Standard. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Standard"

Coś dla kogoś

Otworzyłam oczy. W bladym świetle, które przenikało przez uchylone okno widziałam zarys jego sylwetki. Spał. Powoli i delikatnie wyplątałam się z jego objęć, włożyłam koszulkę , która leżała w bezładzie na podłodze i stanęłam bliżej źródła światła. Lekki chłód nocy, który objął moje ramiona przypomniał mi o niedawnym wydarzeniu. Zagryzłam wargi gdy pojawiły się urywki wspomnień. Namiętna gwałtowność nie zaskoczyła ani mnie z jego strony, ani jego z mojej. Niewiele trzeba było, jedno  (...)

Pobożna dzieweczka 2

Dobrze przyjrzyjcie się siostry temu potworowi. Jaki jest wielki, długi i twardy, lecz to tylko moment. Gdy wyjdzie stamtąd, tu wskazał na moją piczkę, zaniknie prawie i z pomocą Bożą więcej łba już nie podniesie i straszyć nas nie będzie. Wszedł we mnie i pomału, raz za razem chował go tam i wyciągał pokazując zakonnicom, że jeszcze bestia żyje. Ratunku- wołałam udając cierpiącą, pomocy zabierzcie ze mnie to zwierzę, ja nie chcę. Księżulek widząc zaś że mu pomagam, też zaczął jęczeć i wykrzywiać (...)

Pobożna dzieweczka

O znalazłam wreszcie-powiedziałam głośno, wyciągając z torby książkę i pomału schodząc z kanapy. Zdążył usiąść i jak gdyby nigdy nic, czytał dalej swoją gazetę. Usiadłam i też zaczęłam czytać. Na poczatku moje złączone nóżki zaczęły delikatnie pomalutku rozchylać się na boki. Ksiądz odłożył gazetę i zaczął spoglądać przez okno, choć dobrze wiedziałam że co chwila zerka ukradkiem na moje krocze. Zasłonięta książką udawałam że tego nie widzę. Moje podniecenie rosło i zaczęłam myśleć (...)

Nosić swoją skórę cz. II

Siedzę na kanapie i patrzę w gołą ścianę. Mam wrażenie jakbym właśnie się obudził. Wszystko wygląda tu bardzo obco i chwilowo nie wiem gdzie jestem. Rozglądam się dookoła i poznaje to miejsce. Jestem w swoim mieszkaniu, w naszym mieszkaniu. Czuję się bardzo dziwnie, lekko, błogo i beztrosko. Próbuje sobie przypomnieć jaki jest dziś dzień tygodnia, ale nie jestem w stanie tego stwierdzić. Mam w głowie pustkę, zero emocji i zmartwień. Prawie się uśmiecham. We wspomnieniach szukam  (...)

Nosić swoją skórę cz. I

Senna pogoda i grube krople deszczu rozbijające się o przednią szybę samochodu dobijały Łukasza bardziej, niż 300 kilometrów drogi, które miał jeszcze przed sobą. Meteorolodzy zapowiadali, że będzie to najbardziej deszczowe lato ostatniej dekady. Patrząc przed siebie, Łukasz w myślach przyznał im rację. Pierwsze wolne lato po pięciu latach studiów i taka parszywa pogoda – pomyślał. (...)

Tu i Teraz

Moja reakcja po tym jak wracałem z koleżanką ze szkoły tuląc się i ocierając o siebie w zatłoczonym autobusie. No normalnie tak mnie podjarałaś dzisiaj dziewucho że mam ochotę wejść tam teraz do Twojego pokoju wsunąć dłoń w Twe rajstopy pod krótką spódniczką dotknąć Twojego cieplutkiego trójkącika i drąc Twe rajstopy ściągnąć z Ciebie szybko majtki podsadzić Cię na me ramiona ale tak bym miał Twoją cipkę przed oczami  (...)

Niewolnica orczycy część 6

Rano obudziłam się uderzając twarzą o podłogę. Nie bardzo zrozumiałam co się dzieje ani gdzie jestem. Przez chwilę nawet myślałam, że to wszystko to był koszmar z którego w końcu obudziłam się. Niestety tylko spadłam z łóżka, a konkretniej, zostałam z niego wypchnięta (...)

Lekcja erotyki. Jazz.

Po dojechaniu do celu, długo siedzieliśmy jeszcze w samochodzie, nie mogąc się nagadać. Gdy poszedł po bagaż i parasol, zdążyłam szybko otworzyć lusterko i się przejrzeć. Oczy zmęczone, niepomalowana, włosy spięte w warkocz. Na sobie miałam tylko stare dżinsy, koszulkę i kurtkę, a z dodatków okulary słoneczne wpięte we włosy, a na rękach bransoletki i zegarek tej samej firmy – z misiem (...)

WitcherVerse - Triss opuszcza Lożę

Była czerwona jak burak gdy zdejmowała biustonosz. Ręce zdawały się opierać jakby miały własna wolę. Było trudniej niż się spodziewała. Stawiała czoła wielkim niebezpieczeństwa bez mrugnięcia okiem, a teraz zwyczajne rozebranie się przed Keirą było dla niej wyjątkowo upokarzające. Wzięła głęboki wdech i zsunęła  (...)

Olivia, Victoria - cz. XI

Po tych słowach wstał z koca i zaczął się powoli ubierać i zbierać swoje rzeczy z koca. Zobaczył jak Victoria w języku rumuńskim stara się rozmawiać i wyjaśniać Olivii słowa wypowiedziane przez Roberta. Rozmowa sióstr przedłużała się, oprócz słów pojawiły się też różne gesty i wzajemne pokrzykiwania czy przekrzykiwania, jakby nie mogły dojść do porozumienia. W końcu Victoria podeszła do Roberta (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 »  Ostatnia