Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Urlop 11

To było do przewidzenia, wstałam pierwsza. Było po 8, reszta spała w najlepsze. Nie ma się też co dziwić, towarzystwo sobie trochę poszalało, więc i sen mocny. Szybki prysznic, odziałam się też nieco… raptem dłuższa koszulka, żeby tylko tyłkiem nie świecić. Stanik i majtki zbędne, nie było się przed kim wstydzić a rozpoczynał się kolejny upalny dzień. Zaparzyłam kawę i wyszłam na taras. Wyciągnęłam się na leżaku, zamknęłam  (...)

Bliskie kontakty z moją mamą [cz.1]

Witam, mam na imię Adam - 18 lat, moja mama Agnieszka - 42 lata, opowiem wam dziś o czymś co nam się przydarzyło. Ja, mój ojciec i moja seksowna matka mieszkamy w małej miejscowości. Tata ze względów swojej pracy musi czasem wyjeżdżać na weekendowe szkolenia, tak stało się i tego pamiętnego weekendu. Ja i mama zostaliśmy sami na trzy dni, naszedł wieczór... Siedząc przy (...)

Magda i synowie cz.4

Rano wstałam jak zwykle wcześniej od nich. Musiałam zrobić im śniadanie do szkoły. Był piątek, jeszcze jeden dzień i weekend przed nami. Chłopcy wyszli z pokoju trochę później, ubrani w spodnie od piżamy. Przed wejściem do kuchni już z daleka spoglądali na mnie chyłkiem. Gdy zobaczyli, że krzątam się po kuchni nago także ściągnęli spodnie i znowu miałam sposobność ujrzenia ich olbrzymich erekcji (...)

Niegrzeczna siostra

Wychowałem się na wsi i jako, że byłem spokojnym chłopakiem, lubiłem spokojne, wiejskie życie. Nie było tam jednak dla mnie przyszłości, a że moim marzeniem było zostać prawnikiem, musiałem przeprowadzić się do hałaśliwego, dużego miasta, gdzie życie pędziło i nikt nie oglądał się za siebie. Znajdowała się tam wyższa uczelnia prawnicza, na którą się dostałem, więc pożegnałem się z ukochaną wioską, gdzie jedyną  (...)

niespodziewany wieczorny sex z mamą

Mam na imię Dawid i mam 16 lat moja mama Danuta ma lat 37 i jest bardzo dobrze wyposażona no poprostu jest za co złapać i na co popatrzeć ale dosyć o mnie i mojej mamie pewnego wieczora jakieśpół miesiąca temu kiedy tata był w delegaci poszedłem wcześniej spać mama jak zwykle siedziała i oglądała swoje filmy jak doszedłem do swojego pokoju to wszedłem do niego i nie zamknąłem drzwi dokładnie były uchylone no i  (...)

Między rodzeństwem - część 3

Sam dotyk mojej siostry, szczególnie gdy myła mi fallus, wystarczyłby, żeby mnie podniecić. Jeśli dodać do tego jej zjawiskową urodę (i chyba też zapach wspomnianego olejku), nie muszę chyba mówić, jak szybko byłem gotowy do powtórki naszych nocnych szaleństw. Zresztą ja też coraz lepiej radziłem sobie z ciałem Ani. Już myjąc jej piersi wywołałem u niej lekkie przyspieszenie oddechu i pulsu. Kiedy, namydliwszy śliczny płaski  (...)

Między rodzeństwem - część 2

O tym, co zdarzyło się piątkowej nocy, nie rozmawialiśmy przez całe kolejne dwa tygodnie. Właściwie przez ten czas w ogóle do siebie nie mówiliśmy – żadne z nas nie potrafiło wydobyć głosu w obecności drugiego. Fakt ten zaniepokoił naszego tatę, podejrzewającego między nami jakiś konflikt. Próbował nawet "poważnie rozmówić się z nami", lecz mama przypomniała mu, że gdy on pokłócił się z ciocią Martą, interwencja  (...)

Między rodzeństwem - część 1

Zaczytany w "Ziemi jałowej" Eliota (a może to była "Ziemia tragiczna" Caldwella?) nie zauważyłem nawet, kiedy moja siostra Ania weszła do pokoju. Siedziała teraz na kanapie, ubrana w szlafrok niedbale narzucony na nocną koszulę. Swoje piękne złote włosy miała, jak zwykle, odgarnięte za uszy. Na kolanach trzymała grubą książkę o dziejach starożytnego Egiptu. Z jakiegoś powodu ten temat bardzo ją wówczas  (...)

Siostrojebca

Gaba wyszła z łazienki, osłonięta jedynie niezbyt dużym ręcznikiem, zawiniętym wokół klatki piersiowej i zwisającym w dół. Wyglądała w nim tak, jakby miała na sobie bardzo kusą sukieneczkę. Ręcznik ów miał na celu chronienie jej młodziutkiego, ponętnego ciałka przed mym pożądliwym spojrzeniem, jednak słabo się z tego wywiązywał, gdyż nie zasłaniał nawet w jednej trzeciej szczupłych, aczkolwiek jędrnych ud mojej  (...)

pierwszy plener w zyciu do tego jeszcze z synem....

Zyje w szczesliwej rodzinie i nic mi nie brakuje. Mam 38 lat i mowiac szczerze jestem zadbana i atrakcyjna kobieta. Kazdy powinien znac swoja wartosc. Mamy z mezem jedno dziecko a konkretnie syna w wieku lat 16. Fajny i mily z niego dzieciak i nasze relacje sa na bardzo dobrym poziomie. Urode przejal chyba po mnie jest to przystojny mlodzieniec do tego z poukladana glowa wiec z syna jestem naprawde dumna. Dla  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia