Standard. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Standard"

spotkanie.....

Znaliśmy się już od paru lat z Robertem. Miałam właśnie zacząć pracować w tym samym zakładzie co on. Był piękny u ciepły dzień gdy zaczęłam 1 dzień mojej pracy . Poszło mi jakoś w pracy i dałam radę jakoś do przerwy. Poszłam do stołówki wziąć coś do zjedzenia i wtedy zobaczyłam go. Robert nie wiedział że ja tu pracuje ale gdy mnie zobaczył to ucieszył się i uśmiechnął się i powiedział: cześć nie Sara nie wiedziałem że zaczęłaś  (...)

upojna noc z Panem M.

Z niezalężnych od nas przyczyn mieliśmy przerwę w spotkaniach. To najgorsze co może być, gdy przychodzi "syndrom odstawienia ";) chodzisz i myślisz... Tęsknota z chcicą biją sie wzajemnie "która jest silniejsza " ,a Ty wyczekujesz z niecierpliwością tego dnia gdy sie spotkacie. Nadszedl TEN CZWARTEK. Wstajesz rano i zdajesz sobie sprawę ,że to juz dziś. Zrywasz się z łóżka z prędkością porównywalną do  (...)

kiedy NIC ,to jednak COŚ. a to COŚ staje sie podniecające i niebezpieczne.

Ide przez zycie juz (dopiero?) ćwierć wieku. Jednak ten czas zdąrzył juz mnie wiele nauczyć... Będąc matką zastępczą nauczyłam się pokory i wytrwałości...jak kazdy z nas przeszłam setki własnych problemów budujących moją obecną osobowość... Od kilku lat noszę status mężatki. Niestety niezbyt szczęśliwej...jestem jedną z tysięcy kobiet ktore wyszły za mąż ,ponieważ liczyły na to "że po slubie sie zmieni...wydorośleje (...)

Araland

W krainie Araland zaczęła się robić wiosna, śniegi powoli schodziły z pól, słońce coraz dłużej pozostawało na niebie w ciągu dnia, zwierzęta zaczynały wychodzić ze swoich nor po zimowym śnie. W mieście Ara również było zauważalne zakończenie zimy, mieszkańcy zabierali się za wiosenne porządki, wyrzucając co nie potrzebne w ich drewnianych chatach na jeden wielki stos na skraju miasta, który jak co roku o tej porze  (...)

Nowa znajoma

Tego dnia jak codziennie rano poszedłem do osiedlowego sklepu po zakupy z myślą o śniadaniu. Stojąc już przy kasie zauważyłem młodą, szczupłą, średniego wzrostu dziewczynę z wielką ilością zakupów. Sam nie miałem wiele więc widząc, że kilku stojących obok facetów tylko gapi się na jej wypięty tyłek kiedy schylała się po siatki zaoferowałem pomoc. Miała na imię Ania i szybko okazało się, że mieszka niedaleko mnie (...)

Mafia

Przeraźliwy upał, który przez cały dzień dawał się wszystkim we znaki, powoli zaczynał ustępować. Dochodziła godzina osiemnasta. Sycylijskie słońce zbliżało się z wolna do widocznych na horyzoncie gór. Czarna limuzyna leniwie wtoczyła się do bramy wielkiej posiadłości, na której terenie mieściła się piękna i olbrzymia jak na sycylijskie standardy willa. Jeden z trzech stojących przy bramie, uzbrojonych ochroniarzy, podszedł  (...)

Wydymał żonę własnego brata

Marcin w wieku 24 lat pojął za żonę piękną, aczkolwiek niezbyt mądrą Paulinę. Jednak po co kobiecie rozum, ważne by ładnie wyglądała – myślał Marcin. Ona miała wtedy 21 lat. Naturalnie była blondynką, lecz farbowała włosy na czarno. Miała śliczną buźkę i seksowne ciałko. Jędrne piersi, krągły tyłek i zgrabne nogi. Gdyby tylko był pewny, że Paulina jest i będzie mu wierna, nic więcej nie trzeba by mu było do szczęścia, jednak tu  (...)

Erotyczne lodowisko

Witam, zanim zacznę chciałbym uświadomić ewentualnych czytelników, że historia ta, ani żadna inna jaką napisałem lub napiszę jest fikcyjna oparta co najwyżej na moich myślach, czy marzeniach sennych. Także zostawiając już wstęp za nami przechodzę do historii. Miłego czytania. Ten dzień zaczął się dość normalnie, w szkołach było wolne, gdyż były ferie zimowe. Wraz z przyjaciółmi i jedną dziewczyną, która niesamowicie  (...)

Paulina cz. 2

Był mroźny styczniowy poranek, Paulina odstrojona w letnie rajstopki, krótką spódniczkę, średniej długości kozaczki na wysokim obcasie i zimową kurteczkę wsiadała do tramwaju. Jak na tą porę roku jej strój dosyć mocno przyciągał wzrok czy to przechodniów czy to współpasażerów w tramwaju którym zmierzała na umóeione spotkanie. Była sobota godzina 10 a mimo to na ulicach i w komunikacji było dosyć  (...)

Sekretarka

Idąc, ukradkiem patrzyła na Marcela i czuła jego lekko pożądliwy wzrok na sobie. Jednocześnie wyobraziła sobie swoją ulubioną scenę podczas seksu z nim, kiedy robili to w pozycji misjonarskiej na jego biurku. Uśmiechnęła się sama do siebie i poczuła, jak jej majteczki robią się wilgotne. Miała na sobie spódniczkę i pończochy, a widząc że spodnie Marcela mocno opinały jego kutasa, postanowiła spróbować. W ogóle była dość  (...)

   Pierwsza   « 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »  Ostatnia