Nastolatki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Nastolatki"

Zawiłość uczuć – Poznanie i konsumpcja

Były to lata 90-te; końcówka ubiegłego stulecia. Miałem naście lat i mieszkałem w dzielnicy domków jednorodzinnych. Zbyt wiele nie było rówieśników do wspólnego biesiadowania. Sąsiadki były dużo starsze i prowadzały się z starszymi chłopakami. Niż by miały oglądać się za smarkaczem. Ja w wieku piętnastu lat już interesowałem się płcią przeciwną; wpadła mi w oko jedna ze starszych ode mnie sąsiadek; za płotu (...)

Konsternacje cz. II

Miałam wtedy szesnaście lat i byłam bogata. Nie, nie, to mój ojciec był bogaty. Mieszkaliśmy w trójkę (ja, ojciec i moja matka) w dużym domu pod prowincjonalnym miasteczkiem, który otaczał las. Mój „kochany tatuś” miał na imię Waldek, ale wszyscy mówili na niego Wladi. Policja także. Ojciec był drobnym ale ciągle rozwijającym się gangsterem. Nigdy przed nami tego nie ukrywał. Ale dla mnie nie miało to żadnego znaczenia, dla  (...)

Sobota

Ta sytuacje miała miejsce niedawno. Ciepły dzień. Przyjechał do mnie chłopak. Leżeliśmy i zwyczajnie oglądaliśmy filmy, dopóki moi rodzice nie pojechali. Po jakimś czasie uznaliśmy, że pójdziemy na górę, do mojego pokoju. Usiadł na łóżku, a ja stanęłam przy szafce. Patrzył na mnie. Z góry na dół. Wstał, podszedł do mnie i zaczął mnie całować, oczywiście odwzajemniłam. Złapał mnie za pośladki i posadził na szafkę, przy której stałam (...)

MAGDA cz.1

Od zawsze byłem samotny. Nie, nie mówię tu o ukrytym onaniście.Z kobietami nigdy nie miałem problemu, mogłem mieć każdą. Jeśli urok osobisty nie zadziałał, zawsze mogłem użyć złotej karty kredytowej, choć żadko zachodziła taka potrzeba. Wydarzenia z ostatnich miesięcy wszystko zmieniły, to co za chwilę wam opowiem może wydać się dziwne, dla niektórych chore (...)

szantażystka

Początek wakacji, jechałem w autobusie z kilkoma kumplami i byliśmy troche podpici i zarwaliśmy jakieś laski Karolinę i Żanetę. Od samego początku Zaneta wpadła mi w oko bo była taka jak sobie wymarzyłem partnerkę, szczuplutka, talia osy, ciemny blond włosy, i zielone oczy, no mówię wam była idealna (jak dla mnie). No i jedziemy, narobiliśmy bydła w busie i w centrum miasta ale wymieniliśmy się numerami z laskami. Po  (...)

Znajomi z podwórka - zabawy w piwnicy

Któregoś dnia siedzieliśmy na ławce przed blokiem we czwórkę: ja, Piotrek, Anka i Ulka. Ławka ta była najczęstszym miejscem spotkań i gadania; często zbereźnego, no bo o czym mogą rozmawiać nastolatki w wakacje, zwłaszcza gdy dziewczyny noszą lekkie sukienki a chłopaki spodenki. ;) Pilnowaliśmy tylko, żeby nikt nie podsłuchał, a zwłaszcza czyjeś młodsze rodzeństwo, które wszędzie wtykało nosy (...)

Andrzej: Pierwszy raz

Ponieważ rodzice wyjechali na rejs zostałam sama w domu.Nie chcąc nudzić się w domu postanowiłam,że wybiorę się na spacer kożystając z ciepłej,wieczornej pogody.Podczas drogi zauważyłam grupkę rozmawiających chłopaków,w tym Marcina-kolege z klasy.Gdy tylko mnie zauważył ,zaczął machać ręką w moją strone wołając,czym odwrucił uwagę trójki chłopaków.Gdy podeszłam do nich ,Marcin przedstawił mnie ,a oni witali  (...)

Znajomi z podwórka - Ania

Dawno dawno temu, gdy nie było jeszcze internetu i komórek i łatwo dostępnych pornosów :) życie damsko-męskie na naszym podwórku było bardzo proste. Sympatie nastolatków nawiązywały się i kończyły szybko i nikt nie miał o to do nikogo pretensji. Zasady były jasne: 1. nic na siłę i 2. nie rozpowiadać o tym, co kto i z kim robił. U młodszych najczęściej kończyło się na pocałunkach ale starsi przeważnie posuwali się dalej. (...)

W poszukiwaniu nastolatek do burdelu

Maciej był 27-letnim biznesmenem. Bynajmniej za takiego się uważał, prawda była troszkę inna, owszem prowadził kilka biznesów, ale bardziej poprawnym określeniem w jego przypadku byłby diler lub gangster. Maciek od kilku lat najwięcej dochodów czerpał z handlu narkotykami, począwszy od marihuany, poprzez amfetaminę na heroinie i kokainie kończąc, krótko mówiąc miał wszystko, co ludzie chcieli ćpać. Oprócz tego  (...)

Monika 37-cz23- cdn

Siedziałam w fotelu wpadajac coraz głębiej dupskiem w jego pokoju obciagajac mini sukienkę ale z kolanami duzo wyzej niewiele mogłam zakryć .Nie planowałam wchodzic tu wcale zapukałam by dał mi rower zamkniety w garażu z jego samochodem ale tak jakos wyszło bo juz wiedział kim sa moi rodzice więc chciał byc miły i zaprosił na poczestunek .Mało cvo mówiłam krepujac sie bo usiadł na pufie z drugiej strony ławy na wprost  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia