Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Nauka dojrzewania . wg.mamy. cz.1

Był to bodajże piątek bo akurat skończyłem lekcje i wróciłem do domu ciesząc się weekendem . reszta dnia minęła mi jakoś nudno zwykłe domowe obowiązki . Wieczorem postanowiłem wejść na komputer. Siadłem sobie spokojnie w pokoju , zamknąłem drzwi od pokoju który niestety dzieliłem z siostrą. Włączyłem sobie porno na komputerze . Zacząłem sobie walić prawie już dochodziłem kiedy niespodziewanie weszła  (...)

Pati ty ...

No Pati! Przegięłaś! Tak przeczytałam to twoje „Saunowanie”! Świnia jesteś, że nic nie powiedziałaś! Nie podoba mi się też jak mnie opisałaś! Piersi mam ładniejsze – to fakt ale z tym nie deptać to przesadziłaś! Widziałaś mnie nago na basenie, w przebieralni i teraz wiem czemu mi się tak przyglądałaś, aż mi głupio było. Masz tam troszkę włosków, ale ja jestem bardziej dojrzała! Moje wargi są bardziej mięsiste, zmysłowe i aż  (...)

Rodzinka na weselu, cz. 1 - Przed ślubem

Nigdy nie przepadałem za rodzinnymi imprezami, które mają to do siebie, że są nudne jak flaki z olejem, a do tego zbierają się na nich osoby, których człowiek nawet porządnie nie zna. Nazywam się Wojtek Łobacz, mam 16 lat i – niestety – uczestnictwo w jednej z takich imprez stało się dla mnie koniecznością, gdy tylko gruchnęła wieść, że ciotka Emila wychodzi wreszcie za mąż. „Wreszcie”, bo miała już 31 lat i wszyscy od dawna  (...)

Rodzina w Górach cz4

Po porannych wydarzeniach wsiedliśmy do samochodu, gdzie dziewczyny już na nas czekały. Podróż nie trwała długo, po jakichś 20 minutach dotarliśmy na rynek małego miasteczka, gdzie dziewczyny zaparkowały samochód. Dzień był wspaniały, słońce mocno prażyło, lekki wiaterek powodował jednak, że temperatura była idealna. Powoli, trochę leniwie udaliśmy się w czwórkę do restauracji, gdzie czekał na nas już ojciec  (...)

Niesamowite ferie cz.1

Zacznę od tego że ja i moje kuzynka od małego świetnie się dogadywaliśmy. W każde ferie czy wakacje spotykaliśmy się u babci i bawiliśmy się. Kiedy staliśmy się nastolatkami zaczęliśmy wyjawiać sobie swoje sekrety. Byliśmy po prostu przyjaciółmi. Moja kuzynka jest ode mnie rok starsza. Jest niewysoką chudą brunetką , świetnie ubierającą się młodzieżowo. Zawsze z dużym dekoltem który na jej wiek był całkiem spory (...)

Wakacje u cioci cz. 1

- tak, sąsiedzi, to mile kobitki, głownie samotne panny jak ja, pani Kasia co mieszka na prawo od nas, będziesz widział jej dom z okien swojego pokoju. ma syna w wieku podobnym do twojego z tego co pamiętam. - z lewej strony natomiast mieszka pani nauczycielka z lokalnej szkoły, bardzo miła pani, czasem wpada na kawę (...)

Moje kuzynki cz.1 (Operacja szklanka)

Było wiosenne popołudnie. Jak co dzień musiałem iść pomoc młodszej kuzynce. Monika moja kuzynka była śliczną szesnastolatką. Jej mama moja ciocia Beata wyjechała na delegację. Wyjechała dziś rano kiedy Monika spała. Jako, że byłem już pełnoletni musiałem zająć się kuzynką. Po przekroczeniu progu jej domu zobaczyłem ją w spodniach i białym podkoszulku (...)

przygoda z chłopakiem i jego starymi

Mam na imię Natalia, mam 16 lat i pewnego popołudnia przyszedł do mnie mój chłopak Marcel. Zaprosił mnie na obiad do swoich rodziców, z chęcią się zgodziłam no bo chodzimy już ze sobą 3 miesiące i wypadało by zapoznać się z jego rodzinką. Poszliśmy do kina a po udanym seansie poszliśmy do jego domu.Otworzył nam jego tata wysoki przystojny brunet o szarych oczach około czterdziestki. (...)

wczasy z mamą

Jestem Piotrek i w tym roku skończę 17 lat. Może opowiem trochę o sobie i mojej mamie, w końcu jesteśmy jedynymi bohaterami tej opowieści. Jeśli chodzi o mnie, to mam ciemne włosy, zielone oczy i często chodzę, na siłownię, co można zobaczyć na moim wysportowanym ciele. Mam też wielu przyjaciół i dziewczynę. Moja mama Monika, natomiast, to 36-letnia, pulchna kobieta o mocnej, krągłej sylwetce gruszki. Jej wielki biust i  (...)

Rodzina w Górach cz.3

Następnego dnia obudziłem się po godzinie jedenastej. Za oknem słońce świeciło pełnym blaskiem, a ja czułem się wyspany i zrelaksowany. Mój poranny wzwód wydawał się być mocniejszy niż zazwyczaj. Wtedy dopadła mnie myśl, czy to wszystko w nocy wydarzyło się naprawdę, czy był to jakiś niesamowity sen. Leżałem tak kilka minut w łóżku zastanawiając się nad tym wszystkim. Jeśli to był sen, to cholernie realistyczny, sam  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia