Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Agnieszka i jej mężczyźni, cz1.

Agnieszka właśnie wracała z pracy do domu. Była godzina około dwudziestej trzeciej, ponieważ Aga miała akurat drugą zmianę. Pracowała jako kierowniczka w restauracji Mc Donalds. Jadąc miejską komunikacją jedyne o czym marzyła była gorąca kąpiel i sen. Wiedziała jednak, że zanim się położy będzie miała jeszcze jedno zadanie do wykonania. Ojciec z pewnością nie poszedł jeszcze spać i czeka na nią. Przez kilka ostatnich  (...)

Kuzynka

Jak prawie co każdy weekend jeździłem na noc do kuzynki, przeważnia z piątku na sobotę. Miałem 15 lat, ona 18. Zawsze do torby brałem bieliznę, ładowarkę do telefonu i kilka filmów. Sandra, bo tak miała na imię często na nasze nocki kupowała jedzenie i picie. Zapytała się mnie co chcę ze sklepu. Tego weekendu byłem tak napalony, że nie mogłem dłużej wytrzymać (...)

Sex z ojczymem cz 2

Mam na imię Lena . Mam 18 lat . Moi rodzice rozwiedli się 2 lata temu . Głównym powodem był nowy facet matki . Ona miała 37 lat . On 27 lat. Miał na imię Wojtek . Ojciec wyprowadził się z domu a ona poprosiła Wojtka żeby z nią zamieszkał . Zgodził się. Nie odzywałam się często do jej ,, partnera " , ale wydawał się być normalny . Pewnego dnia przyszłam ze szkoły , mamy nie było a on siedział w salonie i pracował . Poszłam na  (...)

Seks z ojczymem

Mam na imię Lena . Mam 18 lat . Moi rodzice rozwiedli się 2 lata temu . Głównym powodem był nowy facet matki . Ona miała 37 lat . On 27 lat. Miał na imię Wojtek . Ojciec wyprowadził się z domu a ona poprosiła Wojtka żeby z nią zamieszkał . Zgodził się. Nie odzywałam się często do jej ,, partnera " , ale wydawał się być normalny . Pewnego dnia przyszłam ze szkoły , mamy nie było a on siedział w salonie i pracował . Poszłam na górę (...)

Wyzwanie stóp (5)

Nastał nowy dzień, w którym to miałem spędzić następną noc w domu Basi. Nie mogłem się doczekać. Czekała mnie cała noc nieustannego lizania stóp, i kto wie czy nie czegoś jeszcze. Do obiadu nie miałem co z sobą zrobić. Później przyszła do mnie Basia, ubrana była tak jak wczoraj, i powiedziała, że wróci razem ze mną do siebie. Wcześniej jednak musiałem się trochę spakować, zabrać niezbędne rzeczy i po resztę pójść do (...)

Magda i synowie

Cześć mam na imię Magda. Gdy byłam nastolatką zapisywałam w pamiętniku wszystko, co mi się przydarzyło. Pamiętam, że zawsze pozwalało mi to uspokoić swoje rozedrgane emocje i dzięki temu mogłam spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Niestety wraz z upływem czasu i rosnącą ilością obowiązków zarzuciłam to wymagające systematyczności i czasu przyzwyczajenie. Dziś chciałabym wrócić ponownie do notowania swoich (...)

Wyzwanie stóp (4)

Następnego dnia nie działo się nic szczególnego. Na działce zostałam tylko ja, Paula i Mama. Obudziłam się i postanowiłam, że ubiorę się w moją jednoczęściową białą sukienkę. Następnie zjadłam śniadanie i trochę bawiłam z Paulą. Tego dnia pogoda była już słoneczna bez żadnych zachmurzeń, a na polu panował gorąc. Około godziny 13 przyszedł Łukasz. Wspólnie zleciały nam ze 2 godziny, po czym z nudów usiedliśmy na  (...)

szwagierka po raz 9 - smingud - dyngus

W lany poniedziałek /tego roku/postanowiłem świątecznie odwiedzić ciotkę i młodą aby tradycji stało się zadość. Nie wiedziałem gdzie,która będzie ale najpierw udałem się do młodej i tu zaskoczenie- były obie-*ciotka* i młoda. Obie akurat siedziały w pokoju i popijały kawę i coś mocniejszego gdyż stały też kieliszki do wina a w nich zawartość (...)

Wyzwanie stóp (3)

Wstałem rano około godziny 9. Basia jeszcze spała. Jak zawsze rano miałem potężną erekcje i musiałem sobie ulżyć. Zacząłem sobie trzepać. Nagle Basia okręciła się na swoim łóżku wystawiając stopę zza kołdrę. Jej stopy zawsze mnie kręciły, a po wczorajszej przygodzie nie mogłem teraz się oprzeć. Wstałem, ukląkłem, lekko podwinąłem jej kołdrę i zacząłem lizać jej podeszwę jednocześnie waląc sobie  (...)

Wyzwanie stóp (2)

Nastała sobota. Ja wciąż byłem zafascynowany wczorajszymi wydarzeniami, ale czas leci dalej. Do południa siedziałem w domu, trochę oglądałem telewizji i siedziałem na internecie. Po obiedzie jednak zdecydowałem się wybrać na działkę wujka. Do babci w tym czasie przyszła koleżanka, więc była zajęta i nie chciała iść ze mną. Zanim wyszedłem musiałem się zdecydować jak pójść. Moje klapki zostały w samochodzie  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia