Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Miła Ciotka

Miałem 17 lat gdy były wakacje ciotka ela przyjechały do nas w słoneczny dzień i zaprosiła nas do łeby do hotelu miał być tam kuzyn i dwie kuzynki i siostra ciotki eli karolina no czyli taka jagby moja ciotka miała 24 lata niemiała chłopaka bo go zdradziła. pewnego dnia był wieczór i matka z ciotką elą poszły sie bawić nwm gdzis mało mnie to interesowało. i kuzynka z kuzynem też gdzieś poszli ale dzwonili domnie że mam  (...)

Syn był we mnie.

Po południu dzwonił szef mamy. „Poproś mamę, jak mi da dupy to dostanie awans”. Kutas. Oczywiście tak nie powiedział, ale tato nie raz mame o to wyzywał. Poszedłem do niej i leżała na brzuchu pod kocem. Obok stała wódka i sok. A obok pigułki na sen i jednej w listku nie było. Zacząłem ją szarpać i woła, ale nic to nie dało. Odrzuciłem koc a ona była w koszuli i majtkach. Zostawiłem ja tak i jej szefowi powiedziałem, że (...)

Władza teścia.2

Teść przyszedł – wierny jak topór kata. Aneta klęka przed nim i zdejmuje mu spodnie od piżamy – gość starej daty. Penis taty błyskawicznie nabiera pełnych rozmiarów. Jest bardzo duży: długi i gruby. Z niepokojem spostrzegam, że podoba mi się. Żona całuje żołądź penisa. Językiem penetruje szparkę, skubie wargami jego spodnie krawędzie. Na twarzy teścia widać rozkosz, błyskawiczną, taką, którą dają pieszczoty od lat  (...)

Ja i moja przybrana siostra

Maja podkurczyła nogi, a ja zacząłem delikatnie lizać jej dziurkę. Rękami delikatnie szczypałem jej sutki, oraz macałem jędrne piersi. Wkładałem język coraz głębiej do jej mokrej norki. Po paru chwilach z jej muszelki wypłynęła soki, które z chęcią wypiłam. Bez słowa zacząłem całować i lizać jej usta. Nie odmawiała. Nasze języki się spotkały. Wziąłem penisa do ręki i skierowaliśmy go w stronę cipki. Nagle Maja zasłoniła swoją szparkę  (...)

Nie znasz tego?

Profil 40 letniej kobiety rysował się ostro, mimo mokrych szyb prysznica. Udem, lekko zgiętej nogi wślizgiwał się na prosty, mocny pas brzucha, by naraz zakreślić w dół okrągłą miseczkę piersi. Korkiem sutka zawracał i falistą linią sięgał barku. Te linie z drugiej strony dopełniały kontury pośladka – sterczące, ale łagodne. Obracające się za wodą ciało odsłaniało drugi pośladek, tworząc obraz odwróconego serca przeciętego głęboką bruzdą, wyżej wdzięcznie dzielącą plecy pionowym rowkiem. Ruch w (...)

ja i mamusia:)

Jestem Anka. Mam 14 lat. Pragnę opowiedzieć wam moja historię. Jest to moje pierwsze opowiadanie więc z góry przepraszam za błędy lub niejasności w zdaniach. Zdarzenie które chce wam opisać zdarzyło się wczoraj wieczorem. Jestem jedynaczką i dobrze mi z tym. Zacznę od początku. Od jakiegoś czasu, mniej więcej pół roku masturbuje się. Niby odczuwałam przyjemność ale wiedziałam, że to nie jest to. Dopiero wczoraj zaznałam prawdziwej rozkoszy. Gdy się rano obudziłam zdałam sobie (...)

Jak teściowa została moją kochanką IV

Nieznajoma dziewczyna o blond włosach, błękitnych oczach ukrytych za dużymi okularami w czarnej oprawce, tajemniczo uśmiechała się do mnie. Stała blisko, zbyt blisko mnie. Zdezorientowany i lekko speszony ,rozejrzałem się dookoła. Kwiecista i słoneczna łąka falowała wraz z każdym podmuchem wiatru. Staliśmy sami pośrodku bezmiaru przestrzeni. Zupełnie nie miałem pojęcia gdzie jestem, jak się tutaj znalazłem i kim jest owa nieznajoma dziewczyna. Ona przysunęła się jeszcze bliżej, (...)

Jak teściowa została moją kochanką III

Ranek upłynął leniwie. Moja żona wraz z swoja mamą dość wcześnie wstały, zjadły szybkie śniadanie i gdzieś pojechały. Ponieważ zostałem sam, nie spieszyłem się z wstaniem z łóżka. Około godziny południa postanowiłem wstać. Idąc do kuchni przeszedłem obok sypialni Wioli. Stanąłem przed drzwiami i przez chwilę znieruchomiałem. Następnie pociągnąłem za klamkę i wszedłem do pustego pokoju. Na rozgrzebanym łóżku zobaczyłem jej koszulę nocną. Tę samą którą wczorajszej  (...)

Jak teściowa została moją kochanką II

Stałem nad nią i patrzyłem na jej ciało. Nadal leżała w takiej pozie jak w chwili kiedy szczytowałem w niej. Z zadartą niebieskawą od światła telewizora koszulą nocną i z zsuniętymi na jedna stronę majtkami .Patrzyłam na jej cudownie duże piersi , które falowały w rytm jej oddechu. Patrzyłem na rozchylone uda, , patrzyłem jak wypływa spomiędzy jej warg sromowych koktajl miłości- jej skoki zmieszane z moja spermą (...)

Jak teściowa została moją kochanką...

Tego dnia Wiola usiadła na wprost mnie. Miała tego dnia na sobie luźną szeroką sukienkę w kolorowe kwiaty. Była dojrzałą kobietą w wieku 54 lat z lekką nadwagą, która jednak dodawała jej pewnego rodzaju szyku i dostojeństwa. Zawsze dobrze ubrana, i gustownie uczesana sprawiała że zapominało się o jej wieku. Nawet podczas wakacji znajdowała czas na makijaż podkreślający jej tajemnicze oczy i zmysłowe usta (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia  

Lubisz Fikumiku?

Opowiadania

Seks strony

Książki