Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Znajomi z podwórka - zabawy w piwnicy

Któregoś dnia siedzieliśmy na ławce przed blokiem we czwórkę: ja, Piotrek, Anka i Ulka. Ławka ta była najczęstszym miejscem spotkań i gadania; często zbereźnego, no bo o czym mogą rozmawiać nastolatki w wakacje, zwłaszcza gdy dziewczyny noszą lekkie sukienki a chłopaki spodenki. ;) Pilnowaliśmy tylko, żeby nikt nie podsłuchał, a zwłaszcza czyjeś młodsze rodzeństwo, które wszędzie wtykało nosy (...)

Andrzej: Pierwszy raz

Ponieważ rodzice wyjechali na rejs zostałam sama w domu.Nie chcąc nudzić się w domu postanowiłam,że wybiorę się na spacer kożystając z ciepłej,wieczornej pogody.Podczas drogi zauważyłam grupkę rozmawiających chłopaków,w tym Marcina-kolege z klasy.Gdy tylko mnie zauważył ,zaczął machać ręką w moją strone wołając,czym odwrucił uwagę trójki chłopaków.Gdy podeszłam do nich ,Marcin przedstawił mnie ,a oni witali  (...)

Znajomi z podwórka - Ania

Dawno dawno temu, gdy nie było jeszcze internetu i komórek i łatwo dostępnych pornosów :) życie damsko-męskie na naszym podwórku było bardzo proste. Sympatie nastolatków nawiązywały się i kończyły szybko i nikt nie miał o to do nikogo pretensji. Zasady były jasne: 1. nic na siłę i 2. nie rozpowiadać o tym, co kto i z kim robił. U młodszych najczęściej kończyło się na pocałunkach ale starsi przeważnie posuwali się dalej. (...)

W poszukiwaniu nastolatek do burdelu

Maciej był 27-letnim biznesmenem. Bynajmniej za takiego się uważał, prawda była troszkę inna, owszem prowadził kilka biznesów, ale bardziej poprawnym określeniem w jego przypadku byłby diler lub gangster. Maciek od kilku lat najwięcej dochodów czerpał z handlu narkotykami, począwszy od marihuany, poprzez amfetaminę na heroinie i kokainie kończąc, krótko mówiąc miał wszystko, co ludzie chcieli ćpać. Oprócz tego  (...)

Monika 37-cz23- cdn

Siedziałam w fotelu wpadajac coraz głębiej dupskiem w jego pokoju obciagajac mini sukienkę ale z kolanami duzo wyzej niewiele mogłam zakryć .Nie planowałam wchodzic tu wcale zapukałam by dał mi rower zamkniety w garażu z jego samochodem ale tak jakos wyszło bo juz wiedział kim sa moi rodzice więc chciał byc miły i zaprosił na poczestunek .Mało cvo mówiłam krepujac sie bo usiadł na pufie z drugiej strony ławy na wprost  (...)

Monika 37-cz22-pokusa

Myśl o dziecku nie dawała mi spokoju mimo ,że chłopaka nie miałam i po tych perypetiach postanowiłam byc sama i zrobic sobie dziecko ,kiedy moja bliska znajoma urodziła córeczkę chodziłam jej pomagac i przyglądałam sie z bliska a kiedy pierwszy raz mogłam potrzymac na rekach oszalałam zazdroszcząc jej bardzo i smutno mi sie robiło bo ja zostaje w tyle za innymi i nic mi nie wychodzi na dobra sprawe .Teraz to juz bałam  (...)

Członek jurry

wolności gosp. namnożyło się różnego rodzaju konkursów. Ich organizatorzy szukali sponsorów. W ten sposób zostałem v-ce przewodniczącym jurry w wyborach miss nastolatek Wielkopolski. Nie miałem ochoty na to, ale jako fundator głównej nagrody - skuterka zmuszono mnie. Myślałem że to będzie tylko dobra zabawa - jakże się myliłem. Emocje, i determinacja niektórych uczestniczek przechodziły najśmielsze oczekiwania (...)

Monika 37-cz21-dom

Cieszyłam sie ,ze nareszcie jestem w swoim łożeczku od obcych ludzi ,nie palanowalam takich wyskoków w bok jak by to powiedzieć i gdzie sie rusze to w cos sie wplatuje nie ze swojej winy,tydzień wczesniej wyciagła mnie Kasia gdzie dwóch facetów na obracało a na koniec az pięciu i nie wiem co chciała osisgnąc tym raze a do tego wczesniej jej maż mnie zaliczył nie dajac wyboru.Głupia jestem i daje sie wciągać w takie  (...)

Monika 37-cz.20-cdn

.przywiexli spore zopatrzenie i tylko młody kierowca trzeźwy bo nawet kasia z nimi po równo piła ,ja wypiłam moze setke i piwo i uparłam sie na nie żeby nie miała ze mną kłopotu z powrotem do chaty a do tego co powiem wracajac do chaty Bogusia siostrze i matce zreszta co sobie by pomyslały o mnie .Juz xle sie czułam z tym co było tydzień temu i teraz .przepili odpoczywajac to za chwile wspólna kąpiel tak jak ja w płytkiej  (...)

Monika 37-cz19-spotkanie

Jak samochód sie zatrzymał to pomyslałam moze facet o dorge zapyta jednak jak wysiadło pieciu facetów i wita sie z Kasia jej kolega i mówi ciezko było ale znalazł znajomych chłopaków jak chciała .Wszyscy byli z innych miejscowości z daleka dosyć i tylko jej kolega znał to miesce bo sie juz spotykali sami tu .Myslałam o tych dwóch ,ze to oni będą .Kiedy tak stalam z nia na boku rozmawiajac po cichu pytam co to ma byc i  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia