Pieszczoty. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "pieszczoty"

Chodź! Chodź! Chodź!

W zaplanowanym dniu wyruszyłem około pierwszej, kierując się na południowy-wschód. Pierwsze dwie - trzy godziny przeszły bezboleśnie, bez żadnych problemów. Niestety, mój optymizm okazał się jednak przesadny. Kiedy wjechałem w zalesione tereny na południu nastąpiło najokropniejsze. Usłyszałem potworny huk i nagle stałem na środku drogi malowniczo wijącej się między wzgórzami, a zamiast pomruku silnika słyszałem śpiew ptaków. Silnik zamarł całkowicie. Zorientowałem się, że stało się to najgorsze - totalna awaria silnika. Chociaż sprzedawca  (...)

o północy

O północy wracałem z urodzin. W samochodzie panowały ciemności i tylko blade niebieskie światło z deski rozdzielczej oświetlało moją twarz. Miałem otwarte okno i cieszyłem się wspaniałym leśnym zapachem. Po obydwu stronach szosy kłębiły się drzewa, ilekroć przejeżdżałem tą trasą zastanawiałem się, jak głęboko jest ten las. Czy kilkanaście metrów dalej są już jakieś wiejskie gospodarstwa czy też las ciągnie się kilometrami? I ta niesamowita myśl, co bym zrobił, gdyby samochód nawalił na tym odludziu. Licznik wskazywał sto pięćdziesiąt kilometrów na (...)

W dyskotece

nie sciągając spodni przez zamek wyciągneła mojego sterczącego penisa, zaczeła go ssać lizać całować podgryzać , a ja nie miałem się czego złapać i ścisnąć z rozkoszy. Odsunąłem jej twarz ona popatrzyła się z usmiechem na mnie, wstała odsuneła sie kawałek ode mnie poczym zaczeła sciągać koszulke w rytm ledwo słyszalnych bitów z dyskoteki . miała biały stanik . Po czym go sciągneła podeszła złapała moją głowe i pocierała ją o piersi . sciągnąłem jej spódnice . nie wytrzymałem pomyślałem dość tej gry chce podymać (...)

Wspaniała chwila

Tracam nosem i caluje. Wysuwam jezyk i pieszcze jego koncem. Twoje jeki sa zagluszane przez grzmot burzy. Blyskawice rozswietlaja wnetrze tworzac fantastyczne ksztalty z cieni. Caluje twoj brzuch i boki. To wywoluje smiech bo masz laskotki. Wkladam reke miedzy twoje nogi i czuje jak je rozchylasz. Jest taka ciepla i mokra. Platki juz sa rozchylone. Calujac wzgorek lonowy wsuwam paluszek do srodeczka. Jeczysz poruszajac biodrami. Wyjmuje paluszek ktory jest mokry od twoich sokow. Pieszcze nim lechtaczke. Zabieram reke i caluje brzuch bys  (...)

Kochaliśmy się całą noc

Spodobał mi się tak bardzo, że chciałam go poczuć w sobie tej gorącej niedzieli… Odesłałam kolegę po napoje a sama zakradłam się pod szatnie, w których przebierali się piłkarze. Byłam tu już wcześniej, więc wiedziałam, że pod prysznic można wejść z dwóch stron: albo przez szatnię, albo przez toalety. Na szczęście to drugie wejście było otwarte. Uchyliłam drzwi, ale nie zauważyłam mężczyzny, który mnie tak podniecił, że aż posunęłam się do takiego czegoś… Jednak po chwili zauważyłam, że większość opuściła już prysznice, blondyn wszedł a jeden (...)

Niezapomniany seks

Obudziło mnie słonce. Spojrzałem na zegarek była godzina dziewiąta z minutami. Poleżałem jeszcze chwilkę, wstałem, ubrałem się w garnitur i zszedłem na śniadanie. Nic nie wskazywało na to ze ta niedziela będzie taka wyjątkowa. Poszedłem do kościoła, a ponieważ było bardzo duszno i gorąco nie wchodziłem do środka tylko stałem oparty o filar przy wejściu. W pewnej chwili zauważyłem przed sobą dziewczynę ubraną na biało. Była piękna. Stanęła nie daleko mnie tak, że moje oczy były skierowane na wprost jej zgrabnego tyłeczka.. Wiatr powiewał jej we  (...)

Sex na budowie

Przysunęliśmy się do siebie i znów zaczęliśmy się całować. Błądziliśmy dłońmi po sowich ciałach. Nie tracąc dużo czasu zabrałem się za rozpinanie jej bluzeczki. Kiedy jedną ręką rozpinałem ostatni guziczek, druga już błądziła przy zapięciu stanika. Mała pomoc drugiej ręki i…moim oczom ukazały się dwie nieduże ale bardzo ładne piersi. Nie mogłem się powstrzymać aby ich nie dotknąć. W ślad za ręką poszły usta i już po chwili przyssałem do cieplutkich „bułeczek” Ani. Tak byłem pochłonięty tym zajęciem, że nie zauważyłem nawet kiedy Ania dobrała się do moich (...)

Zaczęła go kusić

Pewnego ciepłego majowego dnia, umówiła się ze swoim chłopakiem na piknik. Wzieła ze sobą koc, jedzenie i wino. Miała na sobie cieniutką koronkową bieliznę i seksowną sukienkę zapinaną z przodu na guziczki. Krągłe piersi delikatnie wychylały się zza dwóch rozpiętych guziczków prezentując czarną linię koronki, tworząc przy tym niesamowicie apetyczny przedziałek. Wiedziała ze to na niego działa .Słońce sprawiło ze i dolna część jej bielizny prześwitywała spod jedwabnego materiału sukienki. Lubiła kiedy pożerał ją wzrokiem .Znalazła bardzo romantyczny  (...)

Przygoda w trasie

Lato zbliżało się ku końcowi, byłem na drugiej stronie Polski nad morzem, a mianowicie Ustka. byłem tam z paroma kumplami i właśnie zakończył się nasz pobyt, wracaliśmy pociągiem i jeden z naszych wpadł na pomysł żeby każdy się rozdzielił i pojechał stopem lub innymi transportem do domu, w ramach konkursu kto pierwszy. uznaliśmy że to dobry pomysł więc wiadomo gotowi do startu, start. i poszliśmy każdy w swoją stronę, wsiadłem do autobusu pod miejskiego i wyjechałem za miasto (...)

Ostry sex w biurze

Otóż w biurze pracowało trzech maklerów, w tym szef. Nade mną i nad wykonywanymi przeze mnie zadaniami miał czuwać Jacek. Był koło 30 i od razu wpadł mi w oko, ze względu na jego magnetyczne spojrzenie i szerokie umięśnione bary, które rysowały się pod drogą marynarką. Nie jestem skromna i wiem, że podobam się facetom, dlatego gdy zauważyłam, że taksuje mnie czasem wzrokiem podczas rozmowy zrozumiałam, że też na niego działam (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 »  Ostatnia