Rodzinka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Rodzinka"

Jak zacząłem pocieszac mame. . . .

Jestem Eryk i jestem w wieku 17-stu lat. Jestem jedynakiem. Od niespełna roku zostałem w mieszkaniu tylko z mama. Ojciec nas zostawił dla jakiegoś ścierwa. Ja sobie z tym jako tako poradziłem ale mama w ogóle sobie z tym nie radziła dlatego starałem się jak mogłem być dla niej największym wsparciem i w miarę mi się to udawało aż stało się tak że pewnego dnia mama kompletnie przestała myśleć o zdradzie ojca. Ale od  (...)

w końcu odważyłam się działać i opłaciło się, spełniłam fantazję z mamą.....

Jestem Ania i pomimo tego że mam już 21 lat nadal mam niemałe fantazję związane zmoja mamą. Trwa to już odkąd skończyłam 17 lat czyli trochę już to trwa. Nie jestem lesbijką, jestem bi ale to w sensie że podniecaja mnie dziewczyny lecz muszę mieć mega wielką ochotę by zabawić się zdruga dziewczyna a to u mnie jest bardzo rzadkie. Tylko jedna płeć żeńska działa na mnie jak nic innego, bardziej nawet niż mój  (...)

Zaskakująca impreza rodzinna

Na ostatnich urodzinach jednej z córek cioci poszedłem do jednej łazienki i zobaczyłem że w szafie są otwarte prezerwatywy. Odrazu zamkłem się i stwierdziłem ze pomyszkuje tutaj troche w poszukiwaniu bielizny. W jednej z szafek coś przykuło moją uwagę. Gdy udało mi się wyjąć okazało się że jest to czarny koronkowy stanik. Byłem ciekaw czy znajdę też majteczki z kompletu. Po chwili poszukiwań moim oczom ukazały się (...)

zaskakująca prośba ciotki chrzestnej

To co przedstawię wam poniżej wydarzyło sie 2 dni temu i do dziś nie mogę w to uwierzyć. Na imię mam Dawid i mam 21 lat. Jest to moje pierwsze opowiadanie w życiu więc z góry przepraszam za błędy. Dwa dni temu co mnie zdziwiło zadzwoniła do mnie chrzestna. Zaskoczył mnie ten telefon bo ona odkąd pamiętam dzwoni tylko raz w roku do mnie jak mam urodziny a tak to wgl. Odebrałem i od razu po przywitaniu  (...)

SEKRET- z innego punktu widzenia.

Witam wszystkich czytających to opowiadanie. Mam na imię Kasia i mam obecnie 50 lat. W tym krótkim opisie chciałam ustosunkować się do cyklu opowiadań „sekret”. Otóż ta historia wydarzyła się naprawdę. Potwierdzam. Tomek to mój syn. Wiem, że dla niektórych może wydać się to niezdrowe ale jeżeli seks traktujemy jak zabawę i relaks to nie szkodzi kto jest naszym partnerem. Wiem w jakim środowisku żyjemy i jak patrzą (...)

Sekret 4

Od ostatniej zabawy z moja mamą minęło ładnych kilka tygodni.. relacje między nami stały się bardzo luźne.. czasem jak krzątała się w kuchni podchodziłem do niej od tyłu i łapałem za dupeczkę.. uśmiechała się wtedy.. nie protestowała.. bez krępacji wchodziłem do łazienki gdy brała kąpiel.. ona robiła tak samo.. czasami siadaliśmy i rozmawialiśmy o seksie.. o tym co lubimy i jak lubimy.. pewnego dnia postanowiliśmy, że  (...)

Kobiety mojego życia - Rozdział 4

Monika z Lidką siedziały w salonie w domu rodziców oglądając coś w telewizji. Był wieczór i obie miały na sobie jedynie piżamki, które składały się ze skąpych majteczek i koszulek na ramiączkach. Lidka miała na sobie komplecik w koloże różowym, a Monika w niebieskim. Światło w salonie rzucał jedynie telewizor i słabo święcąca lampka nocna. Moniki jednak nie interesowało co leci w telewizji, jej uwaga była bardziej skupiona na  (...)

Sekret 3

Gdy wstałem rano mamy już nie było.. pojechała do pracy.. na lodówce widniała karteczka z wpisem „pamiętaj że masz mnie zawieźć na 18 do lekarza”.. – no ok. – pomyślałem.. przyszedł czas na poranną toaletę a później na uczelnie.. czas mijał mi bardzo powoli.. wykłady ciągnęły się jak flaki z olejem.. ja wciąż wracałem myślami do ostatniej nocy.. wspominałem pieszczoty, podniecenie i orgazmy mamy.. chciałem kolejnego  (...)

Sekret 2

Po miesiącu wrócił ojciec.. tym razem na dłużej bo na 3 miesiące. Przy nim nigdy nie rozmawialiśmy, nie żartowaliśmy tak otwarcie jak go nie było. Przełomem w życiu mojej mamy i moim był dzień gdy ojciec oświadczył, że w Niemczech ma kochankę i spodziewają się dziecka. Zdecydował, że chce rozwodu, że na stałe wyprowadza się za granicę. Mama była załamana. W ciągu pół roku doszło do rozwodu. Ojciec jak powiedział tak  (...)

Patologia i trzy wykorzystane nastolatki

Zdzisław był pięćdziesięcioletnim mężczyzną, przedstawicielem typowej klasy robotniczej w Polsce. Płaca dość niska – dwa tysiące złotych miesięcznie a wydatki duże, ledwo koniec z końcem wiązał. Do tego był osobą mocno uzależnioną od alkoholu, który często wydawał się jedyną rzeczą trzymającą go przy życiu. Żył w Warszawie w starej i obskurnej kamienicy. Trzy miesiące temu w wypadku samochodowym zginęła jego (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia