kuzynka. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "kuzynka"

Dwa etaty

Jedenaste piętro wieżowca, za oknami szyby kopalniane, wielkie zakłady pracy i place budów, hektary betonu i zero zieleni, mieszkanie typu M2. W jednym pokoju z 12-letnią kuzynką, moje łóżko to dmuchany materac na podłodze. W drugim pokoju mieszkała ciocia, kobieta może i miła ale jednocześnie tak szpetna, że przekracza to wyobraźnię większości ludzi. Przeraźliwie chude i lekko przygarbione ciało, rzadkie, długie, rude włosy (zawsze w nieładzie) zakrywały jej zniszczoną ospowymi bliznami  (...)

Włoskie wakacje cz.III - Portfel

Miasteczko było świetne. Od razu czuć w nim klimat Włoch, nie tych typowo turystycznych, lecz miejscowych. Niewielkie uliczki, tradycyjne knajpy, miejscowe sklepiki, cukiernie zapraszające do środka zapachem wypieków. Takie wakacje mogą być co roku. Podszedłem bliżej do jednej z witryn, gdzie ułożone były najrozmaitsze słodkości. Już wchodziłem do środka, kiedy moja ręka nie wyczuła portfela w kieszeni (...)

Włoskie wakacje cz.I - Kuzynka

Nadeszły wakacje. W tym roku miałem spędzić je w gronie rodzinnym w wynajętym przez ciotkę domku we Włoszech. Jako prawie 19-sto latek powinienem woleć wypoczywać z przyjaciółmi i rówieśnikami, lecz odkąd odszedł od nas tata, wraz z mamą zbliżyliśmy się do siebie i nasze relacje stały się bardziej przyjacielskie niż matczyne. Spędzaliśmy dużo czasu ze sobą i wspólny wyjazd jak najbardziej mi odpowiadał, tymbardziej, że dołączyć mieli do nas dziadkowie, którzy na stałe  (...)

Gorące lato z kuzynką

Jestem 16 letnim chłopakiem i mam bardzo dużą rodzinę. Ja, rodzice i moje rodzeństwo mieszkamy w Krakowie, reszta rodziny – obie babcie, dziadek, wujek, ciocia i młodsza kuzynka – w Warszawie. Z resztą rodziny najczęściej mam okazje spotkać się w święta i wakacje, kiedy to razem z rodzicami jeździmy do nich w odwiedziny. Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie jestem przywiązany do moich krewnych, jednak spędzanie  (...)

Kuzynka w ciąży

Naszego pierwszego spotkania nie pamiętam, bo było to w nasze chrzciny. Byłem o miesiąc starszy od mojej kuzynki H i tę uroczystość rodziny wyprawiły nam razem. Czyżby to był jakiś omen ?. Potem prawie jej nie widywałem, bo mieszkali na drugim końcu Polski i rzadko bywały okazje do spotkań. Specjalnie jej nie lubiłem, ale wszystko do czasu. Kiedy  (...)

Niezwykła przygoda erotyczna z kuzynem

Kiedyś miałam pewną przygodę erotyczną – i chyba jedyną taką wyjątkową jaką pamiętam. Otóż miałam wtedy siedemnaście lat. Razem z moimi bliskimi pojechaliśmy na weekend do naszej dalszej rodziny, która mieszkała w Poznaniu. Dom, w którym mieszkali był w bardzo stary – jeszcze przedwojenny. Wszystko w nim było duże: pokoje, okna, drzwi i (...)

Sylwester z kuzynką

W TV była akurat reklama, dlatego chciałem przełączyć na TVN i zobaczyć kto teraz tam występuje, szukając pilota, natknąłem się na malutki wibrator, który leżał w szafce na bieliznę, co mnie ogromnie zaskoczyło i zszokowało, nie spodziewałem się takiej zabawki po kuzynce, myślałem nad tym, aby ją jakoś zmusić, zaszantażować. Hmm.. Może powiem jej, że wygadam komuś o tej zabaweczce i wtedy zgodzi się na to (...)

Wakacje z kuzynką

Nie chciało mi się w taki upał wychodzić z domu. Zostać jednak też nie chciałem. Zaraz mieli przyjechać do nas goście, a nie za bardzo miałem ochotę z nimi siedzieć. Przyjeżdżali wujek z ciocią i kuzynką, których słabo znałem, bo rzadko u nas bywali. Byłem wstydliwy i niezbyt lubiłem takie spotkania. Postanowiłem w tym czasie pójść na swoją polankę i trochę się poopalać, a wrócić jak już sobie pojadą. Niech rodzice sami się z  (...)

Upojna noc z kuzynostwem

Budzę się w środku nocy pobudzona erotycznym snem. Odwracam się na bok i widzę, jak moja śliczna kuzynka słodko śpi. Walczę sama ze sobą by jej nie dotknac, ale nie udaje mi się - podniecenie jest silniejsze. Odkrywam jej cialo spod kołdry i podziwiam jej walory. Widzę jej odkryty brzuszek i odznaczające się piersi. Mam ochotę je wypiescic. Składam na jej ponetnych ustach słodki pocałunek, ale nie reaguje, nadal uroczo (...)

Rodzinna Impreza cz.2

Na twarzy dziewczyny i jej brata widać było strach, nie wiedzieli kto mógł wejść do pokoju a z racji że Krystian nie zamkną drzwi na klucz mógł tam wejść dosłownie każdy. Oboje wyraźnie rozpromienieli gdy w drzwiach stanęła ich młodsza siostra Paulina. Ja stojąc w ciemnościach za oknem czekałem na reakcję młodszej kuzynki, zastanawiałem się co zrobi jeśli zobaczy rodzeństwo w takiej sytuacji. Jednak wymienili oni między (...)

  1 2 3 4 »