Standard. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Standard"

Niewolnica orczycy część 3

Powoli weszłam do wody, czując jak bardzo gorąca jest. Zauważyłam, że odrobinę dalej staw robił się głębszy, tworząc idealne miejsce żeby usiąść na krawędzi. Zanurzyłam się głębiej oddając się przyjemnemu uczuciu ciepła. Usłyszałam za sobą pluśnięcie, odwróciłam głowę i zobaczyłam Bologal siedzącą nagą w wodzie, pochyloną nad krawędzią. Woda sprawiała, że  (...)

Niewolnica orczycy część 2

Leżałam na kamiennej posadzce, rozglądając się po ścianach jaskini. Myśl spędzenia większości, jak nie całego życia w tym pokoju przerażała mnie. Nigdy już nie odetchnąć świeżym powietrzem. Nigdy nie patrzeć na słońce (...)

Niewolnica orczycy

Mam na imię Leonora i jestem córką kupca. Podróżuję między miastami z moimi kompanami, Edmundem, Rolandem i Zezem, sprzedając dobra i dzieląc się złotem między siebie. Nie zbyt ekscytująca praca, ale robiłam to dla ojca. Poza tym miałam do tego smykałkę. Podróże były co prawda męczące, ale to dobrze płatna praca. Głównie sprzedawaliśmy tekstylia i inne dobra które są ciężko dostępne w tych czasach, i to wszystko  (...)

Rehabilitacja

Byl 11 lutego 2016. Na dworze bylo bardzo zimno. Ksiezyc utrzymywal sie wysoko blyszczac i rzucajac blask na snieg ktorego tego roku nasypalo na prawie pol metra. Moje samopoczucie bylo slabe, zachorowalem. Koniecznym bylo abym skonczyl prace wczesniej bo nie dawalem juz rady. Siedzialem na kanapie dokanczajac zadania ktorych nie skonczylem w biurze. Nie bylem pewien czy dlugo tak wytrzymam bez zadnej  (...)

Aneta - koleżanka z pracy - 2.

Odpowiedź: "Spostrzegawczy jesteś. W tajemnicy Ci powiem, że mam w domu dwa kutasy, które mnie posuwają. Jak masz coś dla mnie to prześlij, a obiecuję, że tego większego i młodszego kutasa z filmiku więcej będzie w wiadomościach do Ciebie". O k....wa. To znaczy, jest tylko jeden młody kutas u Anety w domu. Ma 13 lat, ma na imię Marcin i jest jej synem. Zamykam laptopa, dopijam  (...)

Aneta - koleżanka z pracy - 1.

Znowu nie odbiera telefonu. Powinna być w biurze. Dzwonie drugi raz. Nie odbiera. Pewnie jak zwykle szefów nie ma, a Anetka załatwia prywatne sprawy na mieście. Odpuszczam. Porozmawiam z nią na miejscu. Po godzinie czasu jestem pod biurem. Jej samochód stoi na parkingu, a przy wejściu stoi rower jej syna Marcina. No i upiekło się jej, nie będę jej opieprzał przy synu (...)

Stanowczość Twoja.

Zastanawiam się, jak udało Ci się to dostrzec z tak daleka. Może nawet wcale tego nie zobaczyłeś, może tak mówisz żeby podkreślić nastrój, który nas otacza. Ale to prawda. Czuję ciepło w podbrzuszu, dreszcz podniecenia. Od pierwszej chwili, od pierwszego spojrzenia, rosło to wszystko we mnie, by teraz zamanifestować śliską wilgocią osiadającą na czarnej koronce majtek (...)

Spełnienie marzeń

Znaliśmy się od dawna, pożądaliśmy jednak nigdy nie doszło do niczego więcej. Chemia pomiędzy nami była wyczuwalna z daleka ale nie chcieliśmy burzyć naszych dobrych relacji. Pewnego wieczoru wybieraliśmy się na imprezę. Bardzo starannie się do niej przygotowywałam, chciałam zrobić na nim dobre wrażenie i być gotową na każdą sytuację. Wzięłam odprężający prysznic wymasowałam całe ciało. Lubię dotykać  (...)

spotkanie.....

Znaliśmy się już od paru lat z Robertem. Miałam właśnie zacząć pracować w tym samym zakładzie co on. Był piękny u ciepły dzień gdy zaczęłam 1 dzień mojej pracy . Poszło mi jakoś w pracy i dałam radę jakoś do przerwy. Poszłam do stołówki wziąć coś do zjedzenia i wtedy zobaczyłam go. Robert nie wiedział że ja tu pracuje ale gdy mnie zobaczył to ucieszył się i uśmiechnął się i powiedział: cześć nie Sara nie wiedziałem że zaczęłaś  (...)

upojna noc z Panem M.

Z niezalężnych od nas przyczyn mieliśmy przerwę w spotkaniach. To najgorsze co może być, gdy przychodzi "syndrom odstawienia ";) chodzisz i myślisz... Tęsknota z chcicą biją sie wzajemnie "która jest silniejsza " ,a Ty wyczekujesz z niecierpliwością tego dnia gdy sie spotkacie. Nadszedl TEN CZWARTEK. Wstajesz rano i zdajesz sobie sprawę ,że to juz dziś. Zrywasz się z łóżka z prędkością porównywalną do  (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »  Ostatnia