mama. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "mama"

dziwna miłość

Od zawsze byłem zalewany matczynym uczuciem co często powodowało moje podtopienie i dyskomfort. Matka kochała mnie nad życie swoje i moje. Nie wyobrażała sobie, żebym wyłamał się z jej wizerunku ukochanego syna. Każda moja próba uwolnienia się od jej miłości od najmłodszych lat powodowała jej histeryczną reakcję i szantaż emocjonalny, który przytłaczał mnie możliwymi skutkami. Dlatego też starałem się  (...)

w końcu odważyłam się działać i opłaciło się, spełniłam fantazję z mamą.....

Jestem Ania i pomimo tego że mam już 21 lat nadal mam niemałe fantazję związane zmoja mamą. Trwa to już odkąd skończyłam 17 lat czyli trochę już to trwa. Nie jestem lesbijką, jestem bi ale to w sensie że podniecaja mnie dziewczyny lecz muszę mieć mega wielką ochotę by zabawić się zdruga dziewczyna a to u mnie jest bardzo rzadkie. Tylko jedna płeć żeńska działa na mnie jak nic innego, bardziej nawet niż mój  (...)

Sekret 4

Od ostatniej zabawy z moja mamą minęło ładnych kilka tygodni.. relacje między nami stały się bardzo luźne.. czasem jak krzątała się w kuchni podchodziłem do niej od tyłu i łapałem za dupeczkę.. uśmiechała się wtedy.. nie protestowała.. bez krępacji wchodziłem do łazienki gdy brała kąpiel.. ona robiła tak samo.. czasami siadaliśmy i rozmawialiśmy o seksie.. o tym co lubimy i jak lubimy.. pewnego dnia postanowiliśmy, że  (...)

Sekret 3

Gdy wstałem rano mamy już nie było.. pojechała do pracy.. na lodówce widniała karteczka z wpisem „pamiętaj że masz mnie zawieźć na 18 do lekarza”.. – no ok. – pomyślałem.. przyszedł czas na poranną toaletę a później na uczelnie.. czas mijał mi bardzo powoli.. wykłady ciągnęły się jak flaki z olejem.. ja wciąż wracałem myślami do ostatniej nocy.. wspominałem pieszczoty, podniecenie i orgazmy mamy.. chciałem kolejnego  (...)

Sekret 2

Po miesiącu wrócił ojciec.. tym razem na dłużej bo na 3 miesiące. Przy nim nigdy nie rozmawialiśmy, nie żartowaliśmy tak otwarcie jak go nie było. Przełomem w życiu mojej mamy i moim był dzień gdy ojciec oświadczył, że w Niemczech ma kochankę i spodziewają się dziecka. Zdecydował, że chce rozwodu, że na stałe wyprowadza się za granicę. Mama była załamana. W ciągu pół roku doszło do rozwodu. Ojciec jak powiedział tak  (...)

Sekret……

Jak wspomniałem ojciec pracował za granicą… do polski zjeżdżam jaz na miesiąc, czasem raz na dwa miesiące i przebywał z nami przez około tydzień by znowu wyjechać do roboty. Mama nie pracowała.. zajmowała się domem.. zawsze była piękna i zadbana kobieta.. szczupłą , seksowną blondynką .. wysportowaną i zawsze bardzo bezpośrednią. Ja kończyłem klasę maturalną.. realizowałem swoje fascynacje (...)

Ja i Mama, dziwna historia

Byla godzina miedzy 2-3 nad ranem. Bylem z kolegami na dworzu, troche sie napilismy i zapalilismy. Wchodzac do domu otwieralem po cichu drzwi by nie obudzic mamy. Rozebralem sie, i idac do swojego pokoju zawsze przechodze obok sypialnii Mamy. Tym razem mama miala otwarte drzwi od sypialnii. Spala calkiem naga, nie moglem uwierzyc w to co widzialem. Moja Mama spala calkiem naga, i byla prawie cala odkryta. Spala (...)

Inna od innych cz.1

Ona była inna. Pośród uroczych brunetek, przepięknych blondynek... ona. Niezbyt wysoka, szczupła piękna rudowłosa Oliwia. Oprócz faktu, że była bardzo szczupła miała całkiem kuszący, krągły tyłek oraz niewielkie ale jędrne piersi. Od zawsze była obiektem westchnień kolegów z klasy, nigdy nie miała problemów aby lepiej zapoznać się z chłopakiem, który się jej aktualnie podobał. Jednak na jej życiowej drodze pojawił się  (...)

Nocna obserwacja

Kilka dni temu obudziłem się w nocy, najprawdopodobniej dźwięk otwieranych drzwi wyrwał mnie ze snu. Do pokoju weszła nasza mama. Zatrzymała się na środku pokoju i widziałem, jak zwraca się w moja stronę. Tej nocy w pokoju panował półmrok, więc nie mogłem jej nie rozpoznać. Zamknąłem szybko oczy i czekałem na to, co się wydarzy. Ta cała sytuacja była dziwna, słyszałem jak mama cicho podchodzi do mnie (...)

nasz rodzinny poranek

Już na drugi dzień ,przy śniadaniu ,miałem kolejną okazję. Ojciec siedział przy stole, jak zwykle zajęty czytaniem gazety, mama stojąc przy mnie,nalewała sok do szklanki. Skorzystam z okazji i położyłem rękę na jej wypukły tyłek. Nie byłem pewien jak na to zareaguje, zrobiłem to...bo lubiłem ryzyko. Mile mnie zaskoczyła , tylko lekko drgnęła ,wyraźnie przestraszona, jednak nie odsunęła się ode mnie (...)

  « 1 2 3 4 5 »