Standard. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Standard"

Pierwszy raz?

Gdy otworzyłem oczy potrzebowałem dłużej chwili, aby zorientować się, że to tylko sen. Szkoda. To była ona, pojawia się moich marzeniach sennych od dłuższego czasu, ale wcale mnie to nie dziwi, była obiektem pożądania każdego chłopca z mojej klasy, tak to właśnie Magda. Nie, to nie koleżanka z klasy, to nasza matematyczka. W sumie mnie to nie dziwi, bo kto z nas nie miał wyobrażeń ze swoją nauczycielką, zwłaszcza jak (...)

delegacja

Pewnego razu gdzieś na delegacji w europie: nazwijmy go Piotr wysoki, szczupły mężczyzna od zawsze mi się podobał. Ten sam rodzaj humoru, dowcipu a przede wszystkim to coś co mnie do niego pociagalo a jednocześnie elektryzowalo. Nie umiem tego wytłumaczyć. Był wieczór. Wszyscy zostaliśmy zaproszeni na kolacje, pomyślałam nic nowego trzeba pójść porozmawiać może będzie dobre wino i tyle. Ogólnie  (...)

przygoda

Jestem Piotrek. Mam 16 lat. Pewnego wieczora mama poszła na górę a ja siedziałem przed telewizorem. Tata wyjechał w delegacje. Postanowiłem iść się umyć. Wszedłem do łazienki. Szybko się rozebrałem i wskoczyłem pod prysznic. Zapomniałem zamknąć drzwi. Oczywiście po chwili do łazienki weszła mama. Była ona piękną 40 o dużych piersiach. Nie krempowałem się zbytnio . Mama spojrzała na mnie i się uśmiechnęła. Po skończonym  (...)

Formuła by mikakamaka

Jest piątkowy wieczór, więc w facecie nazbierało się najwyraźniej dużo złości i teraz znalazł ujście, by komuś ją przekazać. W domu nie może, toteż wybrał najłatwiejszy cel, kobietę, która mu nie odda. Żona uodporniła się na niego, lub jest przyczyną całego zajścia. Wkurzyła go, więc on wyżyje się na innej babie. Jakiej? Bezbronnej, zobowiązanej umową do przyjmowania „razów” od idiotów (...)

Przyjacielski wieczór

Przywitałem ją przytulając mocno do siebie. Zawsze o tym marzyłem. Poczułem lekki wzwód, ale udałem, że nic takiego się nie dzieje. Usiedliśmy na przeciw siebie przy stole. Ciągle wpatrywałem się jej prosto w oczy, na co odpowiadała szczerym uśmiechem. Zjedliśmy kolacje (...)

Seks w szkole

Cześć, mam na imię Paulina mam 20l. i opowiem co się zdarzyło w szkole zaraz po zakończeniu roku szkolnego w technikum. W szkole poznałam Krzyśka 19l. w którym się zakochałam( taka miłość od pierwszego wejrzenia), a że nie byłam już dziewicą więc nabrałam na niego mówiąc delikatnie ochotę. Pomyślałam sobie żeby go uwieść moim strojem. Ubrałam wysokie szpilki, czarne obcisłe spodnie, białą bluzkę w której  (...)

Z nauczycielem 2 CZĘŚĆ 1/2

Ania rozłączyła się. Od razu poszła pod przysznic. Wyszła z pod przysznica wytarła się i poszła zobaczyć co na siebie włożyć by nie było za nudne, za sexistowsie i za zwyczajne. W końcu wybrała, machnęła dupką i poszła się ubierać. Ubrała czarne stingi i czarny stanik. Był to komplet. Potem założyła czarną mini i czarną bluzkę z dużym dekoldem do połowy brzucha. Ach niezapomnijmy jeszcze o pończochach. One zaś były czarne. W  (...)

Masaż

Pewnego dnia Brygida po ciężkim dniu pracy wpadła na pomysł by iść do restauracji zjeść dobrą kolację.(była sama) Na przeciw niej siedział wysoki , przystojny, dobrze zbudowany mężczyzna. Przyglądał się jej i cały czas uśmiechał. Jednak Brygida nie zwracała na niego uwagi. Po kolacji pojechała do salonu Masażu by się trochę odprężyć. Po chwili otwarły się drzwi salonu i ujrzała tego samego mężczyznę co wcześniej widziała w  (...)

Z nauczycielem

Ania, 16 letnia dziewczyna o długich do pasa blond wlosach, dlugich szczupłych nogach. Wstała rano i zebrała się. Ubrała czerwone stringi na nie białą spódniczke mini, czerwony stanik a na niego białą bluzeczkę i białe szpiki. Wyszła do szkoły. Ania miała duże cycki jędrny tyłek i najważniejsze-ciasną pipke. W szkole cały czas myślała o nowym nauczycielu- Piotrze. W końcu dobiła ostatnia lekcja. Zadzwonił dzwonek. Ania  (...)

Namiętność u doktora

Kiedy słońce wyszło z nad drzew miasto zaczęło tętnic nowym życiem. Ulice przepełniły się samochodami oraz ludźmi, pośpiesznie wędrującymi do pracy. Promienie słoneczne bezskutecznie usiłowały przebić się zza długich zasłon okiennych. Tylko nie licznym promykom udało się przedostać do wnętrza pokoju. Muskając blade policzko Olivera, obudziły go z długiego snu. Mężczyzna bez większego zapału wygramolił się  (...)

   Pierwsza   « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »  Ostatnia