mama. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "mama"

Bliskie kontakty z moją mamą [cz.1]

Witam, mam na imię Adam - 18 lat, moja mama Agnieszka - 42 lata, opowiem wam dziś o czymś co nam się przydarzyło. Ja, mój ojciec i moja seksowna matka mieszkamy w małej miejscowości. Tata ze względów swojej pracy musi czasem wyjeżdżać na weekendowe szkolenia, tak stało się i tego pamiętnego weekendu. Ja i mama zostaliśmy sami na trzy dni, naszedł wieczór... Siedząc przy (...)

niespodziewany wieczorny sex z mamą

Mam na imię Dawid i mam 16 lat moja mama Danuta ma lat 37 i jest bardzo dobrze wyposażona no poprostu jest za co złapać i na co popatrzeć ale dosyć o mnie i mojej mamie pewnego wieczora jakieśpół miesiąca temu kiedy tata był w delegaci poszedłem wcześniej spać mama jak zwykle siedziała i oglądała swoje filmy jak doszedłem do swojego pokoju to wszedłem do niego i nie zamknąłem drzwi dokładnie były uchylone no i  (...)

Niesamowite milfy

Wróciłem do domu około 23, od razu zwróciłem uwagę na hałas w salonie. Gdy wszedłem zobaczyłem, iż mama świętuje swoje 50 urodziny (mimo upływu lat nadal sexowna) wraz z ciocią Marzeną, koleżanką ze szkoły Gosią oraz dwiema innymi paniami, które znałem tylko z widzenia. Przywitałem się i zostałem zaproszony na imprezkę. Panie były już lekko wstawione, a najbardziej pani Gosia, krótkowłosa blondynka z niezłym  (...)

dziwna miłość

Od zawsze byłem zalewany matczynym uczuciem co często powodowało moje podtopienie i dyskomfort. Matka kochała mnie nad życie swoje i moje. Nie wyobrażała sobie, żebym wyłamał się z jej wizerunku ukochanego syna. Każda moja próba uwolnienia się od jej miłości od najmłodszych lat powodowała jej histeryczną reakcję i szantaż emocjonalny, który przytłaczał mnie możliwymi skutkami. Dlatego też starałem się  (...)

w końcu odważyłam się działać i opłaciło się, spełniłam fantazję z mamą.....

Jestem Ania i pomimo tego że mam już 21 lat nadal mam niemałe fantazję związane zmoja mamą. Trwa to już odkąd skończyłam 17 lat czyli trochę już to trwa. Nie jestem lesbijką, jestem bi ale to w sensie że podniecaja mnie dziewczyny lecz muszę mieć mega wielką ochotę by zabawić się zdruga dziewczyna a to u mnie jest bardzo rzadkie. Tylko jedna płeć żeńska działa na mnie jak nic innego, bardziej nawet niż mój  (...)

Sekret 4

Od ostatniej zabawy z moja mamą minęło ładnych kilka tygodni.. relacje między nami stały się bardzo luźne.. czasem jak krzątała się w kuchni podchodziłem do niej od tyłu i łapałem za dupeczkę.. uśmiechała się wtedy.. nie protestowała.. bez krępacji wchodziłem do łazienki gdy brała kąpiel.. ona robiła tak samo.. czasami siadaliśmy i rozmawialiśmy o seksie.. o tym co lubimy i jak lubimy.. pewnego dnia postanowiliśmy, że  (...)

Sekret 3

Gdy wstałem rano mamy już nie było.. pojechała do pracy.. na lodówce widniała karteczka z wpisem „pamiętaj że masz mnie zawieźć na 18 do lekarza”.. – no ok. – pomyślałem.. przyszedł czas na poranną toaletę a później na uczelnie.. czas mijał mi bardzo powoli.. wykłady ciągnęły się jak flaki z olejem.. ja wciąż wracałem myślami do ostatniej nocy.. wspominałem pieszczoty, podniecenie i orgazmy mamy.. chciałem kolejnego  (...)

Sekret 2

Po miesiącu wrócił ojciec.. tym razem na dłużej bo na 3 miesiące. Przy nim nigdy nie rozmawialiśmy, nie żartowaliśmy tak otwarcie jak go nie było. Przełomem w życiu mojej mamy i moim był dzień gdy ojciec oświadczył, że w Niemczech ma kochankę i spodziewają się dziecka. Zdecydował, że chce rozwodu, że na stałe wyprowadza się za granicę. Mama była załamana. W ciągu pół roku doszło do rozwodu. Ojciec jak powiedział tak  (...)

Sekret……

Jak wspomniałem ojciec pracował za granicą… do polski zjeżdżam jaz na miesiąc, czasem raz na dwa miesiące i przebywał z nami przez około tydzień by znowu wyjechać do roboty. Mama nie pracowała.. zajmowała się domem.. zawsze była piękna i zadbana kobieta.. szczupłą , seksowną blondynką .. wysportowaną i zawsze bardzo bezpośrednią. Ja kończyłem klasę maturalną.. realizowałem swoje fascynacje (...)

Ja i Mama, dziwna historia

Byla godzina miedzy 2-3 nad ranem. Bylem z kolegami na dworzu, troche sie napilismy i zapalilismy. Wchodzac do domu otwieralem po cichu drzwi by nie obudzic mamy. Rozebralem sie, i idac do swojego pokoju zawsze przechodze obok sypialnii Mamy. Tym razem mama miala otwarte drzwi od sypialnii. Spala calkiem naga, nie moglem uwierzyc w to co widzialem. Moja Mama spala calkiem naga, i byla prawie cala odkryta. Spala (...)

  1 2 3 4 5 »