lesbijki. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "lesbijki"

Lilka i Monika - Sen o czworokącie

Monika weszła do mieszkania. W korytarzu było ciemno, ale w pokoju Lilki, jak i w salonie światła się paliły. Rzucały przy tym nieco jasnego na przyciemniały korytarz, więc Monika nie zapalała w nim osobnego światła. Wiedziała, że było późno ponieważ za oknami było ciemno. Zdziwiła się, że nikt nawet nie wyszedł i nie zainteresował się jej przyjściem. Odruchowo złapała za klamkę pierwszych drzwi które miała pod ręką czyli tych do pokoju Lilki i szeroko je otworzyła. Jej oczom ukazała się niesamowita, zapierająca dech w piersiach ale jednocześnie dziwnie znajoma  (...)

Barwne życie Izabeli - Afterparty po imprezie u Agnieszki

Witam wszystkich w kolejnym (nudnym i beznadziejnym) opowiadaniu, jak to wyczytałam z komentarzy pod ostatnim tekstem :) z udziałem Izabeli! Tym razem przedstawiam wam historię tego jak i z kim Iza zakończyła ten wieczór pełen wrażeń. Jako, że raczej nie wdaje się nigdy w dyskusję w sekcji komentarzy, ponieważ jest ona dla was czytelników, chciałabym się odnieść do jednego z nich który po prostu tak mi podniósł ciśnienie, że nie mogłam wytrzymać. Otóż, możecie komentować  (...)

Wspomnienie upojnej nocy

Pewnego letniego dnia, przed dwoma laty jadąc samochodem wracałam wieczorem do domu ze zjazdu starej paczki szóstki przyjaciół, która chowała się razem od podwórka w Ostrowie Wielkopolskim. Lata jednak lecą, większość z nas pozakładała rodziny, robi karierę, zmieniło miejsce zamieszkania i taki wspólny wyjazd raz na jakiś czas jest dla nas miłą odskocznią od codziennego życia. Wybraliśmy się w Karkonosze, w których spędziliśmy pięć dni na wędrówkach po górach i wspólnie  (...)

Lustrzane odbicie (całość)

Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Lustrzane odbicie

Na imię mi Bogna i mieszkam w wojewódzkim mieście w bloku wraz z rodzicami i siostrą bliźniaczką, Bereniką. Z siostrą zawsze trzymałam się blisko i zawsze sprawiałyśmy wiele kłopotów naszym rodzicielom, z reguły na wesoło choć zdarzały się i mniej przyjemne momenty zwłaszcza we wczesnym stadium okresu dojrzewania. Obecnie mamy po 20 lat, zdaną maturę, okres studencki i kolejne etapy życia przed sobą. Nieskromnie mówiąc wyrosłyśmy na piękne dziewczyny co nie  (...)

Rocznica ślubu rodziców: Bratowa

Położyłam dłonie na jej włosach i pocałowałam. Całowałyśmy się namiętnym tańcu naszych języków i bez większego pośpiechu pieszcząc się wzajemnie. Nasze ciała były wystarczająco mokre i nawilżone, czułam jak przeze mnie przechodzi kolejny gorąc podniecenia i wylewający się ze mnie, Emilia odsunęła się ode mnie krzyżując ze mną nogi. Czułam wilgoć jej myszki między swoimi nogami, zaczęła się ocierać o mnie, jej seksowne ciało poruszało się niesamowicie giętko co jeszcze bardziej mnie  (...)

Eliza cz.3

Poszłam do toalety nabrać wody do czajnika, przez chwilę rozmawiałam na korytarzu z jakimś nowym o dodatku rodzinnym, a kiedy wróciłam do pokoju Eliza już była i sypała kawę do kubków. Zamurowało ją na mój widok, mnie na jej również. Po chwili zamknęłam za sobą drzwi, podeszłam do Elizy i króciutko ją pocałowałam (...)

Eliza cz.2

Usiadłyśmy na kanapie i Eliza podała mi mój kieliszek. Trzęsącą się ciągle ręką postawiłam go na kolanach i czekałam, aż podniesie swój. Jednym haustem wypiłyśmy do dna. Wstałam i poszłam do kuchni, ale to był raczej aneks kuchenny. Miałam kawalerkę ze sporym trzydziestopięciometrowym pokojem, a dziewięciometrową kuchnię od pokoju odgradzał jedynie blat kuchenny trzymetrowej długości. Z kuchni wchodziło się (...)

Eliza cz.1

Jej głowa od razu wylądowała między moimi nogami, przez chwilę czułam jej język na jednej, a za chwilę na drugiej pachwinie. Rozgrzewała mnie szybko i sama się zdziwiłam, że po tylu orgazmach łechtaczka zaczyna rosnąć. Po chwili poczułam język Elizy na łechtaczce, lizała powoli i spokojnie, jakby chciała mnie wkurzyć, a ja chciałam jak najszybciej eksplodować. Eliza na chwilę przerwała lizanie i za dwie sekundy poczułam jej mokry palec w pochwie – językiem wróciła do powolnego lizania (...)

Wakacje u kuzynek cz. 1

Aurelia skuła spowrotem Agnieszkę, po czym wyjęła z torby nakładki i nałożyła je na sutki rudzielki. Potem wyciągnęła dwa 25-centymetrowe wibratory i wepchnęła je do obu dziurek Agnieszki. Wszędzie włączyła wibracje, a jej młodsza krewniaczka zaczęła jęczeć. Czuła drgania rozchodzące się po całym jej ciele i podniecenie rosło u niej prędko. Wtedy z obu stron podeszły kuzynki i przystawiły sztuczne kutasy do jej twarzy. Ona zaczęła ssać je na zmianę i tym razem smakowały jej. Drgania  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia