Nocne wspomnienia

Dziś jest kolejna z tych nocy, kiedy nie mogę zasnąć. Tysiące myśli przewija mi się przez głowę. Częste rozmyślanie przed zaśnięciem wywołane jest tęsknotą za Nim. Wieczorem najbardziej mi go brakuje.
Wciąż myślę o jego ciepłych i silnych dłoniach. Zawszę czuję wewnętrzny spokój gdy tylko mnie mocno przytuli. Oh jak ja uwielbiam Jego zapach. Zawsze sprawia, że moje myślenie jest wyłączone. Nie myślę o niczym tylko o tym jak bardzo go pożądam.
Nie zawsze mogę Go mieć przy sobie. Wtedy moja tęsknota się pogłębia. Tak jest i dzisiejszej nocy. Jest mi gorąco, wspominam żar naszego ostatniego spotkania.
Kiedy wszedł do mojego mieszkania, nie przywitał się, nic nie powiedział. Przycisnął mnie tylko do ściany i zaczął namiętnie całować. Czułam wtedy jak się rozpływam. Moja cipka stała się wtedy bardzo mokra. Jego penis był coraz twardszy, zaczął napierać na moje udo. Szybkim ruchem rozpiął mój stanik. Moje dłonie też w bardzo szybkim czasie pozbawiły Go koszulki. Czułam ogromne podnieceni, chciałam, żeby już wsunął swoją męskość w moje krocze. Rzucił mnie na łóżko i ściągnął spodnie i koronkowe majtki.
Na samą myśl jak wtedy mnie podniecał zrobiło mi się właśnie mokro. Cholera On mnie podnieca nawet wtedy, kiedy Go nie ma obok. Czuje, że moje sutki twardnieją. Zaczynam je masować tak jak On robił to wtedy. Zawsze delikatnie je przygryza a ja wiję się z rozkoszy. Moja dłoń przesunęła się teraz niżej. O jej, jaka ja jestem wilgotna. Zaczynam masować delikatnie łechtaczkę aż nabrzmiewa. Drugą dłonią nadal ściskam piersi.
W moich myślach wciąż pojawiają się obrazy z ostatniego spotkania z Nim. Gdy mnie rozebrał, zaczął całować po całym ciele aż miałam gęsią skórkę. Po czym wsunął dwa palce w moja dziurkę. Utrzymywał wolne tempo, ale jego ruchy były stanowcze, tak jakby chciał przebić się dłonią do środka. Z moich ust mimowolnie uwalniały się delikatne jęki rozkoszy. Po chwili to ja chciałam przejąć kontrole. Przyciągnęłam go do siebie i kazałam się położyć. Rozpięłam rozporek i wyciągnęłam Jego penisa. Na początku zaczęłam delikatnie lizać główkę, mój język i usta wędrowały po całym fiucie. Lubię lizać i ssać jego jąderka, On wtedy tak słodko wzdycha. Jego penis jest teraz w moich ustach, wsuwam go bardzo głęboko aż prawie się dławię, lecz ja to uwielbiam. Po chwili każe mi przestać i położyć się na łóżku. Położył mnie na brzuchu, kazał wyciągnąć ręce przed głowę, po czym związał je kablem od laptopa. Moje nogi ustawił tak jakbym klęczała, mój tyłeczek był teraz na pierwszym planie. Czuję jak zaczyna lizać moje dwie dziureczki. Mój tyłeczek był już cały mokry. Moje podniecenie sięgało zenitu. On już też był bardzo napalony. Przybliżył się i wsunął swojego wielkiego i twardego kutasa w moja ciasną i mokrą muszelkę.
Nie mogę przestać o tym myśleć, to mnie tak nakręca. Czuje, że w tę noc będę jednak musiała sama zając się sobą. Wyciągnęłam z szuflady moje dildo i włożyłam je w piczunie. Teraz delikatnie nim ruszam. Moje ruchy staja się coraz szybsze i szybsze. Mmm jak mi dobrze, czuje jak ciepło ogarnia moje całe ciało. Hmm chyba dzisiaj chcę być bardziej niegrzeczna. Z mojej magicznej szuflady wyciągam kuleczki analne i wkładam głęboko w mój tyłeczek. Jedną ręką poruszam dildo w mojej cipce a drugą mam przy ustach i ssę mojego palca. Jestem taka rozpalona. Gdyby On wiedział jak działa na mnie. Czuje, że jestem bliska orgazmu, moja ręka rusza się coraz szybciej aż w końcu osiągam szczyt. Mmm cóż za cudowny orgazm ogarnia moje ciało.
Moja tęsknota nie zmalała, lecz czuję, że po tym orgazmie słodko zasnę. Dobranoc

Czy możesz skomentować to opowiadanie :)

Patrykdnia 2015-11-17 12:49:58.

Genialne! :) Chcę więcej Agnes! :)

Prosimy o nie dodawanie w komentarzach danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Nocne wspomnienia"

(pole wymagane)

Dodał/a: Agnes w dniu 15-11-2015 - czytano 14612 razy.
Słowa kluczowe:
tęsknota zboczone myśli