Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Wyuzdana rodzinka cz II

Ja pierdziele kurde jak mnie zobaczyli ich mina wyrażała więcej niż tysiąc słów jesli oglądaliście pierwszą część American pay i kojarzycie tą scenę jak główny bohater pakuje fujare w szarlotkę i jego zaskoczenie i minę gdy przyłapuje go ojciec to taka właśnie mina zagościła na całej trójce poprostu szok , niedowierzanie i zażenowanie w jednym ,ale mniejsza o to mnie bardziej interesowały wyjaśnienia i jak do tego wszystkiego doszło. I tak (...)

Wyuzdana rodzinka

Wydarzyło się to zaledwie 2 miesiące temu wróciłem wcześniej ze szkoły bo nas znienawidzony fizyk odszedł na emeryturę z tej okazji nawet chcieliśmy dać na Msze, ale doszliśmy do wniosku po co dawać pretekst księdzu (hobbista motoryzacji) jeszcze by się biedak zaczął rozglądać za nowym volvem po co mu głowę zaprzątać (oraz marnować jego cenny czas)i tak padł pomysł jeb*c to zrywamy sie i idziemy się nawalić jak  (...)

Sen

Ze snu wyrwała mnie awantura i krzyki rodziców, kolejny dzień jak co dzień. Choć to wbrew zdrowemu rozsądkowi szybko i z radością spakowałem plecak i pobiegłem do szkoły. Siedem lekcji przebiegło w spokojnej i miłej atmosferze, potem boisko i niestety powrót do domu. W drzwiach zaskoczyła mnie cisza. Tata krzątał się po kuchni a mama spała w moim pokoju. Moje próby obudzenia jej spełzły na niczym. Tata  (...)

Gorące lato z kuzynką

Jestem 16 letnim chłopakiem i mam bardzo dużą rodzinę. Ja, rodzice i moje rodzeństwo mieszkamy w Krakowie, reszta rodziny – obie babcie, dziadek, wujek, ciocia i młodsza kuzynka – w Warszawie. Z resztą rodziny najczęściej mam okazje spotkać się w święta i wakacje, kiedy to razem z rodzicami jeździmy do nich w odwiedziny. Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie jestem przywiązany do moich krewnych, jednak spędzanie  (...)

Chwila słabości i stało się - ja i mój syn

Cześć. Jestem Marlena, mam 43 lata, mężatka i matka dwójki dzieci, córka 15 lat a syn 23 lata. Od kilku miesięcy nie układa mi się z mężem a zwłaszcza w łóżku. Podejrzewam co jest powodem bo to z jego strony jest brak chęci ale mniejsza o to, jakoś nauczyłam się z tym żyć. Z córką nie mogę znaleźć wspólnego języka, z mężem non stop kłótnie i jedyny który mnie szanuje i stoi po mojej stronie jest Dawid czyli mój syn. Moi  (...)

Mama. Przygoda życia

Wtedy mama popatrzyła na mnie, a ja niewiele myśląc pocałowałem ją w usta, było wart ponieważ mama to odwzajemniła. położyła się na łóżku, lekko zginając nogi w kolanach. Ja położyłem się na niej między jej nogami. całowaliśmy się tak leżąc dobrych kilka minut. Pocałunek ten przerwało zdejmowanie przez mamę ze mnie koszulki, a następnie spodni które pomogłem zrzucić. moje bokserki zrzuciła nogami mama, przez  (...)

Rodzinne wakacje nad morzem, cz. 1: symulacja stosunku

Historia, którą Wam opowiem miała miejsce w czasie, gdy miałem 17 lat, moja mama - 36, zaś ojciec 40. Na wakacje mieliśmy we trójkę wybrać się nad morze. Dodatkowym powodem było to, że w pobliżu mieszkała moja babcia, która również miała do nas na chwilę dołączyć. Ojciec nie był z tego powodu za bardzo zadowolony, gdyż, jak to na ogół z teściową bywa, oboje z babcią byli na siebie cięci, choć tego nie okazywali wprost (...)

Zboczone Rodzeństwo

Jestem zboczonym nastolatkiem co tu dużo mówić Hihi. Moja historia z seksualnoścą rozpoczęła się bardzo wcześnie bo w wieku zaledwie 4 lat. Jak każde dziecko zacząłem się interesować swoim ciałem tyle tylko ze zazwyczaj u dzieci to mija i wraca w okresie dorastania. Jednak u mnie nie minęło i ciągło się za mną pogłębiając moje pragnienia. Wiadomo na początku nie fantazjowalem o seksie... Wraz z wiekiem rosły moje  (...)

Kuzynka w ciąży

Naszego pierwszego spotkania nie pamiętam, bo było to w nasze chrzciny. Byłem o miesiąc starszy od mojej kuzynki H i tę uroczystość rodziny wyprawiły nam razem. Czyżby to był jakiś omen ?. Potem prawie jej nie widywałem, bo mieszkali na drugim końcu Polski i rzadko bywały okazje do spotkań. Specjalnie jej nie lubiłem, ale wszystko do czasu. Kiedy  (...)

Dziewczyna brata ciotecznego

Witam. Zacznę od tego że ta historia wydarzyła się na prawdę. Jestem jej główny bohaterem, chłopak lat 17 średniej postury 176 wzrostu i ona dziewczyna mojego brata ciotecznego.23 lata szczupła czarne włosy około 173 wzrostu, średnie lecz jędrne piersi i fantastyczny tyłek. Jako ze mieszkamy nie daleko siebie bardzo często się widzimy. Od dawna mi się ona podobała lecz pewne wydarzenie jeszcze z potęgowało  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia