Standard. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Standard"

Gorący letni dzień

Wychodzę z pod biurka i co widzę? Góra twej sukienki już opadła... a piersi się uwolniły, masujesz je, bawisz się swoimi ślicznymi suteczkami, są już takie sztywne... śliczne, piękne i bardzo seksowne, nie przerywam Ci, staje za twym krzesłem, obejmuje Cię z tyłu, moje ręce, zajmują miejsce twoich, ty natomiast przyciągasz mnie do siebie i zapominamy się w namiętnym pocałunku, podczas którego nasze języki wprost szaleją (...)

Niespodziewana Przygoda

Niedługo po tym zrozumiał, że pragnę czegoś więcej. Zaatakował moje usta swoimi, rozsuwając je za pomocą języka i całując głęboko. Przylgnęłam piersiami do jego torsu, poruszając przy tym jednoznacznie biodrami. Jęknął cicho w moje rozchylone usta, czując jak jego spodnie robią się ciaśniejsze pod wpływem tego ruchu. Jego dłonie zawędrowały na moje plecy i pod koszulkę, przesuwając się po materiale  (...)

Restauracja i ona początek

Dziś sobota, myślę sobie właśnie się przebudzając, oczy jeszcze mam nadal zamknięte, lecz mój mózg zaczyna wchodzić powoli na pełne obroty, każda szara komórka dostaję komunikat “Wake up!, wake up!”. Sądzę, że jest mniej więcej godzina 8.30, w myślach wyobrażam sobie jak zaraz wstaję i zejdę po moich drewnianych schodach w kolorze ciemnego dębu, a kiedy znajdę się w kuchni zmiele świeżutką kawę, która  (...)

Jak zostałam kobietą i potem ……..(I)

Od roku mam chłopaka, zakochana na zabój, świata po za nim nie widzę, jak głupiutka pensjonarka. Jest nim brat Magdy, mojej przyjaciółki z klasy. Całą prawie szkołę średnią spędziłyśmy razem. Razem w jednej ławce, razem na imprezach i wakacjach. Ona, można powiedzieć doświadczona . Nie obcy jest jej jest również seks z kobietą. Prowadziłyśmy na te tematy długie dysputy na naszych piżamo party. Opowiadała  (...)

Walka z wiatrakami cz. III

Nie pamiętam kto wypowiedział te słowa, ale po półrocznym pobycie w Afganistanie zgadzając się z tą sentencją, zakosztowałem dosyć sporo tego życia. Dla mnie misja w tym kraju była głupia i bezsensowna tak jak wszystko to, co robili Talibowie i inne grupy powstańcze. Na moich oczach zginęło tak wielu bojowników i cywili, w dodatku niepotrzebnie. Na początku służby pomyślałem, że będzie to krótka wyprawa i szybki (...)

Walka z wiatrakami cz. II

Zarówno pod względem fizycznym i psychicznym. Jako dwudziestolatek byłem wysoki ale szczupły. Jednak sześć lat w armii i szkole oficerskiej dało o sobie znać. Przytyłem kilkanaście kilogramów (głównie samych mięśni) i po skończeniu szkoły wyglądałem jak żołnierz z elitarnej jednostki. Wydoroślałem i dojrzałem pod każdym względem, już nie byłem tylko wysokim i przystojnym chłopakiem po maturze, który zakochał się od  (...)

Pani Monika pierwszy raz

Monika, pojawiła się pod moimi drzwiach niezapowiedzianie. Podobno przejeżdżała w pobliżu i miała pół godziny czasu wolnego przed zebraniem w szkole, w której pracowała. Teraz wiem że niekoniecznie była to prawda, ona miała wobec mnie inne niegrzeczne dość plany. Monika miała trzydzieści kilka lat i od kiedy pamiętam fantazjowałem, że kiedyś ją posiądę. Gdy otworzyłem jej drzwi, momentalnie zaschło mi w  (...)

Czarna strona sutanny

Zaczęłam go po nim gładzić, a jego przyjaciel rósł pod każdym moim dotykiem. Postanowiłam uwolnić go i nieco się zabawić. Wyciągnęłam go przez rozporek i zaczęłam przesuwać po nim dłońmi. Penis zaczął pulsować i rósł jeszcze bardziej. Rozmiar był na prawdę spory. Na sam jego widok ślinka napłynęła mi do ust, a myszka zaczęła wydzielać soczki. Nie mogłam się opanować i schyliłam się by wziąć go do ust. Na początku  (...)

Niewolnica orczycy część 5

Bologal podeszła bliżej i przewróciła mnie na brzuch. Potem położyła dłonie na moich rękach żeby mnie przytrzymać. Zacisnęłam zęby, mentalnie przygotowując się na to co nastąpi, ale i tak krzyknęłam przeciągle gdy wparowała całym swoim fiutem w moją obolałą dupę za jednym zamachem. Zwykle zaczynała powoli. Teraz nie. Bolało to o wiele bardziej (...)

Niewolnica orczycy część 4

Nie mogę tu przecież zostać! Trzeba się wydostać. Z resztą czy bez. Nigdy bym sobie co prawda nie wybaczyła gdybym się wydostała a ich zostawiła. Ale mam wrażenie, że mogłabym zrobić wszystko żeby się wydostać. Inaczej moje życie będzie ograniczone do tych samych podziemi. Otoczona bandziorami którzy w ogóle się mną nie przejmują, w końcu byłam tylko niewolnicą bez żadnych praw, zmuszaną do bycia seks  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »  Ostatnia