Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Babcia mama i ja

Gdy miałem czternaście lat pojechałem do babci na wakacje. Miałem tam spędzić cały miesiąc. Babcia była rozwódką. Pomimo pięćdziesięciu pięciu lat była atrakcyjną kobietą. Wyglądała najwyżęj na czterdzieści kilka lat. Całe dnie spędzałem z kolegami. Pewnego dnia przypadkowo podglądnęliśmy ciocię kolegi, jak, schowana w krzakach w sadzie, kucała z szeroko rozwartymi udami i siusiała na trawę. Widok obnażonej i  (...)

Upojna noc z kuzynostwem

Budzę się w środku nocy pobudzona erotycznym snem. Odwracam się na bok i widzę, jak moja śliczna kuzynka słodko śpi. Walczę sama ze sobą by jej nie dotknac, ale nie udaje mi się - podniecenie jest silniejsze. Odkrywam jej cialo spod kołdry i podziwiam jej walory. Widzę jej odkryty brzuszek i odznaczające się piersi. Mam ochotę je wypiescic. Składam na jej ponetnych ustach słodki pocałunek, ale nie reaguje, nadal uroczo (...)

Sami w domu cz.1

Jestem Aniela i jestem trojaczką wraż z moja siostrą Anitą i bratem Adamem. Mamy 14 lat. Nasi rodzice co miesiąc wyjeżdżają na delegacje za granicę na 5 dni. Gdy wróciliśmy w piątek po lekcjach rodziców juz nie było. Ja poszłam do salonu i zjadłam zupę a Anita poszła z Adamem do jego pokoju. Słyszałam jakieś piski więc po zjedzeniu zupy poszłam sprawdzić co robią. Gdy weszłam do pokoju zobaczyłam ich w bieliźnie. Anita  (...)

Wojtek i jego rodzinne przygody cz1

witam, Mam na imię Wojtek. Mam 18 Lat i mieszkam w raz z rodzicami w mieszkaniu w bloku w Olsztynie. Moi rodzice to Anna i Marek. Tata, lat 44 od kilku lat wyjeżdza do pracy do Danii, na Kilka miesięcy. Mama z zawodu jest Architektem zieleni. Ma 41 lat. Między innymi z tego powodu praktycznie każdą wolną chwilę spędzamy na działce nad jeziorem. Tam Moja mama może w spokoju się zrelaksować od narwanych  (...)

Dwa tygodnie

Dwa niezagospodarowane tygodnie wakacji niespodziewanie zagospodarowała mi mama. Wspólny wyjazd okazał się wypadem na kemping oddalony o 15km od domu. Stary dwupokojowy, rozpadający się domek z dykty, wc i prysznic w murowanym domku oddalonym o 30m od nas. Nieznośny upał, gorący piasek, wypalona od słońca trawa i na szczęście piękne jezioro z cudownymi plażami, na których spędzaliśmy większość  (...)

Rodzina w górach cz. 6

Po wyjeździe ojca siostra stwierdziła, że również wybędzie na kilka dni. Wraz ze swoją przyjaciółką Joanną wyjechały na 3 dni do SPA. Mama uznała, że regeneracja po ostatnich wydarzeniach dobrze jej zrobi, dlatego też postanowiła dziewczynom zafundować ten krótki wypad. Po wyjeździe ojca i siostry zostaliśmy w domku sami z mamą. Cały dzień minął dość nudnie, bez ciekawych wydarzeń. Wieczorem pojechaliśmy z  (...)

Bliźniaczki, mama, tata i edukacja seksualna

Wstajemy około 7. Idziemy z mamą do ogrodu poćwiczyć, a jak jest zimno lub deszczowo, to na kryty basen (mamy też dwa w ogrodzie). Gimnastyka to jeden z naszych ulubionych sportów, zresztą mamy też. Była kiedyś mistrzynią Europy. Jest bardzo rozciągnięta, a my odziedziczyłyśmy to po niej. Zresztą nie tylko to...urodę także. Mama jest dosyć wysoka, szczupła, ma blond włosy. Po urodzeniu nas zostały jej  (...)

Bielizna cz 1

Leżał w łóżku. Ciotka, o ch……. Przyjechała w nocy. Miała być dopiero jutro. Szybkie kroki dobiegały z korytarza, wyraźnie zmierzały do jego pokoju. Zakrył głowę kołdrą i udawał, że śpi. Po chwili tapczan ugiął się i przykrycie zostało ściągnięte z głowy. Piękna buzia w oprawie z brązowych, trochę potarganych włosów. Szlafrok, szczelnie opinający ciało, zawiązany w pasie. Mina raczej nierokującą dobrze (...)

Rodzina w górach cz.5

- Dosyć ! - wrzasnął ojciec, po czym przyciągnął ją do siebie, zarzucił jej nogi na ramiona i bezceremonialnie wpierdolił kutasa do jej cipy. - będę cię rżnął wtedy kiedy będę miał na to ochotę, a ty masz mnie słuchać pizdo. Chciałaś mojego kutasa, to dostałaś, ale od teraz będę cie traktował jak prywatnę dziwkę i nie masz na to wpływu, albo to zaakceptujesz albo nie, to mnie nie interesuje (...)

Ja i syn

Kamil od dziecka bardzo dobrze się rozwijał, oraz był grzecznym, cichym dzieckiem. Jego ojciec, mój mąż nas zostawił dla innej kobiety, o wiele młodszej od siebie, pod pretekstem ,,szukam przygody. Popadłam w depresję, ale mój syn mnie zawsze pocieszał oraz poprawiał humor. Ja osobiście bardzo interesuje się sprawami seksualnymi. Lubię się pieścić, mam parę sprzętów itd. Myślę że nie jedna, samotna kobieta ma jakąś  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia