Standard. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Standard"

Bielizna (Missia cz.III)

Otwarłem drzwi mieszkania, wrzuciłem worki pod biurko i szukałem portfela. Coś mnie tknęło - moment, może przejrzę te worki. Odwiązałem jeden - pobrudzona koszulka, sweter, jakieś jeansy - chyba po malowaniu. No to drugi worek, może będzie coś lepszego. Same legginsy oraz bluza. Coraz lepiej - pomyślałem. W trzecim... były skarby. Sama bielizna. Na górze kilka majtek, białe, z małą kokardką i delikatną koronką na obrzeżach. Następnie sportowy komplet - biustonosz i szorty. Potem (...)

Studentka

Przeniosłem się do innego miasta i wynająłem mieszkanie aby być bliżej pracy. Teraz mogłem się wyspać i spacerkiem udać się do biura. Pewnego dnia wybrałem się po drodze do marketu, tuż przy wyjściu wpadła na mnie dziewczyna. Właściwie się zderzyliśmy i staliśmy twarzą w twarz, prawie jak do całowania. Śpieszyła na zajęcia i wysypały jej się kartki z teczki. Była bardzo zdenerwowana, szybko pomogłem jej pozbierać notatki, uśmiechnęła się i pobiegła dalej. "Fajna dziewczyna" pomyślałem (...)

Znajoma Edyta z fb

Witam jestem Mariusz i opowiem wam przygodę. Mam już swoje lata i niezłą pracę ale jedyny minus tego że podróżuję po całej Polsce. Zapraszam sporo ludzi na Facebook było i tym razem, wysłałem zaproszenie do dziewczyny o imieniu Edyta o dziwo zaproszenie przyjęła. Ale przez jakiś czas się do siebie nie odzywaliśmy aż pewnego razu pierwsza napisała Edyta. Przywitała się i zamieniliśmy kilka zdań i znowu jakaś przerwa w pisaniu aż (...)

Siostra

Cześć jestem Maciek. Od razu wam powiem, że z siostrą Zuzią relacje mam na bardzo dobrym poziomie. Gdy rodzice pojechali na cztery dni nad morze zostałem sam z siostrą. Dzień zaczął się jak zwykle. Poszedłem do toalety, obyłem się i zrobiłem sobie śniadanie. Trzeba było pójść na zakupy więc powiedziałem Zuzi aby się ciepło ubrała i możemy iść. Miałem iść sam ale byłoby mi smutno. Wyszedłem na balkon i zobaczyłem że jest mi zimno w nogi. Powiedziałem siostrze aby poczekała chwilę. Śpieszyła się (...)

Coś dla kogoś

Otworzyłam oczy. W bladym świetle, które przenikało przez uchylone okno widziałam zarys jego sylwetki. Spał. Powoli i delikatnie wyplątałam się z jego objęć, włożyłam koszulkę , która leżała w bezładzie na podłodze i stanęłam bliżej źródła światła. Lekki chłód nocy, który objął moje ramiona przypomniał mi o niedawnym wydarzeniu. Zagryzłam wargi gdy pojawiły się urywki wspomnień. Namiętna gwałtowność nie zaskoczyła ani mnie z jego strony, ani jego z mojej. Niewiele trzeba było, jedno  (...)

Pobożna dzieweczka 2

Dobrze przyjrzyjcie się siostry temu potworowi. Jaki jest wielki, długi i twardy, lecz to tylko moment. Gdy wyjdzie stamtąd, tu wskazał na moją piczkę, zaniknie prawie i z pomocą Bożą więcej łba już nie podniesie i straszyć nas nie będzie. Wszedł we mnie i pomału, raz za razem chował go tam i wyciągał pokazując zakonnicom, że jeszcze bestia żyje. Ratunku- wołałam udając cierpiącą, pomocy zabierzcie ze mnie to zwierzę, ja nie chcę. Księżulek widząc zaś że mu pomagam, też zaczął jęczeć i wykrzywiać (...)

Pobożna dzieweczka

O znalazłam wreszcie-powiedziałam głośno, wyciągając z torby książkę i pomału schodząc z kanapy. Zdążył usiąść i jak gdyby nigdy nic, czytał dalej swoją gazetę. Usiadłam i też zaczęłam czytać. Na poczatku moje złączone nóżki zaczęły delikatnie pomalutku rozchylać się na boki. Ksiądz odłożył gazetę i zaczął spoglądać przez okno, choć dobrze wiedziałam że co chwila zerka ukradkiem na moje krocze. Zasłonięta książką udawałam że tego nie widzę. Moje podniecenie rosło i zaczęłam myśleć (...)

Nosić swoją skórę cz. II

Siedzę na kanapie i patrzę w gołą ścianę. Mam wrażenie jakbym właśnie się obudził. Wszystko wygląda tu bardzo obco i chwilowo nie wiem gdzie jestem. Rozglądam się dookoła i poznaje to miejsce. Jestem w swoim mieszkaniu, w naszym mieszkaniu. Czuję się bardzo dziwnie, lekko, błogo i beztrosko. Próbuje sobie przypomnieć jaki jest dziś dzień tygodnia, ale nie jestem w stanie tego stwierdzić. Mam w głowie pustkę, zero emocji i zmartwień. Prawie się uśmiecham. We wspomnieniach szukam  (...)

Nosić swoją skórę cz. I

Senna pogoda i grube krople deszczu rozbijające się o przednią szybę samochodu dobijały Łukasza bardziej, niż 300 kilometrów drogi, które miał jeszcze przed sobą. Meteorolodzy zapowiadali, że będzie to najbardziej deszczowe lato ostatniej dekady. Patrząc przed siebie, Łukasz w myślach przyznał im rację. Pierwsze wolne lato po pięciu latach studiów i taka parszywa pogoda – pomyślał. (...)

Tu i Teraz

Moja reakcja po tym jak wracałem z koleżanką ze szkoły tuląc się i ocierając o siebie w zatłoczonym autobusie. No normalnie tak mnie podjarałaś dzisiaj dziewucho że mam ochotę wejść tam teraz do Twojego pokoju wsunąć dłoń w Twe rajstopy pod krótką spódniczką dotknąć Twojego cieplutkiego trójkącika i drąc Twe rajstopy ściągnąć z Ciebie szybko majtki podsadzić Cię na me ramiona ale tak bym miał Twoją cipkę przed oczami  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia