Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Włamywacz. by AClovesHS

- Ja... - kompletnie odebrało mu mowę. Wiedział, że Alicja nie jest szarą myszką, ale nie spodziewałby się po niej czegoś takiego. Dziewczyna powoli, ale stanowczo zjechała dłońmi do jego paska, po czym zdecydowanym ruchem go odpięła. Spodnie zsunęły się do kolan chłopaka, a ona przed nim klęknęła. Chwilę masowała jego penisa przez materiał czarnych bokserek, ale w końcu ku jego uciesze także je zdjęła (...)

Pierwsza erotyczna przygoda...Szymuś i Ja

Hej. Mam na imię Nikola i dziś opowiem Wam o mojej pierwszej przygodzie erotycznej. Do całej akcji doszło w wakacje 2014. Miałam wtedy 16 lat (1 liceum) czyli tyle samo co on - mój ukochany chłopak Szymon. Był on cudowny... Czuły, słodki, miły, oddany. Ideał faceta. Jestem z nim od 5 klasy podstawówki. Razem przeszliśmy naprawdę wiele. Kocham go nad życie. No ale tak....nigdy się z nim nie "kochałam". Z jednej strony chęć (...)

Koleżanka z klasy...

1 września 2014 roku było rozpoczęcie roku w gimnazjum, jak wiadomo połowy ludzi nie było a większość to "dresy". Jednak na kolejny dzień była już cała klasa, strasznie spodobała mi się dziewczyna a raczej "dziewczyny" . Jedna z nich to Natalia a druga to Karolina, Karolina jest bardzo miła i najczęściej ubiera się skromnie zaś Natalia ma piękne kształty i jak na  (...)

Kolonie - dzień pierwszy

Ośrodek Kolonijny nad morzem. Pokoje kadry to 1- i 2-osobowe, uczestników 4-, 5- i 6-osobowe. Kierownikiem kolonii był Wojtek, tak sobie kazał mówić, 40-letni wysoki i mocno zbudowany mężczyzna. Reszta kadry to: trzy około 25-letnie nauczycielki: dwie blondynki, Natalia i Monika oraz brunetka Wanda, dwóch nauczycieli Piotr i Marek, cztery studentki psychologii: Angelika, Kinga, Zuza i Kasia i w końcu nas dwóch z  (...)

Sesja Fotograficzna

- Tam jest studio - wskazała na pokuj z rozwieszonym białym tłem na ścianie. - Torbę połóż na stole i wyjmij z niej ubrania. Ja zaraz przyjdę, tylko wezmę aparat i się przebiorę. Zrobiłem jak kazała. Kiedy wyjmowałem ostatnią parę spodni Kaja wróciła. Była ubrana w króciutką, niebieską sukienkę, przez którą prześwitywały jej sutki. Obejrzała ubrania i kazała ubrać mi się w czarną koszulkę, białe spodnie i czarne  (...)

Na przerwie i po szkole

Czekam na szkolny dzwonek. Czas dłużył się i dłużył, a to dlatego, że miałam spotkać się z Marcinem w szatni, do której nikt nie chodzi. Zazwyczaj palą tam zielsko, ale tylko w godzinach wieczornych. Mam na sobie skórzaną spódniczkę, ponieważ dziś był apel oraz koszulę z dosyć głębokim dekoltem, która można szybko rozpiąć. Wkońcu dzwonek. Jak zwykle na długiej przerwie w gimnazjum zaponowal haos. Poszłam do (...)

Blondynka

Było to piątkowe po południe,a właściwie wieczór. Moja dziewczyna ma 16 lat a ja mam 18 lat jesteśmy już ze sobą jakieś 8 miesięcy ;) Leżeliśmy w salonie na sofie,ogłądaliśmy film z jej mamą,ja popijałem zimne piwo,bawiąc się jej wspaniałymi długimi blond włosami. Nagle zadzwonił telefon, jej matka szybko wstała z fotela i zaczeła się rozmowa,po dłuższej chwili skończyła mówiąc nam,że jedzie do babci na jakieś 2 godzinki,zabrała kurtkę  (...)

Siostrzana przyjażń

Potem równie szybko pozbyłam się majtek na końcu odpięłam stanik uwalniając swoje piersi. Potem usiadłam na łóżku.Tymczasem Renata oraz Sara stanęły naprzeciwko siebie następnie zaczęły się całować oraz wzajemnie rozbierać.Widok sióstr rozpinających sobie staniki bardzo mnie podniecił.Kiedy siostry także były nagie położyły się obok mnie.Zaczęłyśmy się namiętnie całować oraz dotykać.Kilka chwil potem poczułam język (...)

Byłem torturowany w szkole

Była przerwa. Na szkolnym korytarzu panował gwar i chaos. Każdy siedział na ławce lub stał, każdy we własnym towarzystwie. Mi akurat nie chciało się z nikim rozmawiać, a na ławkach nie było miejsca, więc stanąłem z boku przy parapecie. Z nudów zacząłem intensywnie myśleć. Gdy tak stałem przez dłuższą chwilę zobaczyłem, jak podchodzi do mnie pani pedagog. Miała blond włosy spięte z tyłu w warkocz a na nosie okulary. Ubrana była  (...)

ja i moja przyjaciółka

Hej jestem Agnieszka i mam 15 lat. Dokładnie tydzień temu w poniedziałek zaprosiłam swoją koleżankę Kaskę na nocowanie. Oczywiście wcześniej poszłyśmy do sklepu po przekąski itd. Kiedy wrociłyśmy do domu nikogo ni było w domu. Poszłam do kuchni po miske na pop-corn i zobaczyłam karteczkę od mamy wrócę rano, jestem u koleżanki. No to włączyłam jakąś pierwszą lepszą płytę z pułki i ku mojemu zaskoczeniu była to płyta z  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki