Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Zdrada przez pomyłkę

Niedawno po ślubie pojechałem ze swoją żoną na wieś do rodziców. Wzorowe gospodarstwo, kury, krowy, konie, wszystko zadbane i czyste. Koniecznie chciałem pokazać swojej młodej żonce gdzie i jak kochają się moi rodzice. W oborze, przy zagrodzie gdzie stały konie, był ustawiony specjalny kozioł. Poprosiłem Anię ażeby położyła się na nim na brzuchui i rozkraczyła nogi. Stała tak w pozycji w jakiej kryją się zwierzęta, podszedłem do niej i wskoczylem na nią jak ogier na klacz (...)

Laura 1986

- Cześć, są – odpowiedziałem gapiąc się na jej śliczne stopy. Szybko oderwałem wzrok od tych stópek i przepuściłem Laurę w drzwiach gapiąc się na nią od tyłu. „Normalnie szał” – pomyślałem i zamknąłem drzwi. Ciotka wchodziła po schodach przede mną, patrzyłem więc na jej biodra kołyszące się przed moim nosem i wyrywałem spojrzeniami jej śliczne paznokcie u dłoni chwilami się pojawiające i znikające (...)

Ciocia Iza cz.2

Wplotła mi palce we włosy i delikatnie całowała z języczkiem. Robiłem dokładnie tak samo i nie mogłem wyjść z podziwu, że to takie cudowne uczucie. A wacek już stał na maksa bezwiednie i nieregularnie pocierany biodrem cioci. Dotarło do mnie, że zaraz eksploduję. Iza też to poczuła i kilkoma delikatnymi podrapaniami paznokciami po członku doprowadziła mnie do wytrysku zachlapującego jej dłoń od środka i biodro (...)

Ciocia Iza

To był dwupiętrowy, poniemiecki budynek z mieszkaniami dla kolejarzy, tuż przy stacji kolejowej, a dziadek był kolejarzem i dostał to mieszkanie jako służbowe w 1948 roku. Prawie wszystko było w nim poniemieckie – głównie meble i piece kaflowe. Mieszkanie było czteropokojowe, a kiedy z przedpokoju wchodziło się do jednego pokoju, to można było przejść przez wszystkie i trafić znowu w to samo miejsce. Z przedpokoju można było wejść do łazienki, do osobnej kuchni i do pomieszczenia, z  (...)

Agnieszka i jej mężczyźni cz.4

Po ostatniej przygodzie Agi z Lilką podczas imprezy w jej domu, jej życie uległo pewnym zauważalnym zmianom. Odkryła ona, że lubi nie tylko seks z mężczyznami ale i z dziewczynami. I choć minął już ponad tydzień od tamtej nocy, Aga do teraz czuła na swojej skórze smak i dotyk Lilki. Na dodatek poznała też sekret swojej najlepszej przyjaciółki która oznajmiła jej, że uprawia seks ze swoją rodzoną siostrą! Strasznie  (...)

Szalona rodzinka-cz.3

Od czasu do czasu podczas naszych igraszek umawialiśmy się z ojcem, że ruchając Anię lub Beatkę spuszczamy się tylko w jedną cipkę Beatki lub Ani tak, że po takich spustach szparka naszej wybranki była wypełniona naszą spermą po same brzegi i gęsto ściekała po wewnętrznych stronach ud naszej pani. Jednocześnie nasz styl życia nie miał wpływu na nasze życie towarzyskie, nie byliśmy jakimiś odludkami, mieliśmy sąsiadów, z którymi utrzymywaliśmy przyjacielskie  (...)

Siostrzyczka i kuzyneczki

Mam na imię Arkadiusz i niedawno skończyłem 17 lat. Mieszkam samotnie w stojącym domku. Moja rodzina na pozór niczym szczególnym się nie wyróżnia: przeciętni rodzice i o rok ode mnie młodsza, 16 letnia siostra – Ewelina. W przeciwieństwie do wielu rodzeństw, gdzie brat z siostrą drą ze sobą koty o najmniejszy drobiazg – my z Ewelinką, odkąd sięgam pamięcią, żyliśmy w niezwykłej zgodzie i przyjaźni, a jedno za drugim bez wahania wskoczyłoby w ogień (...)

Nikt o tym nie wie, że robię to z tatą....cz. 3

- Nawet jeśli jestem nago, to i tak nie powinieneś napalać się na własną siostrę ej.... – odrzekła wiedząc, że jest w tym momencie stu procentową hipokrytką biorąc pod uwagę to jak sama jarała się ojcem i jego nagimi partiami ciała. Zwłaszcza tą jedną wiszącą między jego nogami. I nagle w jej głowie pojawiła się myśl, czy może Damian ma tam coś podobnego do taty? Istniało duże prawdopodobieństwo, że odziedziczył po nim ptaka a to znaczyło, że miałby się czym pochwalić. Teraz i ona miała (...)

Słodka siostrzyczka

Moja młodsza siostra Asia również nie znosiła tej pogody. Po powrocie ze szkoły zawsze przeklinała zaspy śniegu, przez które idąc musiała się przedzierać. Zdejmowała wtedy przemoczone spodnie i rozwieszała je na kaloryferze, zostając od pasa w dół w samych rajstopach i majtkach. Chodziła tak potem po domu, a ja po kilkunastu dniach oglądania jej mimochodem w takim odzieniu, zdałem sobie sprawę, że znam już chyba wszystkie jej majtki. Pewnego dnia podczas zajęć na uczelni przyłapałem (...)

Wakacje u kuzynek cz. 1

Aurelia skuła spowrotem Agnieszkę, po czym wyjęła z torby nakładki i nałożyła je na sutki rudzielki. Potem wyciągnęła dwa 25-centymetrowe wibratory i wepchnęła je do obu dziurek Agnieszki. Wszędzie włączyła wibracje, a jej młodsza krewniaczka zaczęła jęczeć. Czuła drgania rozchodzące się po całym jej ciele i podniecenie rosło u niej prędko. Wtedy z obu stron podeszły kuzynki i przystawiły sztuczne kutasy do jej twarzy. Ona zaczęła ssać je na zmianę i tym razem smakowały jej. Drgania  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia