miłość. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "miłość"

Zakochany uczeń 12.

Gdzieś po 10 minutach leżąc tak na podłodze Dorota się poruszyła i powiedziała; -Wstajemy Robert bo mi nie wygodnie tak na twardym leżeć.- a więc jak się podniosłem to Dorota wyciągnęła obie ręce i powiedziała; -Położyłeś mnie na podłodze to teraz mnie podnoś.- z trudem ją podnosząc zapytałem; - A co żałujesz tego?- dała mi krótkiego buziaka i z uśmiechem powiedziała; - Ale skąd. Było cudownie i moje ciało znowu ożyło i (...)

Zakochany uczeń 11.

Niestety we wtorek nie byłem u niej bo kiedy wychodziłem ostatni na przerwę po lekcji z nią to powiedziała,że zaraz do mnie zadzwoni,a więc żebym odszedł od kolegów. Nawet nie zdążyłem wyjść przez szkołę a już zadzwoniła Dorota pytając się najpierw czy mogę rozmawiać a potem powiedziała,żebym dzisiaj nie przychodził do niej bo z rana dzwoniła do niej moja mama i na dzisiaj o 16 załatwiła Dorocie mamy wizytę u  (...)

Zakochany uczeń 10.

Przez cały weekend chodziłem podminowany myśląc o dwóch dniach i nocach jakie spędzę z Dorotą. W niedzielę jeszcze się upewniłem,że starzy wyjeżdżają w piątek gdzieś koło 16 i wrócą dopiero w niedzielę późnym wieczorem. Jak tylko się upewniłem o tym to prawie od razu napisałem do Doroty, ale ona odpisała mi dopiero po 22 pisząc,że wie o tym i życzyła słodkich snów.W poniedziałek na lekcji z Dorotą kiedy rozdała nasze (...)

Zakochany uczeń 9.

Odkąd zobaczyłem przed 8 rano Dorotę to widziałem,że coś się stało bo nie uśmiechnęła się ani razu nie tylko do mnie ale i do innych uczniów czy też uczennic. Zaniepokojony napisałem do niej przed lekcją z nią czy coś się stało bo widzę,że nie jest w humorze a ona odpisała ,że nic poważnego tylko przyjechała do niej ciotka z ameryki ale jak przyjdę do niej to porozmawiamy a teraz mam się skupić na lekcji i żebym nie  (...)

Zakochany uczeń 8.

Rozwiązując zadania nie myślałem za bardzo o nich tylko żeby móc wejść z powrotem pod biurko i zanurzyć się pod sukienkę Doroty i całować ją po gołych nogach gdzie nie sięgały pończochy i przez te cudowne,seksowne czerwone majteczki lizać jej cipkę. Wiadomo,że skoro moje myśli były skierowane gdzie indziej to ciężko mi szło z zadaniami i nie zdążyłem nawet 1 rozwiązać a kiedy usłyszałem dzwonek kończący lekcje wpadłem w (...)

Zakochany uczeń 7

Bardzo mi brakowało Doroty w szkole oraz,że nie mogłem do niej iść i po prostu tęskniłem jak cholera. Zastanawiałem się czy nie pojechać razem z moją matką w piątek do nich kiedy jechała skontrolować stan zdrowia Dominika tak jak obiecała Dorocie. Wiłem się myślami aż w końcu postanowiłem zadzwonić na dużej przerwie do niej i bardzo się ucieszyłem kiedy usłyszałem jej zadowolony głos; - Jak miło,że dzwonisz (...)

Zakochany uczeń 6.

Niestety jak się okazało poniedziałkowy seks był jedyny w danym tygodniu bo co prawda we wtorek przyszedłem do niej tak jak było umówione ale ledwo otworzywszy mi drzwi szeptem mi powiedziała żebym był grzeczny bo syn jest w domu. Dominik wrócił wcześniej ze szkoły bo się rozchorował i kiedy wszedłem do pokoju to Dorota kazała mi rozwiązać 2 zadania które wskazała a sama poszła do syna a kiedy wróciła do mnie (...)

Zakochany uczeń 5.

Chciałem ją znowu objąć ale zwinnie się wywinęła i powiedziała; - Idź na górę i przygotuj kanapę a ja zaraz przyjdę do ciebie tylko zadzwonię do starego i co nieco przygotuję żeby potem obiad na jutro zrobić.- Poleciałem na górę szybko i raz dwa rozłożyłem kanapę i rozłożyłem pościel,a że Doroty jeszcze nie było to już pomału się rozebrałem do naga i leżąc czekałem na nią. Nie wiem ile czekałem,ale gdzieś po około 5 minutach  (...)

Zakochany uczeń 4.

W poniedziałek miałem z Dorotą dopiero 4 lekcję i tylko raz udało mi się ją widzieć na przerwie przed lekcją z moją klasą. Poczułem wielką zazdrość jak ją zobaczyłem seksownie ubraną i chłopaków jak się za nią oglądali i wyczuwałem jak ją pożądają. Dorota miała na sobie jasną obcisłą spódnicę przez którą było widać zarys jej majteczek oraz białą bluzkę co wspaniale uwypuklały jej duże cycki,ale na szczęście bez dekoltu (...)

Zakochany uczeń 3.

Zrobiłem jak chciała i mocno ją przytuliłem do siebie i mówiąc jaka ona piękna i jak ją kocham.Bredziłem, że szaleję za nią i spać po nocach nie mogę bo myślę tylko o niej. Tylko dla niej staram się w szkole, żebym miał dobre oceny i dużo nie brakowało żebym dzisiaj umarł jak mówiła, że nic pomiędzy nami nie będzie i mnie wyrzucała z domu. Ona wtedy całując mnie po twarzy mówiła - Przepraszam ciebie kochany, ale myślałam, że  (...)

  1 2 3 4 5 6 »  Ostatnia