Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Rodzina w Górach cz.3

Następnego dnia obudziłem się po godzinie jedenastej. Za oknem słońce świeciło pełnym blaskiem, a ja czułem się wyspany i zrelaksowany. Mój poranny wzwód wydawał się być mocniejszy niż zazwyczaj. Wtedy dopadła mnie myśl, czy to wszystko w nocy wydarzyło się naprawdę, czy był to jakiś niesamowity sen. Leżałem tak kilka minut w łóżku zastanawiając się nad tym wszystkim. Jeśli to był sen, to cholernie realistyczny, sam  (...)

Rodzina w Górach cz. 2

W mojej głowie aż huczało. Przed sekundą spuściłem się na twarz mojej matki, która w dodatku oznajmiła mi, że cała noc dopiero przed nami. To wszystko sprawiło, że pomimo iż dopiero co się spuściłem to mój kutas wcale nie opadł. Ojciec gdzieś poszedł, do końca nie wiedziałem gdzie. Wszystko było tak surrealistyczne, tak niemożliwe... Z drugiej strony spełniały się moje marzenia i najskrytsze fantazje. Z letargu wyrwał mnie (...)

Rodzina w Górach - cz. 1

Po kilku godzinach dojechaliśmy na miejsce. Nasz domek stał samotnie u podnóża góry. Domek składał się z kuchni, łazienki, salonu z tarasem oraz dwóch sypialni. W piwnicy ojciec zaaranżował kolejny pokój, gdzie przechowywał swoje alkoholowe trunki. Znajdował się tam też kominek do ogrzewania całego budynku oraz duża wygodna rogówka. Wokół domku nie było widać żywej duszy. Mama zaproponowała Monice spotkanie (...)

Rodzina w Górach - prolog

Mam na imię Daniel, a cała historia wydarzyła się trzy lata temu w okresie wakacyjnym, tuż po tym jak skończyłem 15 lat. Ale po kolei. Mam trzy lata starszą siostrę Monikę, która jest piękną blondwłosą dziewczyną, ma jakieś 168 cm wzrostu i duży biust. Uczy się w ostatniej klasie liceum, a do tego jest tancerką. Taniec to prawie całe jej życie. Z uwagi na to, że tańczy, rusza się i regularnie ćwiczy ma bardzo  (...)

Rodzinna edukacja 1

Nasza rodzina nie jest duża, składa się z mamy Marioli (38 lat), taty Przemka (40 lat) mojej siostry bliźniaczki Moniki i ze mnie czyli Artura (16 lat). Jak każdy nastolatek oglądałem bardzo dużo pornosów i często się masturbowałem. Czasami waląc gruchę wyobrażałem sobie moją piękną siostrę, jej pączkujące piersi i długie rude włosy. Zastanawiałem się czasami, czy włosy na cipce też ma rude. Innym razem myślałem o mamie (...)

Ferie z babcią cz.4

Mój braciszek nie tracił czasu. Trzymał jedną z nóg babci wysoko w górze i mył jej łydkę. Po chwili wędrował już dłonią daleko, po same udo, aż nie znikała pod pianą i tak parokrotnie to powtarzał. Śmiali się oboje. - …och, to żaden problem – mówił Tomek – po to masz wnuczków, żeby ci pomagali. Prawda? (...)

Ferie z babcią cz.3

Weszliśmy do sauny. Zdjąłem okulary, zegarek i położyłem je na półce. Członki na szczęście nam zmalały, lecz widziałem że gruby, duży korzeń Tomka wyraźnie przebija się przez jego mokre bokserki. Babcia siedziała wśród smug pary w samym ręczniku owiniętym na piersiach i kończącym się w połowie ud. Nie wiem, czy miała na sobie jakieś majtki, ponieważ kolana pozostawiła złączone. Byłem natomiast pewien, że jest  (...)

Ferie z babcią cz.2

Było jeszcze ciemno, gdy zbudziły nas ostre, pomarańczowe światła. Pomoc drogowa wreszcie do nas dotarła. Spojrzałem na zegarek. Była 4 rano. Babcia wyszła przez klapę bagażnika porozmawiać z panami, a my szybko ubraliśmy się w suche ubrania wcześniej dla nas przygotowane i również dołączyliśmy do wszystkich na zewnątrz. Było przeraźliwie zimno. Marzyłem tylko o tym, żeby znów wskoczyć pod ciepłą pierzynę i  (...)

Ferie z babcią cz.1

Cześć. Mam na imię Szymon i mam 14 lat. Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Babcia Teresa, która samotnie wychowuje mnie i mojego starszego 16- letniego brata Tomka, postanowiła zabrać nas na ferie w góry. Nasi rodzice zginęli w wypadku samochodowym gdy byliśmy jeszcze bardzo mali. Przygarnęła nas nasza babcia. Dziadek zmarł przed moimi urodzinami. Drudzy dziadkowie od strony taty i reszta rodziny  (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.8

Podziwiałem z mojej pozycji jej złączone razem nogi, gdy była już na klęczkach. Siedziała na piętach. Szerokie biodra, opięte teraz jeszcze bardziej na jej ciele, sterczały na boki, kusząc swymi krągłościami. Piersi ścisnęły jej się mocno, wypiętrzając się dumnie do przodu za sprawą rąk które trzymała przy ciele. Głęboki kanał pomiędzy nimi cieszył me oczy. Dłonie trzymała na nagich udach. W nich ściskała tubkę z maścią. Głęboki  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia