej i nasze relacje zawsze były dobre. Sytuacja tamtej zimy była taka,że mieliśmy wspólnie spędzać urlop który wkupiliśmy w górach.Jestem kawalerem a mój przyjaciel ma żonę i 18 letnią córkę.Oboje mieszkamy w innych miastach.Okazało się na 1 dzień przed wyjazdem,że córka prawdopodobnie  (...)

Młoda studentka z prowincji dostała wymarzoną prace

Przedstawiam historie Ani lat 19 tegorocznej maturzystki,która wybrała się na studia do dużego miasta.Zawsze marzyła o polonistyce i cel osiągnęła dostając się na renomowany Uniwersytet.Ania to młoda nastolatka o pięknych długich blond włosach i długich nogach jak,,żyrafa wzroście 175 cm i 58 kg wagi do tego posiadała niewinny wyraz twarzy.Młoda studentka pochodzi z małej miejscowości pod Rzeszowem.Piękna  (...)

Nauczyciel Matematyki

Jestem 49 letnim nauczycielem matematyki jestem wymagającym jeśli chodzi o mój przedmiot.W naszej szkole wszyscy wiedzą ,że na moje zajęcia przychodzi się przygotowanym.Mam to przyjemność,że jestem wychowawcą wspaniałej klasy maturalnej.W tym roku matura więc jest dużo materiału do przerobienia a czasu coraz mniej.W mojej 3 klasie liceum gdzie jestem wychowawcą chodzą piękne 18 letnie dziewczyny,jest  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki