Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Damian i wakacje - Wprowadzenie do historii

Smak soków z jej cipki przypominał syrop gruszkowy to mnie zaczęło podniecać . Paulina kręciła pupa po łóżku z rozkoszy szybko oddychając i sapiąc przy tym wnet zaczęła lekko postękiwać i dociskać moją głowę do swojego łona pomyślałem ze czas na ruch drugi wprowadziłem dwa palce do środka cipki pauliny ruszałem ręką jak tłok w cylindrze . Nagle Paulina zaciska uda na mojej głowie i piszczy z powodu orgazmu (...)

zrobiłam to z własnym dzieckiem

Jestem 38letnia kobietą i wychowuje samotnie syna Dawida w wieku 16stu lat. Jedyne co dobre z pozostałości po moim kompletnie nieudanym małżeństwie to właśnie syn. Wspaniały chłopak, który racjonalnie i bardzo dojrzałe myśli i postępuje jak na swój młody wiek a do tego bardzo przystojny i postawny facet z niego wyrasta. Pewnego dnia stało się jednak coś co nigdy nie powinno mieć miejsca a jednak do tego doszło (...)

akt desperacji

Jestem Anka38 lat. Jestem nauczycielka, mężatką i mam córkę w wieku lat 16. Od jakiegoś roku nie wiem dlaczego zaczęłam się interesować jak to by było z kobietą w łóżku. Z czasem bardzo się nasilają ta ciekawość i przerodzila się w duża ochotę na swój pierwszy raz z kobietą. Nie wiem dlaczego ale głównie zaczęły mnie kręcić młode dziewczyny, konkretnie nastolatki a najbardziej mnie sama osobiście szokowalo to że moja  (...)

Nie ma jak siostra!

Po chwili wyszedłem z Asi i ciągle ciężko dysząc, doprowadziłem ją palcami. Czułem przy tym, jak moja sperma z niej wycieka, a oprócz tego cipka wytwarzała strasznie dużo własnych soków i pulsowała podniecająco, co utwierdzało mnie w przekonaniu, że siostra wciąż mnie pragnie. Wydawała z siebie przytłumione jęki, powoli przestawała się kontrolować, aż musiałem zatkać jej usta dłonią, żeby nie pobudziła rodziców (...)

Wypierdolić ciotkę

Po południu nareszcie zostałem sam. Kiedy tylko wyszła po jakieś zakupy błyskawicznie znalazłem się w jej sypialni. Przejrzałem jej kolekcję seksownej bielizny (było jej podejrzanie dużo), i wyciągnąłem koronkowe majtki, które momentalnie znalazły się na moim chuju, drugie które znalazłem w pralni, zapocone od jej gorącego cipska przytknąłem do twarzy i zaciągałem się zapachem jej krocza. Jej obraz w mojej wyobraźni  (...)

Nieugaszona żądza fetysz i gwałt

Wszystkie postacie imiona i nazwiska a także wszystkie inne informacje zawarte w tym opowiadaniu są fikcyjne. Witam wszystkich bardzo serdecznie mam na imie Tomek i piszę tą historię za którą za chwilę znajdę sie w więzieniu.Dobra dość tego nudzenia przejdzmy do rzeczy.Zawsze mialem przeczucie a w zasadzie pewnośc choć niektórzy pewnie nazwią to intuicją że cos ze mna jest nie (...)

Kara siostry (Prolog)

Część mam na imię kuba mam 16lat mieszkam z mamą Agatą (39 lat) i siostrą Natalią ( 18lat).Ojca nie znaliśmy odszedł od nas jak mama była zemną w ciąży. Odkąd odkryłem masturbacje zacząłem podglądać moje dwie piękne kobiety . Moja mama jest dosyć szczupłą brunetką ma około 167cm wzrostu , ma całkiem spore jak na swoją sylwetkę piersi przez co jest bardzo sexy. Moja siostra jest można powiedzieć że jest prawie taka  (...)

Bielizna cz III

- Posłuchaj. Wsuniesz mi go między uda, obejmiesz mnie i będziesz mnie całował. Tak, jakbyś był z dziewczyną i się z nią kochał. Jasne erotomanie. Patryk nieśmiało zbliżył się do niej, włożył pomiędzy uda penisa i z obawą objął Basie. Zatopił się w jej ustach, nieporadnie próbując się poruszać. Ocierał penisa o pończochy, które potęgowały doznania chłopaka. Czuł jej piersi, dotykały jego ciała. Odbierał tyle bodźców, że po (...)

tyle pamiętam

witam dziś już mam 40 lat ale pamiętam jak dziś jak byłem smarkiem wszystkiego ciekawym a miałem 16 od jakiś 2 lat regularnie się masturbowałem.Opowiem co mi się przydarzyło mieszkałem sam z matką ojciec zginął w wypadku jak miałem 5 lat tak więc do rzeczy na 39 urodzinach mamy gdy już goście się porozchodzili została tylko ciotka siedziały z mamą i plotły głupoty kończąc butelkę wina dało się wyczuć ze były (...)

Bielizna cz II

Wrócił po paru minutach. Zdążyła kupić bilety. Seans się rozpoczynał. Weszli i Basia poprowadziła go na samą górę widowni. Na sali siedziało kilkanaście osób, większość w nisko położonych rzędach. Usiedli i po chwili Basia przyciągnęła jego głowę do siebie. Zaczęła całować. Nieporadnie zaskoczony próbował odwzajemniać pocałunek. Przysunęła usta do jego ucha i szeptem mówiła (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia