Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Tradycja.

To były straszne awantury. Tato chciał sprowadzić do nas jakąś babę. Nie chodziło mi o mamę, która nie dawno odeszła od nas, ale o fakt współdzielenia na przykład toalety, z jakąś obcą babą! Awantury to może nie, bo tato bladł i czerwieniał na przemian, ale nie krzyczał. Czekał, aż przestanę wrzeszczeć i cierpliwie próbował mi tłumaczyć. Ale dantejskie sceny to na były pewno. Pokora taty rozzuchwaliła mnie (...)

Władza teścia.

Teść lekko otworzył drzwi i zręcznie wszedł do środka. Aneta leżała na boku z głową podpartą na ręku. Ożywiła się na widok taty, zarumieniła się i zaczęła szybciej oddychać. Teść w milczeniu zdjął spodnie od piżamy. Uwolniony penis podskoczył i urósł w dugą i grubą, skórzastą marchew. Aneta położyła się na plecach z lekko uniesioną głową i wyciągnęła ku tacie ręce. Teść zrzucił górę od piżamy. Średniego wzrostu, szczupły, o silnych i wyraźnych mięśniach. Podszedł bliżej do łóżka i skierował  (...)

Erotyczne życie nie tylko rodzinne cd.

Wobec jednak usilnych nalegań nie mieliśmy wyjścia, dziewczyny wydobyły na wierzch nasze armatki i zaczęliśmy je delikatnie pieścić dłońmi, następnie Jerzyk pierwszy pochylił się do mojego ptaszka i wziął go do ust, jego Gosia aż sapnęła z wrażenia. Muszę przyznać że byłem pod wrażeniem jego zdolności. Po kilku minutach wyprostował się i wyeksponował swojego zaganiacza, zrozumiałem że przyszła moja kolej. Nachyliłem się nad jego ptaszkiem, miał bardzo interesujący zapach i  (...)

Erotyczne życie nie tylko rodzinne

Jesteśmy małżeństwem z 12 letnim stażem oraz parką wspaniałych bliźniąt. Zacznijmy jednak od początku, zarówno ja jaki moja żonka pochodzimy z rodzin w których temat ciała, nagości i sexu nigdy nie był tematem tabu. Nigdy nie było u nas obłudnego wstydu unikania / w razie potrzeby / tematu dojrzewania, erotyki czy sexu. Dlatego gdy po jakichś 5 czy 6 miesiącach znajomości zaczęliśmy się kochać nie było to bulwersujące dla naszych rodziców, mim om że czasami robiliśmy to w domu (...)

Sex odyseja 2014 cz.2 ( inna wersja )

- Nie kochanie. Takie 18 cm okazy trafiają sie niezwykle rzadko. Podejdź bliżej i patrz. To jest trzon zakończony główką. Z tej główki wylatują nasze witaminki ale nie same. Musimy im trochę pomóc. Zaraz pokażę ci jak. Uklęknij z boku i chwyć penisa rączką przy jąderkach. Właśnie tak. Drugą rączką zacznij masować jąderka. To właśnie w nich produkowane są nasze witaminki. Teraz się pochyl i weź penisa w usta. Właśnie tak. Grzeczna (...)

Bardziej chciala niz ja

Cycuszki ,dwa wielkie kragle balony ..wystawilam mi pod nos ,czulem je na swojej glowie, nie wytrzmalem zanurkowalem w dekolcie ,gryzlem oba ..nie stawiala oporu..mialem zielone swiatlo..zlapalem za dupcie jedrna, spodnie zsunolem razem zrecami z posladkow..a ze nadal siedzialem cipke mialem na wysokosci zadania, juz mokra zirokezem malutkim, rozstawilem jej nogi ,wsadzilem jezyk podobalo sie jej mruczala jak kotka (...)

syn

Kilka dni temu gdy męża nie było w domu bo był w delegacji ja zostałam sama z dziećmi w domu. Tej nocy położyłam się spać i byłam ubrana tylko w krótką koszule nocną, gdy już zasypiałam otworzyły się drzwi do pokoju. To był mój syn, myślałam że przyszedł się przytulić tak jak to robił czasami. Tylko przytulić, ponieważ on zawsze mówił, że ja mam duże, ładne cycki( podobały mu się). Tak ja mam rozmiar (...)

zgwałcił mnie syn

Mój syn mnie podgląda jak się myje czy przebieram a nawet jak chodzę w samej bieliźnie. Czasami zabiera mi moje staniki i majtki i się spuszczał w nie. Rozmawiałam z nim na ten temat parę razy i nic nie pomogło, bo on na to mówił, że mam duże cycki i to go podnieca. A raz przyłapałam go jak walił konia w mój stanik i majtki a ja do niego mówię co ty robisz a on na to mamo ty masz taki duży stanik ze mnie podnieca a twoje cycki są cudowne i takie  (...)

pomoc synusiowi

Mam na imię Ewa i jestem matka 15 letniego chłopaka. Wychowuje go sama praktycznie od urodzenia ponieważ krótko po porodzie maż mnie tak bez powodu porzucil i znikł bez słowa. Od jakiegoś czasu dostrzegłam, ze Emil, mój syn podgląduje mnie. Tłumaczyłam sobie to tym iż jest w takim wieku kiedy buzują hormony i chłopcy robią różne głupstwa i mają dziwne fantazje. Ale to stało się coraz bardziej natarczywe. Wiele razy słyszałam jego jęki  (...)

SEKS ODYSEJA 2014 CDN.

Nawet dokładnie nie wiem kiedy sie obudziłam. Wstałam cichutko nie chcąc budzić Basi która smacznie spała. Chwilę postałam nad jej nagim ciałem przyglądając się jej. Basia była naprawdę ładną a nawet piękną kobietą. Mimo że leżała na plecach to jej piersi dumnie unosiły się ku górze smukły brzuszek lekko unosił się gdy spokojnie oddychała a poniżej pępuszka zaczynała się jej niewydepilowana cipeczka. Jej czarne włosy jeszcze mokre po  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki