Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Rzeczywistosć?

Nie odmówiłem, i po kilku pewnych ruchach od razu poczułem fale rozkoszy przeszywającą me rozpalone ciało. To było niesamowite przeżycie- takiego orgazmu jeszcze nie przeżyłem, to już trzeci od naszego przybycia do hotelu. Jej ciasne gardełko tak mocno naciskało na mego penisa że eksplodowałem spermą w jej buzi z niesamowitą siłą, byłem przekonany że jej nie połknie, lecz znowu się myliłem, po tej fali rozkoszy  (...)

Po pracy

Nie miał zamiaru tracić czasu na jazdę do domu i późniejsze pchanie się przez pół miasta, żeby dojechać do Janki na czas. Z pracy wyszedł pół godziny później, zjadł obiad w stołówce i na miejscu był na godzinę przed czasem. W torbie miał ubranie do przebrania. Nie chciał tego robić w szatni, żeby nie wywoływać komentarzy kolegów. Zrobiła oczy widząc go obładowanego w drzwiach. Ledwo przekroczył próg przytuliła się do  (...)

Iwona- treningi personalne

Iwona była jedną z moich pierwszych indywidualnych klientek kiedy zaczynałem prace i byłem kimś w rodzaju chłopca od wszystkiego bo byłem nowy. Jednym z moich zadań było pomaganie każdemu kto się zwrócił do mnie po radę jak każdemu kto robił sobie krzywdę ćwicząc w niewłaściwy sposób (...)

Monika37 cz.8

ledwie na połowe biletu miałam łapiiac konduktora ,wziol kase chowajac w kieszeń i tłumaczylam ,ze zasnelam i stad sie tutaj znalazlam .patrzył na mnie usmiechajac sie,co ja mam z toba zrobic ale nie pierwsza i nie ostatnia jestes bez biletu i kasy.Zaprowadził mnie do przedziału gdzie siedziało 3 panów w mundurach kolei .przypomne gdzie masz wysiaść powiedział usmiechajac sie .Co było za wyjście albo było zamknac sie w  (...)

Monika37-cz.7

Kiedy ostatecznie odmówiłam znajomym rodzicom by wyjść za ich syna ostatecznie skończyła sie przyjaźń naszych rodziców po tak długich latach dobrego obchodzenia sie i goszczenia .Dostało mi sie kolejny raz nawet od siostry młodszej i tym gożej bolało ,ze sama sie pusciła w młodym wieku majac 16 lat i skaplikowała wszystko w domu,maż w wojsku jeszcze a sama dzieciaka chowa ,tak myslałam by na moim miejscu (...)

Wspomnienia z Hiszpanii

Cześć:) mam na imię Marika. Niedawno skończyłam 16, bardzo się z tego cieszyłam, choć sama nie wiem czemu.. Po prostu lubię to liczbę. Rodzice z okazji moich urodzin wręczyli mi prezent. byl to bilet na obóz do Hiszpanii. Nie mogę opisać co wtedy czułam, ale było to mega pozytywne zaskoczenie. Wyjazd miałam zaplanowany na 15 lipca, wiec miałam jeszcze pare dni na pożegnanie sie z przyjaciółmi i spakowanie (...)

Stara miłość nie rdzewieje cz. 2

Po piątkowych a już nawet sobotnich przeżyciach wróciłam do domu. Spotkanie nasze następne nastąpiło przypadkowo. Szlam na spacer, gdy po drodze spotkałam tych samych znajomych. Była niedziela wieczorem. Pogoda nawet dopisywała, ale ja nie bardzo mądra wtedy myśląc o krótkim spacerze wyszłam w krótkiej spódnicy i wtedy stałam się właścicielką "Radkowych" dresów. Do tej pory mam je w swojej półce i czekają na  (...)

Iwona cz1

Długo się zbierałam aby tu opowiedzieć swoją historię. No więc mam na imię Iwona jestem 20 letnią brunetką średniego wzrostu o dość smuklej figurze z okrągłą dupcią oraz piersiami wielkości dwóch piłeczek tenisowych. W wieku 19 wyszłam z spod skrzydeł rodziców i postanowiłam żyć na własną rękę wynajmując kawalerkę na jednym z osiedli w najbliższej metropolii od domu na początku było bardzo ciężko ale jakoś się udało (...)

Monika37 cz.-6- obojetna

Moja beztroska mogła mnie kosztować wpadke po tym przypadkowym seksie i jak zwykle z koleżanka źle sie kończy ,to kolejny raz kiedy pozwoliłam lac w siebie sperme i było troche za wczesnie ,jak wpadne to sama wychowam dziecko i tak dla mnie bedzie lepiej bo jakos z facetami mi sie nie układało i nawet nie szukałam na dobrą sprawe .Ci dwaj mnie przeorali jak nikt dotąd aż nastepnego dnia czulam ich  (...)

Monika 37 cz.-5

Myslałam długo czy to pisac bo mam rodzine i po co to komu moje bazgroły ,nie fantazjuje nie o to chodzi by cos zmyslac sobie by inni czytali i nie szukam popularnosci .Opowiem do końca i znikne stąd a moje wspomnienia niech beda nauczka dla innych by myslec co sie robi .Zakochac sie łatwo ale zawsze warto zachować umiar i rozsądek by nie wpakowac sie w kłopoty których do końca zycia bedzie sie załować.....Nie mogłam sie  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia