Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Mój pierwszy raz i następne II

Nagle poczułam, że jego silne dłonie przestały zajmować się moją kostką a teraz zaczęły powolną ale ciągłą wędrówkę ku górze. Chwilę uciskały moje łydki i zatrzymały się na kolankach. Nie reagowałam, ponieważ zupełnie nie zdawałam sobie sprawy z tego co teraz ma nastąpić. Lekko rozchylił moje nóżki i teraz opuszki jego palców i dłonie ocierały się o wnętrze moich szczupłych ale pełnych ud. Moje ciałko przeszył nieznany mi  (...)

Wujku a co te konie robią dokończenie cz. 1

Kinga weszła pod strumień ciepłej wody. Namydliła całe swoje ciałko i zaczęła je delikatnie masować. Czuła jak pod jej dłońmi twardnieją jej sutki i cała malutkie jeszcze cycuszki. Przeniosła dłoń do krocza i zaczęła namydlać swoją nietkniętą jeszcze pisię. Im mocniej ją masowała tym wyraźniej przed nią pojawiała się postać kuzyna Tomka. Odrzucała ją ale ona ciągle powracała. Była coraz bardziej podniecona i gotowa (...)

Opowiesci z norwegii 2

Kolejny dzień jedziemy w teren sprzedawać obrazki. Ja dzisiaj jadę znowu z Adamem i oczywiście kilka innych osób .Ciekawe czy dzisiaj będę też na końcu mogła wysiadać ""? Byłoby super. Jesteśmy na terenie i Adam podaje kto ma wysiadać już 3 osoby wysiadły teraz czwarta będzie musiała wysiąść. Adam oglądnął się do tyłu spojrzał na pozostałych i przez ułamek sekundy spojrzał na mnie i się uśmiechnął ja oczywiście też  (...)

Opowiesci z norwegii

No ale wracam do kierowcy Adama który od jakiegoś czasu mi się przyglądał czasami nawet flirtował ze mną oczywiście jak nie było jego dziewczyny obok .Tym razem ja miałam wysiadać na końcu z czego nie byłam zadowolona mało tego że było daleko wracać na piechotę to przejechaliśmy miejscowość w której miałam wysiąść a on jechał dalej wjechał w jakąś boczną polną drogę ,początkowo myślałam że będzie  (...)

Podglądanie i pierwszy raz

witam, mam na imie adam, a przygoda o ktorej chce napisac miala miejsce 20 lat temu, dziewczyny były troche inne, np nie goliły cipek. pojechalem kiedys na oboz ktory był dla dzieci z ubogich rodzin i z patoligicznych, ja pojechalem przez przypadek bo ktos nie mógł. mialem wtedy 15 lat, w pierwszy dzien poznalem kube był rok starszy ale niezdał 2 razy, za jego namową poszlismi zapoznac sie dziewczynami, ja bylem  (...)

Wujku a co te konie lubią cz.1

W czerwcu kończyła 15 lat. W klasie niczym się nie wyróżniała. Należała raczej do dziewczyn drobnych. 160 cm wzrostu i 38 kg wagi. Małe cycuszki i taka sama dupka. Wiele dziewczyn wyglądało o wiele bardziej kobieco niż ona. No cóż trochę im zazdrościła ale ona za to była dosyć ładna na buzi a na resztę przyjdzie czas (...)

Mój pierwszy raz i następne I

Lekcja wf-u dobiegała końca. Jeszcze tylko jeden skok przez kozła i pewno pójdziemy do szatni. Wzięłam rozbieg, trampolina i ten przejmujący ból w kostce. Uderzyłam podbrzuszem w skórzany rant przyrządu i upadłam nie mogąc oprzeć się na lewej stopie. Koleżanki otoczyły mnie ciasnym kręgiem a nad moim drobnym ciałkiem pochylił się potężnie zbudowany nauczyciel (...)

Diabeł i piekło - Dobromiła i Jarosław.

Działo się to na początku XI wieku na ziemiach tuż przy znanej dziś rzece Warcie a obecnym większym mieście Koninie. Na skraju ogromnego boru porastającego całe połacie krainy usytuowała się niewielka wioska Polan. Chociaż był to niemal środek Państwa Polan, które kilkanaście lat temu przyjęło Chrzest, to jednak w wiosce nadal czczono Światowida i inne bożki. Przypadkowi wędrowcy opowiadali wiele o nowej religii ale ich  (...)

córeczka sąsiadów

Nim opisze tę przygodę, parę słów o sobie. Jestem 52-letnim mechanikiem samochodowym. Rozwiodłem się 6 lat temu, mam dwóch synów, którzy podobnie jak ja skończyli politechnikę – starszy prowadzi po mnie warsztat, a młodszy jest konstruktorem sam. na uczelni – czyli robi to, o czym ja zawsze marzyłem. Zaraz po studiach założyłem warsztat, bo to dawało niezależność i niezłe pieniądze. Teraz to ja pracuję u syna, a w  (...)

Pierwszy raz.

Mam na imię Julia, jestem uczennicą 2 klasy gimnazjum i opowiem wam jak doszło do tego, że nie jestem już dziewicą. Od zawsze miałam wielu kolegów, raczej mało koleżanek - powodem tego było to, że zawsze zadawałam się z kolegami mojego starszego rodzeństwa, po za tym od dziecka ćwiczyłam sztuki walki, więc ze starszymi chłopakami spędziłam większość swojego życia (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki