orgia. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "orgia"

Zerżnijcie mnie

Na co dzień Lena jest taką samą dziewczyną, jaką mija się na ulicy, widuje w biurach czy supermarketach. Prywatnie jest jednak bezwstydną, wściekle perwersyjną nimfomanką, którą ożywia ostry, wyrafinowany seks. Wiedzą o tym doskonale, mieszkający z nią, Robert i Marcin. Tego wieczora, po powrocie do domu, Kasia zastała swoich współlokatorów, gotowych do ostrej jazdy, którzy pożerali ją wzrokiem, gdy tylko się pojawiła (...)

Trójkąt z nieznajomym

Dolalam sobie wodki omine wszystkie zbedne szczegoly, wystarczy ze powiem ze zaczal sie gapic, wiec ja zaczelam dzialac odruchowo wypinalam sie w jego strone, nachylalam zbyt nisko, by mogl mi zajzec w dekolt, przechodzilam za duzo razy kolo niego no takie tam. Jak juz wszyscy sie najebali, to w stroje I do basenu, woda podgrzewana super . Ja w moim malutkim, rozowym bikini wygladalam super Obcy taktownie nie byl za blisko ale ale- widzial co sie (...)

Seks w akademiku

Zawsze chciałam pójść na studia i to wcale nie dlatego że miałam jakieś wygórowane ambicje, czy zapał do nauki, ale dlatego, że życie studenckie wydawało mi się niesamowitą przygodą. Nasłuchałam się od znajomych, że to najpiękniejszy okres w życiu każdego człowieka, luz, swoboda, imprezy i niezła zabawa. Po maturze zdałam egzaminy na studia i wyjechałam z rodzinnego "Pipidówka" do Warszawy. Nie było mnie stać na stancję, więc załatwiłam sobie miejsce w akademiku (...)

Siostrzyczki

Byłam wściekła, kiedy okazało się, że moje wakacyjne plany runęły w gruzach. Nieoczekiwanie swój przyjazd do Warszawy zapowiedziały córki znajomych moich rodziców. Miałam się nimi zająć, pokazać ojczysty kraj, przypomnieć język i ugościć je prawdziwie po polsku. Ostatni raz widziałam je, jak miałyśmy po pięć czy po sześć lat. Pamiętam je jako wiecznie naburmuszone i rozkapryszone dzieciaki. Nic więc dziwnego, że perspektywa spędzenia z nimi całych wakacji wydała m (...)

Pierwszy trójkąt

Po lekcjach seksu, które przeszłam podobnie dobrze chciałam sprawdzić się sama. Mam dwóch przyjaciół, ale każdy mieszka w innym mieście, do tej pory nie znają się. I z jednym i z drugim miałam bardzo sporadyczne spotkania. Ale byli to najbardziej w tym momencie zaprzyja?nieni ze mną Panowie, szczególnie Andrzej. Więc pomyślałam, że zaproszę ich do siebie w tym samym czasie i poznam ze sobą (...)

Orgia z nauczycielką

Aby nie zanudzać Was dłużej niepotrzebnymi opisami przejdę od razu do rzeczy. Duże zainteresowanie wśród pewnej męskiej grupki uczniów wzbudzała ich nauczycielka - Joanna. Była bardzo atrakcyjną kobietą, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, miała długie, lekko kręcone włosy. Nie ubierała się wyzywająco, raczej skromnie, ale zawsze tak, aby delikatnie podkreślić swoją zgrabną sylwetkę. Jeżeli bluzka - to lekko prześwitująca. Jeżeli cienki sweterek lub golf - to lekko obcisły (...)

Nienasycone dziewczyny

Byłam załamana, kiedy wskazówka na wadze zatrzymała się na siedemdziesięciu kilogramach. W czasie ciąży starałam się trzymać właściwej diety, ale cokolwiek bym nie robiła w ostatnich tygodniach ciąży wyglądałam jak prawdziwy hipopotam i nawet mój mąż spragniony intymnych pieszczot zaczął sypiać w oddzielnym pokoju, tłumacząc się jakoby dobrem dziecka. Wszyscy pocieszali mnie, że za kilka miesięcy dojdę do swojej wagi, ale nic takiego się nie działo a ja popadałam (...)

Mała rozkoszna cipeczka

Pewnego szarego dnia , gdy zmierzałem do szkoły w ktorej ucze sie juz 2 lata spotkałem pod wejsciem kobiete ktora zauroczyla mnie odrazu! miała jakies 160 cm oczka zielone , przeciętne cycki ale czułem przez jej sukieneczke ze cipke ma jeszcze niezamocno rozjeechaną!. Wtedy zobaczylem jak moje spodnie zaczynają odstawac coraz bardziej i bardziej , niewiedziałem co mam zrobic! dlatego pobiełem szybko do WC naszczeście było otwarte (...)

Dwie wygłodniałe lwice

Monikę poznałam wiosną zaraz po rozstaniu z Maćkiem. Siedziałam sama w knajpie i leczyłam smutki kolejnymi drinkami. W pewnym momencie przysiadła się do mnie młoda dziewczyna i zaczęłyśmy rozmawiać. Po kilku drinkach język mi się rozwiązał i zaczęłam zwierzenia samotnej, porzuconej kobiety. Płakałam, klęłam na czym świat stoi i bez przerwy mówiłam o nim. Wyciągnęła mnie pijaną z knajpy i poszłyśmy pustymi ulicami. Zupełnie nie wiem, jak to się stało, ale (...)

Seks we troje

Zaczynałam wtedy studia, poznałam nowych znajomych. Często w co najmniej 8 osób chodziliśmy na piwo lub drinka. Być może to był już listopad lub grudzień. Pamiętam, że pogoda była niepewna. Było zimno. Kolega z uczelni zaprosił mnie na piwo. Tylko mnie. Kolega był wtedy na drugim roku, ale mieliśmy kontakt ze sobą. Poszliśmy do knajpy, w której jeszcze nigdy wcześniej nie byłam. Nie należała ona do miejsc tłumnie odwiedzanych (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »  Ostatnia