Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Rodzinna edukacja 1

Nasza rodzina nie jest duża, składa się z mamy Marioli (38 lat), taty Przemka (40 lat) mojej siostry bliźniaczki Moniki i ze mnie czyli Artura (16 lat). Jak każdy nastolatek oglądałem bardzo dużo pornosów i często się masturbowałem. Czasami waląc gruchę wyobrażałem sobie moją piękną siostrę, jej pączkujące piersi i długie rude włosy. Zastanawiałem się czasami, czy włosy na cipce też ma rude. Innym razem myślałem o mamie (...)

Ferie z babcią cz.4

Mój braciszek nie tracił czasu. Trzymał jedną z nóg babci wysoko w górze i mył jej łydkę. Po chwili wędrował już dłonią daleko, po same udo, aż nie znikała pod pianą i tak parokrotnie to powtarzał. Śmiali się oboje. - …och, to żaden problem – mówił Tomek – po to masz wnuczków, żeby ci pomagali. Prawda? (...)

Ferie z babcią cz.3

Weszliśmy do sauny. Zdjąłem okulary, zegarek i położyłem je na półce. Członki na szczęście nam zmalały, lecz widziałem że gruby, duży korzeń Tomka wyraźnie przebija się przez jego mokre bokserki. Babcia siedziała wśród smug pary w samym ręczniku owiniętym na piersiach i kończącym się w połowie ud. Nie wiem, czy miała na sobie jakieś majtki, ponieważ kolana pozostawiła złączone. Byłem natomiast pewien, że jest  (...)

Ferie z babcią cz.2

Było jeszcze ciemno, gdy zbudziły nas ostre, pomarańczowe światła. Pomoc drogowa wreszcie do nas dotarła. Spojrzałem na zegarek. Była 4 rano. Babcia wyszła przez klapę bagażnika porozmawiać z panami, a my szybko ubraliśmy się w suche ubrania wcześniej dla nas przygotowane i również dołączyliśmy do wszystkich na zewnątrz. Było przeraźliwie zimno. Marzyłem tylko o tym, żeby znów wskoczyć pod ciepłą pierzynę i  (...)

Ferie z babcią cz.1

Cześć. Mam na imię Szymon i mam 14 lat. Chodzę do pierwszej klasy gimnazjum. Babcia Teresa, która samotnie wychowuje mnie i mojego starszego 16- letniego brata Tomka, postanowiła zabrać nas na ferie w góry. Nasi rodzice zginęli w wypadku samochodowym gdy byliśmy jeszcze bardzo mali. Przygarnęła nas nasza babcia. Dziadek zmarł przed moimi urodzinami. Drudzy dziadkowie od strony taty i reszta rodziny  (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.8

Podziwiałem z mojej pozycji jej złączone razem nogi, gdy była już na klęczkach. Siedziała na piętach. Szerokie biodra, opięte teraz jeszcze bardziej na jej ciele, sterczały na boki, kusząc swymi krągłościami. Piersi ścisnęły jej się mocno, wypiętrzając się dumnie do przodu za sprawą rąk które trzymała przy ciele. Głęboki kanał pomiędzy nimi cieszył me oczy. Dłonie trzymała na nagich udach. W nich ściskała tubkę z maścią. Głęboki  (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.7

Wczoraj mama po wysprzątaniu łazienki udała się do swojego pokoju i już się więcej wtedy nie widzieliśmy. Ja oglądałem film, o którym jej wspominałem, ale tak naprawdę niewiele z niego pamiętam. Moje myśli wciąż uciekały w stronę wydarzeń z wieczornej kąpieli - delikatnych rąk mej rodzicielki na moim przyrodzeniu, pieszczących mnie czule i z miłością (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.6

Ściskało mnie w dołku z ekscytacji, co wydarzy się tym razem, gdy szedłem za nią do łazienki. Wciąż nie przeprowadziła ze mną pogadanki o masturbacji i nie wiedziałem czy jej o tym przypominać. Lepiej nie, bo jak zacznie swój wykład, to nie wiadomo o której skończy. Pozwolę biec wydarzeniom swoim rytmem. Po wcześniejszej rozmowie wiedziałem, że jest nastawiona do spraw seksualności człowieka bardzo otwarcie (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.5

Będzie wielki. Czułem to. Chciałem cofnąć biodra i jeszcze raz pchnąć. Prześlizgnąć małego po zaciśniętym wnętrzu dłoni. Nie przejmowałem się tym, co mama sobie pomyśli, jak za chwilę wytrysnę. Cofnąłem pupę i przygotowywałem się do ostatecznego ruchu do przodu, który da mi spełnienie. Sperma buzowała mi w jajach i wydawało mi się, że już przepływa przez kanaliki, dążąc do wystrzelenia miliona plemników (...)

Pielęgnowany przez mamę cz.4

Wieczorem, po kąpieli, przyszła aby znów nasmarować moje posiniaczone kolana. Ponownie przede mną klęknęła i zaczęła wcierać maść. Ja nawet nie ukrywałem namiotu, jaki się stworzył z moich spodenek od piżamy. Już i tak go widziała w pełnej okazałości. Zerkała na niego kilka razy dyskretnie, a ja wprawiałem go wtedy w skurcze. Uśmiechałem się pod nosem. Dostrzegałem, jaka mama jest  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia