Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Z kuzynem (cz.2).

Przez cały dzień chodziłam podniecona. Rozpalała mnie sama myśl o tym co może mnie czekać wieczorem ze Sławkiem. Przed oczami ciągle widziałam jego dużego penisa. A i on przez cały dzień wodził za mną wzrokiem, dłużej zatrzymując się na moich walorach, przez co ogromnie mnie rozpraszał przy najprostszych czynnościach. Zbliżał się wieczór, a ciocia wysłała mnie na grządki po warzywa na jutrzejsze śniadanie (...)

Nigdy niezapomniane Święta

Ja wczoraj doznałem tej rozkoszy z moją siostrą cioteczną:) Spędzaliśmy to jak co roku Wigilie u rodzinki która mieszka dwie ulice dalej, ja mam 26 lat a "kuzynka" 21 i po kolacji ja troszke za dużo wypiłem i chciałem iść do domu to powiedziała że pójdzie ze mną bo miałem jej dać płytke z filmami które jej nagrałem. Jak wchodziliśmy do domu to ją póściłem pierwszą i ściągając kozaki wypieła tyłek na mnie, a była w płaszczu i w (...)

May, Karol, mama i tata.

Bez odpowiedzi rozebrał się i usiadł na sofie, waląc sobie konia. Tata May polizał jej myszkę i włożył dwa palce do środka. Po kolei wkładał ich więcej. Powiedział do Karola, żeby robił to samo co on i wszedł w mamę May. Karol wcisnął penisa do dziurki May. Wchodził i wychodził aż w końcu wytrysnął się w nią. May jjęczała i piszczała. Mama i tata ułożyli się w pozycji 69. May i Karol zrobili to samo. W końcu wszyscy razem doszli. (...)

Samotna Matka

Moja opowieść zaczyna się od nieszczęśliwego wypadku mojego syna który złamał obydwie ręce na rowerze, na początku opowiem o mnie i mej sytuacji. Po rozwodzie z mężem samotnie wychowuje syna nie mam figury jak modelka powiem wprost przeciwnie jestem pulchną kobietą o dużym biuście jako, że mam mieszkanie w bloku i jest ono nie za duże dwa pokoiki akurat dla nas, trudno zachować w nim intymność, ale staram (...)

Z kuzynem (cz.1).

Na początku zapowiadało się nudno. Do południa pilnowanie dzieciaków, obiad, po południu pilnowanie dzieciaków, kolacja i wolne. Nie było tak strasznie. Dzieci nie rozrabiały, a ja wieczorami wychodziłam ze Sławkiem na wioskę. Poznałam jego kupli, troszkę chamskich, ale dało się przeżyć. Popijaliśmy trochę zimnego piwka, jak to w ciepłe dni. Dwa razy byliśmy na domówce, i kilka w klubie. I razem z kuzynem wracaliśmy do (...)

nauki ojca i brata

Tata teraz pokazywał to a później tata powiedział żebyśmy zdjęli bokserki i przejdziemy ten test. Kutas Dawida stał jak szalony . Mój natomiast był w spoczynku. Tata na widok kutasa Dawida powiedział :No synu widze że twój członek jest większy od mojego. Ja lekko się obraziłem bo miałem mniejszego. Kompromitacja (...)

ja i synowie

Mam na imię Magda.Sama wychowuję dwóch synów. Gdy mieli po kilka lat parę razy przyłapałam ich jak mnie podglądają, wtedy traktowałam to jako dziecinne zabawy. Porozmawiałam z nimi i uspokoili się. Po kilku latach zaczęli znowu. Pomyślałam że im przejdzie. Ale teraz to ja miałam problem, bo zaczęło mnie to kręcić. U nich też były zmiany, ponieważ gdy wychodziłam z łazienki po ich podglądaniu, zauważyłam przez ich (...)

Seks z ciocią.

Witam wszystkich, nazywam się Sebastian i mam 16 lat. Co tutaj dużo opowiadać jestem człowiekiem spokojnym, zdrowym psychicznie jakby się wydawało mojemu otoczeniu, jednak jeżeli chodzi o moje fantazje seksualne to często same mnie przerażają, bo podniecają mnie rzeczy, które zdrowego psychicznie człowieka raczej nie powinny. Ale opowiem wam moją historię, jak przeżyłem chwile, które doprowadziły mnie do  (...)

pierwszy raz cz.2

Oczywiście sam w zatracałem się w tych rozważaniach z jednej strony rozpamiętując wszystkie sytuacje jakie się zdarzały i oceniając je jako celowe działanie ze strony mojej matki, mające na celu wzbudzenie we mnie podniecenia z drugiej zaś traktując jako pracę mojej wyobraźni która w nic nie znaczących sytuacjach, słowach czy gestach widziała już pożądanie mojej osoby ze strony matki. Rozważania te nie mogły  (...)

pierwszy raz cz.1

Miałem wtedy około 17 lal byłem dzieckiem epoki komputerów czyli każdy wolny dzień i chwilę spędzałem przy komputerze. Myślałem o dziewczynach zawsze była jakaś która mi się podobała ale zawsze też mi brakowało odwagi żeby je zagadać, wcześniej czy później kończyło się to tak że zanim trafiła się okazja lub nazbierałem w sobie wystarczająco dużo odwagi żeby ją zagadać okazywało się ma już chłopaka. Coraz  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki