Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Kuzyneczki

Obudziłem się rano w telewizyjnym pokoju, który znajdował się obok sypialni kuzynek. Rozmyślałem o wczorajszym zdarzeniu pod prysznicem. Obie położyły się dość szybko spać. Może były zmęczone... któż to wie? Nie zmienia to jednak faktu, że przeżyłem z nimi coś niesamowitego. To co zapewniły mi Paulina i Kasia, nie zapewni mi już żadna dziewczyna. W pewnym momencie moje rozmyślania przerwało pukanie do drzwi. (...)

Rodzinka na weselu, cz. 3 - Co dwa baty, to nie jeden

Kaja tymczasem okazała znacznie lepszą zdolność przystosowania do sytuacji. Posłusznie, bez chwili zwłoki, uklęknęła przed nim i poczęła rozpinać mu spodnie. Robiła to spokojnie, ale on, wyraźnie nie mając ochoty czekać, ostrym ruchem wpakował jej kutasa wprost do buzi aż po same jaja. Zaczęła się krztusić, zaskoczona taką brutalnością, odruchowo cofając nieco głowę. Ojciec, widząc to, szarpnął ją za włosy i siłą  (...)

Rodzinka na weselu, cz. 2 - Zabawa się rozkręca

Kiedy wróciłem na parking, tłoczących się tam osób było jeszcze więcej niż wcześniej. Czekając na rozpoczęcie uroczystości, starałem się, na ile to możliwe, unikać wylewnych powitań, dlatego trzymałem się na boku. Wkrótce, gdy nadeszła odpowiednia pora, tłum gości ruszył do kościoła, a ja za nimi. Po wejściu do środka, usiadłem w jednej ławce z rodzicami, którzy zostawili też trochę miejsca dla mojego starszego brata z  (...)

Smak siostry 1

Atmosfera była wesoła. Lało się dużo wódki, co chwilę rozbrzmiewały głośne śmiechy. Tylko ja jeden czułem się przeraźliwie znudzony i nie mogłem sobie wyobrazić, że wytrzymam tu jeszcze tyle godzin. Wszyscy siedzieli przy długim stole na dużej sali weselnej. Obok mnie ojciec i wujek, naprzeciwko matka i siostra, a dalej reszta rodziny – bliższej i dalszej. Ciotki, wujkowie, kuzynostwo i inni. Było też sporo osób, których  (...)

Starszy brat

Od późnego ranka, gdy zdołałam się zwlec z łóżka narzuciłam na siebie jedynie cienką bluzeczkę. Nie miałam zamiaru męczyć się w bieliźnie, moje cycuszki muszą mieć też trochę z życia. Czułam jak pot spływa mi po nich i ścieka po brzuchu. Dość kształtnym brzuchu nawiasem mówiąc. Miałam 17 lat, duże piersi, płaski brzuch i długie szczupłe nogi. Głowę okalała mi burza blond loczków spod których wyglądały ogromne zielone  (...)

Nauka dojrzewania . wg.mamy. cz.1

Był to bodajże piątek bo akurat skończyłem lekcje i wróciłem do domu ciesząc się weekendem . reszta dnia minęła mi jakoś nudno zwykłe domowe obowiązki . Wieczorem postanowiłem wejść na komputer. Siadłem sobie spokojnie w pokoju , zamknąłem drzwi od pokoju który niestety dzieliłem z siostrą. Włączyłem sobie porno na komputerze . Zacząłem sobie walić prawie już dochodziłem kiedy niespodziewanie weszła  (...)

Pati ty ...

No Pati! Przegięłaś! Tak przeczytałam to twoje „Saunowanie”! Świnia jesteś, że nic nie powiedziałaś! Nie podoba mi się też jak mnie opisałaś! Piersi mam ładniejsze – to fakt ale z tym nie deptać to przesadziłaś! Widziałaś mnie nago na basenie, w przebieralni i teraz wiem czemu mi się tak przyglądałaś, aż mi głupio było. Masz tam troszkę włosków, ale ja jestem bardziej dojrzała! Moje wargi są bardziej mięsiste, zmysłowe i aż  (...)

Rodzinka na weselu, cz. 1 - Przed ślubem

Nigdy nie przepadałem za rodzinnymi imprezami, które mają to do siebie, że są nudne jak flaki z olejem, a do tego zbierają się na nich osoby, których człowiek nawet porządnie nie zna. Nazywam się Wojtek Łobacz, mam 16 lat i – niestety – uczestnictwo w jednej z takich imprez stało się dla mnie koniecznością, gdy tylko gruchnęła wieść, że ciotka Emila wychodzi wreszcie za mąż. „Wreszcie”, bo miała już 31 lat i wszyscy od dawna  (...)

Rodzina w Górach cz4

Po porannych wydarzeniach wsiedliśmy do samochodu, gdzie dziewczyny już na nas czekały. Podróż nie trwała długo, po jakichś 20 minutach dotarliśmy na rynek małego miasteczka, gdzie dziewczyny zaparkowały samochód. Dzień był wspaniały, słońce mocno prażyło, lekki wiaterek powodował jednak, że temperatura była idealna. Powoli, trochę leniwie udaliśmy się w czwórkę do restauracji, gdzie czekał na nas już ojciec  (...)

Niesamowite ferie cz.1

Zacznę od tego że ja i moje kuzynka od małego świetnie się dogadywaliśmy. W każde ferie czy wakacje spotykaliśmy się u babci i bawiliśmy się. Kiedy staliśmy się nastolatkami zaczęliśmy wyjawiać sobie swoje sekrety. Byliśmy po prostu przyjaciółmi. Moja kuzynka jest ode mnie rok starsza. Jest niewysoką chudą brunetką , świetnie ubierającą się młodzieżowo. Zawsze z dużym dekoltem który na jej wiek był całkiem spory (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia