Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Nieśmiały onanista ze starszą siostrą

Sebastian urodził się w jednym z dużych polskich miast. Mieszkał wraz z rodzicami i dwiema siostrami w małym mieszkaniu w starym bloku. Był dosyć niskim i wątłym chłopakiem, o czarnych włosach i piwnych oczach. Miał odstający nos, z którego często śmiali się jego szkolni koledzy. Ubierał się niemodnie i był nieśmiały, wobec czego często bywał wyśmiewany w szkole. Już w podstawówce koledzy go nie lubili, często go bili i  (...)

nauka pierwszej masturbacji :)

Hej wam :) jestem Martyna i za pare dni koncze 15lat. Chce wam opisac to co mnie spotkalo wczorajszego wieczoru. To co wczoraj sie wydarzylo jest zakazane i nieetyczne dlatego tez chce wam to przedstawic by zagluszyc troche sumienie no i tez mam nadzieje ze przeczytaja to dziewczyny ktore spotkalo cos podobnego i odezwa sie do mnie by o tym porozmawiac. Ok, zaczne od poczatku. Od dluzszego juz czasu  (...)

Moja ciocia

Bardzo lubiłem się masturbować.Robiłem to codziennie.Od pewnego czasu zaczęła mi się podobać moja ciocia Iwona.Była inna niż wszystkie moje ciotki.Wesoła, zwariowana i oczywiście młoda 29 lat.Bardzo często waliłem sobie przed jej zdjęciami i marzyłem żeby ją przelecieć. Bardzo lubiłem gdy wujek wyjeżdżał służbowo na kilka tygodni, bo zawsze trzeba było coś cioci pomóc.Tak było i tym razem.Był początek  (...)

Podchody cz.4

Nadeszła niedziela, Aleks pojechał, dzień minął jak zwykle-szybko i bez szaleństw. W poniedziałek rano obudziła mnie ekipa remontowa która przyszła dokończyć kuchnię, zeszło im cały dzień, zostały jeszcze ostatnie poprawki. Nazajutrz miał przyjechać jeden z pracowników aby dokończyć i po odbiór prac. Zjadłem kolacje wziąłem szybki prysznic, położyłem się, zrobiłem kolejne zamówienia i zasnąłem. Pracownik przyjechał wziął się za (...)

Urlop 11

To było do przewidzenia, wstałam pierwsza. Było po 8, reszta spała w najlepsze. Nie ma się też co dziwić, towarzystwo sobie trochę poszalało, więc i sen mocny. Szybki prysznic, odziałam się też nieco… raptem dłuższa koszulka, żeby tylko tyłkiem nie świecić. Stanik i majtki zbędne, nie było się przed kim wstydzić a rozpoczynał się kolejny upalny dzień. Zaparzyłam kawę i wyszłam na taras. Wyciągnęłam się na leżaku, zamknęłam  (...)

Bliskie kontakty z moją mamą [cz.1]

Witam, mam na imię Adam - 18 lat, moja mama Agnieszka - 42 lata, opowiem wam dziś o czymś co nam się przydarzyło. Ja, mój ojciec i moja seksowna matka mieszkamy w małej miejscowości. Tata ze względów swojej pracy musi czasem wyjeżdżać na weekendowe szkolenia, tak stało się i tego pamiętnego weekendu. Ja i mama zostaliśmy sami na trzy dni, naszedł wieczór... Siedząc przy (...)

Magda i synowie cz.4

Rano wstałam jak zwykle wcześniej od nich. Musiałam zrobić im śniadanie do szkoły. Był piątek, jeszcze jeden dzień i weekend przed nami. Chłopcy wyszli z pokoju trochę później, ubrani w spodnie od piżamy. Przed wejściem do kuchni już z daleka spoglądali na mnie chyłkiem. Gdy zobaczyli, że krzątam się po kuchni nago także ściągnęli spodnie i znowu miałam sposobność ujrzenia ich olbrzymich erekcji (...)

Niegrzeczna siostra

Wychowałem się na wsi i jako, że byłem spokojnym chłopakiem, lubiłem spokojne, wiejskie życie. Nie było tam jednak dla mnie przyszłości, a że moim marzeniem było zostać prawnikiem, musiałem przeprowadzić się do hałaśliwego, dużego miasta, gdzie życie pędziło i nikt nie oglądał się za siebie. Znajdowała się tam wyższa uczelnia prawnicza, na którą się dostałem, więc pożegnałem się z ukochaną wioską, gdzie jedyną  (...)

niespodziewany wieczorny sex z mamą

Mam na imię Dawid i mam 16 lat moja mama Danuta ma lat 37 i jest bardzo dobrze wyposażona no poprostu jest za co złapać i na co popatrzeć ale dosyć o mnie i mojej mamie pewnego wieczora jakieśpół miesiąca temu kiedy tata był w delegaci poszedłem wcześniej spać mama jak zwykle siedziała i oglądała swoje filmy jak doszedłem do swojego pokoju to wszedłem do niego i nie zamknąłem drzwi dokładnie były uchylone no i  (...)

Między rodzeństwem - część 3

Sam dotyk mojej siostry, szczególnie gdy myła mi fallus, wystarczyłby, żeby mnie podniecić. Jeśli dodać do tego jej zjawiskową urodę (i chyba też zapach wspomnianego olejku), nie muszę chyba mówić, jak szybko byłem gotowy do powtórki naszych nocnych szaleństw. Zresztą ja też coraz lepiej radziłem sobie z ciałem Ani. Już myjąc jej piersi wywołałem u niej lekkie przyspieszenie oddechu i pulsu. Kiedy, namydliwszy śliczny płaski  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia