Pieszczoty. Opowiadania erotyczne

Opowiadania w kategorii "pieszczoty"

Przygoda w trasie

Lato zbliżało się ku końcowi, byłem na drugiej stronie Polski nad morzem, a mianowicie Ustka. byłem tam z paroma kumplami i właśnie zakończył się nasz pobyt, wracaliśmy pociągiem i jeden z naszych wpadł na pomysł żeby każdy się rozdzielił i pojechał stopem lub innymi transportem do domu, w ramach konkursu kto pierwszy. uznaliśmy że to dobry pomysł więc wiadomo gotowi do startu, start. i poszliśmy każdy w swoją stronę, wsiadłem do autobusu pod miejskiego i wyjechałem za miasto (...)

Ostry sex w biurze

Otóż w biurze pracowało trzech maklerów, w tym szef. Nade mną i nad wykonywanymi przeze mnie zadaniami miał czuwać Jacek. Był koło 30 i od razu wpadł mi w oko, ze względu na jego magnetyczne spojrzenie i szerokie umięśnione bary, które rysowały się pod drogą marynarką. Nie jestem skromna i wiem, że podobam się facetom, dlatego gdy zauważyłam, że taksuje mnie czasem wzrokiem podczas rozmowy zrozumiałam, że też na niego działam (...)

Służebnica

Była zimowa, deszczowa noc. Już od kilku tygodni planowałem spotkanie z Anetą Daźimko. Przed wyjściem z domu ubrałem grubą kurtkę z futra niedźwiedzia, skórzane rękawice i ciepłą, puchatą czapkę. Ucałowałem moją żonę i pożegnałem się z dziećmi. Prawie zapomniałbym o swoim notesie i długopisie, ale na szczęście podała mi go moja Marysia, moja najstarsza córka. Miała wtedy siedem lat. Pogłaskałem ją po głowie i wyszedłem. Po zamknięciu za sobą drzwi, sprawdziłem (...)

Sex w toalecie

Sobotni poranek a raczej południe. Otwieram oczy. Stwierdzam, że znajduję się w swoim pokoju, usiłuję sobie przypomnieć jak właściwie trafiłem do swojego mieszkania, nadaremno. Głowa boli, otwieranie oczu przychodzi z dużą trudnością - spojrzenie na zegarek, czas wstać. Szybki prysznic, tabletki przeciwbólowe, ogólne spojrzenie w lustro - tak, jestem gotowy do wyjścia - pozwiedzane w myślach. Idę na spotkanie z Anną - moją dziewczyną (...)

Zauroczenie

Witam, mam na imię Michał, mam 16 lat i 182 cm, a resztych parametrów nie podam xD. Fabuła tego opowiadania jest z pewnością podbno, gdyż sam widziałem kilka opowiadań tego typu, uznałem jednak, że i tak warto uwiecznić moją PRAWDZIWĄ HISTORIĘ na piśmie. Był środek lipca dokładnie nie pamiętam, lecz jestem pewny, że ten dzień był zdecydowanie jednym z najbardziej upalnych jakie miałem okazje doświadczyć. Zdarzenie to miało miejsce w Chorwacji (...)

Masaż

Z zawodu jestes masażystą. Nie jestem jakis super doświadczony, ale ciągle się rozwijam;) Tego dnia miałem naprawdę ciężki dzień, co chwilę telefon i jazda na umówiony masaż. A to plecy bolą, a to schylić się nie mogę… Bla bla bla… Miałem już dość! Gdy zadzwonił kolejny telefon postanowiłem nie odbierać, ale pomyślałem jednak, że troche kasy zawsze sie przyda, więc odebrałem. Głos jaki usłyszałem w słuchawce od razu mnie (...)

Prawdziwa orgia lesbijek

Nie tak dawno wprowadzona reforma służby zdrowia dała nam nieźle popalić. Miało być lepiej a w efekcie kto mógł zaczął unikać skorumpowanych lekarzy i zdając się na swój gruby portfel, koneksje, tudzież sposoby babuni, leczył się jak mógł. Starałem się więc omijać gabinety lekarskie z daleka, prowadzić zdrowy styl życia i nie chorować. W końcu nie miałem zamiaru zostać kolejną ofiarą chwiejnego systemu zdrowia i jednym z wielu sfrustrowanych pacjentów (...)

Noc poślubna

Wciągnęła mnie na górę. Wbiegliśmy do naszej sypialni. W kominku już się paliło. Podszedłem do niego i dorzuciłem kilka drewien. Gdy się odwróciłem stała przy łóżku i patrzyła na mnie zaczepnie. Jej oczy uśmiechały się prowokująco. Podszedłem i objąłem ją. Przytuliłem jej główkę do swojej... Po chwili poruszyła się... Nasz czoła oparły się o siebie a my patrzyliśmy sobie prosto w oczy. Figlarny uśmiech nie znikał z jej twarzy a jej perfumy delikatnie drażniły moje zmysły... Rozpocząłem walkę (...)

Kasia i Monika

Na wstępie pragnę poinformować wszystkich czytelników, ze ta historia przytrafiła mi się naprawdę podczas zeszłorocznych wakacji. Był piękny lipcowy dzien., moje imieniny. Rodziców w domu nie było, wiec zamierzałem urządzić drobna imprezie w gronie najbliższych kolegów i kilku koleżanek. Tak tez się stało. Impreza dobiegała końca, goście zaczęli się powoli rozchodzić do domu. Wtedy dziewczyny poprosiły nas by zadzwonić im po taksówkę. Gdy przyjechała taksówka wraz z kolega postanowiliśmy (...)

Niewolnica Anka

- Cholera! Dlaczego nie mogę czuć tego co on?! Co jest ze mną nie tak? Jak długo muszę go jeszcze oszukiwac? - To podobno przychodzi z czasem... Uspokój się już i odpocznij. To był dla ciebie męczący dzień. - Jak mogę być spokojna skoro ja i Tomek kochamy się już od roku, a ja ciągle nie mam orgazmu?! Jednak najgorsze jest to, że ciągle go okłamuję. Danka, nie zdajesz sobie sprawy z tego, jaki on jest szczęśliwy, gdy widzi mnie wykończoną (...)

  « 1 2 3 4 5 6 7 8 »  Ostatnia