Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Jesteśmy rodzeństwem 1

Mam na imię Nikodem, mam 17 lat jestem wysportowanym blondynem o ciemnoniebieskich oczach, mam 173cm wzrostu. Wychowuje się w bogatej rodzinie z moją siostrą. Moja siostra , ah moja siostra... Nazywa się Rozalia ma 16 lat (o rok młodsza ode mnie) jest do mnie dość podobna , ma 167cm wzrostu , jest śliczną blondynką o zielonych dużych oczach. Byliśmy w stanie się dobrze porozumiewać nie było między  (...)

Agnieszka i jej mężczyźni cz2. Kontynuacja...

- Rozumiem tato.... – zgodziła się. Felek nie miał z tym problemu. Z niezmierną ochotą spuszczał się siostrze do środka. Jeśli nie kończył w jej gardle bądź na twarzy czy cyckach to wpompowywał wszystko głęboko w jej cipę. Adze to nie przeszkadzało, tak długo jak brała tabletki, brat mógł zalewać ją regularnie bez żadnych konsekwencji. A kwestia moralna związana ze spuszczaniem się w pochwę własnej siostrze? No cóż w (...)

Agnieszka i jej mężczyźni, cz2

Piątek był zdecydowanie najlepszym dniem tygodnia dla Agnieszki. Głównie ze względu na to, że w sobotę i niedziele miała wolne. Wróciła z pracy mega napalona. Cały dzień myślała o seksie czy to z ojcem czy to z Felkiem, chociaż z bratem lubiła kochać się częściej i bardziej ponieważ z nim mogła puszczać wodzę swojej wyobraźni, a i Felek robił wówczas to samo. Było tak ponieważ ojciec traktował seks z córką nieco inaczej  (...)

Wakacje z kuzynką

Nie chciało mi się w taki upał wychodzić z domu. Zostać jednak też nie chciałem. Zaraz mieli przyjechać do nas goście, a nie za bardzo miałem ochotę z nimi siedzieć. Przyjeżdżali wujek z ciocią i kuzynką, których słabo znałem, bo rzadko u nas bywali. Byłem wstydliwy i niezbyt lubiłem takie spotkania. Postanowiłem w tym czasie pójść na swoją polankę i trochę się poopalać, a wrócić jak już sobie pojadą. Niech rodzice sami się z  (...)

Magda i synowie cz.5

Nasze życie erotyczne nabrało pędu, ale także się unormowało. Chłopcy pozbyli się wszelkich zahamowani odnośnie chodzenia nago w zaciszu domowym, korzystali też z możliwości onanizowania się przy mnie w miarę potrzeb. Jednak resztę dnia spędzali normalnie. Szkoła, zajęcia poza szkolne, przyjaciele. Ja też jakoś poukładałam sobie wszystkie wyjaśnienia w głowie i nawet nie czułam się z tym wszystkim źle. Do czasu (...)

Babcia mama i ja

Gdy miałem czternaście lat pojechałem do babci na wakacje. Miałem tam spędzić cały miesiąc. Babcia była rozwódką. Pomimo pięćdziesięciu pięciu lat była atrakcyjną kobietą. Wyglądała najwyżęj na czterdzieści kilka lat. Całe dnie spędzałem z kolegami. Pewnego dnia przypadkowo podglądnęliśmy ciocię kolegi, jak, schowana w krzakach w sadzie, kucała z szeroko rozwartymi udami i siusiała na trawę. Widok obnażonej i  (...)

Upojna noc z kuzynostwem

Budzę się w środku nocy pobudzona erotycznym snem. Odwracam się na bok i widzę, jak moja śliczna kuzynka słodko śpi. Walczę sama ze sobą by jej nie dotknac, ale nie udaje mi się - podniecenie jest silniejsze. Odkrywam jej cialo spod kołdry i podziwiam jej walory. Widzę jej odkryty brzuszek i odznaczające się piersi. Mam ochotę je wypiescic. Składam na jej ponetnych ustach słodki pocałunek, ale nie reaguje, nadal uroczo (...)

Dwa tygodnie

Dwa niezagospodarowane tygodnie wakacji niespodziewanie zagospodarowała mi mama. Wspólny wyjazd okazał się wypadem na kemping oddalony o 15km od domu. Stary dwupokojowy, rozpadający się domek z dykty, wc i prysznic w murowanym domku oddalonym o 30m od nas. Nieznośny upał, gorący piasek, wypalona od słońca trawa i na szczęście piękne jezioro z cudownymi plażami, na których spędzaliśmy większość  (...)

Rodzina w górach cz. 6

Po wyjeździe ojca siostra stwierdziła, że również wybędzie na kilka dni. Wraz ze swoją przyjaciółką Joanną wyjechały na 3 dni do SPA. Mama uznała, że regeneracja po ostatnich wydarzeniach dobrze jej zrobi, dlatego też postanowiła dziewczynom zafundować ten krótki wypad. Po wyjeździe ojca i siostry zostaliśmy w domku sami z mamą. Cały dzień minął dość nudnie, bez ciekawych wydarzeń. Wieczorem pojechaliśmy z  (...)

Bliźniaczki, mama, tata i edukacja seksualna

Wstajemy około 7. Idziemy z mamą do ogrodu poćwiczyć, a jak jest zimno lub deszczowo, to na kryty basen (mamy też dwa w ogrodzie). Gimnastyka to jeden z naszych ulubionych sportów, zresztą mamy też. Była kiedyś mistrzynią Europy. Jest bardzo rozciągnięta, a my odziedziczyłyśmy to po niej. Zresztą nie tylko to...urodę także. Mama jest dosyć wysoka, szczupła, ma blond włosy. Po urodzeniu nas zostały jej  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia