Stopy. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "Stopy"

Moja pani profesor

Lizałem jej podeszwę, całowałem, ssałem palce. W życiu się tego nie spodziewałem, a ten durny konkurs się opłacił jednak. Właściwie to lizałem jej stopy aż usnęła. Nawet jak spała lizałem dalej. Nie mogłem przestać. Po chwili jednak postanowiłem i sobie ulżyć. Wziąłem jej rajstopy które położyła na podłodze i poszedłem do łazienki. Tam wąchając je waliłem sobie. Po wszystkim odłożyłem na miejsce i położyłem się spać. Na drugi dzień wracaliśmy do domu. Rozmawialiśmy o tym trochę. Pani  (...)

Biała Królowa czarnego lądu

Agnieszka to dziewczyna mająca 165cm wzrostu, brązowe kręcone włosy, niebieskie oczy, duży biust o miseczkach F, chudy brzuch oraz piękne nogi. O poranku dowiedziała się, że wygrała wyjazd do Afryki na weekend. Nastąpiło pakowanie w piątek lot samolotem i wieczorem przyjazd do hotelu. Tak na prawdę na miejscu zdała sobie sprawę, że nie zna okolicznych miejsc i czasu jest mało. Rano ubrała się w czarną bluzkę z  (...)

Stworzona do pieszczot cz.5

Nie wiem czy ktoś ma tak zadbane stopy jak ja. większość kobiet sama robi sobie pedicure,nakłada kremy i maluje paznokcie. A Ja nie muszę robić nic. wystarczy że leżę i pachnę. Mam zawsze starannie spiłowane i pomalowane paznokcie a powierzchnia skóry na moich stopach jest gładziutka i delikatna. Dzięki codziennemu lizaniu nie mam żadnych odcisków ani stwardnień czy zrogowaceń . Wręcz przeciwnie. Pięty i paluszki mam miękkie i sprężyste a  (...)

Stworzona do pieszczot.cz.4.

Miał posprzątać dom ,wyprać mi majtki i odpocząć bo czekał go pracowity wieczór.Jestem stworzona do pieszczot a on jest po to by mi dogadzać. Spotkanie było bardzo udane. odwiedziłyśmy kilka sklepów gdzie kupiłam sobie trochę kosmetyków i buty a potem ,w kawiarni plotkowałyśmy śmiejąc się głośno (...)

Stworzona do pieszczot .cz.3.

Kiedyś miałam kompleksy na punkcie swojej cipy, lecz teraz uważam że moja cipeczka jest wyjątkowa i niezwykle oryginalna.właściwie to swoim wyglądem nie odbiega od normy natomiast rozmiarami już tak.Otóż mam wyjątkowo duże wargi sromowe i pokażnych rozmiarów łechtaczkę,ale to akurat nie jest problemem.Te wielkie ,pomarszczone wargi ,jak dwa zlepione plastry miodu strzegą wejścia do wilgotnego wnętrza,doskonale  (...)

Podnóżek cz.2

… Speszony po całej sytuacji, z uwierającą penisa klatką, wracałem do domu. Zacząłem się zastanawiać nad obrotem jaki przyjęły moje sprawy. Owszem, podniecała mnie dominacja u kobiet, ale to co stało się przed chwilą.. czułem się zmieszany i nie wiedziałem co myśleć. Z jednej strony podniecenie. Z drugiej jednak, na co dzień jestem osobą nieustępliwą o hardym charakterze, nie wyobrażałem sobie takiego poniżenia i niewoli  (...)

Stworzona do pieszczot .cz.2

Dziś jest sobota więc mąż będzie mógł zająć się moimi stopami ,tak jak na to zasługują .Już od rana może mi je lizać ,długo i dokładnie.Tak jak lubię.Musi to robić dokładnie i z wyczuciem i tak długo dopóki się nie obudzę.Oczywiście codziennie ,obowiązkowo,przed wyjściem do pracy wylizuje mi moje piękne stopy ale wtedy nie zwracam na to uwagi bo chcę jeszcze trochę pospać.Na wpół śpiąc czuję jego pieszczoty lecz nie  (...)

Stworzona do pieszczot .cz.1

Na co dzień jesteśmy zwyczajnym małżeństwem ,lecz gdy zostajemy w domu sami Ja zmieniam się w kapryśną dominę a mąż w mojego niewolnika.Nie zawsze tak było.Lecz któregoś dnia ,robiąc porządki .w rzeczach męża natknęłam się na teczkę pełną wycinków z pism porno.Przeglądając zdjęcia i artykuły zauważyłam,że przeważa w nich kobieca dominacja a zwłaszcza stopy co bardzo mnie podnieciło.Zawsze  (...)

Podnóżek cz.1

Był piękny czerwcowy dzień. Niedawno zaczęły się wakacje, ostatnie wakacje przed maturą, a ja zastanawiałem się co będę robić, bo właściwie nie miałem żadnych planów. Spotkania z kumplami to jedno, ale fajnie byłoby gdzieś wyjechać, albo dorwać jakąś fajną pracę. Wsiadłem do tramwaju i usiadłem. Krótko po mnie weszła przepiękna kobieta, o niewiarygodnej urodzie i bardzo atrakcyjna. Wysoka z idealną talią, piękna  (...)