Pieszczoty. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "pieszczoty"

Kochaliśmy się całą noc

Spodobał mi się tak bardzo, że chciałam go poczuć w sobie tej gorącej niedzieli… Odesłałam kolegę po napoje a sama zakradłam się pod szatnie, w których przebierali się piłkarze. Byłam tu już wcześniej, więc wiedziałam, że pod prysznic można wejść z dwóch stron: albo przez szatnię, albo przez toalety. Na szczęście to drugie wejście było otwarte. Uchyliłam drzwi, ale nie zauważyłam mężczyzny, który mnie tak podniecił, że aż posunęłam się do takiego czegoś… Jednak po chwili zauważyłam, że większość opuściła już prysznice, blondyn wszedł a jeden (...)

Niezapomniany seks

Obudziło mnie słonce. Spojrzałem na zegarek była godzina dziewiąta z minutami. Poleżałem jeszcze chwilkę, wstałem, ubrałem się w garnitur i zszedłem na śniadanie. Nic nie wskazywało na to ze ta niedziela będzie taka wyjątkowa. Poszedłem do kościoła, a ponieważ było bardzo duszno i gorąco nie wchodziłem do środka tylko stałem oparty o filar przy wejściu. W pewnej chwili zauważyłem przed sobą dziewczynę ubraną na biało. Była piękna. Stanęła nie daleko mnie tak, że moje oczy były skierowane na wprost jej zgrabnego tyłeczka.. Wiatr powiewał jej we  (...)

Sex na budowie

Przysunęliśmy się do siebie i znów zaczęliśmy się całować. Błądziliśmy dłońmi po sowich ciałach. Nie tracąc dużo czasu zabrałem się za rozpinanie jej bluzeczki. Kiedy jedną ręką rozpinałem ostatni guziczek, druga już błądziła przy zapięciu stanika. Mała pomoc drugiej ręki i…moim oczom ukazały się dwie nieduże ale bardzo ładne piersi. Nie mogłem się powstrzymać aby ich nie dotknąć. W ślad za ręką poszły usta i już po chwili przyssałem do cieplutkich „bułeczek” Ani. Tak byłem pochłonięty tym zajęciem, że nie zauważyłem nawet kiedy Ania dobrała się do moich (...)

Zaczęła go kusić

Pewnego ciepłego majowego dnia, umówiła się ze swoim chłopakiem na piknik. Wzieła ze sobą koc, jedzenie i wino. Miała na sobie cieniutką koronkową bieliznę i seksowną sukienkę zapinaną z przodu na guziczki. Krągłe piersi delikatnie wychylały się zza dwóch rozpiętych guziczków prezentując czarną linię koronki, tworząc przy tym niesamowicie apetyczny przedziałek. Wiedziała ze to na niego działa .Słońce sprawiło ze i dolna część jej bielizny prześwitywała spod jedwabnego materiału sukienki. Lubiła kiedy pożerał ją wzrokiem .Znalazła bardzo romantyczny  (...)

Przygoda w trasie

Lato zbliżało się ku końcowi, byłem na drugiej stronie Polski nad morzem, a mianowicie Ustka. byłem tam z paroma kumplami i właśnie zakończył się nasz pobyt, wracaliśmy pociągiem i jeden z naszych wpadł na pomysł żeby każdy się rozdzielił i pojechał stopem lub innymi transportem do domu, w ramach konkursu kto pierwszy. uznaliśmy że to dobry pomysł więc wiadomo gotowi do startu, start. i poszliśmy każdy w swoją stronę, wsiadłem do autobusu pod miejskiego i wyjechałem za miasto (...)

Ostry sex w biurze

Otóż w biurze pracowało trzech maklerów, w tym szef. Nade mną i nad wykonywanymi przeze mnie zadaniami miał czuwać Jacek. Był koło 30 i od razu wpadł mi w oko, ze względu na jego magnetyczne spojrzenie i szerokie umięśnione bary, które rysowały się pod drogą marynarką. Nie jestem skromna i wiem, że podobam się facetom, dlatego gdy zauważyłam, że taksuje mnie czasem wzrokiem podczas rozmowy zrozumiałam, że też na niego działam (...)

Służebnica

Była zimowa, deszczowa noc. Już od kilku tygodni planowałem spotkanie z Anetą Daźimko. Przed wyjściem z domu ubrałem grubą kurtkę z futra niedźwiedzia, skórzane rękawice i ciepłą, puchatą czapkę. Ucałowałem moją żonę i pożegnałem się z dziećmi. Prawie zapomniałbym o swoim notesie i długopisie, ale na szczęście podała mi go moja Marysia, moja najstarsza córka. Miała wtedy siedem lat. Pogłaskałem ją po głowie i wyszedłem. Po zamknięciu za sobą drzwi, sprawdziłem (...)

Sex w toalecie

Sobotni poranek a raczej południe. Otwieram oczy. Stwierdzam, że znajduję się w swoim pokoju, usiłuję sobie przypomnieć jak właściwie trafiłem do swojego mieszkania, nadaremno. Głowa boli, otwieranie oczu przychodzi z dużą trudnością - spojrzenie na zegarek, czas wstać. Szybki prysznic, tabletki przeciwbólowe, ogólne spojrzenie w lustro - tak, jestem gotowy do wyjścia - pozwiedzane w myślach. Idę na spotkanie z Anną - moją dziewczyną (...)

Zauroczenie

Witam, mam na imię Michał, mam 16 lat i 182 cm, a resztych parametrów nie podam xD. Fabuła tego opowiadania jest z pewnością podbno, gdyż sam widziałem kilka opowiadań tego typu, uznałem jednak, że i tak warto uwiecznić moją PRAWDZIWĄ HISTORIĘ na piśmie. Był środek lipca dokładnie nie pamiętam, lecz jestem pewny, że ten dzień był zdecydowanie jednym z najbardziej upalnych jakie miałem okazje doświadczyć. Zdarzenie to miało miejsce w Chorwacji (...)

Masaż

Z zawodu jestes masażystą. Nie jestem jakis super doświadczony, ale ciągle się rozwijam;) Tego dnia miałem naprawdę ciężki dzień, co chwilę telefon i jazda na umówiony masaż. A to plecy bolą, a to schylić się nie mogę… Bla bla bla… Miałem już dość! Gdy zadzwonił kolejny telefon postanowiłem nie odbierać, ale pomyślałem jednak, że troche kasy zawsze sie przyda, więc odebrałem. Głos jaki usłyszałem w słuchawce od razu mnie (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 »  Ostatnia