orgia. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "orgia"

Dwie lolity i ja

Wracałem właśnie do domu, było już ciemno, gdy na ulicy zaczepiły mnie dwie dziewczyny. Spytałem się czego chcą, a one nic nie odpowiedziały. Natychmiast jedna z nich, średniego wzrostu brunetka o dużym biuście, uklękła i otworzyła mi rozporek. Miałem już jej odpowiedzieć, gdy druga z nich o kasztanowych włosach zaczęła mnie całować. Spodobało mi się to więc przenieśliśmy się na ławkę do pobliskiego parku. Położyłem się na niej tak by brunetka mogła dokończyć to co zaczęła. Muszę (...)

Seks w szkole

W tym roku we wtorki lekcje mam straszliwe: chemia, fizyka, biologia i jeszcze kilka takich beznadziejnych. Jakby przynajmniej dyrektorka złośliwie ułożyła plan. Rada pedagogiczna była wczoraj, w poniedziałek, więc dzisiaj mogłem ze spokojem ruszyć na wagary. Warszawa ? ot, takie wielkie miasto, tyle rzeczy można tu robić, ale tylko na pozór, bo jak przychodzi co do czego, to okazuje się, że albo nie ma pieniędzy, albo ma się ich za mało, nawet na głupi bilet MZK. Jasne, zarobki w stolicy (...)

Nieudany trójkąt

Z geometrii nigdy nie byłem szczególnie dobry. Jak zresztą w ogóle z matematyki. Może lekką przesadą byłoby twierdzenie, że moje umiejętności ograniczały się do działania jeden plus jeden równa się..., ale one właśnie przyświecały, jak dotąd mojemu życiu. Zwłaszcza temu seksualnemu. Po prostu - chłopak jestem skromny i niewymagający i całkiem wystarcza mi w łóżku jedna panienka - aby pieszczocha. No i żeby znała parę figur, bo już tak całkiem po bożemu, to nawet i ja bym długo nie (...)

Najlepszy sex mojego życia

Był koniec lata, dni stawały się coraz krótsze, a wieczory chłodniejsze. Kilka dni temu wróciłem do domu z wakacji w ciepłych krajach. Nie zdążyłem jeszcze dobrze rozpakować torby, gdy mój telefon zaczął dzwonić. -Tomek? Tu Michał. Czarnuchu widzimy się dzisiaj u mnie o 20, robię imprezę i nawet nie próbuj mówić nie. Byłem jeszcze trochę zmęczony po podróży, ale nie mogłem zawieść przyjaciela. Wziąłem długi, gorący prysznic i użyłem najlepszych perfum. Założyłem bokserki, jeansy, dopasowaną koszulę i zarzuciłem na plecy (...)

Moje siostry

To było w czerwcu 2004 roku w Bieszczadach. Mieliśmy pojechać tam we dwoje , ja i Basia. Mieliśmy siedemnaście lat i swój pierwszy raz dawno za sobą ale jej starzy wierzyli w cnotę córeczki i nie chcieli jej puścić, więc uparli się byśmy zabrali Olę. Młodszą o cztery lata siostrę Basi. Nie chciałem zabierać ze sobą gówniary jako przyzwoitki, ale to był warunek jakiegokolwiek myślenia o wyje?dzie. W wersji dla starych mieliśmy nocować w pokojach agroturystycznych. W celach oszczędnościowych (...)

Orgia w akademiku

Miałam za sobą dwie klasy liceum i cały ten okres dojeżdżałam do szkoły w tym roku rodzice załatwili mi miejsce w internacie uznając że jestem na tyle dorosła i nie popełnię żadnego błędu a do domu mam jeździć co dwa tygodnie, w głębi duszy bardzo pragnęłam by poznać rówieśników i ich ciekawe samodzielne życie. Dostałam pokój na trzecim piętrze pok.123 gdzie już mieszkała ELA uczennica klasy maturalnej Tech. Ekonomicznego dlatego się nie znałyśmy Trzy dni póżniej byłyśmy (...)

Jazda na dwa baty

Rzeczywiście, pały stanęły nam od razu, gdy zobaczyliśmy jej jędrny biust, który miał ochotę wyskoczyć z bluzki. Dziewczyna uśmiechnęła się rozkosznie, zapłaciła za wdzianko i....zaprosiła nas na kawę. Tak nam się świetnie gadało, że już po godzinie wylądowaliśmy w jej mieszkaniu. Monika wprowadziła nas do salonu, a sama poszła do łazienki. Po dziesięciu minutach pojawiła się naga. Rozpoczęliśmy zabawę od szybkiej galopady na jeźdźca. Dziewczyna wskoczyła na mnie i mocno ścisnęła udami (...)

Sprośne marzenia mojej zony

Jesteśmy małżeństwem od 7 lat, mamy córkę w wieku 2,5 roku, oboje uwielbiamy seks, a ostatnio uwielbiamy wszelkie zmiany i wprowadzanie czegoś nowego do naszego życia seksualnego.Wiedziałem, że moja żonę podnieca seks w towarzystwie kogoś trzeciego, mężczyzny lub kobiety, zawsze o tym marzyła, wpadłem na pomysł, aby coś takiego dla niej zorganizować.Poznałem na czacie faceta, a dokładnie, jak się okazało później, był to nasz wspólny znajomy z czasów szkolnych, bo należy tu przypomnieć (...)

Noc przyjemności

Już od dawna chciałam to zrobić. Pojedyńczy seks, czy to z kobietami czy z facetami, sprawiał mi wiele przyjemności, ale brakowało w nim tego czegoś. Marzyłam o prawdziwej, dzikiej, a może nawet odrobinę brutalnej kopulacji. Na samą myśl o tym robiłam się wilgotna. W końcu zdecydowałam się. Kino porno w Krakowie niedaleko dworca. Byłam już tam wcześniej jako “on”, i zawsze miejsce to było wypełnione gejami, trzepiącymi sobie nawzajem oraz samotnikami walącymi namiętnie swe (...)

Seks z napalonymi bliźniaczkami

W dyskotece poznałem Ewę i Anię, dwie piękne blondynki o dużych biustach. Zbiornik Jak się okazało były to siostry, bliźniaczki. Od samego początku przypadliśmy sobie do gustu. Przetańczyliśmy wspólnie, we trójkę, całą dyskotekę. Już w czasie tańczenia zaczęły się erotyczne podteksty. Po dyskotece, dziewczęta zaprosiły mnie do siebie. Oczywiście z radością przyjąłem zaproszenie. Kiedy dotarliśmy na miejsce, Ewa zapaliła świece. Anka w tym czasie zrobiła drinki (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »