Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

jej pierwszy raz

Była wigilia, spotkałem sie ze swoja dziewczyna ania w kinie na ktory zarezerwowałem bilety juz dużo wczesniej, film nie był zbyt interesujący, a bynajmniej dla mnie. Gdy sie skonczył pojechalismy do mnie, i jak zazwyczaj połozylismy sie w łuzku i zaczelismy rozmowe, nie rozmawialismy o niczym kąkretnym, za oknem był mruz a my lerzelismy pod cipła kądra, wtuleni do siebie. Zaczeismy sie powoli całowac, nie była to nowosci (...)

Przygody z Magdą cz.1

Witam. Nazywam się Sebastian i w kilku najbliższych dniach chciałbym przedstawić Wam moje przygody z najlepszą przyjaciółką od 5 klasy podstawówki. Mam 17 lat czyli chodzę do 2 klasy liceum. Jestem wysokim (190cm) blondynem potrafiącym zagadać do dziewczyny. Od zawsze w szeregach moich przyjaciół zdecydowaną liczebnością wygrywała płeć piękna. Magda jest jedną z najładniejszych dziewczyn z moich okolic. (...)

Kuzynki w domu. cz.1

Po chwili mileczenia zacząłem dokuczliwie dźgać kuzynkę w brzuch, ona oddawała dźganiem, a kiedy byłem na łóżku ona legła na mnie. Stwierdziłem, że to doskonała okazja i włożyłem rękę pod koszulkę kuzynki. Doszedłem do piersi, mocno je masowałem. Widziałem, że jej się to podoba, więc nie przestawałem. Potem kuzynka usiadła na moim brzuchu i zdjęła koszulką, ja odpiąłem jej stanik - nie protestowała, więc macałem (...)

Kolonie - dzień trzeci cz.1

- A bo widzi pan, dziewczyny się ze mnie śmieją, że nie mam chłopaka - łkając odpowiedziała i podniosła na mnie soje niebieskie, pełne łez oczka. - No i myślisz, że to jest powód do płaczu. Jesteś przecież jeszcze taka młodziutka - odpowiedziałem spokojnie. - No tak ale wszystkie koleżanki w pokoju już mają chłopaków a niektóre i to młodsze ode mnie to nawet już uprawiały seks - jej drobnymi  (...)

Kolonie - dzień drugi.

Tego dnia nie poszłam do szkoły a znowu języczkiem przywróciłam stosowny rozmiar tej jego pale. Drugi raz jak wchodził we mnie już prawie wcale nie bolało a i przyjemność była dużo większa. Potem spotykaliśmy się jak wracałam ze szkoły i zawsze ruchał mnie w różnych pozycjach a i od tego czasu chętniej jeździłam na dyskoteki i inne imprezy, gdzie zawsze znajdowałam kutasy, które w sobie do dziś bardzo chętnie goszczę (...)

Spotkanie z Ewką (część 5)

Wchodząc do pokoju zobaczyłem Ewkę, która wyglądała przez dolną część okna, która nie była zasłonięta przez roletę. Stojąc tak wypinała swój jędrny tyłeczek, który w połowie był zasłonięty przez jej sukienkę, na której było mnóstwo białych plam. Odłożyłem drinki na biurko i cichutko podszedłem do niej, kładąc ręce na boku jej ud i całując w bok szyi. Ewka gwałtownie się wyprostowała - chyba ją trochę przestraszyłem - po  (...)

Spotkanie z Ewką (część 4)

Czwarte spotkanie z Ewką miało miejsce około miesiąca po poprzednim. Był to bardzo ciepły, chociaż pochmurny wieczór. Przez cały dzień lekko kropił deszcz, jednak to nie pokrzyżowało nam planów. Umówiliśmy się na przystanku tramwajowym blisko parku AWF o godzinie 21:00, tak żeby już było ciemno. Padło na to miejsce, gdyż Ewka bardzo chciała się tam spotkać a mi pasowało bo spokojnie mogłem podejść tam na  (...)

Spotkanie z Ewką (część 3)

Po kolejnym miesiącu, umówiłem się na kolejne spotkanie z Ewką. Tak jak na początku nie bardzo miała na nie ochotę, tak tydzień-dwa przed spotkaniem to ona bardzo go oczekiwała. Chcieliśmy spotkać się w tym samym miejscu gdzie poprzednio, ale ognisko kwietniowe pokrzyżowało nam plany. W dniu spotkania wybraliśmy inne miejsce - lasek wolski i kopiec Piłsudskiego. Umówiliśmy się na przystanku pod Cracovią i mieliśmy (...)

Spotkanie z Ewką (część 2)

Tym razem umówiliśmy się tylko na spacer, przy czym Ewka powiedziała że ona przyniesie piwko, bo wcześniej ja stawiałem. Ewka nie była z Krakowa, a tylko tu studiowała więc stwierdziłem że dobrym pomysłem będzie pokazać jej jakieś fajne miejsca. Umówiliśmy się że pokaże jej okolice Zakrzówka podczas wieczornego - długiego (koło 5 km) - spaceru. Pogoda była całkiem dobra - ale nadal było zimno, w końcu kończyła  (...)

Spotkanie z Ewką (część 1)

Wszystko zaczęło się od jednego z portali randkowych. Mój profil oglądała pewna dziewczyna, o nic nie znaczącym niku - charakterystyczny był właściwie tylko numerek 91. Wymienialiśmy między sobą dużo wiadomości, można nawet stwierdzić że się zaprzyjaźniliśmy. Po pewnym czasie nasze rozmowy skierowane były głównie na tematy związane z seksem. Wzajem opowiadaliśmy sobie historie co byśmy zrobili gdybyśmy się  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki