orgia. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "orgia"

Nieudany trójkąt

Z geometrii nigdy nie byłem szczególnie dobry. Jak zresztą w ogóle z matematyki. Może lekką przesadą byłoby twierdzenie, że moje umiejętności ograniczały się do działania jeden plus jeden równa się..., ale one właśnie przyświecały, jak dotąd mojemu życiu. Zwłaszcza temu seksualnemu. Po prostu - chłopak jestem skromny i niewymagający i całkiem wystarcza mi w łóżku jedna panienka - aby pieszczocha. No i żeby znała parę figur, bo już tak całkiem po bożemu, to nawet i ja bym długo nie (...)

Najlepszy sex mojego życia

Był koniec lata, dni stawały się coraz krótsze, a wieczory chłodniejsze. Kilka dni temu wróciłem do domu z wakacji w ciepłych krajach. Nie zdążyłem jeszcze dobrze rozpakować torby, gdy mój telefon zaczął dzwonić. -Tomek? Tu Michał. Czarnuchu widzimy się dzisiaj u mnie o 20, robię imprezę i nawet nie próbuj mówić nie. Byłem jeszcze trochę zmęczony po podróży, ale nie mogłem zawieść przyjaciela. Wziąłem długi, gorący prysznic i użyłem najlepszych perfum. Założyłem bokserki, jeansy, dopasowaną koszulę i zarzuciłem na plecy (...)

Moje siostry

To było w czerwcu 2004 roku w Bieszczadach. Mieliśmy pojechać tam we dwoje , ja i Basia. Mieliśmy siedemnaście lat i swój pierwszy raz dawno za sobą ale jej starzy wierzyli w cnotę córeczki i nie chcieli jej puścić, więc uparli się byśmy zabrali Olę. Młodszą o cztery lata siostrę Basi. Nie chciałem zabierać ze sobą gówniary jako przyzwoitki, ale to był warunek jakiegokolwiek myślenia o wyje?dzie. W wersji dla starych mieliśmy nocować w pokojach agroturystycznych. W celach oszczędnościowych (...)

Orgia w akademiku

Miałam za sobą dwie klasy liceum i cały ten okres dojeżdżałam do szkoły w tym roku rodzice załatwili mi miejsce w internacie uznając że jestem na tyle dorosła i nie popełnię żadnego błędu a do domu mam jeździć co dwa tygodnie, w głębi duszy bardzo pragnęłam by poznać rówieśników i ich ciekawe samodzielne życie. Dostałam pokój na trzecim piętrze pok.123 gdzie już mieszkała ELA uczennica klasy maturalnej Tech. Ekonomicznego dlatego się nie znałyśmy Trzy dni póżniej byłyśmy (...)

Jazda na dwa baty

Rzeczywiście, pały stanęły nam od razu, gdy zobaczyliśmy jej jędrny biust, który miał ochotę wyskoczyć z bluzki. Dziewczyna uśmiechnęła się rozkosznie, zapłaciła za wdzianko i....zaprosiła nas na kawę. Tak nam się świetnie gadało, że już po godzinie wylądowaliśmy w jej mieszkaniu. Monika wprowadziła nas do salonu, a sama poszła do łazienki. Po dziesięciu minutach pojawiła się naga. Rozpoczęliśmy zabawę od szybkiej galopady na jeźdźca. Dziewczyna wskoczyła na mnie i mocno ścisnęła udami (...)

Sprośne marzenia mojej zony

Jesteśmy małżeństwem od 7 lat, mamy córkę w wieku 2,5 roku, oboje uwielbiamy seks, a ostatnio uwielbiamy wszelkie zmiany i wprowadzanie czegoś nowego do naszego życia seksualnego.Wiedziałem, że moja żonę podnieca seks w towarzystwie kogoś trzeciego, mężczyzny lub kobiety, zawsze o tym marzyła, wpadłem na pomysł, aby coś takiego dla niej zorganizować.Poznałem na czacie faceta, a dokładnie, jak się okazało później, był to nasz wspólny znajomy z czasów szkolnych, bo należy tu przypomnieć (...)

Noc przyjemności

Już od dawna chciałam to zrobić. Pojedyńczy seks, czy to z kobietami czy z facetami, sprawiał mi wiele przyjemności, ale brakowało w nim tego czegoś. Marzyłam o prawdziwej, dzikiej, a może nawet odrobinę brutalnej kopulacji. Na samą myśl o tym robiłam się wilgotna. W końcu zdecydowałam się. Kino porno w Krakowie niedaleko dworca. Byłam już tam wcześniej jako “on”, i zawsze miejsce to było wypełnione gejami, trzepiącymi sobie nawzajem oraz samotnikami walącymi namiętnie swe (...)

Seks z napalonymi bliźniaczkami

W dyskotece poznałem Ewę i Anię, dwie piękne blondynki o dużych biustach. Zbiornik Jak się okazało były to siostry, bliźniaczki. Od samego początku przypadliśmy sobie do gustu. Przetańczyliśmy wspólnie, we trójkę, całą dyskotekę. Już w czasie tańczenia zaczęły się erotyczne podteksty. Po dyskotece, dziewczęta zaprosiły mnie do siebie. Oczywiście z radością przyjąłem zaproszenie. Kiedy dotarliśmy na miejsce, Ewa zapaliła świece. Anka w tym czasie zrobiła drinki (...)

Seks w parku

Szedłem przez park w wojewódzkim miecie... Było lato. Upał. Nie spieszyłem się - prawdę mówiąc - szukałem przygody... - chciałem zobaczyć nagą kobietę. Przechodziłem obok ładnej młodej dziewczyny z wózkiem i małym dzieckiem. Miała piękne nogi i krótką sukienkę - spojrzała na mnie, ale po chwili zwróciła wzrok na swojego malca, który się przewrócił nieopodal na trawniku. Była szczupła i stosunkowo wysoka. Miała na sobie cienką, lekko przewitującą sukienkę, biustonosz i seksowne majtki (...)

W przebieralni na basenie

Byliśmy ostatnio z kolegą na basenie. Po wejściu na basen udaliśmy się do przebieralni. Przebieralnie są to nieduże drewniane kabiny, posiadające wspólne ścianki boczne, w których to ściankach są porobione małe dziurki. Weszliśmy do kabiny, aby się przebrać w kąpielówki, ale po chwili usłyszeliśmy obok kobiece głosy. Z ciekawości spojrzeliśmy przez dziurki i okazało się, że obok do kabiny weszły dwie młode dziewczyny i też się przebierały. Jedna z nich stanęła do nas tyłem (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 »