Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Krakowskie opowieći Cz. 1

Dochodziła już godzina dziewiętnasta. Zwyczaj jadania wspólnych posiłków był u nas w rodzinie, z tego co pamiętam od zawsze,. - Już idę odkrzyknąłem wiedząc, że to oblężenie, które zafundował mi Michał potrwa jakieś jeszcze 5 minut. Ach możliwość gry w Warcraft’a przez sieć była jak narkotyk. Całe święta i wolne po nowym roku przed kompem. Dobrze, że zauważyłem że spadł śnieg (...)

Damian i jego siostra Karolina cz 4

Zjedliśmy śniadanie ja i Karolina poszliśmy do pokoju a ciocia sprzątała w kuchni. Gdy Karolina minela próg naszego pokoju zrzuciła z siebie ręcznik jej piersi ze sterczącymi sutkami pięknie wyglądały w blasku słońca. Podszedłem do fotela ściągnąłem bokserki usiadłem i Karolina wiedziała co robić ulokowała się pomiędzy moimi nogami i zaczęła bawić się moim penisem drażniła go językiem , waliła mi konia (...)

Moja przygoda z rodzinką Prolog

Ona nie mówiąc nic docisnęła rękami mnie mocniej , to był znak by nie przestawać , waliłem ją w twarz jeszcze mocniej i mocniej , aż ledwo łapała dech , zaczynała robić się fioletowa , jej oczy zdawały się już samowolnie zamykać gdy nagle doszedłem , wytrysk był tak wielki , że z kącików jest ust wypływały strumienie spermy , większość zaś połykała , krztusząc się i dociskając mnie coraz mocniej , gdy wszystko połknęła (...)

Rodzinne wakacje

Na plaży było za gorąco. W dodatku nawet nie dało się poczytać książki, bo odbijające się od kartek słońce za bardzo dawało po oczach. Grzesiu postanowił wracać do domu. Niezbyt lubił się opalać, w przeciwieństwie do swojej rodziny. Ojciec siedział na leżaku i pił piwo za piwem, a nowa partnerka ojca – Marta – przysypiała na kocu. Siostra Grzesia też lubiła smażyć się na słońcu, a dla ochłody co jakiś czas chodziła popływać w  (...)

Damian i jego siostra Karolina cz 3

Wstałem rano w pokoju oprócz mnie nie było nikogo ja za to byłem cały nagi i lepiący się od soczków Karoliny.Więc czym prędzej pomaszerowałem do łazienki by wziąć prysznic na podłodze leżały trzy zużyte kondomy , po nocy pełnej wrażeń to był mój pierwszy raz którego nigdy nie zapomnę było poprostu super wyszedłem z pokoju i w kuchni zobaczyłem ciocie w samej podkoszulce bez majtek (...)

Rodzinna Impreza cz.2

Na twarzy dziewczyny i jej brata widać było strach, nie wiedzieli kto mógł wejść do pokoju a z racji że Krystian nie zamkną drzwi na klucz mógł tam wejść dosłownie każdy. Oboje wyraźnie rozpromienieli gdy w drzwiach stanęła ich młodsza siostra Paulina. Ja stojąc w ciemnościach za oknem czekałem na reakcję młodszej kuzynki, zastanawiałem się co zrobi jeśli zobaczy rodzeństwo w takiej sytuacji. Jednak wymienili oni między (...)

Rodzinna Impreza cz.1

Na imię mi Bartek mam 18 lat i chciałbym opowiedzieć wam historię która przydarzyła mi się jakieś dwa lata temu. Mieszkam wraz z rodzicami i starszą o rok siostrą w domu jednorodzinnym na przedmieściach jednego z większych miast. Tata Bogdan pracuje za granicą więc można się domyśleć że w domu można go spotkać kilka razy w roku. Mama - Marzena to 42 letnia kobieta o dość krągłych kształtach za to siostra  (...)

Kuzyneczki

Obudziłem się rano w telewizyjnym pokoju, który znajdował się obok sypialni kuzynek. Rozmyślałem o wczorajszym zdarzeniu pod prysznicem. Obie położyły się dość szybko spać. Może były zmęczone... któż to wie? Nie zmienia to jednak faktu, że przeżyłem z nimi coś niesamowitego. To co zapewniły mi Paulina i Kasia, nie zapewni mi już żadna dziewczyna. W pewnym momencie moje rozmyślania przerwało pukanie do drzwi. (...)

Rodzinka na weselu, cz. 3 - Co dwa baty, to nie jeden

Kaja tymczasem okazała znacznie lepszą zdolność przystosowania do sytuacji. Posłusznie, bez chwili zwłoki, uklęknęła przed nim i poczęła rozpinać mu spodnie. Robiła to spokojnie, ale on, wyraźnie nie mając ochoty czekać, ostrym ruchem wpakował jej kutasa wprost do buzi aż po same jaja. Zaczęła się krztusić, zaskoczona taką brutalnością, odruchowo cofając nieco głowę. Ojciec, widząc to, szarpnął ją za włosy i siłą  (...)

Rodzinka na weselu, cz. 2 - Zabawa się rozkręca

Kiedy wróciłem na parking, tłoczących się tam osób było jeszcze więcej niż wcześniej. Czekając na rozpoczęcie uroczystości, starałem się, na ile to możliwe, unikać wylewnych powitań, dlatego trzymałem się na boku. Wkrótce, gdy nadeszła odpowiednia pora, tłum gości ruszył do kościoła, a ja za nimi. Po wejściu do środka, usiadłem w jednej ławce z rodzicami, którzy zostawili też trochę miejsca dla mojego starszego brata z  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia