kuzyni. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "kuzyni"

Kuzynka w ciąży

Naszego pierwszego spotkania nie pamiętam, bo było to w nasze chrzciny. Byłem o miesiąc starszy od mojej kuzynki H i tę uroczystość rodziny wyprawiły nam razem. Czyżby to był jakiś omen ?. Potem prawie jej nie widywałem, bo mieszkali na drugim końcu Polski i rzadko bywały okazje do spotkań. Specjalnie jej nie lubiłem, ale wszystko do czasu. Kiedy  (...)

Niezwykła przygoda erotyczna z kuzynem

Kiedyś miałam pewną przygodę erotyczną – i chyba jedyną taką wyjątkową jaką pamiętam. Otóż miałam wtedy siedemnaście lat. Razem z moimi bliskimi pojechaliśmy na weekend do naszej dalszej rodziny, która mieszkała w Poznaniu. Dom, w którym mieszkali był w bardzo stary – jeszcze przedwojenny. Wszystko w nim było duże: pokoje, okna, drzwi i (...)

Amazonka kuzynka

Środek lata, a Jarek jeszcze tak na prawdę nie poużywał sobie życia. Nic więc dziwnego, że nie chciał jechać ze starymi na weekend do rodziny. Niestety nie udało się i jeszcze tego samego dnia znaleźli się setki kilometrów poza miastem. Jarek miał 17 lat. Był wysokim brunetem o jasnych niebieskich oczach. Gdy wysiedli z samochodu na jakimś totalnym zadupiu, Jarka nogi ugięły się. "Co ja tu robię?" pomyślał, po czym zaczął wynosić z samochodu walizki i torby. Był zły, nawet więcej, był wściekły, że musi się (...)

Kuzynka, pierwszą kobietą

Gdy dowiedziałem się, że moja matka wyjeżdża na kilka dni na jakąś wycieczkę nie kryłem radości. Wiecie, chata wolna, można coś ciekawego zorganizować. Jednak, gdy dowiedziałem się, że mamy >mieszkać u kuzynki moja radość przeminęła. W sumie miałem już 17 lat (mój brat 15) i mogłem zostać sam w domu. Optymistyczne było to, że mieszkamy właśnie u kuzynki, a nie np. z dziadkiem. Kuzynka Ania była 28 letnią panną mieszkającą od niedawna we własnym mieszkaniu. Trudno, trzeba (...)